Jak oglądać Rosja przeciwko Arabii Saudyjskiej online za darmo (gra otwierająca Mistrzostwa Świata 2018)

Jeśli nie uda ci się dotrzeć do Rosji w tym roku na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, istnieje duża szansa, że ​​będziesz chciał uzyskać dostęp do transmisji strumieniowej online. Na szczęście możesz oglądać Mistrzostwa Świata z różnych źródeł, które szczegółowo omówimy poniżej. Gry rozpoczynają się 14 czerwca i możesz oglądać je w dowolnym miejscu na świecie, w tym w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i na Bliskim Wschodzie.


Mistrzostwa Świata FIFA 2018

W tym roku rozpoczynają się Mistrzostwa Świata FIFA, a Rosja przeciwko Arabii Saudyjskiej rozpocznie mecze, co prawdopodobnie będzie bardzo interesującym pojedynkiem. Biorąc pod uwagę, że gry odbywają się w tym roku w Rosji, kraj będzie miał przewagę gospodarzy, ale to nie znaczy, że nie będzie dużej liczby kibiców mocno przeciwko nim..

Nie przegap gry Rosja przeciwko Arabii Saudyjskiej ani żadnych innych gier World Cup 2018 w tym roku!

Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby przesyłać strumieniowo na swoje urządzenia.

Gdzie transmitować Mistrzostwa Świata FIFA 2018

Prawa do transmisji strumieniowej należą w tym roku do wielu różnych sieci telewizyjnych na całym świecie. W przypadku głównych krajów anglojęzycznych można znaleźć transmisje z Mistrzostw Świata Rosji w następujących lokalizacjach:

 1. NAS: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. Wielka Brytania: BBC, ITV
 4. Australia: SBS, Optus Sport

Poza tym Mistrzostwa Świata FIFA będą transmitowane w wielu lokalnych sieciach telewizyjnych, niektóre bezpłatne, niektóre płatne.

Jak przesyłać strumieniowo Mistrzostwa Świata FIFA 2018: bezpłatne i płatne

Czy możesz przesyłać strumieniowo Puchar Świata FIFA za darmo? Tak! Ale mogą istnieć pewne ograniczenia w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

FIFA World Cup 2018: opcja bezpłatnego przesyłania strumieniowego dla wszystkich

Jedną z najlepszych darmowych opcji przesyłania strumieniowego do oglądania jest strona internetowa The World Game. Ta strona będzie transmitować mecz otwierający między Rosją a Arabią Saudyjską, a także 25 innymi grami (szczegółowe informacje na stronie znajdziesz na stronie).

Ta strona wymaga jednak australijskiego adresu IP, więc jeśli jesteś poza Australią, musisz skorzystać z usługi VPN. W tym celu zalecamy ExpressVPN, aby pomóc Ci przejść przez bloki treści. Poza tym wszystko, co musisz zrobić, to zaakceptować warunki i podać im swój adres e-mail.

Opcje przesyłania strumieniowego na Mistrzostwa Świata w Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, masz szczęście! Mecz otwarcia i Puchar Świata w Rosji będzie można oglądać w całości. Dwie najlepsze opcje to: BBC iPlayer i ITV. Możesz także użyć TVPlayer.com do strumieniowego przesyłania gier, ponieważ TVPlayer transmituje z obu tych źródeł.

Podróżować za granicę? Tak długo, jak masz licencję telewizyjną, możesz przesyłać strumieniowo z dowolnego z powyższych źródeł, ale do tego potrzebujesz VPN. Polecamy ExpressVPN, ponieważ jest to jedna z niewielu usług VPN, które współpracują z BBC iPlayer, a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu dużych prędkości przesyłania strumieniowego przez serwery i znacznej ochronie danych dla użytkowników.

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NAJLEPSZA VPN DO TRANSMISJI MISTRZOSTW ŚWIATA: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Dzięki rozległej sieci serwerów zoptymalizowanej pod kątem szybkich połączeń idealnie nadaje się do oglądania Mistrzostw Świata. Przyjazne dla użytkownika aplikacje dla wszystkich systemów operacyjnych. Trudno pokonać prywatność i bezpieczeństwo. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Opcje przesyłania strumieniowego z Mistrzostw Świata w USA

W Stanach Zjednoczonych jedyną opcją będzie Fox Sports. Możesz przesyłać strumieniowo z Fox Sports na dedykowanej aplikacji Fox Sports. Możesz zapisać się na subskrypcję Fox Sports Go i uzyskać dostęp do sieci bez oddzielnej subskrypcji kablowej.

Poza tym większość legalnie dostępnych over-the-top internetowych usług telewizyjnych zawiera także Fox Sports. Należą do nich:

 1. Sling TV
 2. fuboTV
 3. PlayStation Vue
 4. DirecTV Now
 5. Hulu z telewizją na żywo
 6. YouTube TV

Jeśli jednak przebywasz w USA podczas podróży i masz dostęp do usługi nadającej FIFA, takiej jak BBC lub ITV, możesz skorzystać z usługi VPN, aby uzyskać gry. (Pamiętaj, że nadal będziesz potrzebować licencji telewizyjnej, aby oglądać gry za pośrednictwem iPlayera lub ITV.)

Alternatywną opcją jest oglądanie Pucharu Świata na Kodi, ale pamiętaj, aby korzystać tylko z oficjalnych transmisji i unikać pirackich treści, które nękają Kodi. Jeszcze więcej opcji przesyłania strumieniowego ExpressVPN ma świetny przewodnik na temat oglądania Mistrzostw Świata.

Opcje transmisji strumieniowej Mistrzostw Świata w Kanadzie

Mieszkańcy Kanady mogą skorzystać z jednej z trzech różnych usług, aby obejrzeć grę otwierającą Mistrzostwa Świata FIFA 2018 i wszystkie inne mecze. TSN, CTV i RDS dostaną to, czego potrzebujesz.

TSN będzie dobrą opcją, jeśli już masz tę usługę. Jednak TSN będzie kosztować trochę pieniędzy. Nie można także oglądać TSN bez abonamentu kablowego, więc aby uzyskać dostęp do TSN, musisz zarejestrować się w usłudze kablowej. Możesz jednak przesyłać strumieniowo za pośrednictwem aplikacji TSN Go po wykupieniu subskrypcji i oglądać w ruchu.

CTV ma również aplikację CTV Go, która pozwala na przesyłanie strumieniowe poza domem. Aby oglądać gry, CTV wymaga również subskrypcji usługi telewizji kablowej.

Wreszcie, RDS pozwoli ci oglądać strumienie w swojej aplikacji RDS GO, ale znowu będziesz potrzebować abonamentu kablowego sparowanego ze swoim kontem w aplikacji.

Mieszkańcy Kanady, którzy chcą obejrzeć mecz otwarcia i resztę gier za darmo, mogą rozważyć wymienioną powyżej opcję gry światowej, przynajmniej w przypadku niektórych gier.

Opcje przesyłania strumieniowego z Mistrzostw Świata w Australii

W tym roku dobrze jest być Australijczykiem na Mistrzostwa Świata! SBS i Optus Sport będą transmitować Mistrzostwa Świata w Rosji, a ty możesz cieszyć się darmowymi meczami dla obu.

Witryna World Game będzie Twoim głównym źródłem bezpłatnych gier SBS, więc odeślemy cię tam.

W przypadku Optus Sport musisz jednak utworzyć konto i zarejestrować się w celu uzyskania bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego. Ponieważ mecze Pucharu Świata trwają od 14 czerwca do 15 lipca, może być konieczne przejście na bezpłatną usługę po upływie 14-dniowego okresu próbnego.

Puchar Świata w Rosji 2018: bezpłatne transmisje na żywo dla innych regionów

Nadal szukasz więcej darmowych transmisji? Jeśli szukasz komentarza w swoim własnym języku lub nie masz nic przeciwko komentarzowi w języku angielskim, istnieje wiele usług telewizyjnych w języku arabskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i innych, które będą obejmować cały Puchar Świata gry za darmo i streaming online.

Oto kilka świetnych opcji:

 1. Arabski: KAN11, MAKAN 33, BTV
 2. Niemiecki: ARD, ZDF, ORF, SRG SSR
 3. Francuski: TF1
 4. Włoski: Mediaset
 5. Portugalski (Portugalia): RTP, SIC
 6. Rosyjski: Perviy Kanal, VGTRK, Match TV
 7. Hiszpański (Argentyna): TV Pública
 8. Hiszpański (Hiszpania): Mediaset España Telecinco, Mediaset España Cuatro
 9. Holenderski: DR, NOS
 10. Bengalski: BTV

Chociaż usługi te są bezpłatne, jeśli zdecydujesz się na jedno lub drugie, prawdopodobnie nastąpi blokowanie treści geograficznych. Wybierz VPN, która zapewnia serwery w kraju, do którego próbujesz dotrzeć, oraz pojemność, która pozwoli Ci efektywnie przesyłać strumieniowo bez buforowania.

Zrzeczenie się:

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 4 =