Jak sledovat anglickou Premier League naživo online (bez kabelu)

Jak sledovat anglickou Premier League live online


První zápas anglické Premier League 2019/20 (Liverpool vs. Norwich) se bude konat 9. srpna ve 20:00 BST (12:00 PST / 3 PM EST). Zápasy se konají každý víkend a příležitostně v pondělí, s Celkem 380 zápasů, některé zápasy se odehrají současně, proto je důležité se předem rozhodnout, které týmy chcete sledovat. Nemusíte se však obávat: níže vám dáme vědět, jak live streamovat každou anglickou hru Premier League naživo (i když jste aktuálně v zahraničí).

Měli byste si uvědomit, že doporučíme pouze oficiální vysílací organizace, aby sledovali Premier League bez kabelu. Vzhledem k oblíbenosti této ligy budou pravděpodobně k dispozici nelicencované proudy, ale nedoporučujeme je používat. Video je často ochablé a s nízkým rozlišením a toky třetích stran mohou být kdykoli přeneseny do režimu offline kvůli porušení autorských práv, což znamená, že ani nemusíte vidět, kdo vyhraje. Ve více než 50 zemích jsou legitimní vysílatelé EPL, takže není třeba používat stinné nelicencované toky.

Zápasy EPL se budou zobrazovat pouze u streamovacích služeb uzamčených v regionu. V důsledku toho budete potřebovat VPN, kterou budete moci sledovat ze zahraničí.

Nejlepší VPN pro anglickou Premier League: ExpressVPN

ExpressVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Sítě VPN jsou nejlépe známé díky své schopnosti šifrovat provoz a skrývat vaše aktivity před snoopery, jako je váš poskytovatel internetových služeb, zaměstnavatel nebo vláda. Umožňují vám však také lokalizovat vaši polohu, což vám umožňuje přístup ke geoblokovaným službám, jako jsou NBC Sports a Sky Go ze zahraničí. Doporučujeme ExpressVPN: Tato vysokorychlostní služba má více než 3 000 serverů v 94 zemích, výkonné funkce zabezpečení a ochrany soukromí a vynikající schopnost odblokování.

Můžete se zaregistrovat do ExpressVPN během několika minut: stačí vybrat preferovanou délku předplatného (jeden měsíc, šest měsíců nebo rok) a zaplatit. Pokud máte obavy o soukromí, můžete se rozhodnout platit v bitcoinech, ale protože ExpressVPN nezaznamenává žádné osobní údaje, vaše anonymita je zaručena v obou směrech. Tato služba má dokonce 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika a v případě nespokojenosti požadovat plnou náhradu..

NEJLEPŠÍ VPN PRO STREAMING SPORTS: ExpressVPN odblokuje hlavní sportovní streamingové služby, poskytuje trvale vysoké rychlosti a využívá špičkové funkce zabezpečení a soukromí, aby vás udržel v bezpečí.

Jak sledovat anglickou Premier League v zahraničí pomocí VPN

Jste novým VPN a nevíte, jak začít? Postupujte podle níže uvedených kroků a odemkněte a streamujte anglickou Premier League odkudkoli:

 1. Nejprve se přihlaste k vhodné síti VPN. Výše jsme stručně zmínili ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost jsou dvě vysoce kvalitní, levné alternativy.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN, přičemž dbejte na to, abyste pro své zařízení získali správnou verzi.
 3. Vytvořte si účet pomocí streamovací služby, kterou chcete použít. Mějte na paměti, že budete pravděpodobně potřebovat způsob platby, který je propojen s místní adresou.
 4. Připojte se k serveru v příslušné zemi. K odblokování Sky Go použijte například britský server nebo americký server pro sledování NBC Sports.
 5. Zkuste přehrát video na vámi vybranou službu. Ve většině případů by se měl načíst okamžitě. Pokud tomu tak není, zkuste vymazat soubory cookie a mezipaměť prohlížeče a poté stránku znovu načíst.

Zápasy EPL budou vysílány živě po celém světě, takže je důležité zajistit, aby vaše VPN fungovala před zahájením výkopu. Díky tomu vám bude dostatek času na pomoc týmu zákaznické podpory vaší sítě VPN, pokud něco nefunguje podle očekávání.

Jak streamovat anglickou Premier League live online

EPL může obsahovat pouze anglické fotbalové týmy, ale má fanoušky (a vysílací společnosti) po celém světě. Níže vám dáme vědět, které sítě zobrazují EPL ve vaší zemi:

USA

Vlajka USA

V USA existují dva provozovatelé vysílání EPL: NBC Sports pro anglické jazykové pokrytí a Telemundo pro španělsky mluvící publikum. Pokud vaše předplatné kabelové televize zahrnuje některou z těchto sítí, můžete se přihlásit na příslušné webové stránky a sledovat každý zápas EPL bez dodatečných nákladů. Pokud ne, nepropadejte panice: existuje spousta způsobů, jak streamovat EPL online bez kabelu.

Nejjednodušším způsobem je zaregistrovat se ke službě streamování přes vrchol, jako je Hulu, s Live TV, PlayStation Vue, fuboTV, YouTube TV nebo DirecTV Now. Tyto náklady stojí kolem 40 USD za měsíc a umožňují sledovat živé vysílání NBC Sports i Telemundo online. Každá z těchto služeb jako bonus zahrnuje bezplatnou zkušební verzi, takže si je můžete vyzkoušet a zjistit, které je pro vás to pravé.

Můžete si také koupit anglický Premier League pass na NBC Sports Gold, ale nedoporučujeme to. Nejlevnější náklady na průchod jsou stejné jako u streamovacích služeb výše a umožňují vám sledovat pouze 140 z 380 her této sezóny. Chcete-li streamovat každé příslušenství EPL, musíte platit 64,99 $ měsíčně, což prostě nedává smysl, protože existují levnější alternativy, které vám umožní sledovat širší škálu obsahu.

Všechny výše uvedené služby jsou uzamčeny podle regionů, což znamená, že pro jejich použití musíte být v USA nebo používat americký server VPN.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Je ironií, že britští fanoušci se mohou dívat na méně zápasů EPL než lidé v jiných zemích, a to díky odmítnutí země vysílat v sobotu mezi 14:45 a 17:15. Ve Velké Británii bude proto k dispozici online pouze asi 150 příslušenství.

Většina příslušenství anglické Premier League bude vysílána společností Sky Sports nebo BT Sports. Pokud jste se již přihlásili k odběru jedné z těchto sítí, můžete se přihlásit na příslušný web a okamžitě začít sledovat sledování bez dalších nákladů. Pokud ne, věci se stávají o něco složitější.

Společnost BT Sports nenabízí žádný průkaz pouze online, takže pokud nemáte kabelovou televizi, nebudete se moci dívat. Tato služba je navíc velmi drahá (ceny začínají na 25 GBP měsíčně, pokud již nemáte BT TV), protože každý týden zobrazuje pouze jednu hru. Naopak, Sky Sports ukáže 126 zápasů a umožní vám sledovat bez kabelu zakoupením průchodu Now TV (33,99 £ za měsíc).

Poprvé budou fanoušci EPL moci sledovat některé zápasy naživo na Amazon Prime Video. Tato platforma však stojí 7,99 GBP za měsíc a na začátku prosince a v době konání Boxing Day se bude zobrazovat pouze v polovině týdne, takže se zatím nemusí vyplatit registrace..

BT Sports, Sky Sports, nyní TV a Amazon Prime Video UK jsou k dispozici pouze ve Velké Británii. Stávající předplatitelé mohou používat tyto služby jako obvykle v zahraničí po připojení k britskému serveru VPN.

Austrálie

Austrálie vlajka

Optus Sports má výhradní vysílací práva na sezónu anglické Premier League 2019/20. Je však třeba zmínit, že zápasy EPL budou vysílány pozdě v noci v Austrálii, obvykle mezi půlnocí a 5:00 AEST.

Pokud již máte smlouvu o televizi, telefonu nebo širokopásmovém připojení se společností Optus, může být již součástí smlouvy Optus Sports, což znamená, že můžete sledovat EPL online zdarma. Pokud tomu tak není nebo máte-li jiného poskytovatele kabelové televize, můžete se zaregistrovat pomocí aplikace pro iOS nebo Android za 14,99 AUD AUD měsíčně. Tato aplikace je vyžadována pouze pro registraci; poté budete moci sledovat webové stránky Optus, pokud budete chtít.

Technologie Optus Sports je uzamčena podle regionu, takže pokud jste mimo Austrálii, budete potřebovat VPN, abyste ji mohli sledovat.

Kanada

Kanadská vlajka

Na rozdíl od předchozích let mohou kanadští fotbaloví fanoušci sledovat každý zápas EPL na jednom místě: DAZN. Tato služba stojí 20 CAD za měsíc nebo 150 $ ročně a je dodávána s měsíční bezplatnou zkušební verzí.

Stojí za zmínku, že DAZN má velmi přísná geo-restrikční funkce, a proto ji většina VPN nebude moci odblokovat ze zahraničí. K registraci budete dále potřebovat platební metodu spojenou s kanadskou adresou.

Další místa

Nepropadejte panice, pokud jste svou zemi neviděli výše; je to jen to, že EPL se objeví v příliš mnoha zemích, aby je všechny pokryly jednotlivě. Naštěstí má Wikipedia aktuální seznam mezinárodních vysílatelů anglické Premier League, takže byste měli být schopni najít vhodný místní zdroj bez přílišných potíží. Tento seznam také umožňuje zjistit, jaký jazyk každý vysílač používá, což znamená, že nebudete ztrácet čas a zkuste se dívat na stream, kterému nerozumíte.

Úplný rozvrh EPL 2019/20

Celá sezóna EPL se skládá z 380 přípravků a bude probíhat od 9. srpna do 17. května 2020. Každá soutěžící skupina bude hrát každý druhý tým dvakrát doma i mimo něj, celkem tedy 38 her na tým. Je zde příliš mnoho zápasů, ale oficiální web ligy má kompletní anglický rozpis Premiere League 2019/20.

Které týmy jsou v anglické Premier League?

V anglické Premier League je 20 týmů. Každý rok jsou podporovány tři nejlepší týmy z anglické fotbalové ligy a spodní tři týmy EPL jsou zařazeny, což pomáhá udržovat věci čerstvé, a to i na tak vysoké úrovni, jako je tato. Letos Cardiff, Fulham a Huddersfield klesli na EFL, zatímco Aston Villa, Norwich a Sheffield United byli povýšeni.

Týmy soutěžit v sezóně EPL 2019/20 jsou následující:

 • Arzenál
 • Aston Villa
 • AFC Bournemouth
 • Brighton a Hove Albion
 • Burnley
 • Chelsea
 • Křišťálový palác
 • Everton
 • Leicester City
 • Liverpool
 • město Manchester
 • Manchester United
 • Newcastle United
 • Norwich City
 • Sheffield United
 • Southampton
 • Tottenham Hotspur
 • Watford
 • West Ham United
 • Wolverhampton Wanderers
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1