Recenze IDShield (2018): Překvapivě nízká cena ochrany před krádeží identity

Se vzrůstajícími obavami z krádeží identity se díky ochraně dat proti krádeži v neposlední řadě také zvyšuje počet služeb ochrany proti krádeži identity. Společnost IDShield vstoupila na trh v roce 2010 jako odnož společnosti LegalShield, předplacené společnosti poskytující právní služby. Tato služba poskytuje ve srovnání s některými svými konkurenty, jako je IdentityForce a Identity Guard, poměrně bohatou sadu funkcí za očividně nízkou cenu. Jedinou otázkou tedy je, zda lze počítat s tím, že IDShield nabídne konkurenci stejnou úroveň služeb při účtování cen na nejnižší úrovni..


Funkce a ceny

Cena IDShield je první, okamžitý tah této služby. Služba poskytuje tři základní plány ochrany:

 • Rodina IDShield: navrženo tak, aby pokrylo sebe, vašeho manžela / manželku / partnera a až 8 závislých osob za 24,95 $ měsíčně (pouze pro odběratele v USA)
 • IDShield Individual: navrženo tak, aby pokrývalo sebe samou ochranou proti krádeži ID 9,95 $ měsíčně (pouze v USA)
 • IDShield Canada: jednodušší možnost odcizení ID pro kanadské obyvatele, která zahrnuje základní služby v oblasti sledování a obnovy soukromí za 12,95 USD měsíčně.

IDShield ceny

I když je cena poměrně nízká, IDShield také vyhýbá třem běžným postupům, které využívají jiné služby.

Za prvé, neexistuje žádná bezplatná zkušební verze. Budete nuceni zaplatit za měsíc služby, abyste si to vyzkoušeli a určili, zda se vám líbí to, co se nabízí. Za druhé, je zde skutečnost, že IDShield nenabízí roční plán se slevou. Můžete se zaregistrovat pouze k předplatnému za měsíc. Konečně také neexistují žádné zásady pro vrácení peněz. Rychlé vyhledávání v dokumentu obchodních podmínek společnosti neodhalí ani náznak slova „vrácení peněz“ ai když zrušíte ihned po registraci, stále jste na háku pro platbu.

Bez ohledu na to, ze kterého ze dvou plánů se zaregistrujete, dostanete podobnou sadu funkcí. Rodina IDShield tyto funkce jen rozšiřuje tak, aby zahrnovala více jednotlivců. V rámci každého amerického plánu zahrnuje základní sada funkcí:

 • Upozornění a oznámení
 • Ověření změny adresy
 • Sledování soudních záznamů
 • Sledování úvěru
 • Upozornění na úvěrové dotazy
 • Měsíční Track Score Tracker
 • Sledování výplaty výplaty
 • Sledování bezpečnosti
 • Monitorování soukromí
 • Sledování sociálních médií
 • Obnova identity
 • Správce hesel IDShield Vault
 • Konzultační služby pro identifikaci
 • Podpora konzultací řízená událostmi
 • Služba monitorování dětí (pouze rodinný plán IDShield)

IDShield Canada nepřichází s většinou těchto funkcí. IDShield Canada zahrnuje pouze základní sledování soukromí a zabezpečení, služby konzultace identity, služby obnovy identity a zveřejňování informací o úvěrových zprávách.

Služba kombinuje směs lidských a automatizovaných prvků pro sledování uživatelských účtů na podezřelou aktivitu. Většina sledování je prováděna automatizovanými systémy, které dokážou snadno snášet informace na webu než člověk, zatímco IDShield zdůrazňuje své poradenské služby, které spojují účastníky se skutečnými správci případů.

Ačkoli většina z toho je připisována IDShield, služba skutečně existuje jako společné úsilí mezi LegalShield (který vlastní IDShield) a Kroll (společnost zabývající se kybernetickou bezpečností a informacemi). Výsledkem je, že velká část toho, co vám brání ve službách krádeží ID, je získávána prostřednictvím společnosti Kroll.

Chcete-li poznamenat, Kroll byl v podnikání více než 20 let, je plně akreditován Better Business Bureau, a jako hodnocení A + od BBB. Mezitím, LegalShield byl v podnikání více než 40 let pod různými jmény, je akreditováno BBB s hodnocením A +, ale má také 3 z 5 hvězdiček od zákaznických hodnocení BBB.

Primární služby IDShield inzerované svým uživatelům jsou sledování zabezpečení, sledování soukromí, sledování sociálních médií, obnovení identity, trezor IDShield a konzultační služby..

Kupodivu, i když pozitivně, se zdá, že IDShield také poskytuje členům slevy při nakupování na různých místech. Uživatelé mohou získat slevy při nakupování na místech, jako je Kohls, IHOP, Brooks Brothers, Verizon Wireless a další. Prostřednictvím programu MEMBERPerks jsou k dispozici tisíce slev.

Sledování bezpečnosti a ochrany osobních údajů

Sledování zabezpečení IDShield zahrnuje převážnou většinu toho, co službou prochází, včetně upozornění a oznámení, sledování soudních záznamů, sledování výplaty půjčky a dalších funkcí výrazně souvisejících s bezpečností osobních informací.

Nejdůležitější prvky, které IDShield monitoruje jménem jednotlivých uživatelů, jsou SSN, čísla kreditních karet, čísla bankovních účtů a obecné informace spojené s finančními transakcemi nebo požadované pro finanční transakce..

Hlavním cílem sledování bezpečnosti a ochrany osobních údajů společnosti IDShield je kontrola proti webům na černém trhu, které prodávají osobní údaje. To zahrnuje sledování IRC, chatovacích místností, P2P sítí a sociálních médií na ukradená a prodaná data. IDShield zkontroluje, zda nejsou vaše položky jako SSN, jméno, datum narození, e-mailová adresa (až 10), telefonní čísla (až 10), čísla řidičských průkazů a další takové informace zveřejněny k prodeji online. Pokud je nalezen, dostanete upozornění prostřednictvím systému.

Sledování sociálních médií

Přestože součást kontroly soukromí kontroluje, zda vaše osobní údaje nejsou zpřístupněny na sociálních médiích, zahrnuje tato služba samostatný monitor aktivity sociálních médií. Můžete určit, na které sociální sítě chcete být zahrnuti, a nechat službu zkontrolovat podle příspěvků, komentářů, obrázků a dalších typů interakcí na sociálních médiích, které by mohly použít nebo vypsat osobní identifikační údaje.

Možnost sledování sociálních médií je primárně navržena tak, aby kontrolovala „rizika reputace“, např. Příspěvky, komentáře nebo obrázky, které by mohly poškodit vaši osobní pověst. Díky tomu je dobrá volba pro jednotlivce na trhu práce, kteří se mohou obávat dopadu sociálních médií na vyhlídky na zaměstnání. Je to také dobré pro ty, kteří pracují v oblasti bezpečnosti nebo pověsti citlivé na pověst, kde může být negativní příspěvek na sociální média nákladný.

Obnova identity

V případě odcizení vaší identity předá společnost IDShield váš případ společnosti Kroll, která prošetří a pokusí se obnovit všechny škody způsobené vaší identitě. To může zahrnovat:

 • Oznámení správě sociálního zabezpečení jménem krádeží a zneužití SSN
 • Umístěte upozornění na podvody do svých kreditních zpráv
 • Objednejte si aktualizované kreditní zprávy
 • Zkontrolujte úvěrové aktivity na podvod
 • Zkontrolujte veřejné záznamy
 • Vydávat prohlášení oběti podvodu
 • Informovat a pracovat s vymáháním práva
 • Provádět vyhledávání a stopy veřejných informačních systémů

Existuje také více než tucet dalších úkolů, které státy IDShield uvedou, Kroll bude vykonávat vaším jménem, ​​pokud je to zaručeno. To vše je pravděpodobně zahrnuto v ceně vašeho předplatného, ​​ale společnost Kroll určí, jaké kroky jsou nezbytné, a může odmítnout jakékoli kroky z několika různých důvodů, včetně případů, kdy byla podvodná činnost uzákoněna někým, kdo není vázán americkým nebo kanadským právem. Společnost Kroll může dokonce odmítnout podniknout kroky, pokud věří, že jste věděli o podvodné události, ke které došlo před registrací služby. Některá z těchto ustanovení ponechávají Krollu nepříjemně velké množství kroutícího se prostoru, aby jednoduše neučinili žádnou akci, s předplatiteli IDShield jen malou pomoc.

Správce hesel IDShield Vault

IDShield zahrnuje správce hesel, který pomáhá uživatelům chránit jejich účty před hackery. Manažeři hesel jsou dnes desítkou a každý přichází s výhodami a nevýhodami. Aplikace IDShield Vault obsahuje pluginy prohlížeče pro prohlížeče Chrome, FireFox a Safari a lze je synchronizovat na různých zařízeních. Možná byste měli zvážit použití vyhrazeného správce hesel, jako je LastPass, namísto správce hesel, který je součástí služby jako IDShield. Samostatní správci hesel obvykle nabízejí lepší služby, funkce a zabezpečení.

Konzultační služby

IDShield poskytuje své konzultační služby všem předplatitelům. Tato část služby zahrnuje pomoc zákazníkům seznámit se s osvědčenými postupy, jak používat a chránit svou identitu online. Konzultační služby, které poskytuje také Kroll, zahrnují:

 • Rady ohledně osvědčených postupů
 • Pomoc při objednávání úvěrových zpráv
 • Konzultace o právech spotřebitelů
 • Informace o trendech krádeží ID
 • Nakupování online
 • Konzultace o společných podvodech
 • Konzultace o tom, jak správně používat finanční informace

Konzultace poskytuje několik dalších informačních služeb. Nakonec chce IDShield zabránit svým zákazníkům v zapojování se do běžných typů chování, které by mohly vést ke krádeži identity.

Proces registrace předplatného

Proces registrace IDShield je trochu matoucí (většinou kvůli designu webových stránek), ale také proto, že se služba pokouší přimět vás, abyste se zaregistrovali k právním službám, než vám dá možnost zvolit si plán IDShield.

IDshield

Při registraci vám budou nabídnuty právní plány s volitelnými doplňky, jako je „Dodatek vlastníků zbraní“, plány malých podniků a komerční plány řidičů. Přestože je společnost IDShield vlastněna společností LegalShield, zdá se být trochu matoucí prosadit tyto právní služby zákazníkům prostřednictvím registrační stránky IDShield s malou diskusí o těchto službách, než se objeví.

Dále byste si měli vzít na vědomí, že se jedná o službu založenou na předplatném s automatickým výběrem z měsíce na měsíc. Když se zaregistrujete, udělujete společnosti IDShield oprávnění k provedení těchto výběrů, k nimž musíte před dokončením registrace souhlasit..

Nastavení účtu

Jakmile se zaregistrujete, dalším krokem bude nastavení účtu. IDShield vyžaduje vaše SSN, aby poskytoval své základní služby, takže to je něco, co musíte poskytnout na stránce aktivace účtu.

Poté IDShield provede uživatele pomocí „ověřovacích otázek“. Toto je ve skutečnosti poměrně důležitá bezpečnostní funkce, která zajistí, že se někdo do systému IDShield přihlašuje pomocí vašich osobních údajů. Otázky jsou určeny k výletu každému, kdo nezná všechna fakta o vašem životě. Získáte otázky jako „Jak se jmenuje váš současný zaměstnavatel“ a otázky týkající se měst, ve kterých jste v minulosti žili, mimo jiné osobní dotazy.

Možná je zábavné, že některé otázky jsou záměrně navrženy tak, aby byly klamné. Například jsem měl otázku s žádostí o další podrobnosti týkající se hypotéky nebo půjčky, kterou jsem údajně otevřel v roce 1998. Ve skutečnosti jsem v té době nikdy neotevřel půjčku (ve skutečnosti jsem právě začal střední školu, takže jsem byl příliš mladý přesto si vzít půjčku). A protože vím, co je na mé kreditní zprávě docela dobře, byl jsem si jistý, že na mé kreditní zprávě nebyla žádná podvodná hypotéka, která by nějakým způsobem vyskočila na ověřovací otázku IDShield. (Poznamenejme, že správnou odpovědí bylo odpovědět „Nic z výše uvedeného“ nebo jeho ekvivalent.)

IDShield čerpá tyto otázky z vaší kreditní zprávy a dalších veřejných záznamů souvisejících s vaším SSN.

Pokud se vám podaří překonat ověřovací otázky, jste v. Kromě toho budete muset nastavit IDShield s některým z vašich účtů, které chcete, aby služba sledovala..

IDShield

Ve výchozím nastavení jsou vaše e-mailová adresa, SSN, jméno, adresa a telefonní číslo monitorovány. Naštěstí IDShield nesklíží informace o vaší kreditní kartě z platebního procesu a nevloží je do svého sledování. Pravděpodobnější důvod je, že platba na IDShield je oddělena od společnosti Kroll, která skutečně vlastní a provozuje web IDShield. Budete je muset zadat samostatně do monitorovací sekce spolu s dalšími finančními informacemi, jako jsou bankovní účty nebo identifikační informace, jako je řidičský průkaz, cestovní pas nebo číslo lékařského průkazu..

Upozornění a zprávy

Účet IDShield můžete zobrazit a sledovat buď z webu, nebo z mobilní aplikace dostupné pro iOS a Android.

Z kterékoli z těchto možností si můžete prohlédnout zprávy týkající se vašeho měsíčního kreditního skóre (uváděného na webu i v aplikaci), jakož i dalších oblastí, které IDShield monitoruje, včetně soudních záznamů, výplaty výplaty, ověření změny adresy, sociálních médií a celkovou aktivitu na internetu, která může vaše informace využívat.

Můžete kliknout a zobrazit zprávy z každé z různých sledovaných oblastí. Pokud je vše čisté nebo nic nevypadá podezřelě, uvítá vás relativně pozitivní zpráva a zelené zaškrtnutí.

IDShield

Pokud však v některé z oblastí, kde IDShield sleduje vaše informace, něco není v pořádku, obdržíte e-mailem oznámení a budete moci zkontrolovat, jaké problémy byly nalezeny. Z testování se nezdá, že aplikace používá oznámení push, která vás upozorní na možná rizika, pokud k nim dojde.

Pokud na webu nebo v aplikaci přejdete do části „Sledování internetu“, je pravděpodobné, že na svém účtu již najdete nějakou aktivitu..

IDShield

Odtud můžete rozbalit pole, která jsou k dispozici, a zobrazit přehledy aktivit, které vám poskytnou další informace o tom, jaká aktivita byla lokalizována, na základě informací, které jste poskytli IDShield ke sledování. V mém případě mě pozdravilo hlášení na různých webech, kde byla ohrožena moje e-mailová adresa a potenciálně hesla. Nebyla to pro mě žádná novinka (pravidelně kontroluji weby typu Have I Pwned, abych zjistil, jestli jsem byl skutečně zastaven v narušení dat).

Řešení vašich upozornění

S ukradenými informacemi o účtu můžete udělat jen málo, aniž byste změnili svá hesla. Ale pokud jste se rozhodli nechat IDShield sledovat finanční informace a zjistí vážné podvodné aktivity, možná budete chtít kontaktovat poradenské služby, které společnost poskytuje.

Společnost IDShield uvádí, že se může rozhodnout, že nepřijme odpovědnost za události odcizení ID nebo neposkytne odpověď. Existuje velká šance, že to bude zahrnovat porušení dat, ke kterému došlo před několika lety, o kterém se rozhodne, že byste o tom měli vědět. Kromě toho nemusí být k dispozici nic jiného, ​​než aby vás informovali, že vaše informace byla ohrožena.

Aplikace IDShield příležitostně ukáže, že máte upozornění, ale ve skutečnosti vás jednoduše informuje, že nenalezla žádnou aktivitu. V případě sledování sociálních médií mohou tato upozornění znamenat pouze to, že jste našli osobní údaje… na svých účtech sociálních médií.

Zatímco služba monitoruje úvěrové zprávy, monitoruje pouze zprávy Experian. Neposkytuje informace o transakcích Transunion nebo Equifax, což znamená, že budete velmi omezeni v tom, jaké informace získáte, protože podvodná činnost zjištěná těmito službami může zůstat nezjištěna. Pomocí služby Credit Karma získáte bezplatnou kreditní zprávu od všech tří ratingových agentur.

Služby zákazníkům

Na základě toho, co můžeme říct, jakmile za účet zaplatíte IDShield / LegalShield, většina služeb se poté převede na Kroll. Web IDShield je vlastně autorským právem na IDShield, zatímco web, který používáte k přihlášení k vašemu účtu, myidshield.com, je chráněn autorskými právy společnosti Kroll. Připomínáme, že Kroll a IDShield / LegalShield nejsou stejné subjekty, takže se zdá, že IDShield prodává služby, zatímco jsou většinou spravovány a implementovány společností Kroll.

Přesto se zdá, že zákaznický servis řeší IDShield / Legal Shield. Pokud kliknete na stránku „Kontaktujte nás“, získáte přístup k malému počtu možností kontaktu, mezi které patří:

 • Poštovní seznam
 • Emailová adresa
 • Telefonní číslo
 • Odkaz na web LegalShield

Co tady nebo kdekoli na webu nedostanete, je možnost živého chatu, abyste mohli rychleji a efektivněji hovořit se zástupcem zákaznického servisu..

Cancellation policy

Pravděpodobně největším zákaznickým servisem, který máme, je zásada zrušení IDShield. Většina služeb poskytuje uživatelům snadný přístup ke zrušení účtu. IDShield však v nastavení uživatelského účtu neposkytuje žádné tlačítko pro rychlé zrušení. Kromě toho neexistuje žádný e-mail věnovaný zrušení.

Společnost IDShield ve svém dokumentu smluvních podmínek uvádí, že uživatelé mohou kdykoli a z jakéhokoli důvodu zrušit, ale neposkytuje žádné informace o tom, jak zrušit. Předpokládejme, že budete muset zrušit e-mailem nebo telefonicky.

Jedná se o hroznou politiku zrušení z několika důvodů. Když uživatelé zruší, chtějí okamžité potvrzení a větší kontrolu nad tímto zrušením. Ponechání na obecný e-mail, a to ani na vyhrazenou e-mailovou adresu pro zrušení, způsobuje spoustu nejistoty ohledně toho, zda bude účet skutečně zrušen..

Kromě toho jsou pro spokojenost zákazníků, pokud jde o služby založené na předplatném, zásadní aktivnější a současnější storno podmínky. Zviditelnění stavu předplatného v nastavení uživatelského účtu (aktivní, zrušené atd.) By zákazníkům poskytlo klid, který potřebují vědět, že jejich kreditní karta nebude nadále fakturována. Zákazníkům to také usnadní obnovení jejich účtů, pokud se tak rozhodnou, což by pravděpodobně bylo lepší volbou pro uchování uživatelů IDShield.

To znamená, že je zde několik pozitivních zpráv o zákaznickém servisu a zrušení IDShield.

Koupil jsem si měsíční předplatné IDShield pro testování služby. Testoval jsem také, jak dlouho bude trvat, než bude můj účet zrušen. Pozitivně, když pošlete e-mail na IDShield, mají automatický systém odezvy, který vám umožní vědět, že dostanete odpověď do 24–48 hodin. E-mail s odpovědí přichází dokonce se španělským překladem.

IDShield

Ve skutečnosti jsem dostal odpověď na můj požadavek na zrušení do 2 minut.

IDshield

V hlavním bodě na IDShield / LegalShield, to může být nejrychlejší e-mailová odpověď na zrušení, jakou jsem kdy obdržel při testování různých služeb.

I když možnosti zákaznického servisu IDShield zůstávají hodně žádoucí. Ve vašem účtu bohužel není k dispozici žádná možnost zrušení, která by byla pro spotřebitele k dispozici. Rychlý e-mail na IDShield s číslem vašeho členského účtu však může pomoci působivě urychlit věci.

Výrok

IDShield je zajímavá nízkonákladová služba, která pomáhá sledovat váš soukromý život (nebo vaši rodinu). Služba nejenže poskytuje některé nezbytné funkce, například sledování úvěru, ale také ji můžete použít ke sledování celé řady dalších oblastí souvisejících s bezpečností a ochranou soukromí vašeho online života a finančního života, jako je reputace sociálních médií nebo dokonce výplata žádosti o půjčku. To vše přináší poměrně působivou nízkou cenu, která podkopává většinu konkurence společnosti IDShield.

Zdá se však, že služba má několik nedostatků. Organizační struktura IDShield je nesmírně matoucí, takže je obtížné určit, kdo přesně spustí show. Přestože míra odezvy na e-maily se zákaznickým servisem patřila k tomu nejlepšímu, co jsem kdy viděl, nedostatek snadno dostupných funkcí zrušení byl jasně navržen jako strategie uchování uživatelů. Tato uživatelsky nepřátelská politika rušení je pro černou službu trochu slušné.

I když je služba levná, chybějící zásady pro vrácení peněz nebo bezplatná zkušební verze znamenají, že se před nákupem nemůžete pokusit. U některých odběratelů to může mít za následek nepřiměřené množství kupujících výčitek svědomí.

Když to vezmeme v úvahu, potenciální uživatelé IDShield se budou chtít ujistit, že jsou si jisti, že je to správná služba pro ně - nebo jinak riskují ztrátu 9,95 až 24,95 $ za službu, kterou se vám nelíbí.

Navštivte IDShield

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2