Jak oglądać Manifest sezonu 2 online z dowolnego miejsca

Jak oglądać Manifest sezonu 2 online (1)


Premiera sezonu Manifest 2 Poniedziałek, 6 stycznia o 22:00 EST (19:00 PST) z nowym odcinkiem emitowanym w każdy poniedziałek. Jeśli chcesz oglądać Manifest sezonu 2 poza USA, potrzebujesz abonamentu telewizji kablowej lub dostępu do usługi transmisji strumieniowej telewizji, takiej jak Hulu lub YouTube TV (więcej na ten temat później). Co więcej, ponieważ transmisje na żywo NBC są ograniczone geograficznie, będziesz potrzebować VPN do oglądania z zagranicy.

W tym artykule, będziemy oglądać tylko oficjalne źródła Oczywisty Sezon 2. Powodem, dla którego nie zalecamy nieautoryzowanych strumieni, jest to, że często są one wyłączane z powodu naruszenia praw autorskich. Co gorsza, zwykle oferują filmy w niskiej rozdzielczości i często są przerywane opóźnieniami i buforowaniem. W każdym razie możesz transmitować na żywo Manifest sezonu 2 na NBC, więc nie ma powodu, aby ryzykować niewiarygodne transmisje z nieoficjalnych źródeł.

Oczywisty sezon 2 będzie transmitowany tylko na platformach zablokowanych w regionie, co oznacza, że ​​będziesz potrzebować VPN do oglądania podczas podróży poza USA.

Jak oglądać Manifest sezonu 2 online za pomocą VPN

Łącząc się z VPN, możesz uzyskać amerykański adres IP i oszukać usługi zablokowane w regionie, aby myśleć, że jesteś w USA. To pozwala odblokować NBC i oglądać Manifest sezonu 2 z zagranicy. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe kroki.

Oto jak oglądać Manifest sezonu 2 online z dowolnego miejsca:

  1. Zarejestruj się za pomocą VPN, który odblokowuje NBC. Polecamy ExpressVPN chociaż CyberGhost i NordVPN to dwie alternatywy, które oferują doskonały stosunek jakości do ceny.
  2. Pobierz i zainstaluj jedną z aplikacji VPN lub rozszerzeń przeglądarki, wybierając odpowiednią wersję dla swojego urządzenia.
  3. Otwórz aplikację VPN i połącz z serwer w USA. Otrzymasz wtedy amerykański adres IP, który pozwoli Ci odblokować NBC za granicą i obejrzeć Manifest sezonu 2.
  4. Przejdź do NBC i zaloguj się u swojego operatora telewizji kablowej (zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail lub nazwy użytkownika i hasła).
  5. Wybierz transmisję na żywo NBC, która powinna być teraz odblokowana i graj bez przerwy. Jeśli nie, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie.

Manifest 2 sezonu będzie transmitowany na żywo w NBC. Z tego powodu, dobrym pomysłem jest wcześniejsze przetestowanie sieci VPN za pomocą NBC premiery sezonu 2. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, powinieneś mieć dużo czasu, aby skontaktować się z obsługą klienta VPN w celu uzyskania dalszych wskazówek.

Jak transmitować na żywo Manifest sezonu 2 w amerykańskiej telewizji

flaga USA

Oczywisty premiera sezonu 2 NBC. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i chcesz transmitować Manifest na żywo, wystarczy wejść na stronę NBC i zalogować się przy użyciu danych swojego dostawcy telewizji kablowej. Nie kosztuje to nic więcej i jest najłatwiejszym sposobem oglądania.

Być może zainteresuje Cię to możesz także oglądać Manifest sezon 2 bez abonamentu telewizji kablowej. Następujące usługi przesyłania strumieniowego oferują NBC w ramach swoich pakietów subskrypcyjnych: AT&T TV Now (od 65 USD / miesiąc), FuboTV (54,99 USD / miesiąc), Hulu + Live TV (54,99 USD / miesiąc), Sling TV (od 30 USD / miesiąc) i YouTube TV (49,99 USD / miesiąc). Ponownie musisz połączyć się z serwerem w USA, aby odblokować te usługi za granicą.

Powyższe usługi są zablokowane w regionie i dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Jednak łącząc się z serwerem w USA, możesz uzyskać amerykański adres IP, który pozwoli ci odblokować NBC z dowolnego miejsca na świecie. Nadal nie masz VPN? ExpressVPN obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jako taki możesz wypróbować go bez ryzyka i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony.

Gdzie jeszcze mogę obejrzeć Manifest?

Podczas Manifest sezon 2 będzie miał swoją premierę wyłącznie w NBC, najprawdopodobniej trafi na różne kanały telewizyjne i usługi przesyłania strumieniowego w nadchodzących miesiącach. Możemy się tego spodziewać, ponieważ sezon 1 jest już dostępny na wielu różnych platformach w wielu krajach. Obejmuje to Hulu w USA, Sky TV w Wielkiej Brytanii (można oglądać online przez Sky Go) i 9Now w Australii. Warto zauważyć, że ponieważ wszystkie te usługi są ograniczone geograficznie, VPN jest wymagany, jeśli chcesz oglądać z zagranicy.

Czego możemy się spodziewać po Manifest sezonu 2?

Sezon 1 Manifestu zakończył się na wielu klifach. Oczywiście dla pasażerów lotu 828 jest „data wygaśnięcia”. Dodano również napięcie postrzałowe i pytanie, czy Michaela, Jared lub Zeke zostali ranni, czy zabici. Z pewnością zobaczymy niektóre z nich podczas premiery drugiego sezonu, który, odpowiednio, zatytułowany jest „Zapnij pasy bezpieczeństwa”. Chociaż tylko 13 odcinków zostało potwierdzonych przez NBC, może to zostać zwiększone do 16, jak miało to miejsce w sezonie 1.

Którzy członkowie obsady wracają na Manifest sezon 2?

Na szczęście wszyscy główni członkowie obsady wracają na Manifest 2. Obejmuje to Michaela (Melissa Roxburgh), Ben (Josh Dallas), Saanvi, (Parveen Kaur), Grace (Athena Karkanis), Olive (Luna Blaise) i Cal Stone (Jack Messina). Wprowadzonych zostanie jednak wiele nowych postaci. Obejmuje to Yashę Jackson jako Suzanne Martin, Garrett Wareing jako TJ Morrison i Andrene Ward-Hammond jako Captain Kate Bowers.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 51 = 52