Jak oglądać NFL Pro Bowl na żywo online za darmo

Jak oglądać NFL Pro Bowl na żywo w Internecie


Miska Pro NFL 2020 odbędzie się 26 stycznia o godzinie 12 PST (15:00 EST / 20:00 GMT). Nie przejmuj się, jeśli nie możesz tego zrobić osobiście: Stadion Camping World na Florydzie może pomieścić 65 000 fanów, ale miliony więcej będą oglądać online, a poniżej wyjaśnimy, jak możesz być jednym z nich.

Powinieneś to zauważyć ten post poleci tylko oficjalne źródła. Chociaż nielicencjonowane transmisje są prawie nieuniknione w przypadku dużych wydarzeń sportowych, nie ma powodu, aby z nich korzystać. Po pierwsze, zwykle oferują tylko filmy w niskiej rozdzielczości i istnieje duża szansa, że ​​będą opóźnione lub opóźnione. Ponadto NFL będzie usuwać nieoficjalne strumienie (i linki do nich) w miarę postępu gry, więc możesz nawet nie zobaczyć, kto wygra.

Najpopularniejsze serwisy streamingowe blokują geograficznie swoje treści, uniemożliwiając dostęp do nich z krajów spoza ich obszaru nadawania. Aby oglądać NFL Pro Bowl podczas wakacji za granicą, potrzebujesz VPN.

Jak oglądać 2020 NFL Pro Bowl za darmo online

Odblokowanie treści zablokowanych geograficznie z zagranicy jest w rzeczywistości dość proste. Wykonaj poniższe czynności, aby móc oglądać NFL Pro Bowl podczas pobytu za granicą:

  1. Zacznij od rejestracji odpowiedniej sieci VPN. Polecamy ExpressVPN, ale zarówno CyberGhost, jak i NordVPN są silnymi i niedrogimi alternatywami.
  2. Zainstaluj aplikację VPN, upewniając się, że pobierasz poprawną wersję dla swojego systemu operacyjnego.
  3. Wybierz usługę, z której chcesz korzystać, i połącz się z serwerem w odpowiedniej lokalizacji. Na przykład potrzebujesz amerykańskiego serwera do odblokowania ESPN lub brytyjskiego dla Sky Sports.
  4. Spróbuj uzyskać dostęp do wybranej usługi. Powinien zostać załadowany prawie natychmiast, ale jeśli nie, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie, a następnie odśwież stronę.

Ponieważ jest to wydarzenie na żywo, ważne jest, aby wcześniej upewnić się, że sieć VPN działa. Zmniejsza to ryzyko pominięcia któregokolwiek z działań i zapewnia, że ​​nadal będziesz mieć czas, aby uzyskać pomoc od zespołu obsługi klienta VPN, jeśli coś pójdzie nie tak.

Jak oglądać Pro Bowl za darmo w amerykańskiej telewizji

flaga USA

ABC i ESPN są oba przesyłanie strumieniowe całego wydarzenia na żywo i możesz oglądać na dowolnej platformie za darmo. Wystarczy zalogować się przy użyciu danych swojego dostawcy telewizji kablowej, aby móc transmitować transmisję Pro Bowl na żywo.

Nie masz kabla? Możesz również zalogować się do powyższych usług za pomocą YouTube TV lub Hulu z kontem Live TV, więc nie ma powodu, aby przegapić jeden z największych meczów roku. Co najlepsze, obie te zaawansowane usługi obejmują bezpłatny okres próbny. Oznacza to, że jeśli zarejestrujesz się i anulujesz przed końcem okresu próbnego, możesz skutecznie oglądać Pro Bowl 2020 za darmo.

Wreszcie możesz przesyłać strumieniowo Pro Bowl za pomocą NFL Game Pass. Kosztuje to 24,95 USD za sezon i obejmuje siedmiodniowy okres próbny. Jednak posiadacze kont próbnych nie mogą oglądać meczów na żywo i muszą czekać 72 godziny, aby przesyłać je strumieniowo na żądanie. O ile nie jesteś już płatnym subskrybentem i jako taki możesz oglądać treści na żywo, nie zalecamy korzystania z NFL Game Pass.

Jeśli jesteś za granicą (poza USA), możesz nadal oglądać grę, łącząc się z VPN. Polecamy ExpressVPN. ExpressVPN obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli nie jesteś zadowolony, możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy.

Gdzie jeszcze mogę przesyłać strumieniowo NFL Pro Bowl online?

Podczas gdy większość widzów NFL jest w Ameryce, mamy dobre wieści dla międzynarodowych fanów: 2020 NFL Pro Bowl będzie transmitowany na żywo w kilku różnych krajach.

UK

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

W Wielkiej Brytanii NFL Pro Bowl będzie transmitowany na żywo w Sky Sports. Obecni klienci Sky mogą korzystać z aplikacji Sky Go do oglądania online, ale najpierw musisz mieć telewizję kablową z Sky, więc wysokie ceny i długie czasy instalacji uniemożliwiają nowym abonentom oglądanie Pro Bowl w ten sposób.

Zamiast tego możesz po prostu kupić przepustkę Sky Sports na telewizorze Now. Kosztują one 9,99 GBP dziennie lub 33,99 GBP miesięcznie, a jako bonus nie musisz płacić miesięcznej opłaty Now TV. Należy pamiętać, że Now TV nie wyświetla każdej gry NFL, ale będzie mieć Pro Bowl i 2020 Super Bowl.

Jeśli oglądasz regularnie NFL, najlepszą opcją jest prawdopodobnie NFL Game Pass. Odpowiedni pakiet kosztuje 9,99 £ miesięcznie, ale możesz zdecydować się na przepustkę sezonową 15,99 £, która pozwala oglądać mecze playoff, regularne mecze, a także wersję roboczą. Wszystkie powyższe usługi są blokowane geograficznie, więc aby móc z nich korzystać, musisz być w Wielkiej Brytanii lub mieć połączenie z brytyjskim serwerem VPN.

Kanada

kanadyjska flaga

Fani piłki nożnej w Kanadzie mają dwie możliwości: mogą oglądać na TSN lub DAZN. Jeśli masz telewizję kablową, TSN pozwala bezpłatnie przesyłać strumieniowo całą Pro Bowl. Jeśli nie, oferuje również subskrypcję over-the-top, która kosztuje 19,99 USD za miesiąc lub 4,99 USD za dzień. Niestety nie obejmuje to bezpłatnego okresu próbnego.

Z kolei DAZN kosztuje 20 USD CAD miesięcznie i jest objęty miesięcznym okresem próbnym. To sprawia, że ​​jest to oczywisty wybór do przesyłania strumieniowego 2020 NFL Pro Bowl bez kabla, ponieważ możesz po prostu anulować po zakończeniu gry, aby uniknąć ładowania.

Zarówno TSN, jak i DAZN są ograniczone regionalnie, więc jeśli jesteś poza Kanadą, musisz połączyć się z jednym z kanadyjskich serwerów VPN, aby oglądać.

Inne lokalizacje

mapa świata

Chociaż NFL prowadziła listę międzynarodowych nadawców, nie była aktualizowana od 2005 r., W związku z czym nie można na niej polegać. Wikipedia ma jednak aktualną listę.

Jest jedno zastrzeżenie: są to nadawcy, którzy pokazują niektóre treści NFL, niekoniecznie Pro Bowl. W związku z tym musisz najpierw znaleźć nadawców z Twojego kraju na liście, a następnie sprawdzić ich harmonogram, aby zobaczyć, czy faktycznie emitują grę, czy nie. Wreszcie, chociaż nie wszystkie z tych usług będą oferować transmisję na żywo online, powinno dać ci pewne wskazówki, gdzie możesz rzeczywiście obejrzeć ten mecz.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 93