Jak oglądać NFL Draft 2019 za darmo online

Jak oglądać NFL Draft 2019 za darmo online


Projekt NFL Draft 2019 będzie transmitowany na żywo od 25 do 27 kwietnia. Fani NFL mogą dostroić się na żywo, aby zobaczyć, które gwiazdy college'u staną się najgorętszymi nowymi graczami NFL na sezon 2019-2020 i później.

Możesz oglądać 2019 NFL Draft za darmo online dzięki kilku kluczowym opcjom przesyłania strumieniowego. Możesz nawet oglądać w dowolnym miejscu na świecie, korzystając z odpowiednich źródeł i narzędzi.

Ważna uwaga: nasz przewodnik zaleca tylko oficjalne źródła dla NFL Draft 2019. NFL Draft to wyjątkowe wydarzenie dla największych fanów NFL, ale często jest transmitowane przez nieoficjalne strony. Strony te mogą również ukrywać złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie reklamowe lub służyć jako brama do innych zagrożeń prywatności i bezpieczeństwa.

Tymczasem nieoficjalne źródła nie oferują najlepszej jakości przesyłania strumieniowego i częściej niespodziewanie przechodzą w tryb offline. Ponieważ to wydarzenie jest dostępne z wielu oficjalnych źródeł, nie ma potrzeby odwiedzania witryn, które mogą narazić Cię na ryzyko. Zalecamy tylko oficjalne opcje, z których niektóre mogą być bezpłatne i dostępne z dowolnego miejsca na świecie.

W zależności od lokalizacji może być konieczne skorzystanie z VPN, aby oglądać online NFL Draft 2019. 

Jak oglądać online NFL Draft 2019 za pomocą VPN

Projekt NFL 2019 jest nadawany tylko w USA. W związku z tym VPN będzie potrzebny do wyświetlenia wydarzenia, jeśli jesteś poza USA. Możesz także potrzebować VPN w USA, jeśli chcesz oglądać za darmo lub jeśli chcesz oglądać w HD bez ryzyka ograniczenia przepustowości strumienia wideo ISP.

Aby VPN działał z wersją roboczą NFL 2019, wykonaj następujące czynności:

 1. Zarejestruj się w przetestowanej usłudze VPN. Polecamy ExpressVPN w przypadku wydarzeń sportowych, takich jak NFL Draft, ale istnieją inni zaufani dostawcy, w tym NordVPN i Cyberghost.
 2. Zainstaluj aplikację VPN na wybranym urządzeniu (Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire TV itp.), A następnie połącz się z amerykańskim miastem, w którym dostępna jest transmisja strumieniowa (więcej na ten temat poniżej).
 3. Zarejestruj się w wybranej usłudze przesyłania strumieniowego lub połącz się z witryną transmisji strumieniowej na żywo, z której zamierzasz korzystać. Zdecydowanie zalecamy przetestowanie opcji VPN i opcji przesyłania strumieniowego przed wydarzeniem, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnego z głównych wydarzeń i ogłoszeń.

Otóż ​​to! Jeśli okaże się, że połączenie VPN nie pomaga ominąć blokowania regionu, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i usunąć pliki cookie w przeglądarce, całkowicie zamknąć przeglądarkę, a następnie otworzyć nową sesję. Możesz także spróbować uruchomić w prywatnym oknie przeglądania, takim jak tryb incognito w Chrome lub prywatne okno przeglądarki Firefox.

Wiele aplikacji mobilnych wymaga teraz weryfikacji Twojej lokalizacji za pomocą GPS. Często nie ma do tego skutecznego obejścia, dlatego zalecamy trzymanie się przeglądarki internetowej lub urządzenia podłączonego do telewizora, takiego jak Amazon Fire TV. (Pamiętaj, że nie ma żadnych aplikacji VPN dla Roku lub Apple TV.)

Zobaczmy niektóre z twoich najlepszych opcji, aby obejrzeć online NFL Draft 2019 z dowolnego miejsca na świecie, w tym bezpłatne opcje.

Jak oglądać NFL Draft 2019 za darmo online

Najlepszą wiadomością na temat NFL Draft w tym roku jest to, że można oglądać całkowicie za darmo. Chociaż kilka kanałów telewizji płatnej będzie oferowało transmisje, będziesz mógł oglądać bezpłatnie, korzystając z VPN i strony internetowej Locast. W przeciwnym razie możesz zarejestrować się w dowolnej usłudze przesyłania strumieniowego z siedzibą w USA, która obsługuje ESPN, NFL Network lub ABC.

Skorzystaj z Locast i VPN, aby bezpłatnie oglądać wersję roboczą NFL 2019

locast nfl draft bezpłatnie online

Locast to bezpłatna usługa, która oferuje bezprzewodową telewizję za pośrednictwem strumieni internetowych. Pamiętaj, że cyfrowe transmisje OTA w USA są bezpłatne, więc jeśli mieszkasz w USA z cyfrową anteną, możesz łatwo oglądać za darmo. Jednak ponowna emisja tych sygnałów za darmo przez Internet była trudna do zrealizowania w przeszłości z powodu ograniczeń prawnych (jak odkryła upadła firma Aereo).

Jednak wydaje się, że Locast wymyślił, jak nawigować w ramach prawnych, aby tak się stało, co jest świetną wiadomością dla fanów NFL mieszkających za granicą. Locast stosuje blokowanie regionu, aby umożliwić dostęp do tych treści tylko tym z wybranych miast, w których jest dostępny. Odkryliśmy jednak, że VPN ominie jego bloki treści.

Aby obejrzeć wersję próbną NFL za darmo na Locast, wykonaj następujące czynności:

  1. Załóż konto VPN (przetestowaliśmy ExpressVPN i zweryfikowałem, że działa z Locast)
  2. Połącz się z serwerem w jednym z miast Locast jest dostępny (Nowy Jork, Filadelfia, Baltimore, Waszyngton D.C., Chicago, Denver, Dallas, Houston)
  3. Otwórz prywatne okno przeglądania (na przykład tryb incognito w Google Chrome)
  4. Przejdź do Locast.org
  5. Załóż bezpłatne konto na Locast
  6. Kliknij miasto, w którym chcesz oglądać transmisje na żywo, a następnie przejdź do lokalnej sieci ABC, gdy rozpocznie się projekt NFL 2019

Połączenie Locast i VPN to zdecydowanie najłatwiejszy sposób na obejrzenie nadchodzącego Draft NFL z dowolnego miejsca na świecie, w tym z USA. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i jednym z miast, w których dostępny jest Locast, VPN nie jest koniecznością, ale nadal zaleca się unikanie dławienia usług internetowych.

Locast to organizacja non-profit, która nie pobiera żadnych opłat. Jeśli korzystasz z Locast, zachęcamy do przekazania darowizny, aby pomóc w utrzymaniu dostępności usługi na przyszłe wydarzenia.

Dodatkowe opcje oglądania NFL Draft online

Jeśli jesteś poza USA, kombinacja Locast + VPN będzie najlepszą opcją do obejrzenia wersji roboczej NFL 2019. Jednak fani US NFL będą mieli kilka dodatkowych opcji do zbadania.

Jak oglądać wersję NFL w USA

BAFTA 2019

Projekt NFL będzie transmitowany przez wszystkie następujące sieci:

 • ABC
 • ESPN
 • Deportuje ESPN
 • Sieć NFL

Jeśli jesteś w USA i masz cyfrową antenę naziemną, możesz odebrać lokalną transmisję ABC i oglądać ją za darmo. W przeciwnym razie musisz zarejestrować się w jednej z poniższych usług, aby uzyskać dostęp do ABC, ESPN, ESPN Deportes lub sieci NFL. Każda z poniższych opcji ma bezpłatny okres próbny, więc możesz zarejestrować się za darmo, obejrzeć wersję roboczą NFL 2019, a następnie anulować subskrypcję.

Sling TV

Sling TV to najtańsza opcja poza Locast. Możesz subskrybować Sling TV z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Jednak wybrany pakiet określi kanał NFL Draft, który otrzymasz.

Jeśli chcesz oglądać przez sieć NFL, wybierz pakiet subskrypcji Sling Blue. Jeśli chcesz oglądać przez ESPN lub ESPN Deportes, wybierz Sling Orange. Jeśli chcesz mieć jedno i drugie jako opcję, wybierz Sling Orange + Blue.

Jeśli zdecydujesz się zatrzymać Sling TV, każdy pojedynczy pakiet kosztuje 25 USD miesięcznie, a Sling Orange + Blue kosztuje 40 USD miesięcznie.

Sling TV nie oferuje ABC w żadnym ze swoich pakietów strumieniowych.

YouTube TV

Oferując 7-dniowy bezpłatny okres próbny z dostępnymi ponad 50 kanałami, YouTube TV jest dobrą opcją dla fanów NFL. YouTube TV zapewnia ESPN i ABC (większość rynków), dając subskrybentom kopię zapasową, jeśli ABC jest niedostępna.

Jeśli zdecydujesz się pozostać przy YouTube TV, kosztuje to teraz 49,99 USD miesięcznie.

Hulu + telewizja na żywo

Ciekawa opcja telewizyjna, Hulu + Live TV łączy bibliotekę na żądanie Hulu z pakietem kanałów na żywo podobnych do tego, co jest dostępne na YouTube TV. Dostaniesz ABC (na większości rynków) i ESPN. Jednak nie ma w ofercie sieci NFL.

Telewizja Hulu + Live jest dostępna z 7-dniową bezpłatną wersją próbną i kosztuje 44,99 USD miesięcznie.

PlayStation Vue

Powszechnym nieporozumieniem (dzięki nazwie) jest to, że PlayStation Vue jest dostępna tylko na konsoli do gier PlayStation. Wręcz przeciwnie, możesz się zarejestrować i przesyłać strumieniowo na wiele urządzeń.

PlayStation Vue oferuje cztery opcje pakietu przesyłania strumieniowego. Pakiet „Core” zawiera 5-dniowy bezpłatny okres próbny i obejmuje ABC (większość rynków), ESPN i NFL Network. Po zakończeniu okresu próbnego koszt wynosi 49,99 USD miesięcznie. Jeśli nie potrzebujesz sieci NFL jako opcji, pakiet „Access” oferuje ABC i ESPN i kosztuje 44,99 USD miesięcznie.

DirecTV Now

Najdroższa opcja na liście, jeśli zdecydujesz się zachować ją po bezpłatnym okresie próbnym, DirecTV Now oferuje ABC (większość rynków) i ESPN. Musisz tylko wybrać pakiet „PLUS”, który kosztuje 50 USD miesięcznie po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego.

Oba podstawowe pakiety DirecTV Now (PLUS i MAX) są dostarczane z HBO, dzięki czemu są dobrą opcją dla fanów NFL, którzy również chcą oglądać Gra o tron Sezon 8.

Szkic NFL 2019: harmonogram wydarzeń, szczegóły i najlepsze perspektywy

Draft NFL to trzydniowe wydarzenie obejmujące 7 rund. Harmonogram wydarzeń jest następujący:

 • Runda 1: czwartek, 25 kwietnia, 20:00 EST / 1 AM GMT
 • Rundy 2-3: piątek, 26 kwietnia, 19:00 EST / 12 AM GMT
 • Rundy 4-7: sobota, 27 kwietnia, 12:00 EST / 17:00 GMT

Jak działa projekt NFL Draft?

Draft NFL to główne wydarzenie dla drużyn NFL, w którym można dobrać nowych młodych graczy. Występuje jednak spora ilość handlu z graczami, co drużyny mogą zrobić, aby zwiększyć kolejność wybierania draftu lub zwiększyć liczbę draftu.

Drużyny z najgorszymi wynikami zazwyczaj wybierają pierwszy wybór w każdej rundzie, a drużyny z najlepszym wynikiem - ostatni.

W tym roku jest 256 typów. Wszystkie 32 zespoły będą ćwiczyć swoje typy, chociaż kolejność wyboru została nieco zmieniona z powodu transakcji, które miały miejsce podczas sezonu NFL 2018-2019 i po nim.

Pierwsza tura zamówienia w tym roku jest następująca:

 1. Arizona Cardinals (rekord 3-13)
 2. San Fransisco 49ers (4-12)
 3. New York Jets (4-12)
 4. Oakland Raiders (4-12)
 5. Tampa Bay Buccaneers (5-11)
 6. New York Giants (5-11)
 7. Jacksonville Jaguars (5-11)
 8. Detroit Lions (6-10)
 9. Buffalo Bills (6-10)
 10. Denver Broncos (6-10)
 11. Cincinnati Bengals (6-10)
 12. Pakiety Green Bay (6-9-1)
 13. Miami Dolphins (7-9)
 14. Atlanta Falcons (7-9)
 15. Washington Redskins (7-9)
 16. Carolina Panthers (7-9)
 17. New York Giants (5-11) (Pozycja po handlu Odell Beckham Jr. z Cleveland Browns.)
 18. Minnesota Vikings (8-7-1)
 19. Tennessee Titans (9-7)
 20. Pittsburgh Steelers (9-6-1)
 21. Seattle Seahawks (10-6)
 22. Baltimore Ravens (10-6)
 23. Houston Texans (11-5)
 24. Oakland Raiders (pozycja po wymianie Khalil Mack na Chicago Bears)
 25. Philadephia Eagles (9-7)
 26. Indianapolis Colts (10-6)
 27. Oakland Raiders (pozycja po wymianie Amari Cooper na Dallas Cowboys)
 28. Ładowarki Los Angeles (12-4)
 29. Kansas City Chiefs (12-4)
 30. Green Bay Packers (6-9-1) (Pozycja po wymianie Marcusa Davenporta z New Orlean Saints)
 31. Los Angeles Rams (13-3)
 32. New England Patriots (11-5)

Aby uzyskać pełną listę zamówień pobrania w wersji roboczej NFL 2019, Sprawdź tutaj.

Najlepsze perspektywy NFL Draft 2019

2019 NFL Draaft Nick Bosa Nick Bosa, stan Ohio

Mając do wyboru tylko 252 typów, nie każda perspektywa dokona cięcia. Oto jednak niektóre z najlepszych perspektyw NFL Draft 2019 do obejrzenia, z których wielu można złapać w pierwszej rundzie.

 1. Nick Bosa (Ohio State, Defensive End (DE))
 2. Quinnen Williams (University of Alabama, Defensive Line (DL))
 3. Josh Allen (University of Kentucky, DE)
 4. Ed Oliver (University of Houston, DL)
 5. Devin White (Stan Luizjana, Linebacker (LB))
 6. Jawaan Taylor (University of Florida, Outside Linebacker (OL))
 7. Kyler Murray (University of Oklahoma, Quarterback (QB))
 8. Pot Montez (Stan Missisipi, DE)
 9. Rashan Gary (University of Michigan, DL)
 10. T.J. Hockenson (University of Iowa, Tight End (TE))

Sprawdź CBS Sports, aby uzyskać dłuższą listę perspektyw NFL Draft 2019.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 24