Jak oglądać Peaky Blinders series 5 online

Jak oglądać Peaky Blinders seria 5 online (1)


Peaky Blinders seria 5 zostanie wyemitowana w niedzielę, 25 sierpnia o 21:00 (GMT). W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, które były transmitowane na BBC 2, seria 5 Peaky Blinders będzie emitowana na BBC 1. Jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, możesz oglądać Peaky Blinders seria 5 za darmo w serwisie streamingowym BBC iPlayer za pomocą VPN.

Pamiętaj, że ten artykuł dotyczy wyłącznie oficjalnych źródeł do oglądania Peaky Blinders online. Chociaż ten program może być dostępny w nielegalnych witrynach do przesyłania strumieniowego, nie zalecamy ich. W szczególności są narażeni na zamknięcie w mgnieniu oka. Co więcej, zapewniają gorszą jakość wideo i niską wydajność, z dużą ilością buforowania i opóźnień. Poza tym możesz przesyłać strumieniowo Peaky Blinders seria 5 online za darmo na BBC iPlayer z VPN.

Peaky Blinders jest dostępny tylko na platformach zablokowanych w regionie. Oznacza to, że potrzebujesz VPN, aby oglądać go za granicą.

Jak oglądać Peaky Blinders series 5 online za pomocą VPN

Korzystanie z VPN do oglądania online Peaky Blinders serii 5 jest zaskakująco szybkie i łatwe. Peaky Blinders series 5 można oglądać online na BBC iPlayer, transmitując na żywo BBC 1 za pośrednictwem aplikacji BBC iPlayer lub wybierając odcinek na żądanie po transmisji telewizyjnej na żywo. Oto krótki przewodnik krok po kroku, co musisz zrobić:

Korzystanie z VPN do oglądania serii Peaky Blinders 5

  1. Przede wszystkim musisz utworzyć konto BBC iPlayer (rejestracja jest bezpłatna), jeśli jeszcze go nie masz. Wymaga to podania daty urodzenia, adresu e-mail, bezpiecznego hasła i brytyjskiego kodu pocztowego. Dowolny brytyjski kod pocztowy jest akceptowany. Nie musisz przedstawiać dowodu swojej lokalizacji.
  2. Zarejestruj się za pomocą usługi VPN z serwerami w Wielkiej Brytanii, które mogą odblokować BBC iPlayer. Polecamy ExpressVPN. Jednak zarówno CyberGhost, jak i NordVPN są doskonałymi, tanimi alternatywami.
  3. Pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację lub rozszerzenie przeglądarki dla swojego urządzenia.
  4. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
  5. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie, aby BBC iPlayer zapomniał twój poprzedni adres IP i lokalizację. Następnie powinien zaakceptować nowy brytyjski adres IP VPN.
  6. Przejdź do BBC iPlayer (za pośrednictwem strony internetowej lub jednej z aplikacji) i wybierz odcinek Peaky Blinders, który powinien być teraz odblokowany. Jeśli nie, zalecamy połączenie z innym serwerem w Wielkiej Brytanii. Możesz też skontaktować się z obsługą klienta VPN.

Gdzie jeszcze mogę oglądać Peaky Blinders online?

Peaky Blinders seria 5 będzie początkowo dostępna tylko na BBC One i BBC iPlayer (znajdziesz również całą serię 1-4 na BBC iPlayer). Jednak serie 1-4 są dostępne do oglądania z kilkoma innymi usługami przesyłania strumieniowego. Z tego powodu to tylko kwestia czasu, zanim Peaky Blinders seria 5 będzie dostępna poza BBC.

Jeśli chcesz nadrobić zaległości w starych odcinkach, można znaleźć serie 1-4 z Peaky Blinders na Netflix USA i Wielka Brytania. Podczas gdy BBC iPlayer jest bezpłatny, Netflix jest usługą płatną z cenami subskrypcji 8,99 USD / 5,99 GBP, 12,99 USD / 8,99 GBP i 15,99 USD / 11,99 GBP w momencie pisania. Istnieje również opcja 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego dla nowych klientów, dzięki czemu możesz oglądać większość Peaky Blinders za darmo, jeśli jesteś szybki! Mówiąc o bezpłatnych testach, ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować bez ryzyka.

Możesz także kupić każdy odcinek lub serial (1-4) z Peaky Blinders na Amazonka. Odcinek w jakości SD kosztuje obecnie 1,99 USD, a odcinek w jakości HD 2,99 USD. Alternatywnie cały sezon kosztuje 10,99 USD (SD) lub 14,99 USD (HD). Trzeba przyznać, że nie jest to najlepsza opcja, gdy możesz oglądać Peaky Blinders za darmo na BBC iPlayer lub na Netflix za pośrednictwem bezpłatnego okresu próbnego.

Czy mogę korzystać z darmowej sieci VPN, aby oglądać Peaky Blinders series 5?

Niestety, wiele darmowych VPN po prostu nie może odblokować BBC iPlayer. To sprawia, że ​​bardzo trudno jest oglądać Peaky Blinders series 5, ponieważ jest ona dostępna tylko na BBC na początek. Nawet jeśli chcesz po prostu odblokować stare odcinki Peaky Blinders w serwisie Netflix, większość darmowych sieci VPN nie działa z tą usługą przesyłania strumieniowego. Ponadto bezpłatne sieci VPN nie są idealne do przesyłania strumieniowego ze względu na ich często powolne serwery, co powoduje bardzo niespójne korzystanie z transmisji strumieniowej.

Odradzamy również bezpłatne VPN, ponieważ zwykle nie mają zabezpieczeń i prywatności swoich płatnych rywali. W szczególności, wiele bezpłatnych VPN jest znanych z rejestrowania danych osobowych i Historia przeglądania użytkowników, sprzedaż informacji stronom trzecim. Nawet osoby, które nie przechowują dzienników, nie mogą używać szyfrowania do zabezpieczenia danych. Inne bezpłatne sieci VPN mogą zarabiać, kierując Cię za pomocą spamerskich reklam. Podsumowując, darmowe VPN nie zbliżają się do jakości najlepiej płatnych VPN.

Czego możemy się spodziewać po serii Peaky Blinders 5?

Zakończenie sezonu 4 Peaky Blinders sprawia, że ​​rodzina Shelby jest potężniejsza niż kiedykolwiek po wyborach Tommy'ego na członka parlamentu w okręgu South South. Seria 5 może zbadać te nowe powiązania polityczne, a także różne konsekwencje krachu finansowego w 1929 roku. Kolejnym poważnym tematem, który należy omówić, jest coraz bardziej kruche zdrowie psychiczne Tommy'ego.

Którzy członkowie obsady powrócą do Peaky Blinders?

Potwierdzono, że z wyjątkiem Joe Cole'a (John Shelby), wszyscy ważni członkowie obsady powrócą do serii 5. Obejmuje to Cillian Murphy (Tommy Shelby), Helen McCrory (ciocia Polly), Paul Anderson (Arthur Shelby), Sophie Rundle (Ada Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby) i Natasha O’Keeffe (Lizzie Stark). Aidan Gillen powróci również jako Aberama Gold.

W Peaky Blinders Series 5 pojawią się także nowe postacie, w tym Sam Claflin jako Oswald Mosley i Brian Gleeson oraz Anya Taylor-Joy, których imiona nie zostały jeszcze ogłoszone. Niestety nie spodziewamy się powrotu Toma Hardy'ego po śmierci jego postaci, Alfie Solomons, pod koniec serii 4.

Czy pojawi się seria Peaky Blinders 6?

Tak, będzie Peaky Blinders seria 6! Według Stevena Knighta, twórcy serialu, prawdopodobnie będzie też seria 7. Od tego czasu Knight dyskutuje o możliwości filmu Peaky Blinders, powołując się na rosnącą popularność serialu, szczególnie w całym USA.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3