Jak oglądać playoffy Stanley Cup 2019 online z dowolnego miejsca

Jak oglądać playoffy NHL Stanley Cup 2019 online


Pierwsze dwie rundy się skończyły, więc pozostaje tylko wyłonić zwycięzców każdej konferencji. Boston Bruins muszą wygrać jeszcze tylko jeden mecz z Carolina Hurricanes, aby zapewnić sobie miejsce w finale, podczas gdy San Jose Sharks i St. Louis Blues są bardziej wyrównane. Ten etap zakończy się najpóźniej do 23 maja, a finały rozpoczną się na początku czerwca. Poniżej wyjaśnimy, jak oglądać każdą grę pucharową Stanley Cup za darmo, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Należy to zauważyć będziemy rekomendować tylko oficjalne źródła. Główne wydarzenia sportowe, takie jak Puchar Stanleya, są często dostępne w podejrzanych witrynach do przesyłania strumieniowego, ale zalecamy korzystanie wyłącznie z odpowiednio licencjonowanych źródeł. Oficjalni nadawcy mają filmy lepszej jakości i nie ma szans na przeniesienie strumienia offline z powodu naruszenia praw autorskich. W każdym razie możesz oglądać każdą rozgrywkę pucharową Stanleya 2019 za darmo, więc nie musisz używać nieautoryzowanych transmisji.

Większość usług przesyłania strumieniowego pokazujących ten turniej jest zablokowana w regionie. Oznacza to, że potrzebujesz VPN, aby korzystać z nich za granicą.

Jak przesyłać strumieniowo playoffy Stanley Cup 2019 za granicę za pomocą VPN

Odblokowanie usług z ograniczeniami geograficznymi jest łatwe, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Wykonaj poniższe czynności, aby ominąć regionalne ograniczenia i obejrzyj Puchar Stanleya z 2019 roku z dowolnego miejsca:

  1. Zacznij od rejestracji w VPN, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Polecamy ExpressVPN, chociaż NordVPN i CyberGhost to dwie doskonałe, niedrogie alternatywy.
  2. Następnie pobierz i zainstaluj oprogramowanie, starając się uzyskać odpowiednią wersję dla swojego systemu operacyjnego.
  3. Zdecyduj, do której platformy blokowanej geograficznie chcesz uzyskać dostęp za granicą.
  4. Połącz się z serwerem VPN w odpowiednim kraju. Na przykład fuboTV jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, więc aby go odblokować, użyj amerykańskiego serwera.
  5. Spróbuj odtworzyć wideo z wybranej usługi. Powinien rozpocząć się natychmiast, ale jeśli nie, możesz rozwiązać większość problemów, czyszcząc pamięć podręczną i pliki cookie, a następnie odświeżając stronę.

Te mecze będą transmitowane na żywo, dlatego zalecamy upewnienie się, że Twoja VPN działa dobrze, zanim zaczną. W ten sposób, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, powinieneś mieć czas na uzyskanie pomocy od zespołu obsługi klienta VPN i nie musisz przegapić początku bardzo ważnej gry.

Jak oglądać rozgrywki NHL Stanley Cup 2019 bezpłatnie w amerykańskiej telewizji

flaga USA

Możesz transmituj na żywo każdy play off w 2019 roku NBC Sports. Godziny rozpoczęcia są różne, ale aktualne informacje o każdym nadchodzącym urządzeniu można znaleźć w harmonogramie transmisji na żywo NBC. Oglądanie online jest całkowicie bezpłatne, jeśli Twój pakiet telewizji kablowej obejmuje NBC Sports, ale jeśli nie ma, lub jeśli nie masz kabla, nie panikuj; istnieje inny sposób na śledzenie całej akcji na żywo.

NBC Sports umożliwia użytkownikom logowanie się za pomocą DirecTV Now, fuboTV, Hulu z Live TV, PlayStation Vue, Sling TV lub kont YouTube TV. Co więcej, każda z tych usług objęta jest bezpłatnym okresem próbnym, który jest wystarczająco długi, aby można było przesyłać strumieniowo każde urządzenie play-off. W rzeczywistości okres próbny Hulu trwa 30 dni, co oznacza, że ​​dopóki anulujesz w czasie, będziesz mógł oglądać finały Pucharu Stanleya za darmo.

Powyższe platformy są objęte ograniczeniami geograficznymi, co oznacza, że ​​będziesz musiał być w USA lub użyć amerykańskiego serwera VPN, aby uzyskać do nich dostęp. Nie masz jeszcze VPN? ExpressVPN oferuje 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, co oznacza, że ​​możesz spróbować bez ryzyka. Jeśli jesteś niezadowolony lub potrzebujesz usługi ExpressVPN, aby oglądać play-offy Pucharu Stanleya, możesz po prostu anulować, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Kanada

kanadyjska flaga

W Kanadzie, Sportsnet i CBC Sports udostępniają prawa do ochrony w języku angielskim do Pucharu Stanleya. Tymczasem TVA Sports jest wyłącznym nadawcą francuskojęzycznym.

Sportsnet i TVA Sports umożliwiają logowanie się i przesyłanie strumieniowe gier za darmo, jeśli odpowiednie kanały są uwzględnione w abonamencie telewizji kablowej. Jeśli nie, możesz zapisać się do subskrypcji cyfrowej (obie usługi kosztują 19,99 USD miesięcznie i żadna z nich nie oferuje okresu próbnego). Z kolei CBC Sports pokaże wybrane urządzenia bezpłatnie w aplikacji CBC Sports na iOS i Android.

Sportsnet, CBC Sports i TVA Sports są dostępne tylko w Kanadzie. W związku z tym potrzebujesz VPN, aby zalogować się z zagranicy.

UK

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Premier Sports to jedyna platforma pokazująca rozgrywki pucharowe Stanleya 2019 w Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz, możesz dodać te kanały do ​​istniejącej subskrypcji Sky lub Virgin TV (i oglądać online za pomocą aplikacji Sky Go lub Virgin TV Go), ale najłatwiejszym sposobem dla większości osób na strumieniowanie play-off jest zapisanie się na Plan Premier Player. Kosztuje to 9,99 £ miesięcznie, ale jest miesięczny okres próbny (z których klienci Virgin zwykle nie mogą skorzystać). W rezultacie będziesz mógł oglądać wszystkie pozostałe mecze Stanley Cup za darmo, pod warunkiem, że anulujesz przed końcem okresu próbnego.

Ta usługa jest zablokowana w regionie i jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii. Abonenci mogą jednak zalogować się z zagranicy, najpierw łącząc się z brytyjskim serwerem VPN.

Inne lokalizacje

Nie musisz się martwić, jeśli nie wspomnieliśmy o twoim kraju powyżej. NHL.tv pokaże każdą grę pucharową Stanley Cup i cały finał na żywo w ponad 50 krajach, w tym w Niemczech, Australii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Chociaż nie ma bezpłatnego okresu próbnego, za 4,99 USD (około 4,45 EUR) za sezon, ta usługa jest w bardzo przystępnej cenie.

Jak działa Puchar Stanleya?

Format Pucharu Stanleya jest dość prosty. Szesnaście drużyn NHL kwalifikuje się do pierwszej rundy i bierze udział w meczach najlepszych z siedmiu, dopóki nie pozostaną tylko cztery z konferencji wschodniej i zachodniej. Zwycięzcy z pierwszej rundy powtarzają ten proces, aż pozostaną tylko dwie drużyny.

Następnie przechodzą do ostatniej rundy. Pierwsza drużyna, która wygra cztery mecze, wygrywa Puchar Stanleya, a gracze otrzymują pierścienie mistrzowskie. Pamiętaj, że turniej kończy się w momencie, gdy drużyna wygrywa czwarty mecz; innymi słowy, nie ma gwarancji, że wszystkie siedem gier zostanie rozegranych.

Warto również wspomnieć, że te mecze nie mogą zakończyć się remisem. Jeśli wynik jest wyrównany na koniec gry, drużyny będą grać nieograniczoną liczbę 20-minutowych, pięcioosobowych dogrywek, aż do jednego wyniku. Zwykle trwa to najwyżej kilka okresów, ale w historii Stanley Cup odbyły się dwa mecze (Detroit Red Wings vs. Montreal Maroons i Toronto Maple Leafs vs. Boston Bruins), które wymagały aż sześciu.

Która drużyna ma większe szanse na wygraną?

O ile Carolina Hurricanes nie dokonają niesamowitego powrotu, Boston Bruins są prawie pewni, że awansują do finału. Jednak znacznie trudniej jest przewidzieć, z którą drużyną będą walczyć, ponieważ rekiny San Jose i St. Louis Blues są bardzo blisko. Niebiescy będą musieli być nieco bardziej agresywni, jednak ponieważ rekiny prowadzą obecnie, strzelaj więcej strzałów na mecz i zatrzymaj około 82% mocy przeciwnika.

Kto wygra, Bruins będą szczęśliwi. Historycznie zespół ten wygrał 63,8% swoich meczów z San Jose i 57,2% z St. Louis. Nie chodzi jednak tylko o technikę na lodzie; niedźwiadkowie znani są z surowej, agresywnej taktyki, która bardziej wyczerpuje przeciwników, im dłużej trwa gra. Bez względu na to, czy wygrywają rekiny, czy bluesi, najlepiej jest zachować spokój, nadal naciskać na cel Bruinów i unikać, gdy jest to możliwe.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4