Jak oglądać US Open Tennis 2019 na żywo online z dowolnego miejsca

Jak oglądać US Open na żywo w Internecie


139. kwalifikacje do US Open rozpoczną się 19 sierpnia w Narodowym Centrum Tenisowym USTA Billie Jean King w Nowym Jorku, ale sam turniej rozpocznie się dopiero 26 sierpnia. Będzie trwał do 8 września, z dwiema sesjami dziennie o 11.00 i 19.00 czasu EST (przynajmniej do późniejszych rund, kiedy czasy zmienią się na 12.00 i 16.00). Poniżej pokażemy, jak oglądać US Open tenis na żywo online z dowolnego miejsca, nawet jeśli jesteś za granicą.

W tym artykule będą polecane tylko oficjalne źródła. Chociaż głośne wydarzenia sportowe są prawie zawsze pokazywane w nielicencjonowanych transmisjach, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że zazwyczaj oferują one opóźnione filmy w niskiej rozdzielczości i są podatne na usunięcie w połowie meczu. Przy oficjalnych nadawcach na całym świecie, z których wielu oferuje bezpłatny okres próbny, nie ma powodu, aby korzystać z niesankcjonowanych, niewiarygodnych transmisji.

Jak oglądać US Open z VPN

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN, ominięcie ograniczeń geograficznych platformy jest bardzo proste.

Oto jak oglądać US Open Tennis na żywo w Internecie:

  1. Przede wszystkim wybierz odpowiednią sieć VPN. Wspomnieliśmy o ExpressVPN powyżej, ale możesz również rozważyć NordVPN i CyberGhost, dwie tanie alternatywy.
  2. Pobierz oprogramowanie klienta VPN. Będzie kilka różnych wersji, więc upewnij się, że masz odpowiednią dla swojego systemu operacyjnego.
  3. Wybierz jednego z oficjalnych nadawców US Open z poniższej listy.
  4. Połącz się z serwerem w odpowiednim kraju. Na przykład użyłbyś serwera amerykańskiego do odblokowania ESPN lub brytyjskiego dla Amazon Prime Video.
  5. Spróbuj załadować zawartość z wybranej platformy. Powinien grać prawie natychmiast. Uwaga: może być konieczne odświeżenie strony w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, aby przejść przez powyższe kroki przed rozpoczęciem US Open. W ten sposób, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, będziesz miał dużo czasu, aby skontaktować się z zespołem obsługi klienta VPN w celu uzyskania pomocy.

Gdzie oglądać US Open online

Turniej tenisowy US Open 2019 jest wyświetlany w ponad 200 krajach, więc jest bardzo prawdopodobne, że będziesz mógł oglądać w swoim ojczystym języku. Poniżej wyjaśnimy, w jaki sposób możesz zarejestrować każdą sekundę wydarzenia na żywo, gdziekolwiek jesteś.

USA, Meksyk, Ameryka Południowa i Środkowa

flaga USA

Możesz oglądać cały turniej US Open 2019 na ESPN Player (lub ESPN International, jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi). Musisz zalogować się przy użyciu poświadczeń dostawcy telewizji kablowej, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo. Jeśli jesteś poza powyższymi krajami, pojawi się komunikat o błędzie: „Przepraszamy. Odtwarzacz ESPN nie jest obecnie dostępny w twoim regionie. ”

Jeśli jesteś w USA i nie masz kabla, nie martw się - możesz także oglądać na Sling TV, YouTube TV lub ESPN+. ESPN + to usługa najwyższej klasy, która kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie. Można go zainstalować na urządzeniach z iOS, Android, ChromeCast i Apple TV. Co najlepsze, pochodzi z tygodniowego okresu próbnego. Chociaż nie jest to wystarczająco długo, aby obejrzeć każdy mecz, umożliwi transmisję na żywo prawie połowy gier tenisowych US Open za darmo.

Kanał tenisa będzie miał bezpłatne podglądy i najważniejsze odcinki, chociaż nie będzie można oglądać meczów na żywo.

Wszystkie powyższe usługi są zablokowane w regionie. Jeśli obecnie przebywasz za granicą, możesz sfałszować swoją lokalizację, łącząc się z serwerem VPN w USA (lub innym obsługiwanym kraju), a następnie logując się normalnie przy użyciu poświadczeń kablowych.

UK

Flaga brytyjska - Union Jack

W Wielkiej Brytanii jest tylko jeden nadawca US Open: Amazon. Subskrybenci Amazon Prime mogą oglądać każdy mecz na żywo w Amazon Prime Video. Kosztuje to 7,99 £ miesięcznie, ale obejmuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Rejestrując się i anulując po zakończeniu wydarzenia, możesz przesyłać strumieniowo US Open za darmo.

Kanada

flaga Kanady

Kanadyjscy widzowie mogą oglądać transmisję tenisową US Open 2019 w Internecie na żywo na TSN lub RDS. Obie usługi pokazują każde wydarzenie na żywo, ale możesz oglądać za darmo tylko wtedy, gdy Twój pakiet kablowy zawiera TSN lub RDS. Jeśli nie, lub jeśli nie masz kabla, możesz subskrybować bezpośrednio za 24,99 CAD miesięcznie. Nie ma jednak bezpłatnego okresu próbnego, więc zarejestruj się jak najbliżej wydarzenia. To gwarantuje, że Twoja miesięczna subskrypcja obejmie cały US Open.

TSN będzie miał zasięg w języku angielskim, a RDS będzie miał francuski komentarz. Jeśli jesteś poza Kanadą, potrzebujesz VPN do oglądania.

Afryki Subsaharyjskiej

Flaga Konga 2

SuperSport będzie pokazywał wydarzenia na żywo we wszystkich krajach Afryki Subsaharyjskiej. Chociaż wybrane treści można oglądać za darmo, większość jest dostępna tylko dla subskrybentów DStv. Chociaż nie zostało to potwierdzone, jest bardzo prawdopodobne, że US Open będzie również tylko dla subskrybentów.

Nie można zarejestrować się w DStv online, ponieważ prosi o numer identyfikacyjny lub lokalny numer telefonu. Jeśli jednak jesteś subskrybentem DStv i obecnie przebywasz w innym kraju, możesz nadal oglądać SuperSport online, korzystając z jednego z serwerów południowoafrykańskich VPN.

Chociaż SuperSport czasami nadaje w języku afrikaans, US Open będzie dostępny tylko w języku angielskim.

Australia

flaga Australii

W Australii można oglądać każdą chwilę US Open na żywo na ESPN. Niestety australijscy widzowie nie mogą zarejestrować się w ESPN +, więc najpierw musisz mieć subskrypcję Fetch lub Foxtel. Po rejestracji możesz oglądać online za pośrednictwem aplikacji Fetch lub Foxtel Go.

Jeśli nie masz żadnej z tych usług, możesz zamiast tego zarejestrować się w Foxtel Now. Wymagane pakiety kanałów kosztują 40 AUD miesięcznie, ale jest 10-dniowy okres próbny, dzięki czemu możesz oglądać ponad połowę US Open 2019 za darmo.

Oglądaj każdy mecz od ćwierćfinału za darmo w SBS. Należy pamiętać, że będą one dostępne tylko w telewizji, a nie będą transmitowane na żywo online. Jednak możesz być w stanie obejrzeć wydarzenia przy nadrabianiu zaległości następnego dnia.

Zobacz też: Najlepsze VPN dla Australii

Harmonogram tenisa US Open 2019

Faza kwalifikacji 19–23 sierpnia
Pierwsza runda 26–27 sierpnia
Druga runda 28–29 sierpnia
Trzecia runda 30–31 sierpnia
Runda 16 1-2 września
Ćwierćfinały 3–4 września
Półfinały 5-6 września
Egzaminy końcowe 7-8 września

Czy mogę przesyłać strumieniowo US Open z darmową siecią VPN?

Bezpłatne usługi VPN na pierwszy rzut oka mogą wydawać się kuszące, ale zdecydowanie odradzamy ich korzystanie. Z powodu mniejszych sieci serwerów i większej liczby użytkowników można oczekiwać zacinania się wideo, które trwa wiecznie, a nawet sporadycznych rozłączeń. Byłoby to denerwujące dla każdego streamingu, ale w przypadku wydarzenia na żywo ryzykujesz utratą ważnego momentu. Co więcej, niektóre darmowe VPN mają miesięczne limity danych, więc nawet jeśli możesz obejrzeć jeden mecz, możesz nie być w stanie przesyłać strumieniowo pozostałych.

Wreszcie istnieje ryzyko, że bezpłatne VPN stanowią dla twojego systemu. W jednym badaniu z 2016 r. Wykazano, że dziesiątki bezpłatnych aplikacji „VPN” tak naprawdę nie szyfrują żadnego ruchu, a wiele z nich po prostu próbowało zainstalować złośliwe oprogramowanie na urządzeniu użytkownika. Zagrożenie stanowią jednak nie tylko mało znane bezpłatne sieci VPN: widzieliśmy nawet, że głośny darmowy VPN sprzedaje przepustowość użytkowników do wykorzystania w botnecie. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie, zalecamy korzystanie z renomowanej usługi ze sprawdzoną historią ochrony prywatności użytkowników.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1