Jak oglądać Brazylia przeciwko Meksyku na żywo w Internecie (Mistrzostwa Świata 2018)

Chcesz oglądać Brazylia v Meksyk online na żywo i za darmo? Wyjaśnimy, jak transmitować na żywo grę i każdą inną grę Pucharu Świata w wysokiej jakości HD, a nawet 4k z dowolnego miejsca. Bez względu na to, czy oglądasz w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Kanadzie, czy gdziekolwiek indziej, możesz oglądać wszystkie rundy 16 meczów na żywo online i z wielu różnych źródeł. 


Jak oglądać Brazylia przeciwko Meksyku online za darmo

Mecz Brazylia przeciwko Meksykowi odbędzie się 2 lipca 2018 r. O godz. 10.00 EST / 15.00 GMT + 1 na Samara Arena w Samara. 

Biorąc pod uwagę, że Puchar Świata FIFA jest transmitowany w ponad 120 krajach na całym świecie, nie będziesz musiał przegapić meczu ani żadnej rundy z 16 meczów. W rzeczywistości możesz oglądać, nawet jeśli w Twoim kraju nie ma dostępnych strumieni. A jeśli istnieje konkretny język, w którym chcesz uzyskać dostęp do gier, możesz znaleźć darmowy strumień z komentarzem w wybranym języku. Aby to zrobić, potrzebujesz sieci VPN, aby uniknąć regionalnych ograniczeń.

Jak oglądać Brazylia przeciwko Meksyku na żywo w Internecie: BBC One i SBS

W przypadku transmisji w języku angielskim istnieją dwie świetne opcje oglądania rundy 16 meczów, w tym Brazylia przeciwko Meksyku:

 • BBC One (przez BBC iPlayer)
 • SBS (za pośrednictwem strony internetowej The World Game)

Z tych dwóch preferowana jest australijska niekodowana sieć telewizyjna SBS. Do niedawna SBS przeprowadził w tym roku mniej niż połowę meczów Pucharu Świata. Australijska firma Optus początkowo miała prawa do przesyłania strumieniowego, ale po poważnych problemach z przesyłaniem strumieniowym firma została zmuszona do zrzeczenia się swoich praw i przekazania ich SBS. Na szczęście dla australijskich fanów i praktycznie wszystkich innych, oznacza to, że Australia jest teraz najlepszym miejscem do oglądania mistrzostw świata za darmo.

Jeśli chodzi o BBC, jakość z tego źródła będzie niezrównana. Ponadto iPlayer ma dostępne aplikacje, które mogą współpracować z dużą liczbą urządzeń. Jednak dostęp strumieniowy do BBC iPlayer jest ograniczony tylko do mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wymagana jest licencja telewizyjna, chociaż BBC nie prosi o dowód posiadania abonamentu telewizyjnego.

Jeśli podróżujesz poza Wielką Brytanią lub Australią, nadal możesz uzyskać dostęp do transmisji na żywo iPlayer lub SBS. Aby to zrobić, możesz połączyć się za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej lub VPN. Ponieważ zarówno BBC, jak i SBS stosują blokowanie treści geograficznych, VPN pozwoli ci połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii dla BBC lub Australii dla SBS. Po nawiązaniu połączenia każda usługa zobaczy Cię jako pochodzącego z właściwego kraju i wpuści Cię.

Wypróbuj ExpressVPN do transmisji na żywo z Mistrzostw Świata 2018

Spośród wielu testowanych sieci VPN ufamy ExpressVPN w transmisji na żywo FIFA World Cup. Serwis nie tylko spełnił nasze dotychczasowe oczekiwania podczas tegorocznych Mistrzostw Świata, ale także konsekwentnie zapewnia wysokiej jakości transmisje, nie buforuje ani nie przestaje.

ExpressVPN pozwala na przesyłanie strumieniowe na wiele urządzeń jednocześnie i ma działające aplikacje dla wielu urządzeń, w tym Amazon Fire TV. Ponadto usługa ma kilka serwerów, z którymi można się połączyć w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Europie i dziesiątkach innych krajów, aby uniknąć przerw w świadczeniu usług i nadmiernej przepustowości z powodu przepełnienia serwerów. ExpressVPN ma ponad 2000 serwerów w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie. Oznacza to, że możesz łączyć się z transmisjami na żywo z rozgrywek Pucharu Świata z niemal każdego międzynarodowego nadawcy, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Puchar Świata expressvpn 16

CZYTANIE CZYTELNIKA: Zaoszczędź 49% na ExpressVPN tutaj. Obejmuje to dodatkowe 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Runda 16 Brazylia przeciwko Meksyku bezpłatne transmisje na żywo na całym świecie

Jeśli ani BBC, ani SBS nie działają dla Ciebie, możesz zbadać inne bezpłatne transmisje dostępne na całym świecie. Niestety nie ma wolnych strumieni w język angielski, więc może być konieczne oglądanie gier z komentarzem w innym języku. To powiedziawszy, oto kilka świetnych opcji:

Darmowa runda 16 transmisji na żywo w Szwajcarii

Szwajcarska runda szwajcarska 16 runda

Szwajcaria oferuje kilka bezpłatnych transmisji na żywo w rozbiciu na języki. Ponieważ w Szwajcarii mówi się kilkoma głównymi grupami językowymi, publiczny nadawca tego kraju, SGR SSR, zapewnia transmisje na żywo w każdym z tych języków.

Twoje kanały go-to w Szwajcarii będą SRF (niemiecki), RTS (francuski) i RSI (włoski). Każda strona pozwoli Ci transmitować gry na żywo i za darmo, bez konieczności zakładania konta. Istnieją jednak bloki treści geograficznych, więc sieć VPN będzie konieczna, jeśli jesteś poza Szwajcarią.

Darmowa runda 16 transmisji na żywo w Niemczech

16 runda mistrzostw świata w Niemczech

Niemcy mają dwa bezpłatne źródła dla twoich transmisji z Mistrzostw Świata: ZDF i ARD. Oba będą oczywiście transmitować mecze w języku niemieckim. Potrzebny będzie również VPN, aby uzyskać dostęp do tych strumieni, ponieważ są one geograficznie zablokowane na niemieckie adresy IP. Jednak nie wymaga rejestracji konta.

Jakość strumieni z obu źródeł jest dobra, więc nie musisz się martwić o ziarniste filmy podczas oglądania Brazylii przeciwko Meksyku.

Jak oglądać rundę 16 Brazylia przeciwko Meksyku w USA i Kanadzie

Jeśli chcesz komentować od kanadyjskich lub amerykańskich nadawców swoje mecze Mistrzostw Świata 2018, musisz skorzystać z płatnej usługi. Niestety w żadnym kraju nie są dostępne bezpłatne transmisje. Z pewnością możesz uzyskać dostęp do jednej z powyższych opcji bezpłatnego przesyłania strumieniowego, jeśli jesteś obecnie w Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych, ale nie będziesz w stanie zobaczyć żadnych lokalnych transmisji bez konieczności płacenia.

Prawdopodobnie możesz jednak oglądać te gry we własnym kraju.

Płatne transmisje online z Mistrzostw Świata w USA

16 runda Stanów Zjednoczonych

Mieszkańcy USA mogą oglądać gry na żywo w Internecie, jeśli mają „wąski pakiet” usługi telewizyjnej, która oferuje Fox Sports lub Telemundo Deportes. Fox Sports ma angielskie prawa do transmisji w USA, a Telemundo ma prawo do zasięgu w języku hiszpańskim.

Wszystkie poniższe usługi przesyłania strumieniowego zawierają Fox Sports w co najmniej jednym ze swoich pakietów subskrypcyjnych:

 • DirecTV Now
 • fuboTV
 • Hulu z telewizją na żywo
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

YouTube TV i Hulu z Live TV to dobre opcje z tylko jednym pakietem subskrypcji, podczas gdy inne oferują co najmniej 2 lub więcej opcji subskrypcji. Jednak dla większości na liście można uzyskać Fox Sports z najtańszym oferowanym pakietem.

Płatne transmisje online z Mistrzostw Świata w Kanadzie

flaga Kanady runda 16 Brazylia v. Meksyk

Fani kanadyjskiego futbolu mogą oglądać rundę 16 gier online za pośrednictwem TSN lub RDS. Obie pobierają 24,99 USD miesięcznie za abonament. Po rejestracji możesz oglądać transmisję na żywo online lub za pośrednictwem aplikacji do pobrania dla każdej usługi.

Jak oglądać rundę 16 w innych krajach

Jak wspomniano wcześniej, większość krajów będzie miała możliwość oglądania Mistrzostw Świata, nawet jeśli nie będziesz mieć dostępu do tych strumieni online.

Następujące kraje mają również opcje przesyłania strumieniowego na żywo online, więc możesz tam sprawdzić swoje możliwości, jeśli szukasz dodatkowych źródeł przesyłania strumieniowego w różnych językach:

 1. Francuski: TF1
 2. Arabski: BTV, KAN11, MAKAN 33
 3. Włoski: Mediaset
 4. Portugalski: RTP, SIC
 5. Rosyjski: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Hiszpański: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 7. Holenderski: DR, NOS
 8. Bengalski: BTV
 9. Brazylia: SporTV, Globo, Fox Sports
 10. Meksyk: TV Azteca, Televisa, SKY México

Prawa do transmisji strumieniowych z Mistrzostw Świata pozostaną takie same przez cały czas trwania Mistrzostw Świata. Możesz nawet znaleźć więcej strumieni otwierających się za darmo, gdy przejdziemy do ćwierćfinałów i finału. W większości krajów finałowy mecz Pucharu Świata będzie transmitowany bezpłatnie dla wszystkich.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =