Jak oglądać Super Bowl LIII (53) za darmo online w dowolnym miejscu na świecie

Jak transmitować na żywo Super Bowl LIII 53


Super Bowl zrzesza dwa najlepsze zespoły NFL (lub zespoły, które wytrzymują złe odwołania) w tym sezonie. W tym roku zarówno New England Patriots, jak i Los Angeles Rams ponownie złożą wizytę w Big Game dla Super Bowl LIII (53). Fani NFL na całym świecie będą chcieli oglądać Super Bowl LIII (30) za darmo po rozpoczęciu gry w niedzielę, 3 lutego o 18:30 E.T.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie, możesz transmitować na żywo Super Bowl LIII (53) za darmo, a w większości przypadków o szczególnie wysokiej jakości strumieniowania.

Pamiętaj, że będziemy tylko polecający oficjalne źródła. Jak zawsze dzieje się w przypadku popularnych wydarzeń sportowych, wiele witryn będzie próbowało zgrać oficjalne transmisje z różnych lokalizacji i podawać je strumieniom klientom „za darmo”. Jednak nielegalne i nielicencjonowane strumienie Super Bowl są zazwyczaj oferowane w witrynach, które zawierają potencjalnie złośliwe reklamy i często są bardzo opóźnione z powodu niskiej jakości przesyłania strumieniowego wideo. Super Bowl LIII (53) będzie dostępny z oficjalnych źródeł za darmo iw jakości HD, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby korzystania z opcji przesyłania strumieniowego wideo bez licencji i niskiej jakości.

Aby oglądać grę za darmo, potrzebujesz VPN, chyba że jesteś w USA lub Wielkiej Brytanii.

Jak oglądać Super Bowl 53 (LIII) za darmo online

Jeśli jesteś w USA lub Wielkiej Brytanii, będziesz mógł oglądać Super Bowl LIII (53) online za darmo przez CBS i BBC iPlayer. Jeśli jednak przebywasz za granicą, konieczne może być wykonanie tych kroków, aby ominąć bloki treści geograficznych:

  1. Zacznij od rejestracji w usłudze VPN wirtualnej sieci prywatnej. Polecamy ExpressVPN, ale NordVPN i CyberGhost są godnymi zaufania, tanimi alternatywami.
  2. Pobierz aplikację na urządzenie, które zamierzasz przesyłać strumieniowo Super Bowl LIII (53).
  3. Połącz się z serwerem VPN w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii, w zależności od używanego źródła przesyłania strumieniowego.
  4. Połącz z opcją przesyłania strumieniowego, której zamierzasz używać podczas połączenia z serwerem VPN. (Uwaga: transmisja na żywo CBS może być niedostępna do momentu tuż przed rozpoczęciem gry, więc możesz spróbować najpierw innego strumienia CBS ze strony internetowej tego nadawcy.) Jeśli wystąpią problemy z transmisją, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną, pliki cookie przeglądarki i inne zapisane dane przeglądania w przeglądarce lub urządzeniu.

Super Bowl LIII (53) będzie transmitowany na żywo, chociaż strumienie na żądanie będą prawdopodobnie dostępne do późniejszego odtworzenia. Jeśli jednak planujesz oglądać na żywo i potrzebujesz łatwego i bezpłatnego dostępu, VPN będzie najlepszą opcją, jeśli jesteś w miejscu, w którym bezpłatne transmisje są niedostępne. Zalecamy przetestowanie sieci VPN przed godziną 18:30 czasu EST, aby upewnić się, że masz skuteczne połączenie i obejście blokujące zawartość.

Jak oglądać Super Bowl LIII (53) w amerykańskiej telewizji

Oglądaj flagę USA super bowl 53 bez kabla

Biorąc pod uwagę, że futbol amerykański (NFL) jest najbardziej popularny w USA, nie powinno dziwić, że dla fanów sportu w USA dostępnych jest wiele opcji przesyłania strumieniowego. Super Bowl 53 będzie można przesyłać strumieniowo w USA bezpośrednio ze strony internetowej CBS.

Użyj tego linku, aby połączyć się bezpośrednio ze strumieniami na żywo CBS Super Bowl LIII (53).

Amerykańscy fani sportu mogą również oglądać na żywo na Yahoo! Aplikacja sportowa, a także dowolna usługa przesyłania strumieniowego prowadzona przez podmiot stowarzyszony CBS. Ponadto antena naziemna powinna być w stanie odbierać transmisję na żywo tegorocznej Super Bowl w jakości HD.

Jeśli jesteś za granicą, powinieneś być w stanie połączyć się z transmisją na żywo w witrynie CBS. Jednak w grze CBS prawdopodobnie będzie istniał blok treści geograficznych. W związku z tym musisz użyć sieci VPN, aby ominąć blokowanie treści i uzyskać dostęp do transmisji na żywo w witrynie CBS.

Polecamy ExpressVPN, który oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Po zakończeniu gry otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Usługi telewizji na żywo w USA dla Super Bowl LIII (53)

Poza transmisją na żywo na stronie CBS i Yahoo! Aplikacja sportowa, pół tuzina innych usług transmisji strumieniowej telewizji na żywo będzie oferować Super Bowl LIII (53) za pośrednictwem CBS. Obejmują one wszystkie następujące elementy:

  • CBS All Access (7-dniowy bezpłatny okres próbny, 5,99 USD / miesiąc później)
  • fuboTV (7-dniowy bezpłatny okres próbny, 44,99 USD / miesiąc później)
  • Hulu z Live TV (7-dniowy bezpłatny okres próbny, 44,99 USD / miesiąc później)
  • PlayStation Vue (5-dniowy bezpłatny okres próbny, 44,99 USD / miesiąc później)
  • YouTube TV (7-dniowy bezpłatny okres próbny, 40 USD / miesiąc później)
  • Locast: (bezpłatny, ale ograniczona liczba ograniczonych lokalizacji)

Z wyjątkiem CBS i Locast, każda z tych usług przesyłania strumieniowego oferuje szereg interesujących funkcji, w tym rejestrator w chmurze i opcję oglądania transmisji na żywo na wielu urządzeniach z tego samego konta. W szczególności PlayStation Vue umożliwia użytkownikom transmisję na żywo z 5 różnych urządzeń na tym samym koncie, podczas gdy YouTube TV oferuje nieograniczoną liczbę rejestratorów DVR z 9-miesięczną datą wygaśnięcia.

Każda z tych usług ma także aplikacje na wiele urządzeń, w tym Apple TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Roku oraz konsole do gier, takie jak Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Większość ma także aplikacje na urządzenia z iOS i Androidem i może transmitować na żywo bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Gdzie indziej oglądać Super Bowl LIII (53) na żywo w Internecie

Super Bowl ma także fanów spoza USA. Istnieje kilka innych kluczowych lokalizacji, w których każdy może znaleźć transmisje na żywo z Super Bowl LIII (53). Podobnie jak w USA, jeśli próbujesz uzyskać dostęp do strumienia poza bieżącą lokalizacją geograficzną, prawdopodobnie konieczne będzie obejście VPN.

Zjednoczone Królestwo

Wielka miska do oglądania w Wielkiej Brytanii bez kabla

Fani NFL w Wielkiej Brytanii będą mogli oglądać Super Bowl 53 na żywo przez BBC. BBC ma stałą tradycję nadawania najlepszego konkursu NFL za darmo przez BBC One. Fani sportu z Wielkiej Brytanii lub ktokolwiek próbuje połączyć się ze strumieniem w Wielkiej Brytanii, może również skorzystać z BBC iPlayer za pośrednictwem strony internetowej BBC, lub uzyskaj dostęp do BBC transmisja na żywo za pomocą strony TVPlayer.com.

Ważna uwaga: Prawo brytyjskie wymaga posiadania licencji telewizyjnej na oglądanie treści BBC za pośrednictwem BBC iPlayer lub w inny sposób, w tym przez osoby trzecie, takie jak TV Player. Witryna BBC iPlayer wymaga zalogowania się lub kliknięcia w celu potwierdzenia posiadania licencji telewizyjnej. TV Player nie pyta o Twój status abonamentu telewizyjnego, chociaż abonament telewizyjny jest nadal domyślnie wymagany. Żadna ze stron nie wymaga jednak weryfikacji zakupu licencji telewizyjnej. Sieci VPN współpracują z obiema witrynami w celu przesyłania strumieniowego na żywo.

Kanada

Zegarek z flagą Kanady nfl 53 bez kabla

NFL ma sporo fanów u amerykańskiego sąsiada na północy. Obecnie usługa przesyłania strumieniowego sportu DAZN posiada prawa do nadawania Super Bowl w Kanadzie. Jeśli chcesz to obejrzeć DAZN Canada, możesz zarejestrować się w usłudze w jej 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym, a następnie anulować usługę po zakończeniu gry. Jeśli jednak zdecydujesz się zachować DAZN, usługa kosztuje 20 USD miesięcznie lub 150 USD za roczną subskrypcję.

Aby oglądać Super Bowl za pośrednictwem DAZN Canada, wymagany jest kanadyjski adres IP. Jeśli masz dostęp do DAZN w innym kraju, możesz być w stanie użyć VPN, aby połączyć się z kanadyjską wersją usługi. DAZN pozwala użytkownikom z innych krajów przenosić swoje konta do różnych krajów, chociaż DAZN stosuje dość znaczne blokowanie VPN, aby zapobiec przeskakiwaniu regionu z zagranicy.

Niemcy

Niemcy NFL Super Bowl Liii za darmo

Istnieją dwie świetne opcje oglądania Super Bowl w Niemczech: DAZN, ProSieben i ran.de.

Niemieccy fani NFL mogą utworzyć bezpłatne konto DAZN, które będzie obowiązywać przez 30 dni przed terminem płatności, a następnie zlikwidować konto po zakończeniu gry. Zwykle DAZN Niemcy kosztuje 9,99 euro / miesiąc.

Jednak najłatwiejszą metodą dla niemieckich fanów i innych osób jest skorzystanie z bezpłatnych opcji ProSieben lub ran.de.

Zarówno ran.de, jak i ProSieben będą stosować blokowanie treści geograficznych, ale obie opcje można ominąć za pomocą sieci VPN podłączonej do niemieckiego serwera. 

Jak oglądać Super Bowl na urządzeniach Firestick

Twój Firestick będzie jednym z najlepszych urządzeń do użycia w wielkiej grze. Możesz łatwo oglądać Super Bowl 53 na Amazon Fire TV lub Fire TV Stick dzięki dostępnym aplikacjom i przeglądarce Silk.

Jeśli jesteś w USA, dostępne są aplikacje CBS All Access, Hulu z Live TV, DirecTV Now, fuboTV i PlayStation Vue, z których wszystkie będą transmitować transmisje CBS na żywo w większości obszarów.

Możesz także użyć przeglądarki Silk, aby połączyć się z transmisją na żywo CBS na jej stronie internetowej, rejestracja nie jest wymagana. Jeśli mieszkasz poza USA, transmisja w witrynie CBS będzie również działać w przeglądarce Silk, ale musisz użyć aplikacji VPN na swoim urządzeniu. ExpressVPN ma wysoce funkcjonalną aplikację VPN dla Firestick, która powinna współpracować z transmisją CBS Super Bowl.

Jeśli decydujesz się na DAZN Canada, znajdziesz również aplikację DAZN.

Jak wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie

Może to być konieczne, jeśli chcesz korzystać z VPN do oglądania CBS lub BBC iPlayer w przeglądarce spoza USA lub Wielkiej Brytanii, albo ProSieben lub ran.de spoza Niemiec.

W Chrome…

  • Przejdź do Chrome Ustawienia.

chrom_clear_cache_1_1

  • Wybierz Pokaż ustawienia zaawansowane na dole strony.

chrome_clear_cache_2_2

  • Pod Prywatność, Wybierz Wyczyść dane przeglądania.

chrome_clear_cache_3_1

  • Dla opcji Wymaż następujące elementy z Wybierz początek czasu z rozwijanego menu. Poniżej tego wybierz Pliki cookie i inne dane witryn i wtyczek jak również Obrazy i pliki z pamięci podręcznej. Na koniec wybierz Wyczyść dane przeglądania.

chrome_clear_cache_4_1

  • Uruchom ponownie Google Chrome.

W Mozilla Firefox…

  • Wybierz Historia > Wyczyść historię…

firefox_1_1

  • Wybierz Wszystko dla zakresu czasu i w obszarze Szczegóły wybierz Ciasteczka i Pamięć podręczna. Na koniec wybierz Wyczyść teraz.

firefox_2_1

  • Uruchom ponownie Firefox.

Oto bardziej szczegółowy przewodnik na temat usuwania plików cookie we wszystkich popularnych przeglądarkach.

„NFL” Erin Costa na licencji CC BY 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − = 43