Jak sledovat AEW (All Elite Wrestling) Dynamite live online kdekoli

Jak sledovat AEW - Dynamite live online odkudkoli


AEW: Dynamite bude mít premiéru na 20:00 EST (1 AM BST) 2. října, s novou dvouhodinovou epizodou vysílanou každou středu. To je dobrá zpráva pro fanoušky zápasů, protože to znamená Dynamit nebude v rozporu s WWE Smackdown nebo Drsný pořady, které vysílají v pondělí a pátek. Podívejte se níže a zjistěte, jak žít stream AEW: Dynamite ze zahraničí (mimo USA).

To byste si měli uvědomit budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Vzhledem k popularitě AEW je pravděpodobné, že budou k dispozici neoficiální proudy. Ty však často poskytují pouze laggy video s nízkým rozlišením a mohou být kdykoli z důvodu porušení autorských práv staženy. Se spoustou legitimních způsobů sledování All Elite Wrestling: Dynamite online, není důvod používat nespolehlivé neautorizované proudy.

Tento pořad bude vysílán pouze na platformách s omezeným přístupem k zeměpisným účelům. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat AEW: Dynamite do zahraničí.

Jak žít streamovat All Elite Wrestling: Dynamite v zahraničí s VPN

Mnoho platforem blokuje uživatele na základě jejich umístění, určeného jejich IP adresou. Virtuální privátní síť (VPN) odešle vaši komunikaci prostřednictvím zprostředkujícího serveru v místě, které si vyberete. Vaše IP adresa je z tohoto místa přepnuta, což vám umožní obejít geo-omezení. Pro odblokování a streamování postupujte podle níže uvedených kroků All Elite Wrestling: Dynamite odkudkoli na světě pomocí VPN:

Zde je návod, jak sledovat zápas All Elite: Dynamite z libovolného místa s VPN:

  1. Začněte registrací vhodné VPN. Obzvláště doporučujeme ExpressVPN i když NordVPN a CyberGhost jsou dvě vynikající, levné alternativy.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN a dbejte na to, abyste pro své zařízení získali správnou verzi.
  3. Připojte se k jednomu z amerických serverů VPN. Tím se skryje vaše skutečná IP adresa a trik geo-omezené služby, aby si myslel, že jste ve skutečnosti v USA.
  4. Přihlaste se k TNT pomocí podrobností o poskytovateli kabelových sítí nebo prostřednictvím podporované nadstandardní služby. K registraci těchto služeb budete možná potřebovat platební metodu spojenou s americkou adresou.
  5. Nakonec zkuste sledovat TNT naživo. Ve většině případů by se měl proud načíst okamžitě. Pokud ne, vymažte z prohlížeče soubory cookie a mezipaměť a stránku znovu načtěte.

Tak jako AEW: Dynamite bude vysílat živě, je důležité, abyste si před pár minutami ověřili, zda je vaše VPN schopna odblokovat TNT. Tímto způsobem, pokud narazíte na nějaké problémy, budete mít čas kontaktovat tým zákaznické podpory vaší VPN a nemusíte nechat ujít začátek vysílání.

Jak se dívat na All Elite Wrestling: Dynamite na US TV

Vlajka USA

All Elite Wrestling: Dynamite bude vysílat výhradně na TNT v USA. Pokud váš balíček kabelové televize již obsahuje TNT, můžete se jednoduše přihlásit na web a začít ihned sledovat bez dalších nákladů. Co když ale nemáte kabel nebo váš poskytovatel není podporován? Nepanikařte: existuje spousta způsobů, jak se dívat AEW: Dynamite bez kabelu.

V současné době Sling TV, AT&T TV TERAZ (dříve nazvaný DirecTV Now), Hulu s Live TV, PlayStation Vue a YouTube TV vám umožňují streamovat TNT naživo. Doporučujeme používat službu Sling TV, jednoduše proto, že za 15 USD měsíčně je to nejlevnější varianta. Bylo řečeno, Všechny výše uvedené služby nabízejí bezplatnou zkušební verzi, takže vám nic nebrání v vyzkoušení a zrušení před ukončením zkušební doby, abyste se vyhnuli účtování.

Měli byste si uvědomit, že všechny výše uvedené služby jsou uzamčeny podle regionu a jsou dostupné pouze v USA. Můžete se však přihlásit a streamovat jako obvykle v zahraničí připojením k americkému VPN serveru. Ještě nemáte VPN? ExpressVPN přichází s 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že můžete sledovat AEW: Dynamite bez rizika a pokud nejste spokojeni, požádejte o plnou náhradu.

Mohu sledovat AEW: Dynamit z mimo USA?

mapa světa světa

Existují zvěsti, které to naznačují AEW: Dynamite bude vysílat na ITV4 ve Velké Británii a TSN v Kanadě. Nicméně, navzdory skutečnosti, že All Elite Wrestling: Dynamite premiéra se rychle blíží, AEW stále ještě nedokončila obchody s žádnými mezinárodními vysílacími společnostmi. Podle Young Bucks (kteří jsou viceprezidenti AEW) je stále nejasné, zda bude dohoda uzavřena před vysíláním první epizody.

Pokud nedojde k dohodě, je to možné AEW: Dynamite bude jednoduše vysílat na televizoru B / R Live a Fite TV stejným způsobem, jakým mají placení AEW. V tuto chvíli však jde pouze o spekulace. Až bude k dispozici více informací, budeme tento příspěvek aktualizovat.

Co víme o AEW: Dynamite?

Podrobnosti jsou v tuto chvíli málo, ale víme to AEW: Dynamite bude hodnocen jako TV-14 a nebude se zobrazovat živě na západním pobřeží, místo toho bude vysílán v 20:00 PST. Některé služby streamování (TNT, Hulu a AT)&T TV TEĎ) použijte proud na východním pobřeží, což vám umožní zachytit akci o několik hodin dříve, než je obvyklé.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 3 =