Jak oglądać Melbourne Cup 2019 na żywo online za darmo

Jak oglądać Melbourne Melbourne 2019 na żywo online za darmo


Melbourne Cup 2019 rozpocznie się o 15.00 AEDT (13:30 ACDT / 12PM AWDT) 5 listopada. Jest to jednak jedno wydarzenie, na które chcesz się wcześnie dostroić, ponieważ sam wyścig o puchar Melbourne trwa tylko przez kilka minut. Na szczęście z dziewięcioma innymi rasami na karcie będzie wiele do zrobienia. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz oglądać Melbourne Cup (i każdy inny wyścig Flemington) na żywo.

Pamiętaj, że będziemy rekomendować tylko oficjalnych nadawców Melbourne Cup. Główne wydarzenia sportowe prawie zawsze mają nieoficjalne transmisje, ale często są opóźnione i dostępne tylko w niskiej rozdzielczości; niezupełnie to, czego chcesz, gdy oglądasz szybki wyścig z możliwością wykończenia zdjęcia. W każdym razie możesz oglądać tegoroczny Puchar Melbourne za darmo, więc nie musisz używać nierzetelnych i nielicencjonowanych transmisji. 

To wydarzenie będzie pokazywane tylko na platformach zablokowanych w regionie, więc potrzebujesz VPN, aby oglądać z zagranicy.

Jak przesyłać strumieniowo Melbourne Cup 2019 za pomocą VPN

Nowy w VPNach i nie wiesz, jak z nich korzystać? W rzeczywistości dość łatwe jest ominięcie regionalnych ograniczeń i dostęp do treści zablokowanych geograficznie za granicą.

Oto jak oglądać puchar Melbourne 2019 na żywo online z dowolnego miejsca:

 1. Zacznij od rejestracji odpowiedniej sieci VPN. Polecamy ExpressVPN, ale NordVPN i CyberGhost są silnymi i niedrogimi alternatywami.
 2. Zainstaluj oprogramowanie VPN. Większość usług oferuje aplikacje dla systemów Windows, Android, MacOS i iOS, więc upewnij się, że masz odpowiednią wersję.
 3. Następnie połącz się z jednym z australijskich serwerów VPN. Spowoduje to, że witryny zablokowane geograficznie będą myśleć, że jesteś w Australii, abyś mógł korzystać z nich za granicą. 
 4. Spróbuj odwiedzić jedną z poniższych oficjalnych stron. Powinieneś stwierdzić, że ładują się niemal natychmiast, ale jeśli nie, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie, a następnie odśwież stronę.

Niektóre z najszybszych rasowych na świecie rywalizują w Melbourne Cup, a ponieważ tor ma mniej niż dwie mile, możesz spodziewać się, że wszystko skończy się w ciągu kilku minut. Z tego powodu zalecamy wykonanie powyższych kroków przed faktycznym rozpoczęciem wyścigu. W ten sposób, jeśli Twoja sieć VPN nie działa zgodnie z przeznaczeniem, nadal będziesz mieć czas, aby skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

Gdzie mogę obejrzeć Melbourne Melbourne 2019 online?

Puchar Melbourne jest znany jako „wyścig, który zatrzymuje naród”, więc oczywiście jest szeroko nagłośniony. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ułatwia oglądanie online; poniżej wyjaśnimy, jak:

10play

Jak oglądać Melbourne Cup 2019 na żywo online za darmo

Kanał 10 będzie pokazywał cały karnawał Melbourne Cup, a co najlepsze, możesz oglądać za darmo w 10play. Ta transmisja rozpocznie się od 10 AEDT i pokaże wszystkie dziesięć tegorocznych wyścigów Melbourne Cup.

Chociaż 10play pozwala się zarejestrować, nie jest konieczne oglądanie jego zawartości. Warto jednak zauważyć, że ani wideo na żądanie, ani transmisje telewizyjne na żywo nie zostaną załadowane, jeśli nie masz australijskiego adresu IP. Jeśli chcesz oglądać Melbourne Cup z zagranicy, najpierw połącz się z jednym z australijskich serwerów VPN.

Racing.com

Jak oglądać Melbourne Cup 2019 na żywo online za darmo

Racing.com zapewni kompleksową relację z tego wydarzenia, a jeszcze lepiej, możesz oglądać wszystko za darmo online. Najpierw musisz utworzyć konto, ale jest to szybkie i łatwe.

Po rejestracji będziesz mógł oglądać Melbourne Cup na żywo na stronie Racing.com lub w aplikacji Foxtel Go (kanał 529). Pamiętaj, że ta usługa jest dostępna tylko w Australii; jeśli jesteś za granicą, musisz połączyć się z VPN, zanim będziesz mógł cokolwiek obejrzeć.

Sky Racing

Zrzut ekranu z gry Sky Racing

Sky Racing pokaże również wyścig Melbourne Cup z niewielkim opóźnieniem. Jednak jego zasięg zostanie podzielony na kilka różnych torów wyścigowych i będziesz musiał zalogować się za pomocą konta TAB lub Sky, aby oglądać (chyba że jesteś subskrybentem telewizji Foxtel, w którym to przypadku możesz oglądać przez Foxtel Go aplikacja). 

Biorąc pod uwagę, że 10play oferuje bezpłatną transmisję przez cały dzień, naprawdę nie ma powodu, aby oglądać Melbourne Cup 2019 na Sky Racing.

Które konie konkurują?

Obecnie 37 najlepszych, wypróbowanych i wypróbowanych koni rasowych na świecie startuje w Pucharze Melbourne w 2019 roku. Z pulą nagród w wysokości 8 000 000 $, podzieloną między dwunastu najlepszych zwycięzców, można grać o wszystko. Poniżej znajdziesz listę wszystkich konkurujących koni w tym roku:

 1. Mer de Glace
 2. Niespodzianka Baby
 3. Stalowy Książę
 4. Cross Counter
 5. Mirage Dancer
 6. Południowa Francja
 7. Konstantynopol
 8. Mistrz rzeczywistości
 9. Il Paradiso
 10. Latrobe
 11. Mustajeer
 12. Róg łowiecki
 13. Rostropowicz
 14. Magiczna różdżka
 15. Płatność zmierzchowa
 16. Prince of Arran
 17. Finche
 18. Raymond Tusk
 19. Ślubuj i deklaruj
 20. Youngstar
 21. Neufbosc
 22. Dźwięk
 23. Wybraniec
 24. Downdraft
 25. Patrick Erin
 26. Prawdziwe Ja
 27. Sir Charles Road
 28. Wódz galijski
 29. Dal Harraild
 30. Szary lew
 31. Haky
 32. Brimham Rocks
 33. Azuro
 34. Hush Writer
 35. Valac
 36. Kalać
 37. Ściana ognia
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − = 15