Jak se dívat na SEA Games 2019 online kdekoli

Jak se dívat na jihovýchodní Asii ze zahraničí


Hry SEA 2019 začaly 24. listopadu, ale stále ještě zbývá dost těšit, protože turnaj skončí až do 11. prosince. Jak si můžete představit, s naplánovanými desítkami akcí je časový rozvrh docela hektický. Většinu dní však sport běží od 9:00 do 19:30 PHT (8:00 - 18:30 EST). Čtěte dále a zjistěte, jak žít v jihovýchodní Asii 2019 ze zahraničí.

Hry SEA jsou obrovskou událostí, a proto budou téměř jistě k dispozici nelicencované toky. Mají však tendenci mít velmi špatnou kvalitu videa, se záznamem s nízkým rozlišením a častým koktáním. Neoficiální zdroje mohou být dále kdykoli převedeny do režimu offline kvůli porušení autorských práv. S tolika legitimními způsoby, jak sledovat (a bezplatné sledování k dispozici v několika různých jazycích), není důvod uchýlit se ke stinným, neautorizovaným zdrojům.

Hry SEA se budou zobrazovat pouze v zemích jihovýchodní Asie. V důsledku toho budete potřebovat VPN, kterou budete moci sledovat ze zahraničí.

Jak streamovat hry SEA 2019 v zahraničí pomocí VPN

Většina níže uvedených streamovacích služeb je uzamčena podle regionu, což znamená, že jsou k dispozici pouze v některých zemích. Připojením k síti VPN však můžete změnit svou IP adresu a podvádět zvolenou platformu, aby si myslela, že jste na požadovaném místě. To není tak obtížné, jak to zní; postupujte podle níže uvedených kroků a odblokujte a streamujte jihovýchodní asijské hry odkudkoli.

Zde je návod, jak sledovat jihovýchodní asijské hry ze zahraničí:

 1. Začněte tím, že se zaregistrujete do vhodné sítě VPN, pokud jste tak již neučinili. Doporučujeme ExpressVPN, i když CyberGhost a NordVPN jsou dvě skvělé, levné alternativy.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN. Můžete si vybrat z několika různých verzí, takže si pro své zařízení zajistěte tu správnou.
 3. Rozhodněte se, které služby níže chcete odblokovat.
 4. Přihlaste se k síti VPN a připojte se k serveru v požadované zemi. Musíte například použít thajský server k odblokování kanálu 7 nebo malajského serveru pro TV1.
 5. Nakonec zkuste získat přístup k přímému přenosu vaší služby. Měla by se načítat bez problémů, ale pokud ne, můžete vyřešit mnoho problémů vymazáním mezipaměti a souborů cookie a opětovným načtením stránky..

Důrazně doporučujeme věnovat minutu, abyste se ujistili, že vaše VPN funguje předem. Jihovýchodní Asie se odehrávají pouze jednou za dva roky, takže by bylo škoda zmeškat začátek akce kvůli nepředvídaným technickým problémům. Pokud se tedy něco pokazí, budete mít stále čas na pomoc týmu zákaznické podpory vaší sítě VPN.

Jak sledovat jihovýchodní asijské hry naživo v indonéské televizi

Jak se dívat na SEA Games 2019 online kdekoli

Nejjednodušší způsob, jak streamovat hry jihovýchodní Asie online, je sledovat v televizi Kompas. Tato platforma je zcela zdarma a nemusíte si ani vytvářet účet. Existuje však jedno hlavní upozornění: tato služba poskytuje pouze komentář v indonéském jazyce. Pokud se ale zajímáte pouze o sporty samotné, nemělo by to být překonávač.

Kompas TV není geo-omezený, což znamená, že k němu máte přístup odkudkoli. Přesto doporučujeme při streamování používat VPN. VPN nejen chrání vaše aktivity před snoopery, ale také snižují pravděpodobnost, že se váš poskytovatel internetových služeb (ISP) pokusí omezit rychlost vaší sítě pro časté streamování. ExpressVPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, což znamená, že můžete vyzkoušet bez rizika a v případě nespokojenosti požadovat plnou náhradu.

Kde jinde mohu live streamovat 2019 jihovýchodní Asie hry online?

Pokud nemluvíte indonésky, není třeba panikařit, protože hry 201 SEA v roce 2019 se budou zobrazovat v několika různých jazycích. Podívejte se níže a zjistěte, které sítě zobrazují události, ve kterých žijete:

Singapur

Jak se dívat na SEA Games 2019 online kdekoli

V Singapuru se hry jihovýchodní Asie budou zobrazovat napříč kanály 5, 8, CNA a U. Dobrou zprávou je, že všechny tyto kanály můžete streamovat online přes Toggle a, zatímco primárně vysílají pokrytí mandarínským jazykem, určité pořady mají anglické titulky.

Špatnou zprávou je, že tato služba má zvláště přísné funkce uzamykání oblastí, a proto většina VPN nebude fungovat. Můžeme potvrdit, že v době psaní dokázal VyprVPN odblokovat Toggle ze zahraničí.

Malajsie

Jak se dívat na SEA Games 2019 online kdekoli

Události budou vysílány na několika různých kanálech v Malajsii. Některé se zobrazí na TV1, TV2 a TV Okey, které lze zdarma streamovat online pomocí myKlik. Většina událostí se však zobrazí pouze na Astro. Pokud již jste zákazníkem Astro Sports, můžete je streamovat online prostřednictvím aplikace Astro Go. Jinak bohužel neexistuje způsob, jak se dívat.

Obě tyto platformy jsou uzamčeny pro region a poskytnou pouze malajský komentář. Pokud byste chtěli získat přístup k těmto službám v zahraničí, musíte se připojit k jednomu z malajských serverů VPN.

Další místa

Pokud žijete v jihovýchodní Asii, budete mít téměř jistě místního vysílatele. Bohužel však neexistuje žádný oficiální seznam, které sítě ukazují 2019 SEA her. Stránka Wikipedie turnaje poskytuje určitá vodítka, ale její mezinárodní seznam provozovatelů vysílání je zastaralý, což naznačuje platformy jako NJOI Now, které již nefungují.

Které země soutěží na 2019 SEA hrách?

Na jihovýchodních asijských hrách 2019 se účastní jedenáct zemí. Tyto jsou:

 • Brunej
 • Kambodža
 • Východní Timor
 • Indonésie
 • Laos
 • Malajsie
 • Myanmar
 • Filipíny
 • Singapur
 • Thajsko
 • Vietnam

2019 Plán jihovýchodní Asie

S desítkami akcí, které se odehrávají během dvou týdnů, je program SEA Games pochopitelně docela plný. Naštěstí má oficiální web jihovýchodní asijské hry podrobný plán, který rozdělí každý sport do jeho vlastního seznamu a uspořádá události v chronologickém pořadí.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 35 = 37