Jak oglądać Hiszpania v Maroko online za darmo (Mistrzostwa Świata 2018)

Jak oglądać Hiszpania v Maroko online za darmo


Chcesz oglądać Hiszpania vs. Maroko online? Masz szczęście: dzisiaj wyjaśnimy, gdzie możesz obejrzeć tę grę (i każdą inną grę Mistrzostw Świata 2018) na żywo, online i za darmo. Pokażemy również, w jaki sposób wirtualna sieć prywatna (VPN) może pomóc w ominięciu regionalnych ograniczeń platformy przesyłania strumieniowego, umożliwiając dostęp do oficjalnych strumieni z Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Bliskiego Wschodu lub dowolnego miejsca jeszcze na świecie.

Hiszpania i Maroko zmierzą się na stadionie w Kaliningradzie 25 czerwca. Start odbędzie się o 19:00 BST (11:00 PST / 2 PM EST). To ostatnia gra Maroka w Pucharze Świata, ponieważ nie mogą już zdobyć wystarczającej liczby punktów, aby się zakwalifikować. To powiedziawszy, Hiszpania nie może pozwolić sobie na samozadowolenie; cokolwiek mniej niż gra gwiazd mogła ich wypchnąć z pierwszej dwójki, zakładając, że Iran wygra niespodziewaną wygraną z Portugalią.

Poniżej znajduje się lista oficjalnych źródeł Pucharu Świata dla kilku krajów. Tutaj jest wystarczająco dużo możliwości, aby nie przegapić meczu Hiszpania-Maroko, a właściwie żadnego meczu Pucharu Świata, niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.

Aby transmitować na żywo inne gry, zapoznaj się z naszym obszernym przewodnikiem po Pucharze Świata online.

Gdzie transmitować na żywo Puchar Świata FIFA 2018 na żywo

Mistrzostwa Świata FIFA to najbardziej prestiżowy turniej piłki nożnej. Jako taki jest szeroko objęty sieciami na całym świecie. Poniżej przedstawiamy przewodnik po krajach anglojęzycznych.

 1. NAS: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. Wielka Brytania: BBC, ITV
 4. Australia: SBS, Optus Sport

Wiele krajów oferuje co najmniej częściowe pokrycie Pucharu Świata za darmo. Jeśli nie, możesz rozważyć skorzystanie z usługi subskrypcji. Te często pochodzą z bezpłatnej wersji próbnej i pokazują więcej gier na żywo niż ich bezpłatne odpowiedniki. Upewnij się, że zapoznałeś się z polityką anulowania, abyś nie utknął z usługą długo po zakończeniu Mistrzostw Świata.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego Mistrzostw Świata: ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Zalecamy korzystanie z ExpressVPN do przesyłania strumieniowego Pucharu Świata. Jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo na żywo bez buforowania, i wystarczająco bezpieczny, aby zaufać Twoim prywatnym informacjom. Ponadto ExpressVPN jest jedną z niewielu pozostałych usług, które mogą niezawodnie odblokować odtwarzacz BBC iPlayer.

Rejestracja w ExpressVPN jest bardzo prosta: wystarczy wybrać długość subskrypcji (jeden miesiąc, sześć miesięcy lub rok) i zakończyć proces płatności. Ta usługa obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która wystarcza na obejrzenie całego Pucharu Świata. Jeśli zdecydujesz się nie używać ExpressVPN, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

NAJLEPSZA VPN DO TRANSMISJI MISTRZOSTW ŚWIATA: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Dzięki rozległej sieci serwerów zoptymalizowanej pod kątem szybkich połączeń idealnie nadaje się do oglądania Mistrzostw Świata. Przyjazne dla użytkownika aplikacje dla wszystkich systemów operacyjnych. Trudno pokonać prywatność i bezpieczeństwo. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Jak oglądać Puchar Świata FIFA 2018: opcje bezpłatne i płatne

Jak transmitować Mistrzostwa Świata w Wielkiej Brytanii

Flaga brytyjska - Union Jack

Brytyjscy fani piłki nożnej mogą oglądać na żywo każdą grę FIFA World Cup na żywo, za darmo. Dzięki BBC i ITV, z których każda pokazuje połowę gier z turnieju, będziesz mógł śledzić całą akcję na BBC iPlayer lub ITV Hub, w zależności od meczu. Jeśli nie chcesz sprawdzać, na którym kanale znajduje się dana gra, możesz także skorzystać z TVPlayer.com, witryny obsługującej legalne transmisje na żywo dla obu sieci.

Brytyjskie przepisy mówią, że potrzebujesz licencji telewizyjnej, aby oglądać treści podczas ich emisji w telewizji. Mimo to żadna z powyższych usług nie weryfikuje, czy masz taką usługę.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata w USA

flaga USA

USA mają dwóch oficjalnych nadawców FIFA World Cup: Fox Sports i Telemundo Deportes.

Fox Sports ma aplikację mobilną o nazwie Fox Sports Go, która pozwala oglądać każdą grę na żywo oraz w wysokiej rozdzielczości. Możesz uzyskać dostęp do tej zawartości za darmo, jeśli Fox Sports znajduje się w pakiecie telewizji kablowej lub jeśli masz jedną z następujących subskrypcji przesyłania strumieniowego:

 • DirecTV Now
 • Fubo TV
 • Hulu z telewizją na żywo
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Jeśli mieszkasz w USA na wakacjach w innym miejscu, możesz zarejestrować się w Fox Sports z zagranicy. Ponieważ jednak wymaga ona metody płatności zarejestrowanej w USA, bardzo trudno jest zarejestrować się obywatelom spoza USA.

Podobnie jak Fox Sports, Telemundo Deportes pokazuje każdy mecz Pucharu Świata. Możesz oglądać online za darmo do 25 czerwca. Potem jednak będziesz potrzebować abonamentu kablowego obejmującego Telemundo Deportes i NBC Universo.

Możliwe jest także oglądanie Mistrzostw Świata 2018 na Kodi, ponieważ oba powyższe źródła mają oficjalne dodatki Kodi. Pamiętaj tylko, aby unikać szkicowych, niskiej jakości dodatków innych firm, które twierdzą, że pozwalają oglądać każde wydarzenie sportowe. Mają one tendencję do zaprzestania działania i zawsze istnieje ryzyko, że ich strumienie zostaną usunięte w trakcie gry. Omówiliśmy bardziej szczegółowo, jak oglądać Wold Cup bez kabla.

Jak transmitować Mistrzostwa Świata w Kanadzie

flaga Kanady

Trzech kanadyjskich nadawców pokazuje cały Puchar Świata 2018, w tym mecz Hiszpania vs. Maroko: RDS, CTV i TSN. Jednak do wszystkich tych usług można uzyskać dostęp przede wszystkim po zalogowaniu się przy użyciu danych operatora telewizji kablowej.

Nie zostaniesz jednak zablokowany tylko dlatego, że nie masz kabla. Zarówno RDS, jak i TSN oferują indywidualne abonamenty w wysokości 24,99 USD (CAD) miesięcznie, co jest nieco drogie, ale niezbyt odległe od tego, co zapłacisz za przepustkę na Mistrzostwa Świata w innych usługach. Nie jesteś również związany umową, więc możesz po prostu anulować po zakończeniu turnieju.

Wszystkie te usługi są dość podobne. Na przykład wszystkie oferują aplikacje mobilne (TSN Go, RDS Go i CTV Go) i wszystkie będą nadawać w wysokiej rozdzielczości.

TSN i CTV będą miały komentarz w języku angielskim, podczas gdy RDS będzie jedynym kanadyjskim nadawcą Pucharu Świata we Francji.

Oglądanie Mistrzostw Świata FIFA w Australii

Puchar Świata w Australii 2018 Rosja

Poza witryną SBS „The World Game” Australijczycy mogą oglądać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej tylko w Optus Sport. Optus będzie transmitować każdą grę na żywo oraz w jakości HD, chociaż jest to usługa subskrypcji.

Możesz oglądać za darmo, jeśli Optus Sport jest objęty planem mobilnym lub szerokopasmowym, ale jeśli nie, możesz zarejestrować się za 15 USD (AUD) miesięcznie. Obejmuje to dwutygodniowy okres próbny, który jest wystarczająco długi, aby obejrzeć połowę turnieju, ale musisz zapłacić lub zmienić źródła, aby zobaczyć resztę.

Jak oglądać Hiszpanię kontra Maroko z kraju konkurującego

Hiszpania

Jak oglądać Hiszpania v Maroko online za darmo (Mistrzostwa Świata 2018)

Hiszpania ma tylko jednego oficjalnego nadawcę, dzięki czemu wszystko jest przyjemne i proste. Mediaset España ma każdy mecz dostępny bezpłatnie w Telecinco i Cuatro.

Jeśli mieszkasz w innym kraju hiszpańskojęzycznym, będziesz mieć do wyboru różne źródła.

W Argentynie, twoje wybory są ograniczone. Ponieważ Hiszpania vs. Maroko nie jest jednym z meczów, które TyC pokazuje na żywo, jedyną opcją jest oglądanie przez DirecTV. Ta usługa kosztuje 1080 USD (ARS) miesięcznie i nie jest tak naprawdę zaprojektowana do krótkotrwałego użytkowania, więc może nie być najlepsza do oglądania Mistrzostw Świata.

W Peru, Latina pokazuje niektóre mecze Pucharu Świata, chociaż ponieważ nie ma harmonogramu online, nie jest jasne, czy dotyczy to Hiszpanii vs. Maroka. DirecTV jest tutaj również opcją, a pakiety kosztują zaledwie S. 139 miesięcznie.

Meksykańska publiczność może śledzić Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w telewizji Televisa lub Sky Sports México. Obaj nadawcy pokazują każdy mecz, ale Televisa jest bezpłatna, co czyni go lepszym wyborem. To powiedziawszy, pakiety Sky Sports obejmują większy zasięg sportowy, więc jeśli chcesz oglądać sport po zakończeniu turnieju, warto rozważyć.

Urugwaj ma dwa źródła pokazujące cały turniej Pucharu Świata: TyC i DirecTV. Oba są usługami premium, ale możesz zalogować się do TyC, jeśli jest on objęty abonamentem kablowym. Podczas gdy Monte Carlo i Teledoce pokazują wybrane mecze, żadne z nich nie obejmuje meczu Hiszpania - Maroko.

Wszystkie powyższe źródła będą obejmować ich mecze w języku hiszpańskim.

Wiele innych hiszpańskojęzycznych krajów na całym świecie będzie miało również opcje przesyłania strumieniowego.

Maroko

flaga Maroka

SNRT w Maroku pokazuje wszystkie mecze Pucharu Świata za darmo online. Możesz także dostroić się do izraelskiej sieci KAN, ponieważ jej zasięg będzie swobodnie dostępny w krajach arabskich, takich jak Maroko, Jordania i Egipt..

Jeśli interesujesz się innymi sportami, możesz rozważyć zarejestrowanie się w beIN Sports Connect. Pakiet 18 USD miesięcznie obejmuje 17 kanałów sportowych, a także kilka bardziej ogólnych stacji telewizyjnych. Relacja z Mistrzostw Świata będzie podobna do tego, co pokazuje SNRT, więc nie ma sensu rejestrować się tylko na to wydarzenie.

Puchar Świata FIFA: Jak oglądać z innych krajów

Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, istnieje duża szansa, że ​​Twój kraj ma oficjalną transmisję na żywo. Mimo że omówiliśmy poniżej kilka źródeł obcojęzycznych, nie możemy znaleźć wszędzie konta. Możesz jednak sprawdzić pełną listę oficjalnych nadawców.

 1. Francuski: TF1
 2. Niemiecki: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Włoski: Mediaset
 4. Portugalski: RTP, SIC
 5. Rosyjski: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Holenderski: DR, NOS
 7. Bengalski: BTV

Powyższa lista nie pokazuje wszystkich dostępnych źródeł dla danego kraju, tylko miejsca, które możesz oglądać za darmo. W związku z tym możesz nie być w stanie oglądać całego Pucharu Świata na tych platformach. Większość krajów ma co najmniej jednego nadawcę subskrypcyjnego pokazującego każdą grę.

Pamiętaj: środki ograniczenia geograficznego nie uwzględniają, czy treść jest bezpłatna, czy nie. Oznacza to, że musisz połączyć się z jednym z serwerów VPN we właściwej lokalizacji, nawet jeśli oglądasz swobodnie dostępny strumień na żywo. Warto się tutaj przygotować: spróbuj połączyć się z siecią VPN i przesyłać strumieniowo wideo na żywo przed rozpoczęciem gry. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy są jakieś problemy z wyprzedzeniem, zamiast kiedy mecz ma się rozpocząć.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 67 = 76