MLB London Series 2019: Jak oglądać Boston Red Sox vs New York Yankees na żywo online za darmo

Jak oglądać Boston Red Sox vs New York Yankees na żywo w Internecie za darmo


W Anglii nietoperze nazywane są klubami, boiska nazywane są boiskami, a baseball - piłką nożną.

Żartuję.

Ale jeśli chcesz oglądać MLB 2019 London Series na żywo online za darmo, mamy kilka poważnych opcji przesyłania strumieniowego, które mogą Ci pokazać. W tym artykule wyjaśnimy, jak oglądać na żywo pierwszą w Londynie grę Boston Red Sox vs. New York Yankees z USA, Wielkiej Brytanii lub dowolnego innego miejsca na świecie.

MLB bardzo ściśle określa, kto może oglądać online i skąd. Jeśli nie jesteś w kraju z oficjalną opcją przesyłania strumieniowego MLB, potrzebujesz dobrej sieci VPN aby ominąć ograniczenia regionalne i oglądać za darmo serię dwóch gier Red Sox vs Yankees w dniach 29 i 30 czerwca.

Naszą najwyższą rekomendacją jest ExpressVPN. Jest to wysokiej jakości dostawca VPN, który oferuje szybkie serwery w 94 krajach i ma opinię, że jest w stanie odblokować prawie wszystko. Poprawia także prywatność i bezpieczeństwo w Internecie oraz zapewnia wsparcie na żywo przez całą dobę.

WYPRÓBUJ RYZYKO ZA DARMO: ExpressVPN pozwoli ci uzyskać dostęp do wielu treści zablokowanych w regionie z całego świata, w tym MLB London Series 2019. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Pamiętaj, że ten artykuł zaleca tylko oficjalne źródła przesyłania strumieniowego. Kilka niesankcjonowanych stron prawdopodobnie będzie transmitowało grę, ale często wiąże się to z ryzykiem złośliwego oprogramowania, natrętnych reklam, buforowania, niskiej jakości wideo i nagłych wyłączeń. Istnieje wiele sposobów, aby oglądać grę legalnie i za darmo, więc nie zawracaj sobie głowy podejrzanymi serwisami streamingowymi.

Jak oglądać MLB London Series 2019: Red Sox vs. Yankees z VPN

Angielskojęzyczna relacja z MLB London Series będzie transmitowana na żywo w USA i Wielkiej Brytanii. Jeśli nie jesteś w jednym z tych krajów, możesz użyć sieci VPN, aby ominąć blokowanie regionu i oglądać, jak Red Sox gra na żywo z Yankees.

Oto jak to zrobić:

  1. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN. Zalecamy ExpressVPN, ale NordVPN i CyberGhost są solidnymi alternatywami.
  2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoje urządzenie. Jeśli korzystasz z MLB.tv, musisz oglądać w przeglądarce internetowej, ponieważ aplikacja MLB At Bat na Androida i iOS nie działa z VPN.
  3. Otwórz aplikację VPN i wybierz serwer w USA lub Wielkiej Brytanii, zgodnie z strumieniem, który planujesz oglądać.
  4. Uderz w Połączyć przycisk.
  5. Po ustanowieniu połączenia otwórz wideo w normalny sposób i rozpocznij transmisję na żywo!

Zalecamy wcześniejsze zarejestrowanie się i zabranie VPN na jazdę próbną, aby upewnić się, że może odblokować filmy w witrynie, w której chcesz przesyłać strumieniowo grę. Jeśli napotkasz jakieś problemy, będziesz mieć czas na ich usunięcie w dziale obsługi klienta.

Gdzie oglądać MLB London Series na żywo online za darmo

Mimo że seria London jest wydarzeniem specjalnym, są one liczone jako mecze sezonu regularnego. Więc jeśli masz już sposób na oglądanie gier MLB, powinieneś być w stanie oglądać London Series tak jak zwykle.

Serie londyńskie z udziałem Boston Red Sox i New York Yankees będą emitowane w USA na Fox i ESPN, a w Wielkiej Brytanii na BT Sport i na stronie BBC iPlayer. Jeśli szukasz całkowicie darmowej opcji, BBC iPlayer jest najprostszym wyborem. W Stanach Zjednoczonych możesz bezpłatnie pobrać grę za pośrednictwem bezpłatnej wersji próbnej dostępnej w telewizji usługi przesyłania strumieniowego.

Zjednoczone Królestwo

Witryny BBC iPlayer i BBC Sport będą transmitować na żywo zarówno gry Red Sox vs. Yankees. Jeśli jesteś poza krajem, po prostu podłącz swoją VPN do serwera w Wielkiej Brytanii. Możesz zostać poproszony o podanie brytyjskiego kodu pocztowego lub zaznaczenie pola informującego, że masz brytyjską licencję telewizyjną. Te dane nie są weryfikowane, więc po prostu zaznacz pole i / lub wpisz dowolny kod pocztowy w Wielkiej Brytanii.

Więcej wskazówek na temat odblokowywania strumienia BBC można znaleźć w naszym artykule na temat najlepszych sieci VPN dla BBC iPlayer.

Stany Zjednoczone

Fox wyemituje pierwszą grę z serii London, a ESPN wyemituje drugą. Nożyce do sznurka w USA mają kilka opcji, by zobaczyć, jak Sox podbija Jankesów pod koniec czerwca.

  • MLB.tv to oficjalna niezależna usługa przesyłania strumieniowego ligi. Oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny i kosztuje 24,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie (plus zniżka, jeśli obserwujesz tylko jeden zespół). Widzowie muszą być w USA. Jeśli uzyskujesz dostęp przez VPN, zalecamy to zrobić w przeglądarce na komputerze, takiej jak Chrome lub Firefox. Użytkownicy systemów iOS i Android będą musieli oglądać aplikację MLB At Bat, która nie działa z VPN.
  • Sling TV, Fubo TV, PlayStation Vue, YouTube TV, DirecTV Now i Hulu + Live TV to wszystkie usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo, które zawierają ESPN i Fox. Większość z nich ma bezpłatny okres próbny, a Sling jest najtańszą opcją, jeśli planujesz zakup subskrypcji.

Wszystkie opcje wyświetlania w USA są zablokowane w regionie, więc jeśli jesteś poza krajem, musisz użyć VPN, aby oglądać.

O serii London 2019: Red Sox vs. Yankees

Pierwsza z tej serii dwóch gier odbędzie się w sobotę 29 czerwca o 18:10. Czas londyński, 13:10 Czas wschodni w USA.

Druga gra 30 czerwca o 15:10. Czasu londyńskiego, 10:10 czasu wschodniego.

Yankees and Red Sox to stuletnia rywalizacja, którą niektórzy fani porównali do Manchesteru United i Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Mecze odbędą się na stadionie w Londynie, w którym obecnie znajduje się klub piłkarski West Ham United i 55 000 miejsc.

Ten podwójny nagłówek będzie pierwszym w historii meczem MLB sezonu regularnego rozgrywanym w Wielkiej Brytanii, ale nie ostatnim. MLB podjęło dwuletnie zobowiązanie do gry w Londynie, choć zespoły nie zostały jeszcze wybrane do 2020 roku. Oto nadzieja na mecz Cardinals vs Cubs po drugiej stronie stawu!

„Red Sox Yankees Game Boston” autorstwa Victorgrigas na licencji CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 41