Jak oglądać Tunezję przeciwko Anglii online za darmo (Mistrzostwa Świata 2018)

Oglądaj Puchar Świata w Tunezji przeciwko Anglii


Czy chcesz przesyłać strumieniowo transmisje Anglia vs Tunezja online wraz z innymi grami na Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018 roku? Masz szczęście: Mistrzostwa Świata FIFA transmitowane są na żywo w jakości HD na wielu platformach, aw wielu przypadkach można je oglądać bezpłatnie. Chociaż nadawcy mistrzostw świata często blokują regiony swoje filmy, wyjaśnimy, jak obejść to za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN), abyś mógł oglądać każdą grę na żywo z Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Rosji, Bliskiego Wschodu lub w dowolnym innym miejscu na świecie.

18 czerwca zobaczymy starcia grupy G w Tunezji i Anglii na arenie w Wołgogradzie w Wołgogradzie (niespodzianka). Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 BST (11:00 PST / 2PM EST). 

jak oglądać Tunezja vs Anglia online

Sprawdź naszą listę źródeł poniżej, aby upewnić się, że nie przegapisz meczu Tunezja vs. Anglia lub jakiegokolwiek innego meczu Pucharu Świata 2018. Pamiętaj, że większość poniższych nadawców ma aplikacje mobilne, dzięki czemu możesz oglądać z telefonu lub tabletu, jeśli będziesz poza domem.

Gdzie transmitować Mistrzostwa Świata FIFA 2018

Puchar Świata w Rosji w 2018 r. Jest pokazywany na całym świecie, ale każdy kraj ma swoich oficjalnych nadawców. Poniżej wymieniliśmy kilka miejsc, w których można oglądać Mistrzostwa Świata z głównych krajów anglojęzycznych.

 1. NAS: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. Wielka Brytania: BBC, ITV
 4. Australia: SBS, Optus Sport

Należy pamiętać, że chociaż niektóre źródła są bezpłatne do oglądania, inne wymagają subskrypcji. Zazwyczaj oferują one bardziej wszechstronny zasięg, transmisje 4K lub obcojęzyczne komentarze, więc jeśli jesteś wielkim fanem piłki nożnej, możesz rozważyć zapisanie się na jeden.

Jak przesyłać strumieniowo Mistrzostwa Świata FIFA 2018: bezpłatne i płatne

Czy każdy kraj ma darmowy strumień Mistrzostw Świata? Niestety nie, ale wielu tak. W tej sekcji omówimy opcje przesyłania strumieniowego z Mistrzostw Świata dla większych krajów anglojęzycznych.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata FIFA za darmo

Australia ma program piłkarski o nazwie The World Game, pokazane w sieci SBS. Będziesz mógł oglądać 26 gier (w tym Tunezję vs. Anglię) na żywo i bezpłatnie The World GameStrona internetowa.

Ta strona jest dostępna tylko dla użytkowników australijskich, więc musisz połączyć swoją sieć VPN z australijskim serwerem, aby oglądać z innych krajów. W tym celu zalecamy użycie ExpressVPN; to szybka, bezpieczna sieć VPN z doskonałymi możliwościami odblokowywania. Musisz także zarejestrować się w witrynie, ale nie wymaga to żadnej płatności, tylko adres e-mail.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w Wielkiej Brytanii

Fani Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej mają szczególne szczęście, ponieważ cały turniej zostanie pokazany za darmo. Zarówno BBC, jak i ITV mają prawo do pokazywania połowy meczów Pucharu Świata, więc każdy mecz będzie dostępny w jednym serwisie lub w drugim. Możesz również oglądać za pośrednictwem TVPlayer.com, witryny, która obsługuje transmisje na żywo zarówno dla BBC1, jak i ITV.

Aby móc legalnie oglądać te usługi, potrzebujesz brytyjskiej licencji telewizyjnej, ale tak naprawdę nie ma żadnych środków weryfikacyjnych. Nawet jeśli go masz, nadal potrzebujesz sieci VPN, aby oglądać z różnych krajów. Polecamy ExpressVPN ponieważ jest doskonały do ​​przesyłania strumieniowego, łatwy w użyciu i jako jeden z niewielu pozostałych VPN, które mogą konsekwentnie odblokowywać BBC iPlayer.

Puchar Świata Expressvpn

TRZY MIESIĄCE ZA DARMO: Uzyskaj dodatkowe trzy miesiące za darmo dzięki rocznemu planowi ExpressVPN. Obejmuje to 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz oglądać cały Puchar Świata i ubiegać się o zwrot pieniędzy, jeśli zdecydujesz się nie korzystać z usługi później.

Proces rejestracji jest szybki i łatwy. Po prostu wybierz pakiet subskrypcji (1 miesiąc, 6 miesięcy lub 12 miesięcy) i zapłać za subskrypcję. ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która obejmie większość harmonogramu Pucharu Świata. Jeśli zdecydujesz się zachować usługę później, możesz to zrobić, ale możesz ją łatwo anulować, jeśli okaże się, że nie odpowiada ci to bez żadnych kar.

Jak transmitować Mistrzostwa Świata w USA

W USA jest tylko jeden anglojęzyczny nadawca Pucharu Świata w Rosji: Fox Sports. Możesz uzyskać dostęp do usługi transmisji na żywo Fox Sports GO, jeśli abonament kablowy obejmuje Fox Sports. Niestety ta usługa wymaga od użytkowników zalogowania się przy użyciu danych operatora kablowego, co oznacza, że ​​nie można zarejestrować się bez adresu zarejestrowanego w USA ani metody płatności.

Nie masz kabla? Żaden problem - możesz także zalogować się za pomocą kilku over-the-topowych pakietów przesyłania strumieniowego, w tym:

 • DirecTV Now
 • Sling TV
 • fuboTV
 • PlayStation Vue
 • YouTube TV
 • Hulu z telewizją na żywo

Jeśli jesteś na wakacjach w USA, ale chcesz oglądać transmisje z własnego kraju, możesz to zrobić za pomocą VPN. Ważne jest, aby pamiętać, że zasady się nie zmieniają tylko dlatego, że jesteś w innym miejscu; nadal będziesz potrzebować abonamentu telewizyjnego, jeśli Twój kraj go wymaga, aby oglądać transmisje telewizyjne na żywo!

Możesz także oglądać Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018 roku na Kodi, ale musisz być ostrożny. Upewnij się, że używasz tylko oficjalnych dodatków i unikaj tych, które wydają się zbyt dobre, aby mogły być prawdziwe. Często te dodatki obsługują nielicencjonowane strumienie niskiej jakości, które mają tendencję do spadania w trakcie gry. Przy tak wielu bezpłatnych, legalnych opcjach nie ma potrzeby używania nieoficjalnych dodatków.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w Kanadzie

Kanadyjscy fani piłki nożnej mają trzy możliwości oglądania Tunezji vs. Anglii oraz reszty Mistrzostw Świata. TSN, CTV i RDS będą pokazywać każdy mecz Mistrzostw Świata FIFA, ale każde z nich wymaga zalogowania się przy użyciu danych operatora kablowego przed rozpoczęciem oglądania.

Jeśli nie masz kabla, niekoniecznie jest to problem. TSN umożliwia rejestrację bezpośrednio za 24,99 CAD miesięcznie. Z drugiej strony jest to dość wysoka cena za jeden kanał. Po rejestracji będziesz mógł pobrać aplikację mobilną TSN Go i oglądać każdą grę Mistrzostw Świata poza domem.

Zarówno CTV, jak i RDS mają własne aplikacje mobilne (odpowiednio CTV Go i RDS GO). Podobnie jak TSN, RDS oferuje płatną subskrypcję za 24,99 CAD miesięcznie, ale CTV nie ma takiej opcji. Należy również pamiętać, że RDS będzie transmitować gry z francuskim komentarzem, natomiast CTV i TSN będą w języku angielskim.

Jeśli chcesz oglądać Tunezję przeciwko Anglii lub jakiekolwiek inne mecze Pucharu Świata za darmo, Gra Światowa może być najlepszym rozwiązaniem. Nie będzie pokazywał każdej gry, ale przynajmniej będziesz mógł oglądać połowę turnieju, nic nie płacąc.

Streaming Mistrzostw Świata FIFA w Australii

Istnieją dwa główne źródła Pucharu Świata w Australii: wspomniana strona The World Game oraz Optus Sport. Dobrą wiadomością jest to, że możesz oglądać głośne mecze za darmo w obu serwisach.

Jeśli Optus Sport nie jest zawarty w pakiecie mobilnym lub szerokopasmowym lub jeśli nie jesteś klientem Optus, możesz zarejestrować się za 15 USD miesięcznie. Zapewnia to dostęp do każdej gry Mistrzostw Świata 2018, ale co najlepsze, obejmuje dwutygodniowy bezpłatny okres próbny. Puchar Świata trwa jednak przez miesiąc, więc po upływie okresu próbnego może być konieczne skorzystanie z innej usługi.

Mistrzostwa Świata w Rosji: Jak oglądać z innych krajów

Mapa świata

Mistrzostwa Świata FIFA 2018 są pokazywane na całym świecie, więc nie ogranicza się tylko do komentarzy w języku angielskim. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać Mistrzostwa Świata w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim, arabskim, portugalskim, rosyjskim lub holenderskim, z pewnością znajdziesz źródło, z którego możesz skorzystać. Poniżej zamieściliśmy kilka, ale jeśli Twojego kraju nie ma na naszej liście, możesz sprawdzić oficjalną listę nadawców Mistrzostw Świata.

 1. Arabski: BTV, KAN11, MAKAN 33
 2. Niemiecki: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Francuski: TF1
 4. Włoski: Mediaset
 5. Portugalski: RTP, SIC
 6. Rosyjski: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 7. Hiszpański: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 8. Holenderski: DR, NOS
 9. Bengalski: BTV

Należy pamiętać, że niektóre z tych usług są bezpłatne i mogą nie wyświetlać każdej gry Pucharu Świata w Rosji. W Twoim kraju prawie na pewno dostępna jest usługa premium oferująca pełne pokrycie w Twoim ojczystym języku, więc jeśli nie chcesz przegapić żadnej gry, warto rozważyć.  

Również fakt, że usługa jest bezpłatna, nie oznacza, że ​​można ją łatwo oglądać z dowolnego miejsca. Nadal może być konieczne podłączenie się do VPN we właściwej lokalizacji, zanim będzie można cokolwiek obejrzeć. Pamiętaj, aby wybrać VPN, który ma wiele serwerów w kraju docelowym, i wypróbować przesyłanie treści na żywo przed emisją gier, aby z wyprzedzeniem zidentyfikować problemy z buforowaniem lub opóźnieniami.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3