Jak sledovat La Liga live online odkudkoli

Jak sledovat La Liga live online


Sezóna 2019/20 La Liga má začít 16. srpna a skončit 24. května 2020. První hra bude Athletic Bilbao vs. Barcelona, ​​která má začít v 20:00 BST (12:00 PST / 3 PM EST) ), i když je důležité si uvědomit, že časy výkopů se mohou měnit v závislosti na denních povětrnostních podmínkách. Naštěstí nemusíte čelit davům nebo žáru, abyste se mohli dívat. Níže naleznete průvodce pro jednotlivé země vysvětlující, jak sledovat La Liga online odkudkoli na světě.

Tento příspěvek bude doporučovat pouze oficiální vysílatele La Liga. I když nelicencované proudy jsou nevyhnutelné pro významné události, je důležité mít na paměti, že jsou náchylné k zastavení šíření v polovině hry. Dále jsou obvykle ztuhlé a s nízkým rozlišením. S tolika legitimními způsoby, jak sledovat, není důvod uchýlit se k neoficiálním proudům La Liga.

Jak se dívat na La Ligu pomocí VPN

Potřebujete pomoci, jak začít? Stačí obejít následující kroky a obejít geo-omezení a sledovat La Ligu v zahraničí.

Zde je návod, jak sledovat La Liga online v zahraničí:

 1. Vyberte vhodnou síť VPN pro streamování. Doporučujeme ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost jsou silné a levné alternativy.
 2. Stáhněte a nainstalujte správnou verzi softwaru VPN pro váš operační systém.
 3. Z níže uvedeného seznamu rozhodněte, který zdroj chcete použít.
 4. Připojte se k serveru v oblasti vysílání vybraného zdroje. Například byste použili britský server pro Eleven Sports nebo španělský server pro sledování na BE LaLiga.
 5. Zkuste načíst video na webu zdroje (možná budete muset stránku znovu načíst). Jakékoli chyby by měly zmizet a váš obsah by se měl začít hrát téměř okamžitě.

Mělo by to být jednoduché, ale mohou se vyskytnout škytavky, takže je nejlepší otestovat proud před zahájením důležitého zápasu..

Kam streamovat fotbalový stadion La Liga live online

La Liga nabízí některé z nejlepších fotbalových týmů na světě, takže není divu, že se vysílá po celém světě. Podívejte se na níže uvedený seznam a zjistěte, kde najdete pokrytí La Liga ve vaší zemi.

Spojené království

Britská vlajka - odborový jack

V současné době je ITV jedinou sítí zobrazující příslušenství La Liga ve Velké Británii. Tato síť má však pouze částečná práva na pokrytí a jako taková bude zobrazovat pouze tři zápasy týdně. Na druhou stranu je můžete sledovat všechny zdarma, na Hubu ITV.

Centrum ITV je uzamčeno pro regiony a je k dispozici pouze ve Velké Británii, takže k přístupu ze zahraničí budete potřebovat VPN. Stále nemáte VPN? ExpressVPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika. 

USA

Vlajka USA

Američtí fotbaloví fanoušci mohou chytit všechny akce na beIN Sports Connect a beIN Sports EspañolZápasy, které vysílají na beIN Sports, budou k dispozici pouze v angličtině, zatímco ty na beIN Sports Español budou pouze ve španělštině.

Sledování online není zpoplatněno, budete však potřebovat předplatné Sling TV nebo Fubo TV, pokud váš kabelový balíček nezahrnuje be Sports. Tento poskytovatel vám umožňuje sledovat živé hry nebo na vyžádání prostřednictvím počítače nebo beIN Sports aplikací pro Android a iOS.

Španělsko

Flag_of_Spain Spanish

Ve Španělsku jsou dvě hry zobrazující hry La Liga: Movistar LaLiga a GOL. GOL zdarma představí druhou nejlepší hru týdne a sezóny, ale nic nenasvědčuje tomu, jak posuzují, která hra to bude. Tato platforma také neukáže žádné hry s týmy, které hrají v evropských soutěžích. 

Movistar představí devět zápasů týdně (včetně největší hry) na svém webu a prostřednictvím mobilní aplikace Movistar. Tato služba nabízí různé balíčky, ale pokud se chcete dívat na La Ligu, musíte se přihlásit k plánu Premium, který stojí 65 EUR měsíčně.

Argentina

Flag_of_Argentina Argentina

V Argentině existují dva způsoby, jak sledovat La Ligu. Nejprve si mohou účastníci ESPN sledovat vybrané hry naživo na ESPN +. Druhou, komplexnější možností je však DirecTV Sports.

DirecTV Sports zobrazuje každý jednotlivý přípravek La Liga 2019/20 online. Všechny požadované sportovní kanály jsou součástí balíčku Bronze, což stojí 699 $ ARS za měsíc.

Oba poskytovatelé umožňují uživatelům sledovat živé zápasy na mobilních zařízeních, buď pomocí webového prohlížeče, nebo pomocí příslušné aplikace. ESPN a DIRECTV Sports jsou k dispozici pro Android i iOS.  

Další místa

Turnaj La Liga se vysílá v mnoha různých regionech. Některé z výše uvedených jsme se zabývali, ale pokud vaše země není uvedena, můžete zkontrolovat seznam oficiálních vysílatelů v La Lize a najít vhodný místní zdroj.. 

Jakmile najdete vhodný zdroj, neměli byste mít žádný problém se streamováním ve své domovské zemi. Pokud však cestujete, je pravděpodobné, že budete uzamčeni a nebudete si moci prohlížet zápasy. Jak již bylo zmíněno výše, vše, co potřebujete, je VPN. Jednoduše se připojte k serveru VPN ve vaší domovské zemi a budete mít přístup ke zdroji streamování, jako byste byli doma.

Mohu použít bezplatnou síť VPN k sledování zápasů La Liga?

Bezplatné VPN se může zdát jako snadný způsob, jak se chránit při streamování, ale existuje několik důvodů, proč vám důrazně doporučujeme nepoužívat jeden. Zaprvé jsou pomalé a nekonzistentní díky svým malým sítím a rozsáhlým základnám uživatelů. Živé vysílání vyžaduje rychlé připojení, většina bezplatných sítí VPN prostě nemůže udržet krok. Z tohoto důvodu některé zavedly datové limity a systémy zařazování do fronty, což problém pouze zhoršuje. I když sledujete ve standardním rozlišení, nemáte žádnou záruku, že budete moci sledovat celý zápas.

Ve skutečnosti neexistuje záruka, že jste při používání bezplatné sítě VPN bezpečnější. Studie nedávno ukázala, že se skóre bezplatných aplikací VPN pokusilo nainstalovat malware do zařízení uživatelů. Navíc mnoho z těchto tzv. VPN nikdy vlastně nic nešifrovalo. Rizika jsou různorodá a četná: bezplatná VPN může nainstalovat keylogger a rozdat přihlašovací údaje, může zcela uzamknout váš systém nebo umožnit použití systému jako součásti botnetu. Aby vaše osobní údaje zůstaly v bezpečí, doporučujeme používat službu VPN s prokázaným záznamem o ochraně soukromí jejích uživatelů.  

Které týmy budou hrát?

O trofej La Liga soutěží 20 španělských fotbalových týmů. Podívejte se níže na úplný seznam:

 • Alavés
 • Atletický Bilbao
 • Atlético Madrid
 • Barcelona
 • Celta Vigo
 • Eibar
 • Espanyol
 • Getafe
 • Grenada
 • Leganés
 • Levante
 • Mallorca
 • Real Betis
 • Sevilla
 • Real Madrid
 • Skutečný Sociedad
 • Valencia
 • Valladolid
 • Villarreal

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně streamování videa z pirátských zdrojů. Přestože sítě VPN mohou omezovat geografická omezení a maskovat identitu uživatele, zvažte prosím místní zákony, oběti a rizika pirátství, než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení.

Obrázek záhlaví: Fanoušci firmy Börkur Sigurbjörnsson, licencovaní podle CC BY 2.0.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − = 90