Jak oglądać finały NBA 2019 na żywo online z dowolnego miejsca

Jak oglądać finały NBA 2019 na żywo online z dowolnego miejsca


Możesz oglądać finały NBA 2019 na żywo online z dowolnego miejsca. Gra 6 odbędzie się 13 czerwca o 21:00 EST i możesz oglądać Golden State Warriors vs Toronto Raptors za pośrednictwem kilku stron streamingowych z całego świata. Jednak większość legalnych źródeł transmisji strumieniowych na finały NBA 2019 będzie zablokowana regionalnie. Oznacza to, że aby oglądać finały NBA 2019 z zagranicy, potrzebujesz VPN.

VPN szyfruje twoje połączenie internetowe i kieruje je przez serwer pośredniczący w wybranej przez ciebie lokalizacji. Aby więc obejrzeć strumień, który pozwala oglądać tylko w Stanach Zjednoczonych, na przykład możesz połączyć się z serwerem VPN w USA.

Raptory prowadzą w serii 3-2. Po deficycie dwóch gier, Golden State ledwo uniknął porażki, wygrywając poprzednią grę 106-105. Raptory, niegdyś słabsze, muszą wygrać jedną z dwóch kolejnych gier, aby zabrać do domu mistrzostwo.

Jak oglądać finały NBA 2019 za darmo w sieci VPN

Oto jak korzystać z VPN do oglądania finałów NBA:

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN. Polecamy ExpressVPN dla szybkiej, bezpiecznej i prostej usługi, która wyróżnia się w odblokowywaniu treści zablokowanych w regionie. Inne realne alternatywy to NordVPN i CyberGhost.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoje urządzenie z zaufanego sklepu z aplikacjami lub strony internetowej dostawcy.
 3. Otwórz aplikację i wybierz serwer w kraju, do którego strumień jest ograniczony.
 4. Naciśnij przycisk łączenia
 5. Po nawiązaniu połączenia otwórz strumień i zacznij oglądać Warriors vs. Raptors

Zalecamy przetestowanie VPN na innym wideo na żywo z tego samego źródła, z którego planujesz transmisję finałową NBA z góry. Jeśli coś pójdzie nie tak, spróbuj wyczyścić pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki lub urządzenia lub skontaktuj się z obsługą klienta dostawcy VPN.

NAJLEPSZE VPN DLA FINAŁÓW NBA: ExpressVPN pozwala przesyłać strumieniowo finały NBA z dowolnego miejsca w jakości HD. Zapewnia wsparcie 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować go bez ryzyka.

Jak oglądać bezpłatne finały NBA 2019 w USTV teraz

Bezpłatna warstwa USTV Now zawiera ABC i jest dostępna z dowolnego miejsca na świecie, co czyni ją doskonałą bezpłatną opcją transmisji na żywo z Warriors vs.Raptors online z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebujesz tylko darmowego konta, aby zacząć.

Biorąc pod uwagę, że jest to łatwa, bezpłatna opcja dla międzynarodowych widzów, należy spodziewać się dużego obciążenia serwera. Oznacza to buforowanie i niskiej jakości wideo. Możesz sprawdzić inne opcje z tej listy jako kopię zapasową.

Chociaż sieć VPN nie jest ściśle wymagana, może pomóc ominąć ograniczanie przepustowości strumieni wideo wprowadzonych przez dostawcę usług internetowych.

Gdzie jeszcze można przesyłać strumieniowo finały NBA 2019

Masz kilka innych opcji transmisji strumieniowej finałów NBA 2019 na żywo online:

USA

flaga USA

Amerykańska sieć telewizyjna ABC ma wyłączne prawa do transmisji i transmisji strumieniowych finałów NBA 2019 w USA. Jeśli ABC jest częścią istniejącego pakietu kablowego, możesz zalogować się i oglądać transmisję online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej ABC Go. ABC można również uzyskać w ramach wielu usług telewizji internetowej, w tym:

 • YouTube TV - Płatna usługa telewizji internetowej YouTube obejmuje lokalne kanały ABC w większości kodów pocztowych, ale na wszelki wypadek sprawdź listę kanałów (lub skorzystaj z VPN). Dostępny jest 5-dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie 49,99 USD miesięcznie.
 • Hulu + telewizja na żywo - Lokalne podmioty stowarzyszone ABC są dostępne w większości kodów pocztowych dla abonentów Hulu + Live TV, która obejmuje zarówno transmisje na żywo, jak i treści na żądanie z Hulu. Oferowany jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny, a później kosztuje 44,99 USD miesięcznie.
 • DirecTV Now - Pakiet Plus (50 USD miesięcznie) obejmuje ABC. W chwili pisania tego artykułu nie jest dostępny bezpłatny okres próbny, ale możesz otrzymać 15 USD zniżki na pierwsze dwa miesiące.

Pamiętaj, że wszystkie te usługi są zablokowane regionalnie, więc jeśli podróżujesz poza USA, użyj VPN, aby je odblokować.

Kanada

kanadyjska flaga

Kanadyjscy fani NBA utknęli z jedną z najgorszych okazji, jeśli chodzi o oglądanie finałów online 2019. Aby oglądać wszystkie gry, musisz subskrybować dwie różne usługi.

Sportsnet Now pokaże mecze 1, 3, 5 i 7. Bezpłatna wersja próbna nie jest dostępna, ale 7-dniowy bilet kosztuje 9,99 USD. W przeciwnym razie cena miesięczna zaczyna się od 19,99 USD miesięcznie.

TSN Direct nada mecze dwa, cztery i sześć. Ponownie nie ma bezpłatnego okresu próbnego. Możesz kupić pojedynczy dzień za 4,99 USD lub uzyskać miesiąc za 19,99 USD.

Nasza rekomendacja? Najpierw wypróbuj darmową warstwę USTV Now, aw razie potrzeby uzyskaj krótkoterminowe przepustki na te kopie zapasowe.

Jeśli już subskrybujesz te usługi i podróżujesz poza Kanadą podczas finałów NBA, możesz połączyć się z kanadyjskim serwerem VPN i uzyskać dostęp do swoich kont jak zwykle.

Europa

flaga europy - europejska

DAZN pokaże finały NBA w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. W tych krajach dostępny jest miesięczny bezpłatny okres próbny, dzięki czemu jest solidną opcją przesyłania strumieniowego GSW vs. Raptors w jakości HD.

DAZN jest dostępny w kilku innych krajach, ale pokaże tylko finały NBA w tych wymienionych. Abonenci DAZN w innych krajach mogą próbować korzystać z VPN do oglądania finałów NBA za pośrednictwem serwera w Austrii, Niemczech lub Szwajcarii, ale nie możemy zagwarantować, że jakakolwiek sieć VPN będzie współpracować z DAZN w tych krajach.

Harmonogram finałów NBA 2019

Oto czasy gry dla Golden State Warriors kontra Toronto Raptors:

 • GSW vs. Toronto Raptors: 30 maja o 21:00 (Wynik końcowy: 109-118)
 • GSW vs. Toronto Raptors: 2 czerwca o 20:00 (Wynik końcowy: 109-104)
 • Toronto Raptors vs GSW: 5 czerwca o 21:00 (Wynik końcowy: 123-109)
 • Toronto Raptors vs GSW: 7 czerwca o 21:00 (Wynik końcowy: 105–92)
 • GSW vs. Toronto Raptors: 10 czerwca o 21:00 (Wynik końcowy: 106-105)
 • Toronto Raptors vs GSW: 13 czerwca o 21:00 (Wynik końcowy: 114-110)
 • GSW vs. Toronto Raptors: 16 czerwca o 20:00 (nie dotyczy)

Cały czas wschodni czas letni (UTC -4).

Uważaj na podejrzane strumienie

Ten artykuł zaleca tylko legalne źródła przesyłania strumieniowego. Chociaż wiele witryn prawdopodobnie będzie oferować nieautoryzowane strumienie, witryny te często wiążą się z wysokim ryzykiem infekcji złośliwym oprogramowaniem. Można je również wyłączyć w dowolnym momencie, a jakość wideo na pewno ucierpi. Możliwe jest oglądanie finałów NBA 2019 na żywo online w całości za pomocą bezpłatnych i legalnych środków, więc nie ma potrzeby korzystania z nielicencjonowanych źródeł.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 62 =