Jak sledovat UFC 228 Woodley vs. Till live online

Jedna z největších událostí roku UFC se rychle blíží. UFC 228 Woodley vs. Till se bude konat 8. září. Pokud se však toho dne v Texasu v Dallasu nebudete, budete pravděpodobně chtít sledovat živě online. UFC 228 můžete sledovat online v USA, Velké Británii, Austrálii, Kanadě, Německu a jinde pomocí různých možností streamování, jako je UFC Fight Pass, FX a BT Sport. Můžete také sledovat UFC 228 v zahraničí, pokud jste v zemi, kde není k dispozici žádný stream.


AKTUALIZACE: Zde je návod, jak sledovat UFC 229 živě online nebo na Kodi

Akce obsahuje tři karty. Bohužel je nemůžete sledovat všechny ze stejného zdroje. Níže uvádíme více informací o událostech Woodley vs. Till UFC 228, včetně toho, které streamingové služby můžete použít k získání přístupu k časným předběžným, předběžným a hlavním událostem karty.

Jak se dívat na Woodley vs. Dokud live online_ UFC 228

Při pokusu o živý přenos Woodley vs. Till a dalších bojích na kartách UFC 228 se můžete setkat s několika klíčovými problémy. Za prvé, je tu skutečnost UFC rozdělil tyto události do různých možností streamování. Například v USA byste si měli koupit UFC Fight Pass pro Early Prelims, kabelové předplatné FX pro Prelims a Pay-Per-View pro hlavní kartu.

Na jiných místech možná nemáte přístup k předběžným předběžným a předběžným nárokům, pouze pro streamování online je k dispozici pouze událost Hlavní karta..

Můžete být schopni obejít některá z těchto omezení pomocí obtoku pro blokování geografického obsahu. VPN nebo virtuální privátní síť vám pomohou tato omezení obejít, ale musíte se také ujistit, že používáte server, který má dostatek serverů v místě, ke kterému se chcete připojit. Bude také potřebovat servery, které dokážou udržet šířku pásma, kterou budete používat pro streamování živého videa bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Podívali jsme se na tucet nejlepších VPN na trhu a naší nejlepší volbou pro živé a legální sportovní přenosy je ExpressVPN. Splňuje všechna výše uvedená kritéria a má tisíce vysoce zabezpečených serverů VPN ve více než 90 zemích. Můžete ji také použít na velkém počtu zařízení, takže je snadné streamovat boj Woodley vs. Till odkudkoli.

ExpressVPN-streaming-sports

Bypass UFC Fight Pass blackouts with VPN

Ti v USA, Kanadě, Velké Británii, Austrálii a Německu budou mít přístup k hlavnímu proudu pro některé nebo všechny bojové karty UFC 228. To bude zahrnovat časné předběžné, předběžné a hlavní karty.

Podle toho, kde žijete, máte přístup k UFC 228 prostřednictvím následujících služeb:

Spojené státy

 • Early Prelim - UFC Fight Pass
 • Prelim - FX
 • (Hlavní karta) - PPV přes UFC

Kanada

 • Předvolby - TSN
 • Hlavní karta - PPV přes UFC

Spojené království

 • Předkrmy a hlavní karta - BT Sport

Austrálie

 • Předběžné platby a hlavní karta - PPV přes UFC

Německo

 • Předkrmy a hlavní karta - UFC Fight Pass 

Nový Zéland

 • Předběžné platby a hlavní karta - PPV přes UFC

Možná si všimnete, že mezi různými zeměmi, kde je k dispozici boj Woodley vs. Till, dochází trochu nesouladu. Například v USA budete potřebovat přístup tři různé služby abyste mohli sledovat celou bojovou kartu. Mezitím většina ostatních zemí mimo USA nebude mít přístup k předčasným předběžným programům, ale může získat hlavní událost a předběžné ceny přes UFC Fight Pass nebo Pay-Per-View.

UFC Fight Pass využívá výpadky proudu, takže se zdá, že zejména obyvatelé Spojených států dostávají na krátké místo, když používají své předplatné UFC Fight Pass pro přístup k bojovým kartám.

VPN může pomoci vyhnout se výpadkům, které služba UFC Fight Pass využívá. Vše, co musíte udělat, je připojit se k serveru VPN v zemi, kde výpadek proudu neexistuje. Například, pokud máte účet UFC Fight Pass v USA, můžete se připojit k německému serveru a obejít tak výpadek proudu. Tímto způsobem nebudete muset zvyšovat náklady na placené zobrazení nebo dodatečnou kabelovou televizi nebo streamovací službu pro FX.

Totéž se může týkat, pokud cestujete do zahraničí a chcete se přihlásit k UFC Fight Pass. Jednoduše se přihlaste k síti VPN, připojte se ke správnému serveru a zaregistrujte se.

Chcete-li efektivně využít VPN k překonání výpadků v notebooku nebo stolním počítači, musíte:

 • Vymažte cookies a mezipaměť webového prohlížeče
 • Načtěte stránku UFC Fight Pass a přihlaste se

Pokud aplikaci používáte v mobilním zařízení, budete muset zjišťovat polohu GPS. Aplikace je nastavena na detekci vaší polohy a vyžaduje, abyste zapnuli služby určování polohy, aby fungovaly.

Jak sledovat FX online v USA

Američtí fanoušci UFC mohou žít pouze FX stream UFC 228 (ale ne předčasné) na FX. K tomu budete potřebovat buď předplatné kabelové televize, které poskytuje FX jako kanál, nebo službu streamování internetové televize. Několik internetových služeb „hubeného svazku“ poskytuje FX na svých sestavách kanálů.

fx aktivace UFC 228 Woodley vs. Hill

Vaše nejlepší možnosti sledovat UFC 228 na FX jsou:

Sling TV

FX získáte přes Sling TV, pokud si zakoupíte předplatné Sling Blue. Sling Blue nabízí 42 kanálů, s Fox Sports a dalšími Fox sítěmi jako primárními kanály, spolu s dalšími oblíbenými sítěmi. Služba Sling TV poskytuje sedmidenní bezplatnou zkušební dobu, takže se po skončení předběžných programů můžete zaregistrovat a uzavřít svůj účet poměrně rychle, pokud jej nechcete ponechat.

fuboTV

FuboTV, kompletně zaměřená na streamování sportů, nabízí velkou cenu kanálů za cenu. Více než 80 sítí (samozřejmě hlavně sportů) je k dispozici za 44,99 $ měsíčně. U této služby je k dispozici také 7denní zkušební verze zdarma, takže je to dobrá možnost vyzkoušet ji na předběžnou bojovou kartu UFC 228.

YouTube TV

Služba streamování živého televizního vysílání YouTube bez kabelu má s sebou mnoho výhod. Zahrnete FX do své služby 40 $ měsíčně a také na více než 50 dalších kanálů. Zahrnuto je několik sportovních sítí a neomezené DVR, které vám umožní nahrávat a uchovávat vaše nahrávky po dobu 9 měsíců. Pokud jste však v programu UFC 228 Prelims, máte bezplatnou zkušební verzi, kterou můžete zrušit hned po skončení bojové karty.

Hulu s Live TV

Hulu se rozhodl rozšířit svou oblíbenou službu streamování na vyžádání přidáním v živé televizi s FX mezi mnoha nabízenými kanály. Nyní můžete získat přes 50 kanálů za relativně nízkou cenu 39,99 $. Za tuto cenu dostanete také službu na vyžádání, takže je to něco jako to, co byste dostali, kdyby se YouTube TV rozhodla nabídnout Netflix jako doplněk zdarma. Hulu blokuje mnoho VPN, ale Express VPN bude fungovat, pokud potřebujete přístup ke službě mimo USA.

DirecTV Now

DirecTV Now je jedním z AT&Mnoho televizních vlastností T (vedle DirecTV satelitní služby a AT)&T WatchTV). Tato služba poskytuje několik balíčků kanálů, ale můžete získat FX prostřednictvím nejlevnější možnosti. Balíček „Live A Little“ je 40 $ měsíčně a poskytuje velké množství kanálů a sportovních sítí. Stejně jako u ostatních existuje i 7denní bezplatná zkušební verze, kterou můžete využít a hodit službu hned po předběžné bojové kartě, pokud se rozhodnete, že ji později nechcete..

UFC 228 živé přenosy, plán a vysílatelé

UFC 228 Woodley vs. Till nebude jen představovat tyto dva špičkové bojovníky. Dokud budete mít přístup, budete moci sledovat tucet různých zápasů mezi známými a nadcházejícími zápasy. Plán je však již nastaven, takže se budete chtít ujistit, že máte nastavený budík.

Mimo Woodley a Till, kteří to bojují v kleci, budete mít možnost sledovat ženskou mušku mezi Montañem a Ševčenkem.

Zde jsou podrobnosti o jízdních řádech a místech streamování.

UFC 228 Woodley vs. Časový rozvrh

 • Naváží se v pátek 7. září od 18:00 do 15:00. EST / PT (10pm UTC)
 • Předčasné předběžné zápasy (UFC Fight Pass): sobota 8. září od 18:00 do 15:00. EST / PT (10pm UTC)
 • Předběžné pohledávky (FX): sobota 8. září od 20:00 do 22:00. EST / PT (12:00 UTC, 9. září)
 • Hlavní karta: Sobota 8. září od 22:00 do 19:00. EST / PT (2:00) UTC, 9. září) 

Karta UFC 228: Všechny události

Tady je celá bojová karta UFC 228, počínaje časnými předběžnými událostmi.

Předběžná karta:

 • Geoff Neal vs. Frank Camacho
 • Ryan Benoit vs. Roberto Sanchez
 • Irene Aldana vs. Lucie Pudilova
 • Jim Miller vs. Alex White
 • Diego Sanchez vs. Craig White

Předběžná karta:

 • Jimmie Rivera vs. John Dodson
 • Abdul Razak Alhassan vs. Niko Price
 • Charles Byrd vs. Darren Stewart
 • Aljamain Sterling vs. Cody Stamann

Hlavní karta:

 • Carla Esparza vs. Tatiana Suarez
 • Jéssica Andrade vs. Karolina Kowalkiewicz
 • Nicco Montaño (c) vs. Valentina Shevchenko
 • Tyron Woodley (c) vs. Darren Till
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map