Jak sledovat finále NBA 2019 live online odkudkoli

Jak sledovat finále NBA 2019 live online odkudkoli


Finále NBA 2019 můžete sledovat živě online odkudkoli. Hra 6 se bude konat 13. června v 21 hodin. EST a můžete sledovat Golden State Warriors vs Toronto Raptors prostřednictvím několika streamovacích webů z celého světa. Většina legálních streamovacích zdrojů pro finále NBA 2019 však bude uzamčena podle regionů. To znamená, že pro sledování finále NBA 2019 ze zahraničí budete potřebovat VPN.

Síť VPN šifruje vaše připojení k internetu a směruje jej přes zprostředkující server na vybrané místo. Chcete-li tedy sledovat tok, který umožňuje sledovat pouze diváky v USA, můžete se například připojit k americkému VPN serveru.

Raptors vedou sérii na 3-2. Po deficitu dvou her se Golden State sotva vyhnul porážce tím, že vyhrál předchozí hru 106-105. Rapátoři, kdysi neplnoletí, musí vyhrát jednu z následujících dvou her, aby získali šampionát domů.

Jak sledovat online finále NBA 2019 online s VPN

Zde je návod, jak používat VPN k sledování finále NBA:

 1. Zaregistrujte se do sítě VPN. Doporučujeme ExpressVPN pro rychlou, bezpečnou a jednoduchou službu, která vyniká v odblokování obsahu uzamčeného v regionu. Mezi další možné alternativy patří NordVPN a CyberGhost.
 2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci VPN pro své zařízení z důvěryhodného obchodu s aplikacemi nebo z webu poskytovatele.
 3. Otevřete aplikaci a vyberte server v zemi, do které je stream omezen.
 4. Stiskněte tlačítko pro připojení
 5. Po navázání spojení otevřete stream a začněte sledovat Warriors vs. Raptors

Doporučujeme otestovat vaši VPN na jiném živém videu ze stejného zdroje, který plánujete na streamování finále NBA předem. Pokud se něco pokazí, zkuste vymazat soubory cookie a mezipaměť prohlížeče nebo zařízení nebo se obraťte na zákaznickou podporu poskytovatele VPN.

NEJLEPŠÍ VPN PRO FINÁLE NBA: ExpressVPN vám umožňuje streamovat finále NBA odkudkoli ve vysokém rozlišení. Dodává se s nepřetržitou podporou a 30denní zárukou vrácení peněz, takže si můžete vyzkoušet bez rizika.

Jak se dívat na finále NBA 2019 zdarma na USTV teď

Bezplatná úroveň USTV Now‘ zahrnuje ABC a je k dispozici odkudkoli na světě, což z ní dělá vynikající bezplatnou možnost živě vysílat Warriors vs. Raptors online odkudkoli. Chcete-li začít, potřebujete účet zdarma.

Vzhledem k tomu, že se jedná o snadnou bezplatnou možnost pro mezinárodní diváky, očekávejte hodně přetížení serveru. To znamená ukládání do vyrovnávací paměti a video nízké kvality. Možná budete chtít vyzkoušet další možnosti v tomto seznamu jako zálohu.

Přestože VPN není nezbytně vyžadována, může to pomoci obejít omezení rychlosti připojení na video streamech zavedených poskytovatelem internetových služeb..

Kde jinde streamovat finále NBA 2019

Máte několik dalších možností, jak streamovat finále NBA 2019 naživo online:

USA

Vlajka USA

Americká televizní síť ABC má výhradní práva vysílat a streamovat finále NBA 2019 v USA. Pokud je ABC součástí vašeho stávajícího kabelového balíčku, můžete se přihlásit a sledovat stream online nebo prostřednictvím mobilní aplikace ABC Go. ABC můžete také získat jako součást mnoha služeb internetové televize, včetně:

 • YouTube TV - Služba placené internetové televize YouTube zahrnuje místní kanály ABC ve většině PSČ, ale zkontrolujte seznam kanálů ve vaší oblasti pro případ, že byste se rozhodli použít (nebo použijte pouze VPN). K dispozici je 5denní bezplatná zkušební verze a poté je to 49,99 $ měsíčně.
 • Hulu + Live TV - Místní předplatitelé ABC jsou k dispozici ve většině PSČ pro předplatitele Hulu + Live TV, která zahrnuje živý přenos i obsah na vyžádání od Hulu. V nabídce je 7denní bezplatná zkušební verze a cena je 44,99 $ za měsíc poté.
 • DirecTV Now - Balíček Plus (50 $ měsíčně) zahrnuje ABC. V době psaní není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze, ale během prvních dvou měsíců můžete získat slevu 15 $.

Všechny tyto služby jsou uzamčeny podle regionů, takže pokud cestujete mimo USA, odblokujte je pomocí sítě VPN.

Kanada

Kanadská vlajka

Kanadští fanoušci NBA uvízli s jedním z nejhorších obchodů, pokud jde o sledování finále 2019 online. Abyste mohli sledovat všechny hry, musíte se přihlásit k odběru dvou různých služeb.

Sportsnet Now zobrazí hry jedna, tři, pět a sedm. Není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze, ale 7denní vstupenka stojí 9,99 $. Jinak měsíční cena začíná na 19,99 $ měsíčně.

TSN Direct bude hrát hry dvě, čtyři a šest. Znovu neexistuje žádná zkušební verze zdarma. Můžete si koupit jeden den za 4,99 $, nebo získat měsíc za 19,99 $.

Naše doporučení? Nejprve vyzkoušejte bezplatnou vrstvu USTV Now a v případě potřeby získejte krátkodobé průkazy za ně jako zálohu.

Pokud jste se již přihlásili k odběru těchto služeb a cestujete mimo Kanadu během finále NBA, můžete se připojit k kanadskému serveru VPN a přistupovat ke svým účtům obvyklým způsobem..

Evropa

evropská vlajka - evropská

DAZN představí finále NBA v Rakousku, Německu a Švýcarsku. V těchto zemích je k dispozici měsíční bezplatná zkušební verze, což z ní činí solidní možnost streamování GSW vs Raptory v HD.

DAZN je k dispozici v několika dalších zemích, ale ve finále NBA se zobrazí pouze v uvedených zemích. Odběratelé DAZN v jiných zemích se mohou pokusit použít VPN k sledování finále NBA prostřednictvím serveru v Rakousku, Německu nebo Švýcarsku, ale nemůžeme zaručit, že jakákoli VPN bude v těchto zemích fungovat s DAZN.

2019 NBA Finals schedule

Zde jsou hrací doby pro Zlaté státní válečníky versus dravci z Toronta:

 • Rapátoři GSW vs. Toronto: 30. května v 21 hodin. (Konečné skóre: 109-118)
 • Rapátoři GSW vs. Toronto: 2. června v 20 hodin. (Konečné skóre: 109-104)
 • Toronto Raptors vs GSW: 5. června v 21 hodin. (Konečné skóre: 123-109)
 • Toronto Raptors vs GSW: 7. června v 21 hodin. (Konečné skóre: 105-92)
 • Rapátoři GSW vs. Toronto: 10. června v 21 hodin. (Konečné skóre: 106-105)
 • Toronto Raptors vs GSW: 13. června v 21 hodin. (Konečné skóre: 114-110)
 • Rapátoři GSW vs. Toronto: 16. června v 20 hodin. (n / a)

Vždy východní východní čas (UTC -4).

Dejte si pozor na stinné proudy

Tento článek doporučuje pouze legální zdroje streamování. Ačkoli několik webů pravděpodobně nabídne neautorizované proudy, tyto stránky často přicházejí s vysokým rizikem infekce malwaru. Mohou být také kdykoli převedeni do režimu offline a kvalita videa musí trpět. Je možné sledovat finále NBA 2019 naživo online v plném rozsahu prostřednictvím bezplatných a legálních prostředků, takže není třeba používat nelicencované zdroje.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map