Jak se dívat na Tour de France 2019 online nebo na Kodi

Jak se dívat na Tour de France online nebo na Kodi


Turnaj 2019 Tour de France začne 6. července a končí 28. července. 176 závodníků bude soutěžit v závodě 3 400 km. Pokud jste se na tuto událost těšili, možná jste přemýšleli, jak ji můžete sledovat online nebo naživo na Kodi. Pokud ano, dostali jsme vás na ně.

Naštěstí můžete obejít některé regionální bloky a sledovat živé toky Tour de France zdarma bez kabelu odkudkoli. V závislosti na vaší poloze budete možná potřebovat VPN. Bez ohledu na to se podívejme na vaše nejlepší možnosti pro streamování Tour de France online.

Nejlepší VPN pro Tour de France: IPVanish

Oficiální živé přenosy Tour de France jsou téměř vždy uzamčeny podle regionu, což znamená, že diváci mimo určitou zemi jsou blokováni před sledováním.

Z tohoto důvodu budete možná muset obejít blokování pomocí virtuální soukromé sítě nebo VPN. Tyto služby vám poskytují šifrované připojení k serveru umístěnému v zemi, kde jsou dostupné datové proudy. Nejen, že pak můžete odblokovat video, získáte také další výhodu bezpečného prohlížení online a anonymitu.

Pro ty, kteří potřebují projít mnoho z těchto bloků na místě, doporučujeme IPVanish. Má servery ve více než 60 zemích, neuchovává žádné protokoly a má nativní aplikaci pro Amazon Fire Stick a Nvidia Shield.

NEJLEPŠÍ VPN PRO Sledování Tour De France na Kodi: IPVanish má rozsáhlou síť serverů, které nejsou doprovázeny a které dosahují vysokých rychlostí, což je skvělé streamování. Silné funkce zabezpečení a soukromí. Také oblíbené pro Kodi a Amazon Fire Stick pro jejich aplikace a funkce streamování. Vhodné pro rodinu, protože zvládne až 10 současně připojených zařízení. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

Jak se dívat na Tour de France 2019 online s VPN

Zde je návod, jak obejít geografická omezení živých datových proudů Tour de France s VPN:

 1. Zaregistrujte se do sítě VPN. Doporučujeme IPVanish, ale ExpressVPN a NordVPN jsou skvělé alternativy.
 2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci VPN vašeho poskytovatele do zařízení, kde chcete závod sledovat.
 3. Vyberte místo, kde není stream, který chcete sledovat, blokován.
 4. Uhoď Připojit knoflík.
 5. Otevřete živý přenos videa a začněte sledovat Tour de France ze zahraničí!

Jen v případě, doporučujeme vám vyzkoušet si VPN s preferovanými zdroji streamování předem. Pokud narazíte na nějaké problémy, obraťte se na zákaznickou podporu vaší VPN.

Kde se dívat na Tour de France 2019 bez kabelu zdarma

Pokud si chcete prohlédnout 2019 Tour de France pomocí webového prohlížeče, existují zdroje dostupné z různých míst zdarma. Vaše nejlepší bezplatné anglické jazykové varianty budou z Irska, Austrálie a Velké Británie. Několik neanglických sítí bude také zdarma vysílat Tour de France.

Irsko

Irsko tour de france 2018 live online zdarma

Irský veřejný rozhlas, TG4, bude mít živé pokrytí každé etapy Tour de France, včetně úvodní fáze. Budete také moci sledovat hlavní události. Plán si můžete prohlédnout na jejich živé sportovní stránce.

Přestože není veškerý obsah na TG4 geograficky uzamčen do Irska, závody Tour de France budou. Můžete použít VPN k obejití těchto omezení, když k nim dojde, takže stále můžete sledovat Tour de France žít online prostřednictvím TG4.

Austrálie

australia tour de france 2018 live online zdarma

Můžete sledovat Tour de France 2019 živě na australských SBS síť přes SBS OnDemand.

Blokování obsahu je zajištěno touto volbou, takže pokud budete mimo Austrálii, bude pro přístup k závodu nezbytná VPN. Zkontrolujte plán SBS pro závodní časy. K dispozici je také prohlížení na vyžádání.

Spojené království

UK tour de france 2018 live online zdarma

Pokud jste rezidentem Velké Británie, můžete sledovat Tour de France ITV 4 žít online. ITV je veřejnoprávní vysílatel, podobný BBC. Stejně jako BBC budete potřebovat VPN pro přístup k obsahu, pokud jste mimo Spojené království.

Vláda Spojeného království také prohlašuje, že k prohlížení živého obsahu prostřednictvím webu potřebujete televizní licenci. ITV neověřuje, že máte televizní licenci, pro vytvoření účtu a sledování online však potřebujete britské poštovní směrovací číslo.

Chcete-li zjistit, kdy jsou závody vysílány, podívejte se do průvodce ITV TV Guide.

Zdarma proudy Tour de France v jiných jazycích

Nejste spokojeni pouze s možnostmi anglického streamování? Existuje několik dalších sítí po celém světě, které poskytují bezplatné možnosti živého vysílání. Můžete k nim přistupovat také přes VPN.

 • Německo: ARD
 • Švýcarsko: SRF (německy), RSI (italsky), RTS (francouzsky)
 • Belgie: RTBF
 • Švédsko: TV4 Play
 • Španělsko: RTVE

Placené možnosti pro živé přenosy Tour de France

Ne každá země vysílá Tour de France živě online zdarma. Ve většině zemí, pokud chcete dosáhnout nejlepší kvality streamování, budete muset zaplatit předplacenou televizní službu za možnost přímého přenosu. To zahrnuje i ty, kteří chtějí sledovat Tour de France 2019 v USA nebo Kanadě.

USA platí možnosti streamování

american-flag-2144392_1280

V USA je držitelem primárních vysílacích práv NBC Sports. Chcete-li získat přístup ke sportům NBC, budete muset získat buď předplatné kabelové televize, nebo předplatné služby „hubený svazek“ internetové televize. Ta bude mnohem levnější možností.

Úzké balíčky televizních služeb, které přenášejí NBC Sports, zahrnují:

 • Sling TV
 • fuboTV
 • DirecTV Now
 • YouTube TV
 • PlayStation Vue
 • Hulu s živou televizí

Každá z těchto služeb může být streamována online a většina přichází s bezplatnými zkušebními obdobími. Vše vám umožní streamovat přes webový prohlížeč a mít aplikace pro zařízení iOS a Android. Většina z nich má také aplikace Amazon Fire TV. Pokud jste mimo USA, budou tyto zdroje vyžadovat VPN.

Kanada

vlajka Kanady

Dva vysílatelé představí Tour de France v Kanadě: RDS a Sportsnet. RDS dodá francouzský komentář pro francouzsky mluvící Kanadu, zatímco Sportsnet doručí anglický komentář.

RDS je k dispozici digitálně za 24,99 $ CAD měsíčně. Sportsnet je k dispozici prostřednictvím předplatného služby Sportsnet Now této společnosti, což je také CA 20 $ za měsíc nebo 10 $ za týden.

Jak se dívat na Tour De France 2019 na Kodi

Pokud chcete na televizi sledovat Tour de France pomocí televizního zařízení, pravděpodobně nebudete chtít nebo nechcete používat webový prohlížeč. Zde je návod, jak pomocí Kodi sledovat Tour de France pomocí doplňků z oficiálního úložiště Kodi.

Zattoo Box

zattoo box kodi addon

Doplněk Zattoo Box Kodi vám umožní vidět celé programování Zattoo prostřednictvím pohodlného rozhraní Kodi. Chcete-li jej nainstalovat, stačí kliknout addony → stáhnout → video addony → Zattoo Box → nainstalovat. Po dokončení instalace klepněte pravým tlačítkem myši na addon a vyberte informace, pak konfigurovat najít nabídku přihlašovacích informací. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a budete připraveni začít sledovat.

PlayStation Vue

Doplněk PSVue Kodi

Doplněk PlayStation Vue Kodi vám umožní sledovat jakýkoli z vašich předplacených kanálů PS Vue prostřednictvím Kodi. Chcete-li nainstalovat, klikněte na addony → stáhnout → video addony → ps vue → nainstalovat. Po instalaci klepněte pravým tlačítkem myši na doplněk a otevřete nabídku informací. Odtud klikněte konfigurovat vyvolání konfigurační nabídky. Na kartách na levé straně obrazovky vyberte možnost informace o účtu. Zadejte své uživatelské jméno a heslo. Nyní klikněte OK a otevřeno vstoupit do hlavní nabídky.

ITV

nainstalovat přehrávač itv

Doplněk ITV Kodi vám umožňuje přeskočit proces přihlášení pro ITV. Možnosti živého vysílání ITV můžete použít, aniž byste museli vytvářet účet.

Chcete-li tento najít, musíte jej stáhnout přímo ze svého úložiště GitHub nebo ho nainstalovat pomocí prohlížeče Github přes Indigo.

RTS nebo SRF

SRF hrát

Švýcarské sítě RTS a SRF si můžete prohlédnout živě prostřednictvím Kodi. Doplňky věnované oběma těmto službám najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Oba jsou zdarma k instalaci a použití.

Irský televizní přehrávač

Irský televizní hráč tour de france na kodi

Jak jsme zmínili výše, irský TG4 bude mít pokrytí Tour de France. Pomocí doplňku Irish TV Player Kodi můžete sledovat TG4 živě prostřednictvím Kodi. Tento doplněk je k dispozici prostřednictvím oficiálního úložiště doplňků Kodi.

Obrázek: „Bradley Wiggins Mark Cavendish - 2012 Tour de France“ od Josha Halleta, licencovaného podle CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2