Jak oglądać PGA Championship 2019 na żywo online z dowolnego miejsca

Jak oglądać Mistrzostwa PGA online z dowolnego miejsca


Tegoroczne mistrzostwa BMW PGA odbędą się w dniach 19–22 września w klubie Wentworth w hrabstwie Surrey w Anglii. Biorąc pod uwagę udział najlepszych golfistów na świecie, gwarantujemy fantastyczną grę w weekend. Nie możesz dotrzeć do Wielkiej Brytanii osobiście? Nie martw się: poniżej wyjaśnimy, jak oglądać Mistrzostwa PGA na żywo online z dowolnego miejsca, nawet za granicą.

Będziemy rekomendować tylko oficjalnych nadawców PGA Championship. Nielicencjonowane transmisje są prawie nieuniknione w przypadku tak znanych wydarzeń sportowych, ale zdecydowanie odradzamy ich używanie. Zwykle nie tylko oferują leniwe filmy w niskiej rozdzielczości, ale są też szanse, że zostaną częściowo usunięte z powodu naruszenia praw autorskich, co oznacza, że ​​możesz nie zobaczyć, kto wygra. Ponieważ i tak możesz oglądać cały turniej za darmo, korzystanie z nieautoryzowanych transmisji nie ma żadnej korzyści.

Większość usług pokazujących to wydarzenie jest ograniczona geograficznie. W związku z tym musisz użyć sieci VPN, aby uzyskać do nich dostęp z zagranicy.

Najlepsza sieć VPN do oglądania mistrzostw PGA: ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

  • PC
  • Prochowiec
  • IOS
  • Android
  • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo podczas transmisji strumieniowej PGA Championship lub odblokować platformy streamingowe z zagranicy, najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z VPN. Polecamy ExpressVPN: dzięki szybkim serwerom w 94 krajach, pakietowi zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa oraz możliwości odblokowania usług takich jak Netflix i BBC iPlayer, jest to idealny wybór do przesyłania strumieniowego na żywo, wideo HD.

Możesz zarejestrować się i zacząć korzystać z ExpressVPN za kilka minut. Wystarczy wybrać długość subskrypcji (jeden, sześć lub dwanaście miesięcy) i zakończyć proces płatności. Od tego momentu masz 30 dni na przetestowanie usługi. Oznacza to, że możesz oglądać całe Mistrzostwa PGA 2019, a jeśli zdecydujesz się nie kontynuować korzystania z ExpressVPN, możesz anulować i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

NAJLEPSZA VPN DO TRANSMISJI: ExpressVPN zapewnia wysokie prędkości, doskonałe zabezpieczenia i ochronę prywatności oraz dostęp do ponad 3000 serwerów na całym świecie. Jest także w stanie odblokować popularne platformy, takie jak CBS, Now TV i Foxtel z dowolnego miejsca.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Jak oglądać PGA Championship 2019 na żywo za granicą za pomocą VPN

Jesteś nowy w VPN i nie wiesz, jak zacząć? Wykonaj poniższe kroki, aby ominąć regionalne ograniczenia i oglądać Mistrzostwa PGA na żywo z dowolnego miejsca.

Oto jak oglądać Mistrzostwa PGA na żywo online z dowolnego miejsca:

  1. Najpierw zarejestruj odpowiednią VPN. Wspominaliśmy o ExpressVPN powyżej, ale jeśli szukasz taniej alternatywy, zarówno NordVPN, jak i CyberGhost to dobry wybór.
  2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie. Większość sieci VPN ma aplikacje na platformy mobilne i stacjonarne, więc upewnij się, że otrzymałeś poprawną wersję.
  3. Wybierz z poniższych usług przesyłania strumieniowego, z których chcesz skorzystać.
  4. Połącz się z serwerem VPN w odpowiednim kraju. Na przykład potrzebujesz brytyjskiego serwera, aby odblokować Sky Sports, lub amerykańskiego, aby oglądać CBS za granicą.
  5. Przejdź do wybranej witryny i odtworzyć wideo. W większości przypadków rozpocznie się natychmiast. Jeśli tak się nie stanie, możesz rozwiązać większość problemów, czyszcząc pamięć podręczną i pliki cookie, a następnie ponownie ładując stronę.

Ponieważ mistrzostwa BMW PGA w 2019 r. Będą transmitowane na żywo, zalecamy upewnić się, że Twoja VPN działa (wykonując powyższe kroki) na długo przed jej rozpoczęciem. W ten sposób, jeśli napotkasz nieoczekiwane problemy, będziesz mieć dużo czasu na skontaktowanie się z zespołem obsługi klienta VPN.

Jak transmitować PGA Championship na żywo za darmo w USA i Kanadzie

flaga USA

Będą to Mistrzostwa BMW PGA 2019 transmitowane na żywo w The Golf Channel. Pierwsze dwie rundy rozpoczną się o 6 rano EST, a ostatnie dwie o 8 rano.

Zwykle, aby oglądać The Golf Channel online, trzeba zapłacić 9,99 USD (lub 9,99 USD) miesięcznie za GOLFPASS NBC. Jednak ta usługa faktycznie jest objęta siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym. Oznacza to, że możesz po prostu zarejestrować się, obejrzeć mistrzostwa PGA na żywo, a następnie anulować subskrypcję, aby uniknąć naliczania opłat.

Kanał golfowy jest zablokowany w regionie, więc aby oglądać, musisz być w USA lub połączyć się z amerykańskim serwerem VPN.

Gdzie indziej mogę oglądać Mistrzostwa PGA 2019 na żywo w Internecie?

Transmisja z Mistrzostw BMW PGA 2019 w Internecie jest dość prosta. Poniżej powiadomimy Cię, które sieci pokazują ten turniej w Twoim kraju:

UK

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK
Sky Sports jest wyłącznym brytyjskim nadawcą BMW PGA Championship. Otrzymujesz już Sky Sports jako część pakietu telewizji kablowej? Jeśli tak, możesz przesyłać strumieniowo to wydarzenie bez dodatkowych kosztów za pośrednictwem strony internetowej Sky lub aplikacji Sky Go. Klienci Sky TV mogą otrzymywać kanały sportowe od 18 funtów miesięcznie, ale bez długoterminowych umów, bez potrzeby korzystania z telewizji kablowej i nieco niższej cenie, większości osób lepiej służy przepustka Sky Sports Now TV.

Mistrzostwa PGA trwają cztery dni, więc chociaż dostępne są codzienne karnety (8,99 £), najlepszą opcją jest 14,99 £ tygodniowy karnet. Aby kupić karnet sportowy, nie potrzebujesz konta Now TV, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Obie usługi są blokowane geograficznie i dostępne tylko w Wielkiej Brytanii. Jednak brytyjscy fani golfa nadal mogą oglądać z zagranicy, łącząc się z jednym z brytyjskich serwerów VPN.

Australia

flaga Australii

Fox Sports ma wyłączne prawa do pokazania PGA Championship 2019 w Australii. Transmisja będzie nadawana na żywo, jednak ze względu na różnicę czasu oznacza to, że w pierwszych dwóch rundach transmisja będzie trwała od 7 do 3 rano. W ostatnich dwóch dniach transmisja rozpocznie się o godzinie 19:30.

Jeśli jesteś już klientem Foxtel i masz pakiet kanałów sportowych, możesz zalogować się do Foxtel Go i od razu rozpocząć transmisję. Fani golfa, którzy nie mają kabla, mogą skorzystaj z dziesięciodniowej wersji próbnej Foxtel Now zamiast; pamiętaj tylko, aby anulować po zakończeniu mistrzostw, aby uniknąć naliczania opłat.

Usługi te są zablokowane w regionie, co oznacza, że ​​musisz być w Australii lub połączyć się z australijskim serwerem VPN, aby z nich korzystać.

Czy mogę oglądać Mistrzostwa PGA z darmową siecią VPN?

Chociaż korzystanie z bezpłatnej sieci VPN może wydawać się łatwym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa w Internecie, zdecydowanie odradzamy korzystanie z niej. Po pierwsze, ich serwery zwykle nie są w stanie obsłużyć liczby użytkowników. Prowadzi to do zacinania się wideo, które trwa wieczność, przerywane połączenia i ogólnie frustrujące doświadczenie. Niektóre zmuszają nawet do oczekiwania w kolejce i ustanowienia miesięcznych limitów danych; ponieważ przesyłanie strumieniowe w jakości HD wymaga dość dużej ilości danych, bezpłatne sieci VPN są mniej niż idealnym rozwiązaniem.

Zagrożone są nie tylko dane osobowe, ale także bezpieczeństwo systemu. Tam są ponad 100 darmowych VPN twierdzą, że zapewniają Ci bezpieczeństwo, ale nie szyfrują Twoich danych i aktywnie próbują instalować złośliwe oprogramowanie na Twoim urządzeniu. Ponadto widzieliśmy nawet przypadki, w których bezpłatna sieć VPN pozwoliła (i czerpała zyski) na wykorzystanie przepustowości klientów w botnecie. Sieci VPN zostały zaprojektowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa, a nie otwarcia na zagrożenia, takie jak oprogramowanie ransomware, keyloggery i adware. Aby chronić siebie i swój system, zalecamy korzystanie z renomowanej usługi VPN, która stawia na pierwszym miejscu prywatność użytkowników.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − = 81