Jak oglądać Grand Prix Abu Zabi w 2019 na żywo online za darmo

Jak oglądać Grand Prix Abu Zabi w 2019 na żywo online za darmo


Tegoroczna Grand Prix Abu Zabi na torze Yas Marina będzie trwać trzy dni, od 29 listopada do 1 grudnia. Zaplanowano ponad osiem godzin światowej klasy Formuły 1, więc fani z pewnością mają wiele do zobaczenia. Poniżej pokażemy, jak oglądać transmisję Grand Prix Abu Zabi na żywo, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Ten przewodnik obejmie wszystkie bezpłatne i płatne opcje Fani F1 na całym świecie mogą skorzystać z transmisji na żywo z wyścigu. Pamiętaj, że większość opcji jest blokowana geograficznie, co oznacza, że można oglądać tylko z niektórych krajów. Aby obejść te ograniczenia, zalecamy za pomocą VPN do kierowania połączenia internetowego przez serwer w innym kraju. To pozwoli ci odblokuj darmowe strumienie między innymi w Brazylii i USA.

Polecamy ExpressVPN. Jest szybki, łatwy w użyciu i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. ExpressVPN pozwoli ci połączyć się z Internetem przez serwer w 94 różnych krajach, dzięki czemu możesz oglądać ekskluzywne treści z dowolnego miejsca. ExpressVPN jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo na żywo i zapewnia Ci bezpieczeństwo.

BEST VPN FOR Grand Prix: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Super szybki i niezawodny wybór, który odblokowuje większość głównych serwisów streamingowych. Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i prywatność. Wypróbuj bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Jak oglądać Grand Prix Abu Zabi na żywo na oficjalnych kanałach

Możesz transmitować na żywo trening GP w Abu Zabi, kwalifikacje i główne wydarzenie za pośrednictwem wielu legalnych źródeł. Co więcej, wiele usług oferuje bezpłatne wersje próbne, dzięki czemu możesz oglądać transmisję Grand Prix Abu Zabi na żywo za darmo.

Zasięg w Stanach Zjednoczonych

W USA ESPN ma prawa do emisji przez cały sezon Grand Prix F1 2019 w różnych kanałach kablowych ESPN. Możesz użyć WatchESPN aplikacja do strumieniowego przesyłania wyścigów, ale aby się zalogować, potrzebujesz abonamentu kablowego.

Ewentualnie możesz oglądać GP Abu Zabi na ESPN za darmo, rejestrując się w bezpłatnej wersji próbnej jednej z następujących usług telewizji internetowej oferujących ESPN:

 • Sling TV: Pakiet „Sling Blue”, 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • YouTube TV: 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • PlayStation Vue: Pakiet „Access”, 5 dni za darmo
 • DirecTV Now: Pakiet „Live A Little”, 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Hulu z telewizją na żywo: 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • HDHomeRun Premium TV: Brak bezpłatnego okresu próbnego
 • Red Stick Wireless: 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Będziesz potrzebował amerykańskiego adresu IP, aby oglądać dowolną z powyższych opcji. Jeśli mieszkasz poza USA, ale chcesz uzyskać dostęp do strumieni z tych usług, użyj VPN, aby połączyć się z serwerem w Stanach Zjednoczonych.

UK opcje przesyłania strumieniowego

 • Sky Sports F1 - wymagana subskrypcja
 • Kanał 4 - darmowe podkreśla, z niewielkim opóźnieniem
 • Sky Go - wymagana subskrypcja
 • NOW TV - wymagana subskrypcja

Kanał 4 nie będzie nadawał pełnego zasięgu Grand Prix Abu Zabi, ale kilka godzin później pokaże najważniejsze wydarzenia za darmo.

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii i masz abonament kablowy obejmujący Sky Sports F1, informacje o Grand Prix Abu Zabi można znaleźć na stronie Sky Sports lub w aplikacji Sky Go. Jeśli masz abonament kablowy, ale jesteś poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z naszym samouczkiem dotyczącym oglądania Sky Go za granicą za pomocą VPN lub inteligentnego DNS. 

NOW TV oferuje tygodniową przepustkę Sky Sports za 14,99 GBP i jest dostępna na telewizorze NOW TV Box, Chromecast, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Roku, LG Smart TV, PC lub Mac, oraz na wybranych urządzeniach mobilnych i tabletach.

kanadyjski opcje przesyłania strumieniowego

 • TSN - wymagana subskrypcja kabla
 • TSN Online - wymagana subskrypcja
 • RDS - wymagana subskrypcja na kabel
 • RDS Online - wymagana subskrypcja

W tym roku zasięg jest podzielony między RDS i TSN. Jeśli abonament telewizji kablowej obejmuje jeden z tych kanałów, możesz zalogować się na odpowiedniej stronie internetowej i rozpocząć bezpłatną transmisję strumieniową. Nie masz kabla? Obie platformy oferują przepustkę tylko online za 19,99 USD miesięcznie, chociaż nie ma okresu próbnego. Warto również wspomnieć, że chociaż RDS zazwyczaj oferuje tylko treści w języku francuskim, relacje z tego wyścigu będą w języku angielskim.

australijski opcje przesyłania strumieniowego

 • Fox Sports
 • Kayo Sports
 • 10 Pogrubienie (tylko najważniejsze)

Fox Sports ma wyłączne prawa do wszystkich pozostałych wyścigów Grand Prix F1 2019. Aby oglądać online, potrzebujesz abonamentu cyfrowego Foxtel, który kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie. Jeśli masz już abonament kablowy Foxtel, możesz kwalifikować się do bezpłatnej subskrypcji cyfrowej. Pamiętaj, że abonenci spoza Australii będą potrzebować VPN, aby odblokować transmisje na żywo.

Kayo Sports to internetowa usługa sportowego przesyłania strumieniowego dostępna w Australii, która obejmuje transmisję Grand Prix Abu Zabi przez Fox Sports. ZA 14-dniowy bezpłatny okres próbny oznacza, że ​​możesz zarejestrować się, aby przesyłać strumieniowo Grand Prix Abu Zabi na żywo online, a następnie anulować subskrypcję. Następnie plany zaczynają się od 25 USD miesięcznie. Jeśli jesteś poza Australią, potrzebujesz VPN, aby ominąć ograniczenia oglądania.

10 Bold nie będzie transmitowało transmisji na żywo z wydarzenia, ale zapewni bezpłatne wydarzenia każdego wieczoru o 22:30 AEST.

Francuski opcje przesyłania strumieniowego

 • Canal + / myCanal

Fani F1 we ​​Francji mogą obejrzyj pełny sezon F1 Grand Prix 2019 z abonamentem Canal + i aplikacją myCanal. Podstawowy abonament zaczyna się od 19,90 € miesięcznie i oferowany jest 1-miesięczny bezpłatny okres próbny, co oznacza, że ​​możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, aby transmituj Grand Prix Abu Zabi za darmo jeśli jeszcze tego nie wykorzystałeś. Pamiętaj, że potrzebujesz francuskiego adresu IP, aby uzyskać dostęp do strumienia, który możesz uzyskać za pomocą VPN, jeśli nie jesteś we Francji.

Opcje przesyłania strumieniowego z Brazylii

 • GloboPlay

Globoplay w Brazylii transmituje na żywo 18 wyścigów z sezonu F1 F1, w tym GP Abu Zabi. Jeśli mieszkasz poza Brazylią, musisz połączyć się z serwerem VPN w tym kraju przed zarejestrowaniem się za pomocą konta na Facebooku lub adresu e-mail. Pamiętaj, że GloboPlay transmituje wyścigi za darmo, ale nie pokazuje kwalifikacji ani sesji treningowych.

Harmonogram wyścigu

Wszystkie godziny podane są w czasie lokalnym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (GMT + 4).

 • The główne wydarzenie rozpoczyna się w niedzielę, 1 grudnia o 17:10 czas lokalny (13:10 czasu brytyjskiego)
 • Kwalifikacyjny rozpoczyna się w sobotę, 30 listopada o 17:00.
 • Praktyki rozpocznij piątek, 29 listopada o 13:00 i 17:00 i sobota, 30 listopada o 14.00.

Czy możesz obejrzeć Grand Prix Abu Zabi na żywo na Kodi?

Użytkownik Kodi? Nie ma problemu! Mamy osobny artykuł na temat oglądania całego sezonu Grand Prix F1 F1 z Kodi. Podobnie jak w przypadku strumieni innych niż Kodi, prawdopodobnie będziesz potrzebować VPN, aby oglądać wideo z innych krajów.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 8