Jak se dívat na velkou cenu Abu Dhabi 2019 naživo online zdarma

Jak se dívat na velkou cenu Abu Dhabi 2019 naživo online zdarma


Letošní Grand Prix Abu Dhabi na okruhu Yas Marina Circuit poběží tři dny od 29. listopadu do 1. prosince. Je naplánováno více než osm hodin prvotřídní Formule 1, takže se fanoušci určitě budou na co těšit. Níže vám ukážeme, jak sledovat live stream Grand Prix Abu Dhabi, ať jste kdekoli na světě.

Tato příručka se bude vztahovat na všechny zdarma a zaplaceno F1 fanoušci z celého světa mohou využít živého přenosu závodu. Všimněte si, že většina možností je blokována, což znamená, že jsou blokovány lze sledovat pouze z určitých zemí. Chcete-li tato omezení obejít, doporučujeme pomocí VPN pro směrování vašeho internetového připojení přes server v jiné zemi. To vám umožní odblokování bezplatných toků v Brazílii a USA, mimo jiné.

Doporučujeme ExpressVPN. Je rychlý, snadno použitelný a má 30denní záruku vrácení peněz. ExpressVPN vám umožní připojení k internetu přes server v 94 různých zemích, takže můžete sledovat exkluzivní obsah odkudkoli. ExpressVPN je dostatečně rychlý na živý přenos videa a přitom vás udržuje v bezpečí.

NEJLEPŠÍ VPN PRO Grand Prix: ExpressVPN je naše volba č. 1. Super rychlá a spolehlivá volba, která odblokuje většinu hlavních streamovacích služeb. Nejlepší zabezpečení ve své třídě a soukromí. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Jak se dívat na velkou cenu Abu Dhabi na oficiálních kanálech

Můžete trénovat praktický trénink Abu Dhabi v roce 2019, kvalifikace a hlavní událost prostřednictvím řady právních zdrojů. Ještě lepší je, že mnoho služeb nabízí bezplatné zkušební verze, což vám umožní sledovat live stream Grand Prix Abu Dhabi zdarma.

Pokrytí USA

V USA má ESPN vysílací práva na celou sezónu Grand Prix 2019 F1 na různých kabelových kanálech ESPN. Můžete použít WatchESPN aplikace pro streamování závodů, ale pro přihlášení se budete potřebovat kabelové předplatné.

Alternativně můžete bezplatně sledovat Abu Dhabi GP na ESPN tak, že si bezplatně vyzkoušíte některou z následujících nadstandardních služeb internetové televize s ESPN:

 • Sling TV: balíček „Sling Blue“, 7denní bezplatná zkušební verze
 • YouTube TV: 7denní bezplatná zkušební verze
 • PlayStation Vue: Balíček „Access“, 5 dní zdarma
 • DirecTV Now: Balíček „Live A Little“, 7denní bezplatná zkušební verze
 • Hulu s Live TV: 7denní bezplatná zkušební verze
 • HDHomeRun Premium TV: Žádná zkušební verze zdarma
 • Red Stick Wireless: 7denní bezplatná zkušební verze

K prohlížení kterékoli z výše uvedených možností budete potřebovat americkou IP adresu. Pokud žijete mimo USA, ale chcete získat přístup k datovým proudům z těchto služeb, připojte se k serveru ve Spojených státech pomocí sítě VPN..

Spojené království možnosti streamování

 • Sky Sports F1 - vyžadováno předplatné
 • Kanál 4 - zdarma upozorňuje, s lehkým zpožděním
 • Sky Go - vyžaduje se předplatné
 • NYNÍ TV - vyžaduje se předplatné

Kanál 4 nebude vysílat plné pokrytí Grand Prix Abu Dhabi, ale několik hodin poté bude zdarma ukazovat.

Pokud jste ve Velké Británii a máte kabelové předplatné, které zahrnuje Sky Sports F1, pokrytí Abu Dhabi Grand Prix najdete na webových stránkách Sky Sports nebo v aplikaci Sky Go. Pokud máte kabelové předplatné, ale nejste mimo Spojené království, podívejte se do našeho výukového programu pro sledování Sky Go v zahraničí pomocí VPN nebo inteligentního DNS. 

NYNÍ TV nabízí týdenní jízdenku Sky Sports za 14,99 GBP a je k dispozici na TV NOW TV, Chromecastu, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Roku, LG Smart TV, PC nebo Mac a vybraných mobilních zařízeních a tabletech.

kanadský možnosti streamování

 • TSN - vyžaduje se předplatné kabelu
 • TSN Online - vyžaduje se předplatné
 • RDS - vyžaduje se předplatné kabelu
 • RDS Online - vyžaduje předplatné

Tento rok je pokrytí rozděleno mezi RDS a TSN. Pokud vaše předplatné kabelové televize obsahuje jeden z těchto kanálů, můžete se přihlásit na příslušný web a začít streamovat bezplatně. Nemáte kabel? Obě platformy nabízejí pouze online vstup za 19,99 CAD CAD měsíčně, ačkoli neexistuje zkušební období. Za zmínku také stojí, že zatímco RDS obvykle nabízí pouze obsah ve francouzském jazyce, pokrytí této rasy bude v angličtině.

Australan možnosti streamování

 • Fox Sports
 • Kayo Sports
 • 10 tučné (pouze zvýraznění)

Fox Sports má výhradní práva ke všem zbývajícím dostihům 2011 F1 Grand Prix. Chcete-li sledovat online, budete potřebovat digitální předplatné Foxtel, které stojí AU 4,99 $ za měsíc nebo 49,99 $ za rok. Pokud již máte předplatné kabelu Foxtel, můžete mít nárok na bezplatné digitální předplatné. Upozorňujeme, že odběratelé mimo Austrálii budou potřebovat VPN k odblokování živých datových proudů.

Kayo Sports je online sportovní streamovací služba dostupná v Austrálii, která zahrnuje proud Fox Sports z Grand Prix Abu Dhabi. A 14denní bezplatná zkušební verze znamená, že se můžete zaregistrovat k přímému přenosu Grand Prix Abu Dhabi online a poté předplatné zrušit. Poté začnou plány na 25 $ měsíčně. Pokud jste mimo Austrálii, budete potřebovat VPN, abyste obešli omezení zobrazení.

10 odvážných nebude mít živé přenosy z akce, ale každý večer v 22:30 hodin AEST zdarma.

francouzština možnosti streamování

 • Canal + / myCanal

F1 fanoušci ve Francii mohou sledujte celou sezónu F1 Grand Prix 2019 s předplatným Canal + a aplikací myCanal. Základní plán začíná na 19,90 EUR měsíčně a je v nabídce 1 měsíční bezplatná zkušební verze, což znamená, že můžete bezplatnou zkušební verzi použít k streamujte Abu Dhabi Grand Prix zdarma pokud jste to ještě nevyužili. Pro přístup ke streamu budete potřebovat francouzskou IP adresu, kterou můžete získat pomocí VPN, pokud nejste ve Francii.

Možnosti streamování v Brazílii

 • GloboPlay

Globoplay v Brazílii živí 18 závodů ze sezóny 201 F1, včetně GP Abu Dhabi. Pokud jste mimo Brazílii, musíte se před registrací pomocí účtu Facebook nebo e-mailové adresy připojit k serveru VPN v zemi. Všimněte si, že GloboPlay streamuje závody zdarma, ale neukazuje kvalifikátory ani tréninky.

Rozpis závodu

Všechny časy jsou Spojené arabské emiráty místní čas (GMT + 4).

 • Hlavní událostí začíná v neděli 1. prosince v 17:10. místní čas (1:10 hod. britského času)
 • Kvalifikační začíná v sobotu 30. listopadu v 17:00.
 • Cvičení začátek pátek 29. listopadu v 13:00. a 5:00 a sobotu 30. listopadu ve 14:00.

Můžete se dívat na Grand Prix Abú Dhabí na Kodi?

Uživatel Kodi? Žádný problém! Máme samostatný článek o tom, jak sledovat celou sezónu 2011 F1 Grand Prix s Kodi. Stejně jako u toků jiných než Kodi budete pravděpodobně potřebovat VPN, abyste mohli sledovat video z jiných zemí.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − = 25