Jak oglądać Flash Season 6 online z dowolnego miejsca

Jak oglądać The Flash Season 6 online


Błysk premiera sezonu 6 odbędzie się 8 października, z nowym odcinkiem co T.wtorek o 20:00 EST (17:00 PST / 1 AM BST). Prawdopodobnie będą 22 odcinki, zgodnie z ostatnimi sezonami. Poniżej pokażemy, jak przesyłać strumieniowo The Flash sezon 6 na żywo online, z zagranicy. 

Ten post będzie polecał wyłącznie oficjalne źródła. Jako popularna seria, Błysk jest prawie pewne, że będą miały nieoficjalne transmisje, ale nawet odkładając na bok naruszenia praw autorskich, są one podatne na przełączanie się w tryb offline i często są dostępne tylko w standardowej rozdzielczości. Ponadto nowe odcinki są swobodnie udostępniane, więc nie ma powodu, aby uciekać się do nielicencjonowanych transmisji.  

Flashowy sezon 6 będzie wyświetlany tylko na platformach z ograniczeniami geograficznymi, więc potrzebujesz VPN, aby oglądać go za granicą.

Jak oglądać Flash za granicą za pomocą VPN

Sieci VPN mogą wydawać się skomplikowane w użyciu, ale w rzeczywistości są dość proste. Łącząc się z serwerem w innym kraju, twój prawdziwy adres IP jest ukryty i zastąpiony nowym, specyficznym dla regionu. To oszukuje witryny zablokowane w regionie, umożliwiając dostęp do nich za granicą. Nadal jesteś zdezorientowany? Wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Zacznij od rejestracji odpowiedniej sieci VPN. Omówiliśmy pokrótce ExpressVPN powyżej, ale jeśli szukasz taniej alternatywy, NordVPN i CyberGhost to dobry wybór.
  2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie VPN, starając się uzyskać odpowiednią wersję dla systemu operacyjnego urządzenia.
  3. Zdecyduj, który z urzędników Błysk źródła, z których chcesz skorzystać.
  4. Połącz się z serwerem w odpowiedniej lokalizacji. Na przykład użyjesz serwera amerykańskiego do odblokowania CW lub brytyjskiego dla Sky Go.
  5. Spróbuj odtworzyć wideo z wybranego źródła. Powinien zostać załadowany prawie natychmiast, ale może być konieczne ponowne załadowanie strony lub przeglądarki, aby zobaczyć zmiany.

Jeśli masz czas, zalecamy wykonanie powyższych czynności wcześniej Błysk faktycznie się zaczyna. W ten sposób, jeśli coś nie działa zgodnie z przeznaczeniem, będziesz miał dużo czasu, aby skontaktować się z zespołem pomocy technicznej VPN w celu uzyskania pomocy.

Jak przesyłać strumieniowo Flash sezonu 6 na żywo online

Błysk jest niezwykle popularny i dlatego jest nadawany w kilku krajach na całym świecie. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, kto pokazuje sezon 6 w twoim kraju:

NAS

flaga USA

Amerykańscy fani mogą oglądać sezon 6 Błysk na żądanie na CW. Nie jest wymagana rejestracja ani płatność, ale odcinki są przesyłane następnego dnia po emisji, więc jeśli jesteś super fanem, ta metoda prawdopodobnie nie jest idealna.

Mimo że witryna CW nie ma własnego strumienia na żywo, istnieją inne sposoby oglądania jej online. Hulu z Live TV, fuboTV, YouTube TV wszystkie zawierają CW, więc jeśli subskrybujesz którąkolwiek z tych usług, możesz po prostu zalogować się i rozpocząć transmisję. fuboTV jest najtańszym z trzech urządzeń za 34,99 USD miesięcznie, ale ten plan nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego, podczas gdy Hulu kosztuje 5 USD więcej i daje nowym użytkownikom bezpłatny miesiąc.

Wszystkie powyższe źródła blokują geograficznie ich treść, więc jeśli jesteś Amerykaninem, który obecnie nie mieszka w tym kraju, musisz połączyć się z jednym z amerykańskich serwerów VPN, aby móc cokolwiek obejrzeć. ExpressVPN jest objęty pozbawioną ryzyka 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo Flash za granicę i ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony. 

UK

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Nie mamy jeszcze oficjalnej daty premiery serialu The Flash w szóstym sezonie The Flash, ale w poprzednich latach pojawiły się nowe odcinki mniej więcej dwa tygodnie po ich wyświetleniu w USA. To by znaczyło, że możemy spodziewamy się, że sezon 6 dotrze do Wielkiej Brytanii około 18 października ale zaktualizujemy ten post, gdy udostępnione zostaną dodatkowe informacje.

Na szczęście wiemy, gdzie będzie można oglądać: Sky One. Ten kanał może być transmitowany na żywo online za pośrednictwem aplikacji Sky Go, jeśli jesteś już klientem Sky TV. Jeśli nie, nie panikuj; możesz zamiast tego zarejestrować się w Now TV.

Teraz karta Entertainment TV umożliwia transmisję na żywo 11 kanałów, w tym Sky One. Karnet kosztuje 7,99 £ miesięcznie i obejmuje dwutygodniowy bezpłatny okres próbny. Biblioteka na żądanie obejmuje obecnie sezony 4 i 5 z Błysk, co oznacza, że ​​wciąż nie masz czasu na nadrobienie zaległości. 

Sky Go i Now TV są dostępne tylko w Wielkiej Brytanii. W związku z tym potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do nich za granicą.

Australia

flaga Australii

W Australii można oglądać sezon 6 Błysk na FOX8. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 9 października, a kolejne będą nadawane w każdą środę wieczorem o 20:30 AEST.

Jeśli subskrybujesz już Foxtel, możesz od razu rozpocząć transmisję za pośrednictwem Aplikacja Foxtel Go. W przeciwnym razie jedynym sposobem oglądania jest Foxtel Now; musisz kupić pakiet Pop, który kosztuje 15 AUD miesięcznie. Jest dwutygodniowy bezpłatny okres próbny, podczas którego będziesz mieć dostęp do każdego kanału.

Jeśli chcesz obejrzeć poprzednie sezony Błysk, sprawy stają się trochę bardziej złożone. Seria była dostępna na żądanie za pośrednictwem Foxtel Now, ale wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest już dostępna. Zamiast tego możesz zapisać się do Stana, który oferuje pierwsze cztery sezony za 10 USD miesięcznie. Musisz jednak kupić sezon 5 w iTunes, ponieważ nie można go przesyłać strumieniowo w żadnym innym miejscu. 

Wszystkie powyższe usługi są ograniczone geograficznie. W związku z tym potrzebujesz sieci VPN, aby korzystać z Foxtel Go, Foxtel Now lub Stan poza Australią.

Kanada

flaga Kanady

Jest bardzo łatwy do oglądania Błysk w Kanadzie. Sezon 6 i wszystkie poprzednie odcinki będą dostępne w serwisie Netflix. Nowe odcinki będą dodawane w każdy czwartek, co oznacza, że ​​Kanada jest nieco w tyle. Jednak biorąc pod uwagę popularność Netflix, prawdopodobnie będziesz mógł oglądać bez wydawania dodatkowych pieniędzy.

Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem, z przyjemnością dowiesz się, że podstawowy abonament Netflix kosztuje tylko 13,99 USD miesięcznie i jest objęty miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym.

Musisz użyć VPN, aby uzyskać dostęp do Netflix Canada, jeśli jesteś obecnie w innym kraju.

Inne lokalizacje

Lokalizacje powyżej nie są jedynymi krajami, w których Błysk będzie nadawany. Ponieważ jednak CW nie utworzyła listy swoich międzynarodowych nadawców, znalezienie miejsca do oglądania może być trudne.

Jeśli nie możesz znaleźć oficjalnego lokalnego strumienia, jedyną opcją może być zakup odcinków indywidualnie na platformach takich jak iTunes, Google Play lub Amazon. Warto również pamiętać, że podczas pobytu za granicą nadal możesz dostroić się do strumieni z domu, ale najpierw musisz połączyć się z VPN.

Flashowy sezon 6: czego się spodziewać

W końcu się dzieje! Sezon 6 Flasha obejmie jedną z największych i najbardziej ambitnych fabuł komiksu: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. To zobaczy crossover między kilkoma franczyzami DC, z postaciami z Flasha, Batwoman, Supergirl, Arrow, Smallville i Legends of Tomorrow, którzy spotykają się, aby walczyć ze złoczyńcą o imieniu The Monitor.

Warto również zauważyć, że ta historia zmieniła bieg komiksu w znaczący sposób, więc fani mają wiele do zobaczenia. Jeśli to nie wystarczy, zobaczysz, jak obsada Czarnej Błyskawicy pojawia się po raz pierwszy w Arrowverse.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 81