Jak oglądać Belgia przeciwko Japonii online za darmo (Mistrzostwa Świata 2018)

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz oglądać Belgia przeciwko Japonii online, na żywo i za darmo od oficjalnego nadawcy oferującego wysokiej jakości strumień gry. Omówimy różne opcje z komentarzami w różnych językach, w tym zarówno bezpłatne, jak i płatne transmisje na żywo z tej gry i innych meczów Mistrzostw Świata FIFA 2018. 


Jak oglądać Belgia przeciwko Japonii online za darmo

Mecz Belgia przeciwko Japonii odbędzie się 2 lipca 2018 r. Belgia przeciwko Japonii rozpocznie się o godzinie 14:00. EST / 19:00 GMT + 1 na stadionie w Rostowie, Rostów nad Donem. 

Dzięki transmisji z Mistrzostw Świata FIFA 2018 w ponad 120 krajach Twoje szanse na obejrzenie gry na żywo w Internecie są całkiem spore. Nawet jeśli nie możesz oglądać we własnym kraju, o ile masz połączenie z Internetem i kilka innych narzędzi, możesz z łatwością oglądać dowolną grę.

Jak oglądać Belgia przeciwko Japonii na żywo w Internecie: BBC One i SBS

Widzowie anglojęzyczni mają dwie świetne możliwości oglądania na żywo w Belgii przeciwko Japonii:

 • BBC One (przez BBC iPlayer)
 • SBS (za pośrednictwem strony internetowej The World Game)

Pomiędzy tymi dwiema opcjami SBS będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem. Firma SBS niedawno uzyskała pełne prawa do wszystkich gier w Australii po tym, jak australijska sieć kablowa Optus nie zrealizowała umowy. W rezultacie przenieśli wszystkie transmisje do australijskiej bezpłatnej sieci telewizyjnej SBS. Ponieważ SBS z powodzeniem transmitowało już niektóre gry za darmo, oznacza to, że teraz oferują wszystkie gry online za darmo.

BBC oferuje również transmisję na żywo za pośrednictwem BBC One i iPlayera. Możesz oglądać BBC online na żywo, ale potrzebujesz licencji telewizyjnej, aby oglądać treści BBC, nawet online. Chociaż BBC nie prosi o potwierdzenie posiadania abonamentu telewizyjnego, prawo brytyjskie wymaga abonamentu telewizyjnego.

Jednak oglądanie z technicznego punktu widzenia jest nadal możliwe dla brytyjskich widzów podróżujących poza Wielką Brytanią. Możesz także oglądać transmisję na żywo z Australii SBS spoza tego kraju. Jednak w obu przypadkach wymagana jest wirtualna sieć prywatna lub VPN z powodu bloków treści geograficznych.

Wypróbuj ExpressVPN do transmisji na żywo z Mistrzostw Świata 2018

Testowaliśmy kilka opcji VPN i stwierdziliśmy, że ExpressVPN jest naszym preferowanym wyborem na Mistrzostwa Świata w 2018 roku. ExpressVPN zapewnia spójne połączenie z różnymi krajami za pośrednictwem serwerów o dużej przepustowości z minimalnym spowolnieniem prędkości.

Dzięki ExpressVPN możesz również podłączyć do 3 urządzeń, dzięki czemu wiele urządzeń w domu może oglądać transmisje z Mistrzostw Świata na żywo. Przekonasz się również, że ExpressVPN ma aplikacje dla większości używanych urządzeń lub metody uzyskania VPN na większości dowolnych urządzeń. 

ExpressVPN ma ponad 2000 serwerów na całym świecie w ponad 90 krajach, dzięki czemu bardzo łatwo można połączyć się z wybranymi strumieniami w większości krajów, w których mecze Pucharu Świata transmitowane są na żywo online.

Puchar Świata expressvpn 16

CZYTANIE CZYTELNIKA: Zaoszczędź 49% na ExpressVPN tutaj. Obejmuje to dodatkowe 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Runda 16 Belgia przeciwko Japonii bezpłatne transmisje na żywo na całym świecie

Jest szansa, że ​​ani BBC, ani SBS nie będą dla ciebie działać w czasie gry. W takim przypadku możesz wyświetlić inne opcje online za darmo, chociaż nie będziesz w stanie uzyskać treści w języku angielskim. Istnieją jednak inne bezpłatne opcje, jeśli chcesz posłuchać komentarza w innym języku. 

Darmowa runda 16 transmisji na żywo w Szwajcarii

Flaga Szwajcarii Runda szwajcarska 16

Istnieje kilka bezpłatnych transmisji dostępnych w Szwajcarii, dzięki nadawcy publicznemu tego kraju, SGR SSR. 

W Szwajcarii można oglądać na żywo przez Internet SRF (niemiecki), RTS (francuski) i RSI (włoski). Są to trzy dobre opcje przesyłania strumieniowego dla widzów, w trzech różnych językach. Żadne ze strumieni nie wymaga konta, chociaż dla wszystkich z nich wymagana będzie sieć VPN.

Darmowa runda 16 transmisji na żywo w Niemczech

niemcy 16 runda pucharowa Belgii przeciwko Japonii

Niemcy oferują kilka świetnych opcji przesyłania strumieniowego. Po połączeniu się z niemiecką usługą VPN za pośrednictwem ExpressVPN możesz oglądać strumienie za pośrednictwem ZDF lub ARD. Każda z tych opcji przesyłania strumieniowego będzie działać i możesz oglądać albo w stosunkowo dobrej jakości wideo. Żadna z tych opcji nie wymaga konta, więc przeglądanie odbywa się automatycznie.

Jak oglądać rundę 16 Belgii przeciwko Japonii w USA i Kanadzie

Możesz oglądać mecz Belgia przeciwko Japonii natywnie w USA lub Kanadzie, ale tylko wtedy, gdy zapłacisz za usługę subskrypcji lub połączysz się z jedną z powyższych opcji za pośrednictwem VPN. Połączenie z płatną usługą prawdopodobnie zapewni najlepszą jakość przesyłania strumieniowego, więc oto opcje w obu krajach.

Płatne transmisje online z Mistrzostw Świata w USA

runda stanów zjednoczonych 16 Belgia przeciwko Japonii

W USA usługa przesyłania strumieniowego „skinny pakiet” zapewni Ci grę Belgia przeciwko Japonii na żywo na dowolnym urządzeniu. Fox Sports ma prawa do transmisji angielskich strumieni, ale możesz także oglądać w języku hiszpańskim, jeśli masz dostęp do Telemundo (za pośrednictwem aplikacji NBC Sports).

Następujące usługi oferują Fox Sports lub Telemundo w swoich pakietach usług:

 • DirecTV Now
 • fuboTV
 • Hulu z telewizją na żywo
 • PlayStation Vue
 • Sling TV
 • YouTube TV

Jeśli szukasz taniej opcji, Sling TV to najlepsza opcja. Jednak inne zapewniają również wiele korzyści.

Płatne transmisje online z Mistrzostw Świata w Kanadzie

flaga Kanady runda 16 Belgia przeciwko Japonii

Mieszkańcy Kanady mogą oglądać mecze Pucharu Świata za pomocą TSN lub RDS. Obie te płatne usługi zmieniają 24,99 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do ich treści. Możesz oglądać na żywo online, ale musisz pobrać ich osobne aplikacje. 

Jak oglądać rundę 16 w innych krajach

Runda 16 meczów, w tym Belgia przeciwko Japonii, będzie pokazywana na całym świecie, nie tylko w wyżej wymienionych krajach. Jeśli potrzebujesz dostępu do innych strumieni w różnych językach lub z różnych krajów, możesz mieć długą listę dostępnych opcji.

Możesz oglądać Mistrzostwa Świata w następujących językach i w następujących krajach.

 1. Francuski: TF1
 2. Arabski: BTV, KAN11, MAKAN 33
 3. Włoski: Mediaset
 4. Portugalski: RTP, SIC
 5. Rosyjski: Match TV, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Hiszpański: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 7. Holenderski: DR, NOS, RTBF (Belgia)
 8. Bengalski: BTV
 9. Japoński: Fuji TV

To oczywiście tylko niewielka lista. Zalecamy sprawdzenie witryny w celu uzyskania opcji przesyłania strumieniowego w dowolnym kraju, który brał udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1