Jak oglądać Brazylię przeciwko Kostaryce online za darmo (Mistrzostwa Świata 2018)

Jak oglądać Brazylia v Kostaryka online za darmo

Fazy ​​grupowe Mistrzostw Świata FIFA 2018 rozgrzewają się, a przed nami jeszcze wiele akcji. W piątek, 22 czerwca, mecz grupy E pomiędzy Brazylią a Kostaryką odbędzie się na stadionie Krestovsky w Sankt Petersburgu o 13:00 BST (5:00 PST / 8:00 EST).

Jeśli jesteś fanem Brazylii lub Kostaryki lub po prostu chcesz zobaczyć starcie między tymi dwoma zespołami, bez wątpienia chcesz wiedzieć, jak możesz transmitować akcję na żywo. Na szczęście można zobaczyć każdą grę w Pucharze Świata online online i za darmo, jeśli wiesz, gdzie szukać. Wiele źródeł będzie przesyłać strumieniowo gry w różnych językach. Niektóre z nich będą ograniczone geograficznie i zablokowane w niektórych regionach.

Na szczęście wirtualna sieć prywatna (VPN) może zapewnić dostęp za pośrednictwem różnych źródeł obejmujących wiele języków. VPN będzie maskować twój adres IP i sfałszować twoją lokalizację. Oznacza to, że możesz oglądać Brazylię v Kostarykę na żywo online z Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Kanady, Tajlandii, Niemiec lub dowolnego innego miejsca na świecie.

W tym poście wyjaśnimy, jak możesz przesyłać strumieniowo tę i inne gry FIFA World Cup 2018 w różnych językach na wszystkie swoje urządzenia.


Gdzie transmitować Mistrzostwa Świata FIFA 2018

Wiele krajów ma co najmniej jednego nadawcę, który pokazuje niektóre lub wszystkie Mistrzostwa Świata w Rosji 2018. Większość z nich będzie nadawana w telewizji i za pośrednictwem transmisji online na żywo. Komentarze do gier będą w różnych językach, w zależności od tego, gdzie znajduje się źródło przesyłania strumieniowego. Jeśli szukasz komentarza w języku angielskim, masz szczęście, ponieważ będzie wiele opcji, w tym:

 1. Kanada: CTV, TSN, RDS
 2. Australia: Optus Sport, SBS
 3. Wielka Brytania: ITV, BBC
 4. NAS: Fox Sports

W szczególności dla tych, którzy chcą gry Brazylia przeciwko Kostaryce, możesz poszukać portugalskiego lub hiszpańskiego komentarza.

W przypadku komentarzy w języku hiszpańskim masz całkiem sporo opcji, w tym:

 1. Hiszpania: Cuatro, Telecinco
 2. NAS: Deportuje Telemundo
 3. Kostaryka: Sky, Teletica, Movistar
 4. Meksyk: TV Azteca, Televisa, SKY México
 5. Argentyna: Telefe, DirecTV, TV Pública, TyC Sports

Inne kraje hiszpańskojęzyczne, w tym wiele krajów Ameryki Środkowej i Południowej, będą miały dostęp do hiszpańskich komentarzy.

W przypadku transmisji w języku portugalskim, oto niektóre z twoich opcji:

 1. Brazylia: SporTV, Globo, Fox Sports
 2. Portugalia: SIC, SportTV, RTP

Istnieje mnóstwo innych transmisji dostępnych od nadawców na całym świecie w wielu językach. Być może zastanawiasz się, jak dostępne są wszystkie te strumienie, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Zajmiemy się tym bardziej szczegółowo w następnych sekcjach.

Jak przesyłać strumieniowo Mistrzostwa Świata FIFA 2018: bezpłatne i płatne

Wiele z wyżej wymienionych strumieni jest bezpłatnych, a inne wymagają płatności. Może być konieczne subskrybowanie bezpośrednio do usługi przesyłania strumieniowego lub zalogowanie się przy użyciu poświadczeń od operatora telewizji kablowej lub innej usługi subskrypcji. W tej i późniejszych sekcjach omówimy obie opcje.

Oglądaj grę Brazylia v Kostaryka za darmo

Jeśli chcesz komentować po angielsku, jednym z najlepszych miejsc, w których można łapać mecze Pucharu Świata za darmo, jest strona internetowa The World Game. Prowadzi to australijski nadawca SBS. Ma tylko prawa do niektórych meczów, ale gra Brazylia przeciwko Kostaryce jest jednym z nich.

Każdy może przesyłać strumieniowo grę, o ile masz australijski adres IP. Jeśli mieszkasz w Australii, nie ma problemu. Ale jeśli jesteś gdzie indziej na świecie, możesz po prostu użyj VPN i połącz się z australijskim serwerem. Spowoduje to maskowanie twojego adresu IP i sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś rzeczywiście mieszkał w Australii (więcej na ten temat poniżej).

Jeśli szukasz hiszpańskiego lub portugalskiego komentarza, możesz użyć jednego ze strumieni wymienionych powyżej. Jeśli znajdujesz się poza regionem źródła strumieniowego przesyłania danych, możesz użyć sieci VPN, aby sfałszować swoją lokalizację.

Najlepsza sieć VPN na Mistrzostwa Świata 2018: ExpressVPN

Puchar Świata Expressvpn

ExpressVPN to najlepszy dostawca i zdecydowanie najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego meczów FIFA World Cup 2018. Jest niedrogi, ma hojny okres próbny i jest bardzo prosty w użyciu. ExpressVPN może się poszczycić niezliczoną siecią szybkich serwerów w 94 krajach. Słynie z możliwości odblokowywania usług przesyłania strumieniowego, w tym mocno ograniczonych witryn, takich jak BBC iPlayer i Netflix.

Ten dostawca ma aplikacje dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych, w tym MacOS, Windows, Linux iOS i Android, i może być konfigurowany za pomocą routerów. Zawsze możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu klasy wojskowej, a rygorystyczna polityka prywatności oznacza, że ​​nie są przechowywane żadne logi danych osobowych.

ExpressVPN jest idealny dla początkujących i jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Ponadto, jeśli zdarzają się problemy, obsługa klienta na czacie na żywo jest zawsze dostępna. Rejestracja jest tak prosta, jak wybranie planu (1, 6 lub 12 miesięcy) i wprowadzenie informacji o płatności. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oznacza, że ​​możesz wypróbować ją bez ryzyka. W tym czasie możesz nawet oglądać cały turniej Pucharu Świata 2018 i odzyskać pieniądze na koniec.

EKSKLUZYWNA OFERTA: Wybierz roczną subskrypcję ExpressVPN, a otrzymasz dodatkowe trzy miesiące za darmo.

ExpressVPN jest naszą najlepszą rekomendacją, ale na pewno są inni dostawcy, którzy zasługują na drugie spojrzenie. Niedrogie i łatwe w użyciu opcje VPN, które mogą pomóc Ci przesyłać strumieniowo mecze Mistrzostw Świata 2018, to NordVPN i CyberGhost.

Jak oglądać grę Brazylia v Kostaryka z VPN

Po wybraniu dostawcy możesz przesłać strumieniowo mecz Brazylia-Kostaryka za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN i zanotuj swoje dane uwierzytelniające.
 2. Pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację na swoim urządzeniu.
 3. Uruchom aplikację i wprowadź dane logowania, aby się zalogować.
 4. Połącz się z serwerem w regionie odpowiednim dla wybranego źródła przesyłania strumieniowegoe (na przykład australijski serwis dla The World Game).
 5. Uzyskaj dostęp do źródłowej witryny lub aplikacji i powinieneś być w stanie uruchomić strumień.

W przypadku tego i każdego innego meczu Pucharu Świata zawsze dobrym pomysłem jest przetestowanie dostępu do źródła transmisji strumieniowej na długo przed rozpoczęciem gry, abyś miał czas na rozwiązanie wszelkich problemów.

Streaming gier o Pucharze Świata z hiszpańskim komentarzem

Jeśli oglądasz mecz Brazylia z Kostaryką lub jakikolwiek inny mecz Pucharu Świata z Kostaryki, powinieneś mieć łatwy dostęp do transmisji z komentarzem hiszpańskim.

To samo dotyczy Hiszpanii, Meksyku lub innego hiszpańskojęzycznego kraju. W przypadku tych krajów masz dostęp do strumieni, które wymieniliśmy wcześniej. W przypadku krajów, których nie obejmowaliśmy, możesz sprawdzić pełną listę oficjalnych nadawców mistrzostw świata.

Widzowie w USA mogą uzyskać dostęp do transmisji na żywo z hiszpańskim komentarzem za pośrednictwem Telemundo Deportes za pośrednictwem NBC Sports.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do dowolnego z tych strumieni podczas podróży poza region źródłowy, możesz użyć VPN, aby sfałszować swoją lokalizację.

Streaming gier o Pucharze Świata z komentarzem portugalskim

Jeśli oglądasz mecz Brazylia-Kostaryka w Brazylii lub w innym kraju w większości portugalskojęzycznym, nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem transmisji na żywo z komentarzem portugalskim. W Brazylii, Globo pokaże wszystkie gry za darmo, z portugalskim komentarzem. Subskrypcja nie jest wymagana. SporTV i FOX Sports będą także miały portugalskie komentarze, ale będą wymagały abonamentu kablowego na dostęp.

W Portugalii tylko kilka wybranych gier jest dostępnych za darmo w RTP i SIC. Sport TV pokaże cały turniej, ale wymaga płatnego planu (od 9,99 € miesięcznie). Wszystkie gry na RTP, SIC i Sport TV będą w języku portugalskim.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tych strumieni spoza regionu źródłowego, możesz to zrobić za pomocą VPN.

Opcje przesyłania strumieniowego na Mistrzostwa Świata w Wielkiej Brytanii

Dla osób w Wielkiej Brytanii dostęp do transmisji na żywo będzie całkowicie bezpłatny. BBC i ITV dzielą się prawami do nadawania, więc wszystkie gry będą dostępne na jednym lub drugim kanale. Gra Brazylia v Kostaryka będzie emitowana w ITV i online za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego Hub ITV.

Obie usługi można oglądać za darmo, ale musisz założyć bezpłatne konto. Wymaga to wprowadzenia kodu pocztowego, który powinien znajdować się w Wielkiej Brytanii, aby działał. Chociaż żadna usługa nie weryfikuje, czy jest to faktycznie twój kod pocztowy. Kolejnym warunkiem korzystania z BBC iPlayer lub ITV Hub jest posiadanie brytyjskiej licencji telewizyjnej, ale nie wydaje się to egzekwowane. Jako taki, możliwy jest dostęp do obu usług za pośrednictwem VPN.

BBC zaczęło surowo stosować VPN do uzyskiwania dostępu do swoich usług, więc nie wszystkie z nich będą działać. ExpressVPN niezawodnie odblokowuje odtwarzacz BBC iPlayer, dzięki czemu jest idealną opcją.

Relacje z BBC i ITV Hub będą miały angielski komentarz.

Opcje przesyłania strumieniowego z Mistrzostw Świata w USA

Prawa do transmisji w USA na Mistrzostwa Świata 2018 są ograniczone tylko do dwóch źródeł. Strumienie z komentarzami w języku angielskim będą dostarczane przez FOX Sports, a hiszpańskie strumienie można oglądać za pośrednictwem Telemundo Deportes.

FOX Sports jest dostępny przy użyciu danych logowania z innych usług subskrypcyjnych, w tym fuboTV, DirecTV Now i Sling TV. Inną opcją jest zakup biletu na mecz piłki nożnej FOX Sports za 19,99 USD.

Jeśli zdarzyło Ci się być w USA podczas Mistrzostw Świata i nie masz abonamentu kablowego, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z VPN i dostrojenie się do bezpłatnego strumienia spoza USA.

Opcje transmisji strumieniowej Mistrzostw Świata w Kanadzie

Dla mieszkańców Kanady transmisja strumieniowa z Mistrzostw Świata w Rosji nie będzie stanowić problemu, o ile masz abonament kablowy. Gry z komentarzami w języku angielskim można oglądać na TSN lub CTV, komentarz francuski zostanie przekazany za pośrednictwem RDS.

Jeśli nie masz abonamentu kablowego, możesz uzyskać dostęp do TSN lub RDS, rejestrując się w indywidualnych subskrypcjach w cenie 24,99 CAD miesięcznie dla każdej usługi.

Jeśli wolisz oglądać grę Brazylia v Kostaryka za darmo, dobrym rozwiązaniem będzie strona internetowa The World Game. Wystarczy zarejestrować się w VPN i połączyć z australijskim serwerem.

Opcje przesyłania strumieniowego z Mistrzostw Świata w Australii

Wspomnieliśmy właśnie o stronie World Game i jest to jedna z najlepszych opcji dla mieszkańców Australii, którzy chcą oglądać mecze Mistrzostw Świata za darmo. Ta strona, prowadzona przez SBS, będzie transmitować 25 z całkowitej liczby dopasowań.

Optus Sport, z drugiej strony będzie transmitować wszystkie mecze. Ten nadawca wymaga płatnego konta zaczynającego się od 15 AUD miesięcznie. Istnieje jednak 14-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz oglądać większość turnieju bez płacenia.

Darmowe transmisje na żywo w innych językach

Jeśli wolisz znaleźć komentarz w języku innym niż omawiany do tej pory, oto niektóre z twoich opcji:

 1. Francuski: TF1
 2. Holenderski: NOS, DR
 3. Rosyjski: VGTRK, Perviy Kanal, Match TV
 4. Niemiecki: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 5. Włoski: Mediaset
 6. Bengalski: BTV
 7. Arabski: MAKAN 33, KAN11, BTV

Jeśli znajdujesz się poza regionem źródłowym któregokolwiek z tych kanałów, musisz użyć sieci VPN, aby zamaskować swój adres IP. Przed zarejestrowaniem się upewnij się, że wybrany dostawca ma serwery w odpowiednim regionie. Obciążenia serwerów mogą być szczególnie wysokie podczas meczów Mistrzostw Świata, dlatego najlepiej, aby dostawca miał wiele serwerów w danej lokalizacji. Pomoże to zapewnić, że serwery nie zostaną przeciążone, i będziesz mógł oglądać płynny strumień.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Źródło zdjęcia: Wikimedia Commons na licencji CC BY 3.0.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 65