Jak oglądać finał Pucharu Stanleya 2019 na żywo online z dowolnego miejsca

Jak oglądać finał Pucharu Stanleya 2019 na żywo w Internecie


Finał Pucharu Stanleya w 2019 r. Będzie transmitowany od 27 maja do 3 czerwca, aw razie potrzeby dodatkowe mecze w dniach 6, 9 i 12 czerwca. Dostępna jest tylko jedna całkowicie bezpłatna opcja (z Kanady), co oznacza, że ​​każdy, kto chce obejrzeć finał Pucharu Stanleya w 2019 roku z dowolnego miejsca, będzie potrzebował VPN lub poszukał alternatywnych opcji w swoim kraju (dostępne są bezpłatne wersje próbne).

Ważna uwaga: ten przewodnik zaleca tylko oficjalne źródła finału Pucharu Stanleya. NHL jest popularny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i innych krajach, ale wydarzenie jest oferowane głównie za pośrednictwem usług i sieci płatnej telewizji. W rezultacie wielu fanów hokeja może próbować przesyłać strumieniowo przez źródła nielicencjonowane. Istnieje jednak kilka legalnych usług, które umożliwiają bezpłatne przesyłanie strumieniowe w jakości HD. Nieoficjalne źródła mogą zagrozić Twojej prywatności i bezpieczeństwu. W związku z tym zalecamy korzystanie z VPN w celu ochrony Twojej tożsamości i bezpieczeństwa oraz korzystania wyłącznie z oficjalnych stron streamingowych do finału Pucharu Stanleya.

Wszystkie wymienione poniżej usługi są zablokowane regionalnie. Potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do ich strumieni finałowych Pucharu Stanleya za granicą.

Jak oglądać finał Pucharu Stanleya za pomocą VPN

Będą dostępne strumienie na finał NHL 2019 z wielu krajów i sieci telewizyjnych. Aby uzyskać nieograniczony dostęp do tych strumieni, wykonaj następujące czynności:

  1. Zarejestruj się w celu uzyskania dostawcy usług VPN. Naszą preferowaną opcją jest ExpressVPN, ale kilka innych usług, którym ufamy, to: NordVPN i CyberGhost.
  2. Następnie pobierz aplikację VPN na preferowane urządzenia do przesyłania strumieniowego. Sprawdź, czy na tych urządzeniach jest dostępna aplikacja. ExpressVPN ma aplikacje dla większości systemów, w tym Amazon Fire TV. Jednak nie znajdziesz żadnych aplikacji VPN od żadnego dostawcy VPN dla Roku.
  3. Połącz się z serwerem, na którym dostępne są Twoje strumienie. Na przykład, jeśli chcesz skorzystać z opcji bezpłatnego przesyłania strumieniowego, musisz połączyć się z kanadyjskim serwerem VPN.
  4. Na koniec otwórz opcję przesyłania strumieniowego i obejrzyj na żywo finał Pucharu Stanleya!

Zalecamy przetestowanie strumienia za pomocą sieci VPN przed wydarzeniem. To da ci czas na przetestowanie różnych sieci VPN i serwerów VPN oraz, w razie potrzeby, przejście na inną usługę przesyłania strumieniowego.

Jak oglądać finał Pucharu Stanleya 2019 za darmo

Jeśli jesteś w Kanadzie, możesz oglądać Puchar Stanleya bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji CBC.

Jeśli jednak mieszkasz poza Kanadą, nadal możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych transmisji CBC Finału NHL za pomocą VPN.

Jeśli jesteś poza Kanadą, musisz połączyć się z kanadyjskim serwerem VPN, aby uzyskać dostęp do CBC. Przetestowaliśmy tę metodę i potwierdziliśmy, że działa ona dobrze, dzięki czemu jest to najlepsza opcja do oglądania finału Pucharu Stanleya na żywo w Internecie.

Jeśli nadal jesteś na przeszkodzie, aby wybrać VPN, zalecamy ExpressVPN. Usługa oferuje cztery lokalizacje serwerów w Kanadzie i 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Jeśli nie jesteś fanem tej usługi lub potrzebujesz jej tylko do Pucharu Stanleya, możesz ją anulować po zakończeniu imprezy i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Gdzie indziej mogę przesyłać strumieniowo finał Pucharu Stanleya online?

Finał Pucharu Stanleya 2019 będzie transmitowany w wielu lokalizacjach na całym świecie. Większość opcji obejmuje kanały i usługi telewizji płatnej, więc najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz obniżyć koszty, jest użycie CBC z VPN. Istnieją jednak inne potencjalnie tanie opcje dla fanów hokeja.

Harmonogram finału Pucharu Stanleya NHL jest następujący:

DateGame / LocationTime (EST) Time (UK) US Channel
27 maja Gra 1 @ Boston 20:00 1:00 W NOCY NBC
29 maja Gra 2 @ Boston 20:00 1:00 W NOCY NBCSN
1 czerwca Gra 3 @ St. Louis 20:00 1:00 W NOCY NBCSN
3 czerwca Gra 4 @ St. Louis 20:00 1:00 W NOCY NBC
6 czerwca * Gra 5 @ Boston 20:00 1:00 W NOCY NBC
9 czerwca * Gra 6 @ St. Louis 20:00 1:00 W NOCY NBC
12. czerwca * Gra 7 @ Boston 20:00 1:00 W NOCY NBC

* Najlepsze z 7. Gry tylko w razie potrzeby.

NAS

Puchar Stanleya 2019 na żywo online w dowolnym miejscu w USA

Ponieważ NHL jest ligą amerykańską, nie powinno dziwić, że fani sportu w USA będą mieli wiele możliwości oglądania finału Pucharu Stanleya.

Na początek NBC posiada prawa do emisji serialu. Potrzebujesz dostępu do NBC i NBC Sports Network.

Możesz odbierać transmisje radiowe NBC, jeśli masz antenę OTA lub mieszkasz w jednym z kilkudziesięciu miast gdzie dostępny jest Locast.

Najlepszym rozwiązaniem może być jednak zapisanie się do bezpłatnej usługi transmisji strumieniowej telewizji z bezpłatną wersją próbną, a następnie anulowanie subskrypcji po zakończeniu finału NHL. Oto twoje opcje:

  • Sling TV (pakiet niebieski): 7-dniowy bezpłatny okres próbny, 25 USD / miesiąc później
  • YouTube TV: 7-dniowy bezpłatny okres próbny, 49,99 USD / miesiąc później
  • Hulu z telewizją na żywo: 7-dniowy bezpłatny okres próbny, 44,99 USD / miesiąc później
  • PlayStation Vue (pakiet dostępu): 5-dniowy bezpłatny okres próbny, 44,99 USD / miesiąc później
  • DirecTV Now (pakiet PLUS): 7-dniowy bezpłatny okres próbny, 50 USD / miesiąc później

Gry 1 i 4 będą na NBC. Gry 2 i 3 będą dostępne w NBC Sports Network. Jeśli gry 5, 6 i 7 są konieczne, będą także na NBC.

Jeśli subskrybujesz już jedną z powyższych usług, ale podróżujesz poza USA, możesz połączyć się z amerykańskim serwerem VPN i zalogować się normalnie.

Kanada

Puchar Kanady 2019 Stanley Cup finał na żywo online w dowolnym miejscu CBC

Kanadyjscy fani sportu znajdą CBC najłatwiejsza opcja do oglądania finału Pucharu Stanleya. Polecamy CBC, ponieważ będzie bezpłatny i będzie transmitować wydarzenie za pośrednictwem aplikacji CBC Sports i w Internecie w wysokiej jakości.

Możesz jednak również skorzystać z SportsNet Now (9,99 USD / miesiąc CAD za 7-dniowy karnet) lub TVA Direct (19,99 USD / miesiąc CAD) do pokrycia w języku francuskim.

UK

uk wielka brytania 2019 stanley cup final bez kabla premier sport

Musisz się zarejestrować Premier Sports jeśli chcesz obejrzeć finał Pucharu Stanleya 2019 w Wielkiej Brytanii. Zdobądź pierwszy miesiąc za darmo, kiedy Ty zarejestruj się przy kasie przy użyciu kodu promocyjnego „FIRSTMONTHFREE”. Oznacza to, że możesz oglądać całe wydarzenie bez żadnych opłat, o ile anulujesz subskrypcję Premier Sports po zakończeniu finału.

Premier Sports kosztuje zwykle 9,99 £ miesięcznie. Jeśli masz już subskrypcję, ale podróżujesz poza Wielką Brytanią podczas finałów Pucharu Stanleya, możesz użyć sieci VPN, aby oglądać normalnie.

Jakie drużyny biorą udział w finale Pucharu Stanleya w 2019 r?

W tym roku finał Pucharu Stanleya będzie pojedynkiem 4–7 gier między Boston Bruins i St. Louis Blues.

Boston Bruins mają za sobą sześć zwycięstw w Pucharze Stanleya, po raz ostatni pokazując ich w 2011 roku. Tymczasem St. Louis Blues nigdy nie trzymał Puchar w rękach w swojej ponad 50-letniej historii jako zespół. Prognozy są obecnie na korzyść zwycięstwa Bruins, ale zaskakujące wyniki play-offów mogą wrócić do ekscytującego zakończenia finału Pucharu Stanleya 2019.

Zobacz także: Jak uzyskać kanadyjski adres IP

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =