Jak oglądać CMA Awards 2019 online z dowolnego miejsca

Jak oglądać 53. nagrody CMA online za darmo dzięki VPN (1)


53. doroczne nagrody CMA będą transmitowane na żywo Środa, 13 listopada o 20:00 EST i 19:00 CST. Będzie emitowany także o 20:00 PST, ale nie będzie to transmisja na żywo. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz oglądać CMA Awards 2019 online za darmo. Możesz także znaleźć najlepsze VPN do wykorzystania w celu oglądania wydarzenia z dowolnego miejsca na świecie.

Będziemy rekomendować tylko oficjalne źródła za oglądanie CMA Awards 2019. Nieautoryzowane transmisje są powszechne, ale mogą zostać wyłączone z powodu naruszenia praw autorskich. Prawdopodobnie zauważysz też, że mają gorszą jakość w przypadku filmów w niskiej rozdzielczości, a także nadmiernej ilości buforowania i opóźnień. Możesz oglądać CMA Awards online za darmo, więc nie musisz tracić czasu na niewiarygodne, nieoficjalne źródła.

Nagrody CMA będą wyświetlane tylko na platformach zablokowanych w regionie. To znaczy potrzebujesz VPN, aby transmitować wydarzenie z zagranicy na żywo.

Jak oglądać CMA Awards 2019 online za darmo

Aby oglądać CMA Awards online za darmo, musisz skonfigurować VPN. Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN, jest to bardzo proste, a my przeprowadzimy Cię krok po kroku.

Oto jak oglądać CMA Awards 2019 online za darmo z dowolnego miejsca:

  1. Zarejestruj się za pomocą wysokiej jakości usługi VPN. Polecamy ExpressVPN. Jednak CyberGhost i NordVPN są również doskonałe w odblokowywaniu i oferują doskonałą wartość.
  2. Następnie pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki dla urządzenia, z którego chcesz oglądać nagrody CMA.
  3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połączyć się z serwerem w Australii. Zapewni to australijski adres IP, który pozwala odblokować platformę 9NEM 9GEM za granicą.
  4. Wejdź na 9Now i zarejestruj bezpłatne konto, podając wymagane dane osobowe (w tym australijski kod pocztowy - dowolne). Wybierz transmisję na żywo, która powinna być teraz odblokowana.
  5. Nadal masz problemy? Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie. Możesz także połączyć się z innym serwerem, jeśli używany przez Ciebie adres IP znajduje się na czarnej liście.

Polecamy sprawdź wcześniej, czy Twoja VPN współpracuje z 9Now (lub inną platformą) CMA Awards. Daje to czas na skontaktowanie się z obsługą klienta VPN w celu uzyskania dalszych wskazówek w razie potrzeby. Zmniejsza to również ryzyko pominięcia transmisji na żywo z wydarzenia.

Jak oglądać CMA Awards 2019 za darmo w australijskiej telewizji

flaga Australii

Jedynym sposobem na obejrzenie CMA Awards 2019 online za darmo bez kabla jest 9GEM. Możesz transmitować na żywo australijski kanał niekodowany za pośrednictwem platformy internetowej 9Now. Pamiętaj, że aby oglądać na żywo, musisz założyć bezpłatne konto. Wymaga to podania adresu e-mail i hasła. Musisz także podać swoje imię, datę urodzenia i kod pocztowy (wystarczy dowolny australijski kod pocztowy).

Aby obejrzeć transmisję na żywo z nagród CMA na 9Now, musisz połączyć się z serwerem VPN w Australii. Powodem tego jest to 9Nowa treść jest zablokowana w regionie i dostępna tylko w Australii. Możesz wypróbować ExpressVPN z 9Now bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy VPN. Jeśli jesteś niezadowolony, możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, dopóki nie przekroczysz 30-dniowego okresu.

Gdzie indziej mogę oglądać nagrody CMA online?

Chociaż istnieje wiele innych sposobów oglądania CMA Awards online, wszystkie wymagają posiadania telewizji kablowej lub uiszczenia miesięcznej opłaty abonamentowej. Co więcej, niektóre z nich są wyświetlane wielokrotnie, a nie transmitowane na żywo. Jeśli nie widzisz swojego kraju na liście poniżej, spójrz na tę listę programów międzynarodowych:

NAS

flaga USA

Nagrody CMA są nadawane przez ABC od 2006 roku. Oglądanie na żywo wymaga zalogowania się u operatora telewizji kablowej. Jeśli jednak nie masz abonamentu na telewizję kablową, masz również możliwość oglądania za pośrednictwem następujących usług przesyłania strumieniowego: AT&Telewizja T (od 59,99 USD / miesiąc), Hulu (44,99 USD / miesiąc) i YouTube TV (49,99 USD / miesiąc).

Chociaż ABC jest również dostępna na PlayStation Vue, pamiętaj, że usługa ma zostać zamknięta w styczniu 2020 r. Warto również wiedzieć, że treści ABC są blokowane geograficznie i dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Możesz go oglądać za granicą, uzyskując amerykański adres IP za pośrednictwem sieci VPN.

Kanada

kanadyjska flaga

Odbędzie się transmisja na żywo CMA Awards 2019 CTV2. Musisz jednak zalogować się u swojego operatora telewizji kablowej, aby obejrzeć wydarzenie na żywo. Ponadto obowiązują ograniczenia geograficzne, co oznacza, że ​​nie można oglądać z zagranicy bez połączenia z serwerem w Kanadzie.

UK

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Główną opcją oglądania CMA Awards w brytyjskiej telewizji jest BBC Four. Ważne jest jednak, aby o tym wiedzieć będzie to tylko 1-godzinna emisja 22 listopada, ponad tydzień po wydarzeniu. Możesz transmitować na żywo BBC Four za pośrednictwem BBC iPlayer. Chociaż jest to bezpłatne, wymaga utworzenia konta. W szczególności musisz podać swój adres e-mail, datę urodzenia i kod pocztowy (akceptowany jest dowolny kod pocztowy w Wielkiej Brytanii). Ze względu na fakt, że treść BBC iPlayer jest objęta ograniczeniami geograficznymi, musisz mieć adres IP w Wielkiej Brytanii, aby oglądać go poza Wielką Brytanią.

Co powinienem wiedzieć o 53. CMA Awards?

53. Country Music Association Awards odbędzie się w Bridgestone Arena w Nashville. Wydarzenie, znane również jako CMA Awards, poprowadzi Carrie Underwood. Wezmą również udział goście specjalni, w tym Reba McEntire i Dolly Parton.

Nagrody CMA głosuje 7400 członków Country Music Association. Dotyczy to dyrektorów muzycznych, artystów i muzyków. Niektóre nagrody tego wydarzenia to „Artysta roku”, „Album roku”, „Teledysk roku” i „Nowy artysta roku”. Pełną listę nominowanych do nagrody można znaleźć na oficjalnej stronie CMA Awards.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =