Jak sledovat online turnaj Memorial Tournament 2019

Jak sledovat online turnaj Memorial Tournament 2019


Letošní Memorial Tournament bude zahájen 30. května. Během následujících čtyř dnů půjdou někteří z nejtalentovanějších hráčů světa přímo v Muirfield Village Golf Club v Ohiu, aby dostali domů vítězný podíl na ceně peníze: 1 530 000 $. Určitě se jedná o neuvěřitelně blízkou soutěž a níže vám dáme vědět, jak se dívat na pamětní turnaj 2019, bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě.

To byste si měli uvědomit tento příspěvek doporučí pouze oficiální zdroje. Ačkoli na sportovních serverech třetích stran jsou často k dispozici významné sportovní události, obvykle nabízejí pouze lagátní video s nízkým rozlišením a jsou náchylné k tomu, aby byly jejich streamy staženy offline kvůli porušení autorských práv. S tolika legitimními způsoby, jak je sledovat, mnoho z nich zdarma, není důvod uchýlit se k neoprávněným, nespolehlivým zdrojům.

Platformy zobrazující pamětní turnaj 2019 jsou uzamčeny podle regionů. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste k nim měli přístup ze zahraničí.

Jak sledovat online turnaj 2019 Memorial Tournament online s VPN

Obcházení regionálních omezení je jednoduché, i když jste nikdy nepoužili VPN. Níže vysvětlíme, jak odblokovat a live streamovat Memorial Tournament v zahraničí:

  1. Prvním krokem je výběr vhodné VPN. Doporučujeme ExpressVPN ale pokud hledáte levnou alternativu, NordVPN a CyberGhost jsou vynikající volbou.
  2. Poté nainstalujte software VPN. Většina nabízí stolní a mobilní aplikace, proto se ujistěte, že máte k dispozici odpovídající verzi svého zařízení.
  3. Rozhodněte se, které ze streamovacích služeb níže byste chtěli použít.
  4. Připojte se k serveru VPN v požadované zemi. Například pomocí amerického serveru odblokujete CBS nebo britský server pro Now TV.
  5. Zkuste streamovat obsah ve vybrané službě. Měl by se hrát okamžitě, ale pokud ne, můžete většinu problémů vyřešit odstraněním souborů cookie a mezipaměti a opětovným načtením stránky.

Tato událost bude vysílána naživo, proto doporučujeme otestovat VPN s výše uvedenými kroky v dostatečném předstihu. Pokud se tedy setkáte s jakýmkoli problémem, budete mít čas na pomoc týmu zákaznické podpory vaší sítě VPN a nemusíte si nechat ujít začátek toho, co je určitě velmi vzrušujícím turnajem..

Jak se dívat na Memorial Tournament zdarma v US TV

Vlajka USA

V USA je pokrytí rozděleno mezi golfový kanál a CBS. První dva dny se budou zobrazovat na golfovém kanálu od 14:30 EST (11:30 PM PST), zatímco CBS zobrazí události třetího dne od 15:00. Můžete sledovat pokrytí od rána posledního kola na golfovém kanálu a odpoledne na CBS.

Pokud máte kabelovou televizi, můžete se přihlásit na kterýkoli web a začít okamžitě streamovat bez dalších nákladů. I když nemáte kabel, můžete tuto událost stále streamovat, ale protože vám oba umožňují přihlásit se pomocí účtu fuboTV, Hulu s Live TV, PlayStation Vue nebo YouTube TV. Každá z těchto služeb má také zkušební období, což znamená, že budete moci zdarma streamovat celý Memorial Tournament. Nezapomeňte svůj účet zrušit před vypršením zkušební doby, abyste se vyhnuli účtování. Tyto služby vyžadují fakturační adresu v USA, takže může být pro cizince obtížné se zaregistrovat.

Golfový kanál a CBS jsou k dispozici pouze v USA. Pokud však nejste mimo Ameriku, můžete tyto služby stále používat připojením k americkému VPN serveru. Ještě nemáte VPN? ExpressVPN nabízí 30denní záruka vrácení peněz, takže můžete sledovat turnaj 2019 Memorial Tournament bez rizika. Pokud nemáte dojem, jednoduše zrušte poté a získejte plnou náhradu.

Kde jinde mohu live streamovat 2019 Memorial Tournament?

Přestože se tento turnaj koná v USA, bude vysílán ve více než deseti zemích po celém světě. Čtěte dále a zjistěte, které sítě ukazují turnaj Memorial, kde se právě nacházíte.

Kanada

Kanadská vlajka

Špatnou zprávou je, že kanadští provozovatelé vysílání ukazují pouze poslední dvě kola pamětního turnaje 2019. Dobrou zprávou je, že můžete streamujte je zdarma, pokud máte kabelovou TV. Pokud ano, přihlaste se do CTV nebo TSN do 15:00 EST (12:00 PST) 1. nebo 2. června, abyste mohli sledovat všechny akce naživo.

Naštěstí existuje jiný způsob, jak se dívat, i když nemáte kabel. TSN nabízí pouze online předplatné za 4,99 $ CAD za den nebo 19,99 $ za měsíc. Bohužel neexistuje zkušební doba a budete potřebovat platební metodu spojenou s kanadskou adresou, ale bez kabelu je to jediný způsob, jak sledovat událost v Kanadě.

TSN a CTV jsou uzamčeny podle regionů, což znamená, že k přístupu k nim budete muset buď v Kanadě, nebo pomocí VPN.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Všechna čtyři kola tohoto turnaje budou vysílána živě na Sky Sports Golf. Pokrytí začíná první dva dny v 19:30 BST a tři a čtyři dny v 17:30. Pokud jste se již přihlásili k odběru služby Sky Sports, můžete ji sledovat naživo online pomocí aplikace Sky Go.

Pokud již nemáte přístup ke službě Sky Sports, není nutné měnit poskytovatele televize. Místo toho můžete jednoduše si koupte průkaz Sky Sports Nyní televize. Denní průchody jsou 8,99 GBP, ale tato událost je dlouhá čtyři dny, proto doporučujeme místo toho zvolit týdenní vstupenku 14,99 GBP. Stojí za povšimnutí, že ke koupi průkazu Sky Sports nepotřebujete účet Now TV, takže se nemusíte obávat žádných dalších poplatků.

Výše uvedené služby jsou dostupné pouze z Velké Británie. Pokud jste v současné době v zahraničí, musíte se před sledováním čehokoli připojit k britskému serveru VPN.

Austrálie

Austrálie vlajka

Fox Sports je výhradním provozovatelem této akce v Austrálii. Pokud jste zákazníkem společnosti Foxtel nebo Fetch a vaše předplatné zahrnuje Fox Sports, můžete streamovat Memorial Tournament online pomocí společných aplikací Foxtel GO nebo Fetch TV. Musíte však vstávat brzy, protože vysílání začne ve 4:30 dop. AEST (4:00 ve třetí den a 2:30 dopoledne ve čtvrtý den) a později se během dne znovu neobjeví žádné opakování..

S jiným poskytovatelem televize? Žádný problém: stačí se zaregistrovat do Foxtel Now. Tato platforma obvykle stojí 25 AUD za měsíc, ale přichází s desetidenní zkušební verzí, během níž budete moci sledovat jakýkoli kanál, který chcete. Pokud zrušíte turnaj po skončení, nebude vám účtován žádný poplatek.

Foxtel a Fetch jsou k dispozici pouze v Austrálii. Kromě toho vyžaduje Foxtel pro registraci australské telefonní číslo, což ztěžuje registraci, pokud obvykle nežijete v Austrálii. Stávající předplatitelé mají přístup ke službě jako obvykle ze zahraničí pomocí VPN.

Subsaharská Afrika

subsaharská jižní afrika

Pokud žijete v subsaharské africké zemi, jako je Jihoafrická republika, Keňa, Nigérie nebo Středoafrická republika, můžete živě streamovat pamětní turnaj na SuperSportu. Pokrytí začne v 19:30 SAST ve dnech 1 a 2, 18:30 ve třetí den a 19:00 ve čtvrtý den. Nejzajímavější události z předchozí noci se budou zobrazovat každé ráno následující ráno.

Uživatelé se do SuperSportu přihlašují pomocí svého účtu DStv, ale DStv instaluje své služby pouze na adresy v subsaharské Africe, takže k SuperSportu je skutečně nemožný přístup, pokud nežijete v jedné z podporovaných zemí DStv. Pokud jste zákazníkem DStv a právě cestujete do zahraničí, můžete SuperSport používat normálně připojením k VPN serveru ve vaší domovské zemi..

Jak se tato událost liší od ostatních turnajů?

Hráči se nemusí kvalifikovat na turnaj Memorial, protože se jedná o jednu z pěti akcí, které se zúčastní pouze PGA Tour. Celkem je zde 120 hráčů, včetně 50 nejlepších golfistů na světě, mistrů posledních let a 70 nejlepších hráčů z FedEx Cupu. Zkrátka, musíte být nejlepší z nejlepších, abyste mohli hrát i na jednu jamku.

Kromě toho je Muirfield Village Golf Club na rozdíl od jakéhokoli jiného hřiště. Byl navržen od základů golfovou legendou Jackem Nicklausem a každý rok ji vylepšuje. Například nedávno zvýšil vzdálenost několika děr, přidal další bunkry a změnil polohu proudu na 18. jamce. Hráči nikdy neví, co přesně očekávat, což je součást toho, co dělá z Memorial Tournament tak vzrušujícího sledování.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 27