Jak oglądać Kolumbię przeciwko Anglii online za darmo (Mistrzostwa Świata 2018)

Jak oglądać Kolumbię przeciwko Anglii online za darmo


Czy chcesz transmitować na żywo Kolumbia vs. Anglia online? W tym poście wyjaśnimy, jak możesz obejrzeć ten mecz i każdą kolejną rundę 16 gier, na żywo i bezpłatnie. Korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), będziesz mógł odblokować i uzyskać dostęp do strumieni z Mistrzostw Świata z Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Hiszpanii, a nawet dowolnego innego kraju na świecie.

Kolumbia i Anglia zmierzą się na arenie Otkrytie Arena w Moskwie 3 lipca o 19:00 BST (11:00 PST / 2 PM EST). Obie drużyny wygrały dwa mecze grupowe, chociaż Anglia ma niewielką przewagę nad różnicą bramek. Jednak w tym momencie wystarczy tylko jeden błąd, aby zakończyć marzenia o Pucharze Świata, więc możesz być pewien, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko.

Dobra wiadomość dla fanów piłki nożnej: Mistrzostwa Świata 2018 zostaną pokazane w ponad stu krajach. Co więcej, wiele z tych lokalizacji ma co najmniej jednego bezpłatnego nadawcę. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz transmitować na żywo każdą minutę akcji i upewnić się, że nigdy nie przegapisz jednej rundy pucharowej.

Jak oglądać 16 rundę Pucharu Świata online

Jedną z zalet globalnego turnieju jest to, że wynikowy zasięg będzie wyświetlany w kilku różnych językach. To powiedziawszy, anglojęzyczni nadal mają największy wybór. Poniżej znajdziesz krótki przewodnik po oficjalnych nadawcach Mistrzostw Świata 2018 w niektórych głównych krajach anglojęzycznych.

 1. NAS: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. Wielka Brytania: BBC, ITV
 4. Australia: SBS, Optus Sport

Zazwyczaj, jeśli nadawca pokazuje gry o Pucharze Świata za darmo, nie ma licencji na wyświetlanie całego turnieju. Jeśli twój kraj nie ma kompleksowego bezpłatnego zasięgu, możesz zasubskrybować usługę premium. Czasem oferują zachęty, takie jak transmisje 4K, dodatkowe kanały sportowe lub okresy próbne, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla zagorzałych fanów sportu.

Najlepsza sieć VPN na Mistrzostwa Świata FIFA: ExpressVPN

Puchar Świata Expressvpn

Jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo online podczas przesyłania strumieniowego Mistrzostw Świata FIFA, powinieneś użyć VPN. Zalecamy ExpressVPN; jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo filmy w wysokiej rozdzielczości bez opóźnień, zawiera wiele silnych funkcji bezpieczeństwa, a co najważniejsze, jest bardzo niewiele platform, których nie można odblokować. W rzeczywistości jest to jedna z niewielu usług, które mogą ominąć surowe środki blokowania regionu przez odtwarzacz BBC iPlayer.

Rejestracja jest prosta i zajmuje tylko minutę. Po prostu zdecyduj, jak długo chcesz subskrybować (jeden, sześć lub dwanaście miesięcy) i dokończ proces płatności. Ta usługa ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz wypróbować ją, oglądając resztę Pucharu Świata. Jeśli po 30 dniach zdecydujesz się nie przechowywać ExpressVPN, możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy.

3 MIESIĄCE ZA DARMO: ExpressVPN oferuje trzy dodatkowe miesiące ochrony, gdy wybierzesz swój abonament roczny. Dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy nie ma ryzyka.

Oglądanie Mistrzostw Świata 2018: opcje bezpłatne i płatne

Oglądanie mistrzostw świata w USA

flaga USA

Mieszkańcy USA mają możliwość oglądania Mistrzostw Świata w języku angielskim lub hiszpańskim, korzystając odpowiednio z Fox Sports lub Telemundo Deportes. Będziesz mógł przesyłać strumieniowo dowolne dopasowanie w dowolnej usłudze, ale pamiętaj, że musisz zalogować się przy użyciu danych swojego operatora kablowego, aby oglądać wszystko inne niż najważniejsze atrakcje.

Aby korzystać z odtwarzacza internetowego Telemundo, potrzebujesz pakietu kablowego obejmującego Telemundo Deportes i NBC Universo. Fox Sports jest jednak mniej restrykcyjny i pozwala użytkownikom obserwować, czy subskrybują jedną z następujących usług przesyłania strumieniowego:

 • DirecTV Now
 • fuboTV
 • Hulu z telewizją na żywo
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Jeśli masz już subskrypcję Fox Sports lub Telemundo, możesz korzystać z VPN do oglądania z innych krajów. Ponieważ jednak usługi te sprawdzają, czy Twoja metoda płatności jest zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych, zarejestrowanie się przez osoby spoza USA jest prawie niemożliwe.

Możesz nawet oglądać Mistrzostwa Świata na Kodi, korzystając z dodatków Fox Sports lub NBC Sports Live Extra. Zalecamy unikanie dodatków innych firm, ponieważ rzadko używają licencjonowanych źródeł i często mają niespójne strumienie niskiej jakości. Ponieważ Mistrzostwa Świata można oglądać na tak wielu legalnych platformach, nie ma powodu, aby sięgać po źródła nielicencjonowane.

Zobacz też: Jak oglądać Mistrzostwa Świata bez kabla

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w Kanadzie

flaga Kanady

Istnieją trzy kanadyjskie sieci nadające Puchar Świata FIFA: CTV, RDS i TSN. Wszystkie te sieci pokażą każde urządzenie, ale proszą również użytkowników o wcześniejsze zalogowanie się przy użyciu ważnych poświadczeń dostawcy kabla. Każda usługa ma własną aplikację mobilną (CTV Go, RDS GO i TSN Go), dzięki czemu możesz oglądać gry na żywo, nawet jeśli jesteś poza domem.

Jeśli nie masz telewizji kablowej, możesz zarejestrować się osobno w TSN lub RDS za 24,99 USD (CAD) miesięcznie. Jeśli jesteś wielkim fanem piłki nożnej, jest to najprostszy sposób na obejrzenie każdej gry na żywo, ale jeśli nie planujesz utrzymać usługi po zakończeniu Mistrzostw Świata, możesz znaleźć bezpłatne źródło lub usługę premium z zamiast tego dwutygodniowa próba.

Zarówno CTV, jak i TSN będą dostępne w języku angielskim, a RDS w języku francuskim.

Streaming Mistrzostw Świata FIFA w Australii

flaga Australii

To dobry moment, aby zostać australijskim fanem piłki nożnej. Do zeszłego tygodnia Optus Sport miał wyłączne prawa do pokazywania każdego spotkania Mistrzostw Świata 2018 w Australii. Jednak po tym, jak problemy techniczne sprawiły, że abonenci nie mogli oglądać, Optus ustąpił i pozwolił SBS pokazać wszystkie przyszłe mecze Pucharu Świata.

Te urządzenia można oglądać za darmo, bez rejestracji w The World Game. Ta strona zawiera również pełne powtórki wszystkich poprzednich meczów, więc jest idealna dla osób, które chcą nadrobić zaległości. Będziesz jednak potrzebował australijskiego adresu IP, więc pamiętaj, aby połączyć się z jednym z australijskich serwerów VPN.

Jak oglądać Columbia vs. England z kraju konkurującego

Columbia

1000px-Flag_of_Colombia

Kolumbijscy widzowie mogą obejrzeć tę grę i wszystkie przyszłe mecze w Caracol TV. Dla większości osób będzie to najlepsza opcja, ponieważ jest bezpłatna. Możesz również złapać wybrane urządzenia w RCN, ale harmonogram telewizyjny tej usługi aktualizuje się tylko raz w tygodniu. W rezultacie nie jest jasne, czy RCN będzie transmitował mecz Kolumbia vs. Anglia. Wreszcie, możesz subskrybować DirecTV, ale zapewnia bardzo podobny zasięg do Caracol TV, a jednocześnie kosztuje.

Poza Kolumbią? Nie ma problemu, w kilku krajach transmitowane są Mistrzostwa Świata w Hiszpanii.

Kostaryka: Podczas gdy Teletica pokazuje cały Puchar Świata, jego zasięg nie będzie transmitowany online. Istnieją dwie alternatywy: Sky Měxico, która pokazuje każdy mecz, i MoviStar, który pozwala abonentom oglądać 32 gry bez dodatkowych kosztów.

Meksyk: Zarówno Televisa, jak i Sky Sports México pokazują cały Puchar Świata 2018. Telewizja jest bezpłatna, więc jest to lepsza opcja dla większości ludzi. To powiedziawszy, Sky Sports to nie tylko piłka nożna, więc może być atrakcyjna dla fanów sportu o szerszych zainteresowaniach.

Peru: Latina jest jedynym bezpłatnym nadawcą Pucharu Świata w Peru. Niestety, sporadycznie transmitują mecze, a harmonogram telewizji online nie jest dostępny. Oznacza to, że DirecTV jest jedynym dostawcą kompleksowego zasięgu. Jest to jednak usługa subskrypcyjna i kosztuje S. 139 miesięcznie.

Hiszpania: Jest tylko jedna hiszpańska sieć pokazująca Mistrzostwa Świata: Mediaset España. Na szczęście udostępnia bezpłatnie każdy mecz na Telecinco i Cuatro.

Anglia

Flaga brytyjska - Union Jack

Fani piłki nożnej z Wielkiej Brytanii mogą oglądać Kolumbię kontra Anglię całkowicie za darmo w ITV Hub. Pamiętaj, że ta usługa przekieruje szkockich widzów do odtwarzacza STV; to prawie identyczna witryna, ale potrzebujesz konta STV zamiast ITV.

Ponieważ ITV i BBC dzielą się prawami do transmisji Mistrzostw Świata w Wielkiej Brytanii, ilekroć gra nie jest dostępna w ITV Hub, będzie ona dostępna w iPCrze BBC. Możesz także skorzystać z TVPlayer.com, ponieważ ta strona obsługuje transmisje na żywo dla ITV i BBC1.

Prawodawstwo brytyjskie wymaga posiadania ważnej licencji telewizyjnej na przesyłanie strumieniowe treści tak, jak są one wyświetlane w telewizji. IPlayer może poprosić o potwierdzenie, że go masz, ale nie ma żadnych dalszych kontroli, a ITV nawet nie pyta.

Runda pucharowa FIFA: Jak oglądać z innych krajów

Ponieważ Mistrzostwa Świata FIFA są pokazywane na całym świecie, łatwo jest znaleźć relację w swoim ojczystym języku. Poniżej zamieściliśmy krótką listę bezpłatnych do obejrzenia źródeł w języku obcym, ale jeśli Twój język nie jest wymieniony, możesz sprawdzić oficjalną listę nadawców, aby znaleźć odpowiednie źródło w swoim kraju.

 1. Francuski: TF1
 2. Niemiecki: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Arabski: BTV, KAN11, MAKAN 33
 4. Włoski: Mediaset
 5. Rosyjski: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Holenderski: DR, NOS
 7. Bengalski: BTV

Dobrym pomysłem jest przetestowanie sieci VPN przed rozpoczęciem gry. Spróbuj połączyć się z serwerem w innym kraju i oglądać wideo na żywo. Jeśli opóźnia się lub buforuje w nieskończoność, zapewnia to mnóstwo czasu na skontaktowanie się z obsługą klienta. Czasami będziesz musiał połączyć się z określonym serwerem, aby ominąć bardzo ścisłe blokowanie geograficzne, a ten test może zapobiec rozczarowaniu w czasie rozpoczęcia.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − = 18