Jak oglądać finał Pucharu Rugby League Challenge 2019 online za granicą

Jak oglądać finał Pucharu Rugby League Challenge online za darmo


Finał Rugby League Coral Challenge Cup 2019 odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie 24 sierpnia o 15:00 GMT. Jeden z najbardziej prestiżowych meczów ligi rugby, tegoroczny finał Challenge Cup odbędzie się między Warrington Wolves a St Helens. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak transmitować na żywo finał Rugby League Challenge Cup online, za darmo, z dowolnego miejsca.

Będziemy rekomendować tylko oficjalne źródła do oglądania finału Pucharu Rugby League Challenge online. Chociaż prawdopodobnie będzie wiele nieautoryzowanych transmisji tego słynnego wydarzenia sportowego, zazwyczaj zapewniają one słabą jakość obrazu i przerywany obraz wideo. Co więcej, nieoficjalne transmisje są często usuwane w środku meczu. Na szczęście nie musisz tracić czasu na szukanie nielicencjonowanych transmisji, ponieważ i tak możesz bezpłatnie oglądać finał Pucharu Rugby League Coral Challenge Cup online.

Jeśli chcesz obejrzeć mecz za darmo, będziesz potrzebować VPN, chyba że jesteś w Wielkiej Brytanii (i nawet wtedy zalecamy korzystanie z VPN, aby chronić swoją prywatność w Internecie).

Jak transmitować na żywo finał Rugby League Challenge Cup za darmo online

Chcesz obejrzeć finał Rugby League Coral Challenge Cup online na żywo z zagranicy? Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te proste kroki:

Oto jak oglądać Puchar Rugby League Challenge za granicą

  1. Najpierw powinieneś założyć konto BBC iPlayer. Jest to bezpłatne, ale musisz wprowadzić następujące dane: datę urodzenia, adres e-mail, hasło i kod pocztowy w Wielkiej Brytanii (wystarczy dowolny kod pocztowy w Wielkiej Brytanii).
  2. Zarejestruj się, aby uzyskać usługę VPN zdolną do odblokowania iPlayera. Polecamy ExpressVPN. Jednak zarówno NordVPN, jak i CyberGhost są świetnymi opcjami wartymi rozważenia.
  3. Pobierz i zainstaluj jedną z aplikacji VPN. Wszystkie wyżej wymienione sieci VPN oferują aplikacje na komputery i urządzenia mobilne, a także rozszerzenia przeglądarki.
  4. Otwórz aplikację VPN (lub rozszerzenie przeglądarki) i połącz się z brytyjskim serwerem VPN. Dzięki temu możesz obejrzeć mecz w BBC iPlayer, nawet jeśli jesteś poza Wielką Brytanią.
  5. Wyczyść pliki cookie w przeglądarce, aby BBC iPlayer zapomniał Twój aktualny adres IP i zaakceptował nowy adres IP w Wielkiej Brytanii.
  6. Przetestuj VPN na BBC iPlayer przed meczem. Zapewniając, że działa, możesz uniknąć niespodzianek w ostatniej chwili, które mogą doprowadzić do przegapienia akcji.
  7. Nadal masz problemy? Dobrym pomysłem może być również wypróbowanie innego serwera w Wielkiej Brytanii. W przeciwnym razie skontaktuj się z obsługą klienta VPN, aby uzyskać dalszą pomoc.

Jak bezpłatnie oglądać finał Pucharu Rugby League Challenge Cup w brytyjskiej telewizji

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Fani rugby w Wielkiej Brytanii mogą oglądać finał Pucharu Challenge 2019 w brytyjskiej telewizji za darmo. Mecz będzie transmitowany na BBC One, a także online przez BBC iPlayer. Nie musisz się też martwić, że przegapisz dużą grę, ponieważ prawie na pewno będzie dostępna na żądanie przez kilka tygodni później.

Chociaż jesteś prawnie zobowiązany do posiadania abonamentu telewizyjnego (można go kupić lub odnowić za pośrednictwem strony internetowej z licencjami telewizyjnymi), aby oglądać dowolne treści na żywo lub na żądanie w BBC iPlayer, nie jest to tak naprawdę egzekwowane. W związku z tym powinieneś móc oglądać mecz bez ograniczeń (pod warunkiem, że korzystasz z VPN, jeśli jesteś poza Wielką Brytanią).

Chociaż BBC iPlayer jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii, fani sportu spoza Wielkiej Brytanii mogą transmitować na żywo finał Challenge Cup za darmo przez Internet z VPN. ExpressVPN zawiera 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, co oznacza, że ​​możesz spróbować bez ryzyka i uzyskać pełny zwrot pieniędzy po meczu, jeśli nie jesteś zadowolony.

Gdzie indziej mogę obejrzeć finał Pucharu Rugby League Challenge Cup?

Oprócz BBC iPlayer, finał Pucharu Rugby League Challenge Cup będzie transmitowany na arenie międzynarodowej. Oto lista niektórych krajów, w których możesz obejrzeć wydarzenie:

Stany Zjednoczone

flaga USA

Możesz złapać finał Challenge Cup na Fox Soccer Plus w USA. Oznacza to, że jeśli masz abonament na telewizję kablową, możesz oglądać wydarzenie bez dodatkowych kosztów. jednak, możesz także oglądać Fox Soccer Plus na żywo bez kabla za pośrednictwem następujących usług przesyłania strumieniowego: FuboTV (54,99 USD / miesiąc), Playstation Vue (dostępny jako samodzielny kanał za 14,99 USD / miesiąc lub 12,99 USD z PS Plus) oraz YouTube TV (49,99 USD / miesiąc).

Australia

flaga Australii

Jedynym nadawcą w Australii pokazującym finał Challenge Cup jest Fox League. Aby oglądać, potrzebujesz subskrypcji Fox Sports co kosztuje 4,99 USD miesięcznie. Niektóre treści wideo Fox Sports (szczególnie telewizja na żywo) są blokowane geograficznie i dostępne tylko w Australii. Z tego powodu potrzebujesz VPN i australijskiego adresu IP, aby oglądać go za granicą.

Kanada

kanadyjska flaga

Fani rugby w Kanadzie mają dwie opcje, jeśli chodzi o oglądanie finału Challenge Cup 2019. Mecz będzie dostępny zarówno w Game TV, jak i CBC Sports. Chociaż Game TV jest dostępna tylko, jeśli masz abonament na telewizję kablową, CBC Sports jest dostępne za darmo. Jeśli jednak jesteś poza Kanadą, nadal musisz połączyć się z VPN, aby Kanada mogła oglądać online.

Francja

flag_of_France

beIN Sports będzie transmitować finał Challenge Cup we Francji. Aby oglądać, będziesz potrzebować abonamentu beIN Sports za miesięczną cenę 15 €. Zawartość online beIN Sports France jest zablokowana regionalnie i dostępna tylko we Francji. Musisz zatem połączyć się z serwerem we Francji za pośrednictwem wysokiej jakości sieci VPN, aby móc transmitować na żywo za granicą.

Czy mogę użyć darmowej sieci VPN, aby obejrzeć finał Pucharu Rugby League Challenge Cup?

Podczas gdy darmowa VPN może być kusząca, doświadczenie mówi nam o tym bezpłatne VPN są ostatnią rzeczą, której powinieneś używać podczas transmisji na żywo meczu równie ważne jak finał Pucharu Challenge 2019. Powodem tego jest to, że darmowe VPN mają zwykle niewielką sieć serwerów. Przy tak wielu użytkownikach próbujących skorzystać z usługi, darmowi dostawcy VPN często uciekają się do ograniczenia przepustowości. Utrudnia to przesyłanie strumieniowe i może spowodować, że przegapisz kluczowe momenty meczu.

Jest jeszcze jeden poważny problem oprócz niskiej prędkości przesyłania strumieniowego i problemów z wydajnością. Darmowe VPN często mają problemy z odblokowaniem BBC iPlayer. Co więcej, wiele darmowych VPN nie chroni twojej prywatności w żaden znaczący sposób. Zdarzały się nawet przypadki, w których darmowe sieci VPN rejestrowały aktywność przeglądania użytkowników i sprzedawały je stronom trzecim. Najlepsze sieci VPN są szybkie, niezawodne i zabezpieczają Twoje dane za pomocą szyfrowania i ścisłej zasady braku dzienników.

Co powinienem wiedzieć o finale Pucharu Rugby League Challenge Cup?

Challenge Cup odbywa się co roku od 1896 roku i obejmuje kluby na wszystkich poziomach, od amatorskiego po profesjonalistę. Finał Pucharu Challenge 2019 obejmuje Warrington Wolves i St Helens. Obecni posiadacze to Catalans Dragons, którzy pokonali Warrington Wolves 20-14 na stadionie Wembley w 2018 roku, stając się pierwszą nie-brytyjską drużyną, która wygrała turniej.

Wigan Warriors to najbardziej utytułowana drużyna w historii zawodów, która zdobyła Challenge Cup 19 razy. St Helens ma 12 zwycięstw z 21 finałów Challenge Cup, a ostatnie zwycięstwo miało miejsce w 2008 r. Wilki Warrington przegrały w finale w 2018 r., Ale wygrały rywalizację osiem razy z 17 prób, a ich ostatnia wygrana przypadła w 2012 r..

Kto jest faworytem do wygrania finału Pucharu Rugby League Challenge Cup?

St Helens są faworytami do wygrania finału Pucharu Challenge 2019. W chwili pisania tego tekstu St Helens prowadzi tabelę Betfred Super League, wygrywając 20 gier i przegrywając tylko trzy. Wilki Warrington zajmują 10 punktów za nimi na drugim miejscu, z rekordowym wynikiem 15-8 w tym sezonie.

St Helens wygrała siedem z ostatnich 10 spotkań między obiema stronami, z których ostatnie to 10-21 wyjazdów na wyjeździe w czerwcu 2019 r. Jednak Warrington Wolves również zakończył finał Pucharu Challenge 2018, przegrywając 20-14 z Catalans Dragons, i na pewno postaram się to poprawić w tegorocznym finale.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =