Jak oglądać Cincinnati Open 2019 na żywo w Internecie (western i południowy)

Jak oglądać Cincinnati Open na żywo w Internecie


The Cincinnati Masters 2019 (western & Southern Open) odbędzie się w dniach 10–18 sierpnia. Bez względu na to, czy nie udało ci się zdobyć biletów, czy wybierasz się na wakacje za granicę podczas turnieju, pokażemy Ci, jak transmitować na żywo Cincinnati Open online, z dowolnego miejsca, za pośrednictwem VPN.

Pamiętaj, że będziemy jedynie polecać oficjalne źródła oglądania Cincinnati Tennis Open. Chociaż na to konkretne wydarzenie sportowe jest zwykle mnóstwo nieautoryzowanych transmisji, nie zalecamy ich z kilku powodów. W szczególności takie strumienie zostaną prawdopodobnie usunięte w krótkim czasie, co pozostawi Cię bez możliwości oglądania Cincinnati Masters za granicą. Co więcej, ich wydajność bywa słaba, z niskiej jakości wideo i dużym opóźnieniem.

Większość oficjalnych źródeł pokazujących Cincinnati Open jest zablokowana w regionie i dostępna tylko w niektórych krajach, takich jak USA. Będziesz zatem potrzebować VPN, aby oglądać Cincinnati Open na żywo online z zagranicy.

Najlepszy VPN do oglądania The Cincinnati Open: ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

  • PC
  • Prochowiec
  • IOS
  • Android
  • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN to najlepsza sieć VPN do oglądania Cincinnati Open na żywo w Internecie. Odblokowuje wiele popularnych witryn i usług, w tym takie jak ESPN. Ma ponad 3000 serwerów w łącznie 94 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, ExpressVPN oferuje nieograniczoną przepustowość dla nieprzerwanego przesyłania strumieniowego, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał borykać się z takimi problemami, jak buforowanie lub opóźnienie, nawet podczas przesyłania strumieniowego Cincinnati Masters na żywo w wysokiej rozdzielczości.

Możesz zarejestrować się i zainstalować ExpressVPN w ciągu kilku minut. Jest to bardzo łatwa usługa z doskonałymi aplikacjami i dostępnymi rozszerzeniami przeglądarki. Co więcej, wsparcie 24/7 jest dostępne za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. Oprócz umożliwienia transmisji strumieniowej Cincinnati Open za granicą, ExpressVPN chroni twoją prywatność za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES i przełącznika „zabicia”. Istnieje również ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6, a ponadto ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników, za pomocą których można Cię zidentyfikować.

NAJLEPSZA VPN DO TRANSMISJI TENISU: ExpressVPN to nasza najlepsza rekomendacja. Jest to szybka usługa z serwerami w 94 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Oferuje przyjazne dla początkujących aplikacje, wsparcie 24/7 i silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu. Możesz wypróbować Express bez ryzyka, ponieważ oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Jak oglądać Cincinnati Open za granicą za pomocą VPN

Nie możesz się doczekać, aby obejrzeć Cincinnati Open na żywo w Internecie? Jest to szybsze i łatwiejsze niż myślisz. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te proste kroki:

  1. Najpierw zarejestruj się za pomocą odpowiedniej usługi VPN. Szczególnie polecamy ExpressVPN. Jednak NordVPN i CyberGhost są doskonałymi, tanimi alternatywami.
  2. Połącz się z serwerem w USA i oglądaj na żywo Cincinnati Open online na żywo przez Tennis Channel lub ESPN 2.
  3. Następnie zaloguj się do Tennis Channel lub ESPN 2 za pośrednictwem uczestniczącego dostawcy telewizji. Musisz podać dane logowania używane przez dostawcę telewizji (nazwę użytkownika lub adres e-mail oraz hasło).
  4. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie. Dzięki temu witryna lub usługa, której używasz do oglądania Cincinnati Open, zapomni o twoim prawdziwym adresie IP.
  5. Przejdź do kanału tenisowego lub ESPN 2 i wybierz wideo (najlepiej transmisję na żywo), aby przetestować działanie VPN. Treść powinna zostać odblokowana!

Aby uniknąć przegapienia jednej z akcji Cincinnati Tennis Open, zalecamy wcześniejsze przetestowanie sieci VPN na kanale tenisowym lub ESPN 2. Zmniejsza to szanse na czkawkę w ostatniej chwili i daje czas na skontaktowanie się z obsługą VPN, jeśli masz jakiekolwiek problemy.

Jak transmitować na żywo Cincinnati Open online

Cincinnati Masters 2019 będą transmitowane na kanale tenisowym i ESPN 2. Oznacza to, że możesz transmitować na żywo Cincinnati Open za granicą za pośrednictwem odpowiednich platform streamingowych (Tennis Channel Everywhere i WatchESPN). Aby to zrobić, potrzebujesz subskrypcji telewizji kablowej. Warto również wiedzieć, że podczas gdy kanał ten będzie transmitowany w każdej rundzie Cincinnati Open, ESPN 2 nadaje tylko z 16 rund do finałów..

Jeśli nie masz abonamentu na telewizję kablową, nadal możesz oglądać Cincinnati Open poza USA za pośrednictwem różnych usług subskrypcyjnych. Jest na przykład Tennis Channel Plus, ale ta usługa kosztuje 99,99 USD rocznie i nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego.

Lepszą opcją dla większości użytkowników jest zarejestrowanie się w usłudze over-the-top, takiej jak DirecTV Now (od 50 USD USD / miesiąc), FuboTV (od 55,99 USD / miesiąc), PlayStation Vue (od 44,99 USD / miesiąc), Sling TV (od 15 USD / miesiąc) lub YouTube TV (49,99 USD / miesiąc). Wszystkie te usługi umożliwiają oglądanie na żywo ESPN 2 i kanału tenisowego, a wszystkie mają okres próbny, co oznacza, że ​​możesz wypróbować je bez ryzyka.

Wszystkie powyższe usługi są zablokowane regionalnie, ale możesz uzyskać do nich dostęp spoza USA, łącząc się z jednym z amerykańskich serwerów VPN.

Czy mogę korzystać z bezpłatnej sieci VPN, aby oglądać Cincinnati Open na żywo w Internecie?

Nie możemy polecać korzystania z bezpłatnego VPN do oglądania Cincinnati Open za granicą. Jednym z głównych powodów tego jest to, że bezpłatne sieci VPN są wyjątkowo zawodne, jeśli chodzi o odblokowywanie witryn i usług z ograniczeniami geograficznymi. Większość darmowych sieci VPN ma problemy z odblokowaniem ESPN, a także z usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak DirecTV Now i FuboTV. Co gorsza, ich wolne prędkości utrudniają przesyłanie strumieniowe dzięki regularnym przerwom w postaci opóźnień i buforowania.

Innym powodem, dla którego należy unikać bezpłatnych sieci VPN, jest brak zapewnianego przez nie bezpieczeństwa. VPN wysokiej jakości powinien chronić Twoją prywatność, a nie narażać ją na szwank. Niestety w darmowych sieciach VPN często brakuje narzędzi (takich jak szyfrowanie) wymaganych do zabezpieczenia danych, a niektórzy nawet rejestrują dane osobowe i historię przeglądania przed sprzedażą temu, kto zaoferuje najwyższą cenę. Natomiast najlepsze sieci VPN dla Cincinnati Open oferują bezproblemowe odblokowywanie i przesyłanie strumieniowe, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo w Internecie.

Co powinienem wiedzieć o Cincinnati Open?

Cincinnati Open to coroczna impreza tenisowa na świeżym powietrzu, która została założona w 1899 roku. Jest uważana za drugi co do wielkości letni turniej tenisowy w USA po US Open. Impreza odbywa się w Lindner Family Tennis Center na przedmieściach Cincinnati w Mason, Ohio. Roger Federer jest rekordzistą tytułów większości męskich singli (7), a Ruth Sanders Cordes i Clara Louise Zinke posiadają po pięć tytułów kobiecych.

Kto jest faworytem do wygrania Cincinnati Open 2019?

Novak Djokovic został mistrzem singli mężczyzn w 2018 roku, pokonując Rogera Federera 6-4, 6-4. W finale kobiet Kiki Bertens pokonała Simona Halep 2-6, 7-6 (8-6), 6-2. Zrozumiałe jest, że wszyscy zeszłoroczni finaliści dobrze sobie poradzą w Cincinnati Open 2019. Oczekuje się, że inni gracze o wysokiej randze, tacy jak Rafael Nadal i Ashleigh Barty, przejdą do późniejszych rund.

Harmonogram turniejów Cincinnati Open 2019

Oto aktualny harmonogram Cincinnati Open 2019:

DataSesjaMatch Start (EST)Konkurencja
Sobota, 10 sierpnia 1 10 rano Kwalifikacje mężczyzn i kobiet
Niedz., 11 sierpnia 2) 10 rano Qualifer mężczyzn i kobiet
Losowanie główne mężczyzn
Niedz., 11 sierpnia 3) 19.00 Losowanie główne mężczyzn
Pon., 12 sierpnia 4 11 rano Pierwsza runda dla kobiet i mężczyzn
Pon., 12 sierpnia 5 19.00 Pierwsza runda dla kobiet i mężczyzn
Wt., 13 sierpnia 6 11 rano Najpierw mężczyźni i kobiety & Druga runda
Wt., 13 sierpnia 7 19.00 Najpierw mężczyźni i kobiety & Druga runda
Śr., 14 sierpnia 8 11 rano Rundy środkowe mężczyzn i kobiet
Śr., 14 sierpnia 9 19.00 Rundy środkowe mężczyzn i kobiet
Czw., 15 sierpnia 10 11 rano Runda 16 kobiet i mężczyzn
Czw., 15 sierpnia 11 19.00 Runda 16 kobiet i mężczyzn
Pt., 16 sierpnia 12 11 rano Ćwierćfinały mężczyzn i kobiet
Pt., 16 sierpnia 13 19.00 Ćwierćfinały mężczyzn i kobiet
Sobota, 17 sierpnia 14 11 rano Półfinały mężczyzn i kobiet
Sobota, 17 sierpnia 15 18.00 1 półfinał mężczyzn, a następnie finał podwójny kobiet
Niedz., 18 sierpnia 16 12.15 Dwójki mężczyzn - finał - 12:15
Finał kobiet - 14.00
Finał mężczyzn - 16:00

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 84 =