Jak se dívat na NFL London Games: Chicago Bears vs Oakland Raiders

Jak sledovat online hry NFL London


Proběhne zápas Chicago Bears vs Oakland Raiders Neděle, 6. října v 18:00 BST (13:00 EST / 10 AM PST). První ze čtyř her NFL v Londýně v roce 2019, je to také zahajovací hra NFL na novém stadionu Tottenham Hotspur. I když se lístky vyprodávají velmi rychle, stále můžete sledovat online zdarma pomocí virtuální privátní sítě (VPN). Sítě VPN dokonce umožňují přímý přenos hry Bears v Raiders v zahraničí (mimo Spojené království).

Doporučujeme pouze oficiální zdroje sledovat živé vysílání Chicago Bears vs Oakland Raiders. Londýnské hry NFL přitahují spoustu neoprávněných toků. Tomu se však nejlépe vyhnete, pokud nechcete nechat ujít žádnou akci, protože neoficiální proudy jsou často kvůli offline porušovány autorskými právy. Mají také obvykle nižší kvalitu, se špatným rozlišením a problémy, včetně nadměrného zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti. Kromě toho můžete zdarma sledovat online Chicago Bears vs Oakland Raiders, takže není třeba používat nelicencované proudy.

2019 NFL London Game mezi Chicago Bears a Oakland Raiders bude vysílána pouze na platformách uzamčených v regionu. To znamená budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat v zahraničí.

Jak se dívat na Chicago Bears vs Oakland Raiders live online

Jste připraveni zjistit, jak žít streamování londýnských her mezi Chicago Bears a Oakland Raiders? Postupujte podle níže uvedených kroků.

Zde je návod, jak sledovat hry NFL London Games 2019: Bears vs Raiders zdarma

  1. Zaregistrujte se pomocí VPN, která odblokuje BBC iPlayer. Doporučujeme ExpressVPN. NordVPN a CyberGhost jsou však alternativními hodnotami, které fungují také s iPlayerem BBC.
  2. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN pro vaše zařízení. Všechny výše uvedené sítě VPN nabízejí aplikace pro stolní a mobilní zařízení, jakož i rozšíření prohlížečů Chrome a Firefox.
  3. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru ve Velké Británii. To vám poskytne britskou IP adresu a umožní vám odblokovat BBC iPlayer, i když jste v zahraničí.
  4. Zaregistrujte se k účtu BBC iPlayer (je zdarma). Bude třeba vytvořit uživatelské jméno a heslo a uvést datum narození, e-mailovou adresu, zemi a poštovní směrovací číslo pro Spojené království (ačkoli bude fungovat jakékoli poštovní směrovací číslo pro Spojené království).
  5. Vyzkoušejte si VPN s BBC iPlayer před hrou Bears vs Raiders. Měl by být odblokován! Pokud ne, doporučujeme vám vymazat mezipaměť a soubory cookie vašeho prohlížeče.

Pokud máte stále potíže i přes všechny výše uvedené kroky, nebojte se. Je vhodné připojit se k jinému britskému serveru v případě, že IP adresa, kterou používáte, byla na černé listině. Další pokyny vám poskytne zákaznická podpora vaší sítě VPN. Pokud tak učiníte před londýnskými hrami NFL 2019, získáte čas na vyřešení jakýchkoli problémů a vyhnete se tak zmeškání hry Bears vs Raiders..

Jak sledovat živé vysílání Chicago Bears vs Oakland Raiders zdarma v britské televizi

Zápas Chicago Bears vs Oakland Raiders bude vysílán živě zdarma BBC iPlayer. Bude k dispozici také na vyžádání asi měsíc poté, takže se nemusíte bát, pokud máte na herní den jiné plány.

Abyste mohli sledovat BBC iPlayer, musíte se zaregistrovat k bezplatnému účtu. Ačkoli je pro používání BBC iPlayer vyžadována britská televizní licence, tato služba ve skutečnosti neověřuje, zda jej máte nebo ne..

Je třeba vědět, že BBC iPlayer je uzamčen pro region a dostupný pouze ve Velké Británii. Z tohoto důvodu budete potřebovat VPN a UK IP adresu, abyste mohli sledovat v zahraničí. ExpressVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že můžete vyzkoušet bez rizika a získat plnou náhradu, pokud nejste spokojeni.

Kde jinde mohu live streamovat Bears vs Raiders online ve Velké Británii?

uk vlajka

Další možností pro sledování NFL London Games 2019 ve Velké Británii je přes Sky Sports. I když to není bezplatná možnost, může to být zajímavé pro stávající zákazníky Sky Sports, protože vám to umožňuje live stream 2019 NFL London Games online prostřednictvím internetu Sky Go aplikace. Zákazníci Sky mohou do svého stávajícího předplatného přidat kompletní sportovní balíček za 23 GBP měsíčně.

Pokud nemáte televizi Sky TV, je zde možnost sledovat bezdrátové připojení prostřednictvím služby Now TV. S ním si můžete zakoupit denní jízdenku Sky Sports za 9,99 GBP (k dispozici jsou také týdenní a měsíční vstupenky za 14,99 £ a 33,99 £). Díky dostupnému pokrytí zdarma však ve službě Now TV opravdu není důvod se dívat.

Obě služby Sky Go i Now jsou geograficky omezené platformy, takže pro sledování ze zahraničí se vyžaduje připojení VPN.

Kde jinde mohu sledovat live stream Chicago Bears vs Oakland Raiders online?

NÁS

Vlajka USA

Pokud jde o sledování her NFL v USA, vždy existuje spousta možností a londýnské hry 2019 nejsou výjimkou. Hra Chicago Bears vs Oakland Raiders bude vysílat živě na Fox. Chcete-li se dívat online, musíte jít na web Fox a přihlásit se pomocí podrobností o poskytovateli televizních služeb v USA.

Pokud nemáte kabelovou televizi, yOu můžete stále sledovat Fox Sports prostřednictvím následujících streamovacích služeb (všechny zahrnují bezplatnou zkušební verzi): AT&T TV Now (od 50 USD / měsíc), FuboTV (od 54,99 $ / měsíc), Hulu s živou televizí (44,99 $ / měsíc), PlayStation Vue (od 49,99 $ / měsíc) a YouTube TV (49,99 $ / měsíc). Všechny tyto služby jsou geograficky omezené a dostupné pouze v USA. Můžete je však odblokovat a sledovat ze zahraničí pomocí VPN a US IP adresy.

Německo

BAFTA 2019 Německo

Společnost ProSieben je jedním z mála provozovatelů vysílání, kteří mají zabezpečená práva NFL na bezplatné vysílání. Každou neděli vysílá dvě hry a také play-off a Super Bowl. Hra Chicago Bears vs Oakland Raiders bude vysílat na ProSieben Maxx. I když můžete prožít streamování hry zdarma pomocí ProSieben, pro plánování sledování mimo Německo je nutná VPN a německá IP adresa..

Austrálie

Austrálie vlajka

ESPN a ESPN2 budou poskytovat živé a na vyžádání pokrytí všech pravidelných sezón NFL her, včetně Chicago Bears vs Oakland Raiders. Pokud již jste zákazníkem společnosti Foxtel, budete moci hru streamovat prostřednictvím aplikace Foxtel Go.

nicméně, Foxtel Go není jediný způsob, jak se můžete dívat online s Foxtel. K dispozici je také Foxtel Now - samostatná služba, která stojí 25 USD měsíčně za základní předplatné a dalších 29 USD měsíčně za balíček Sport. A co víc, přichází s 10denní bezplatnou zkušební verzí. Aplikace Foxtel Go and Now jsou k dispozici pouze v Austrálii, takže k jejich odblokování v zahraničí budete muset získat australskou IP adresu přes VPN..

Zde se vaše země nezobrazuje?

Pokud vaše země není uvedena výše, nebojte se! Hra NFL mezi Chicago Bears a Oakland Raiders bude vysílána v mnoha zemích. Zde je seznam současných provozovatelů vysílání NFL v sezóně 2019.

Jeden další způsob, jak sledovat Chicago Bears vs. Oakland Raiders, je přes NFL Game Pass. Tato služba založená na předplatném vysílá živě každou hru NFL. A co víc, je k dispozici v desítkách zemí po celém světě. To zahrnuje Austrálii, Francii, Německo, Mexiko, Španělsko a Spojené království (zde je úplný seznam zemí). Roční předplatné hry NFL Game Pass stojí 199,99 $ a zahrnuje všechny živé hry (včetně play-off a Super Bowl).

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování Chicago Bears vs Oakland Raiders?

Je důležité si to uvědomit mnoho bezplatné VPN nelze odblokovat platformy uzamčené v regionech, jako jsou BBC iPlayer a Sky Go. A co je ještě horší, je známo, že bezplatné VPN jsou velmi pomalé, což činí živé vysílání sportovních událostí, jako jsou londýnské hry NFL, obzvlášť náročné. Časté zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti vám mohou dokonce způsobit, že vám uniknou klíčové okamžiky hry Bears vs Raiders.

Jako by špatný výkon nebyl dost špatný, bezplatné VPN obvykle nestačí, aby vás udržely v bezpečí online. Nedostatek bezpečnostních funkcí, jako je šifrování nebo přepínač zabíjení, znamená, že riskujete ohrožení dat. Některé bezplatné VPN se dokonce uchylují ke stinným taktikám, jak vydělat peníze; Jednou z metod je sledování vaší historie prohlížení a její prodej třetím stranám bez vašeho vědomí. Netřeba dodávat, že bezplatná VPN nestojí za riziko.

Co bych měl vědět o NFL London Games?

První londýnské hry NFL se konaly v roce 2007. Ten rok New York Giants porazil Miami Dolphins 13-10 na stadionu Wembley. V Londýně se hrálo celkem 24 her. Ve hře Mezinárodní série zatím nehrají pouze hráči Green Bay Packers.

Letos se v Londýně budou hrát čtyři hry, z nichž dvě se budou konat na stadionu Wembley (Cincinnati Bengals vs Los Angeles Rams a Houston Texans vs Jacksonville Jaguars). nicméně, dvě hry budou, poprvé být hostitelem na stadionu Tottenham Hotspur (Chicago Bears vs Oakland Raiders a Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers) - první účelový stadion NFL mimo USA.

Kdo je favoritem na hru Chicago Bears vs Oakland Raiders?

I když to bude domácí hra Raiders, Chicago Bears jsou favority na vítězství. Oba týmy se vydaly do londýnské hry a hrály čtyři hry sezóny NFL 2019–2020. Záznam Medvědi je 3-1, zatímco lupiči jsou 2-2.

Existuje však určitá příčina optimismu pro lupiče po vítězství 31-24 nad Colts. Kromě toho existuje pochybnost o tom, zda bude hrát medvědí startující quarterback Mitch Trubisky poté, co utrpěl dislokované rameno proti Vikingům.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 66 =