Jak oglądać Jestem Celebrity 2019 online za darmo z dowolnego miejsca

Jak oglądać, że jestem gwiazdą Wydostań mnie stąd online


Sezon 19 z Jestem gwiazdą rozpoczął się 17 listopada. Każdej nocy o 21:00 GMT (16:00 EST) będzie co godzinę nowy odcinek. Jeśli poprzednie sezony będą miały miejsce, serial powinien trwać około trzech tygodni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tej serii, a także o tym, jak transmitować na żywo Jestem gwiazdą 2019 online za darmo, z zagranicy.

Pamiętaj, że będziemy polecać tylko oficjalne źródła. Ten program jest niezwykle popularny i dlatego nielicencjonowane transmisje są prawie nieuniknione. Są one jednak nie tylko narażone na przełączanie się w tryb offline z powodu naruszenia praw autorskich, ale zazwyczaj są bardzo niskiej jakości, z opóźnionymi filmami o niskiej rozdzielczości. Możesz przesyłać strumieniowo Jestem gwiazdą, zabierz mnie stąd i tak za darmo, więc nie ma potrzeby korzystania z podejrzanych, nieautoryzowanych źródeł.

Jestem gwiazdą 2019 będzie emitowany wyłącznie w ITV Hub, usłudze przesyłania strumieniowego dostępnej tylko w Wielkiej Brytanii. Jeśli jesteś w innym kraju, potrzebujesz VPN do oglądania.

Jak oglądać Jestem celebrytą online za granicą za pomocą VPN

Większość platform przesyłania strumieniowego sprawdza adres IP użytkownika, aby zobaczyć, gdzie się znajdują na świecie. Jednak po podłączeniu do sieci VPN otrzymasz nowy adres IP, który odpowiada krajowi, w którym znajduje się wybrany serwer. To powoduje, że usługi są w stanie myśleć, że znajdujesz się w wymaganej lokalizacji, dzięki czemu możesz korzystać z platform zablokowanych w regionie z za granicą. To jest łatwiejsze niż się wydaje; po prostu wykonaj poniższe czynności.

Oto, jak oglądać, jestem Celebrity 2019 online za darmo z dowolnego miejsca:

 1. Przede wszystkim zarejestruj się w celu uzyskania odpowiedniej sieci VPN. Polecamy ExpressVPN, chociaż CyberGhost i NordVPN to dwie wysokiej jakości, niedrogie alternatywy.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj oprogramowanie. Pamiętaj, że zwykle dostępnych jest kilka różnych aplikacji, więc upewnij się, że masz odpowiednią dla swojego urządzenia.
 3. Połącz się z jednym z brytyjskich serwerów VPN. Jeśli możesz wybrać serwery w danym mieście, Londyn i Manchester są zwykle dobrym wyborem.
 4. Utwórz konto ITV Hub. Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę, chociaż zostaniesz poproszony o podanie brytyjskiego kodu pocztowego. Pamiętaj, że ITV tak naprawdę nie weryfikuje, czy tam mieszkasz, więc możesz wprowadzić dowolny prawidłowy brytyjski kod pocztowy.
 5. Na koniec spróbuj odtworzyć wideo w ITV Hub. Powinieneś stwierdzić, że ładuje się prawie natychmiast, ale jeśli nie, spróbuj wyczyścić pliki cookie i odświeżyć stronę.

Od nowych odcinków Jestem gwiazdą będzie transmitowany na żywo, zalecamy kilka minut wcześniej, aby upewnić się, że Twoja sieć VPN działa bez zarzutu. Takie podejście oznacza, że ​​jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, powinieneś mieć wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać pomoc od zespołu wsparcia VPN.

Jak oglądać Jestem gwiazdą Zabierz mnie stąd za darmo w telewizji w Wielkiej Brytanii

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Jak zawsze, ITV jest wyłącznym domem Jestem gwiazdą, zabierz mnie stąd. Oznacza to, że możesz strumieniuj każdy odcinek na żywo i bezpłatnie, używając ITV Hub. Jako dodatkowy bonus, nie musisz się martwić, że przegapisz odcinek, ponieważ będziesz mógł oglądać je na żądanie przez kilka tygodni po emisji.

Niestety, ITV Hub jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii i nie ma międzynarodowego Jestem gwiazdą jak dotąd nadawcy. Jednak nadal możesz uzyskać dostęp do ITV Hub z zagranicy, łącząc się z brytyjskim serwerem VPN. Nie masz jeszcze VPN? ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz wypróbować ją bez ryzyka i ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś pod wrażeniem.

Jak mam być celebrytą. Zabierz mnie stąd?

The Jestem gwiazdą format jest właściwie dość prosty; gwiazdy żyją w dżungli przez kilka tygodni, a widzowie głosują, na którego uczestnika chcieliby zobaczyć „próbę Bushtuckera”. Często skutkuje to tym, że celebrytka musi jeść lub zbliżać się niewygodnie do robali i innych stworzeń, chociaż, od tego roku żadne żywe owady nie będą spożywane.

Po około dwóch tygodniach publiczność ma możliwość głosowania na gwiazdę, którą chcieliby wygrać. W każdym odcinku uczestnik o najniższej liczbie wyświetleń jest eksmitowany, dopóki nie zostanie tylko jeden. Następnie ITV przekazuje darowiznę na wybraną przez siebie nagrodę charytatywną.

Kim są tegoroczni uczestnicy?

W tym roku weźmie udział 10 osób i jak zawsze prezentują Ant i Dec. Spójrz poniżej, aby zobaczyć pełną listę Jestem gwiazdą, zabierz mnie stąd Zawodnicy 2019:

 • Caitlyn Jenner (była zawodniczka, gwiazda reality TV)
 • Ian Wright MBE (piłkarz)
 • Adele Roberts (DJ)
 • Nadine Coyle (piosenkarka Girls Aloud)
 • Myles Stephenson (piosenkarz Rak-Su)
 • Andrew Maxwell (komik)
 • Jacqueline Jossa (aktorka)
 • Roman Kemp (DJ)
 • James Haskell (gracz rugby)
 • Kate Garraway (prezenter telewizyjny)
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − = 20