VPN Neomezená kontrola 2020

VPN Unlimited, relativně malý americký poskytovatel, který vlastní společnost KeepSolid Inc., slibuje, že „poskytne uživatelům internetu neomezený přístup k informacím, a přitom si v plném rozsahu zajistí své soukromí.“ Přestože to nebylo středem žádné diskuse. , existuje debata o tom, zda VPN Unlimited může skutečně splnit své sliby odblokování geograficky omezených služeb, bezpečně a soukromě.


Vzali jsme tuto službu do zkušebního provozu, abychom zjistili, jak se měří podobně jako ExpressVPN, NordVPN a další populární VPN. Čtěte dále a zjistěte vše, co potřebujete vědět, abyste se rozhodli, zda je VPN Unlimited pro vás to pravé.

Funkce a ceny

VPN Unlimited má k dispozici pouze jeden program, ale nabízí dlouhodobé slevy, pokud se rozhodnete pro dlouhodobější podmínky.

VPN Neomezené ceny.

Pokud platíte měsíčně, utratíte 9,99 $ měsíčně. Když se však zaregistrujete na roční období, můžete získat zhruba polovinu této ceny a zaplatit 5,00 $ měsíčně. Jít na tři roky je ještě výhodnější obchod na 2,78 $ měsíčně.

Kromě standardního plánu zahrnují volitelné doplňky váš osobní VPN server (od 18,33 $ za měsíc) nebo osobní statickou IP adresu (od 12,50 $ za měsíc).

neomezené osobní vpn

Každý plán vám umožňuje připojit až pět zařízení současně. Router se počítá jako jediné zařízení, takže byste měli mít možnost snadno pokrýt domácnost jedním plánem.

Celkově se jedná o celkem dobré obchody, a ačkoli podobné nabízejí konkurenti, jsou na spodním konci stupnice a určitě existují dražší alternativy. Plány přicházejí se 7denní zárukou vrácení peněz, která je méně štědrá než mnoho konkurentů, kteří nabízejí 14denní nebo dokonce 30denní záruky vrácení peněz.

Platba je přijímána ve formě kreditní karty, PayPal, Amazonu, bitcoinu, MINT, AliPay, některých dárkových karet a několika dalších možností. Aplikace lze stáhnout pro Windows, MacOS, iOS, Android, Linux a Windows Phone. Pokud chcete svůj domácí router chránit, můžete si koupit předdefinovaný router od FlashRouters nebo ručně nakonfigurovat kompatibilní router.

Plány vám umožňují přístup více než 400 serverů na více než 70 místech. Neexistuje žádná data cap, takže si můžete volně prohlížet, streamovat a stahovat. Na některých serverech je povoleno P2P, takže VPN Unlimited je vhodné pro torrenting.

Mezi hlavní bezpečnostní prvky patří silné šifrování, perfektní dopředné tajemství, ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení. K dispozici je řada protokolů, včetně protokolu OpenVPN a vlastního protokolu KeepSolid, KeepSolid Wise.

Nastavení a rozhraní

Jakmile se všichni zaregistrujete do sítě VPN Neomezeno, je nastavení velmi jednoduché. Stačí stáhnout příslušnou aplikaci pro vaše zařízení a poté ji nainstalovat a spustit. Pro účely této kontroly jsme vyzkoušeli klienta Windows pro stolní počítače a mobilní aplikaci pro iOS.

plocha počítače

U verze pro počítače se systémem Windows se po spuštění aplikace zobrazí výzva k přihlášení pomocí přihlašovacích údajů. Poté se zobrazí rychlá prohlídka aplikace, která vám pomůže při navigaci v různých sekcích.

Hlavní obrazovka VPN Neomezená plocha.

To však není nutné, protože samotná aplikace je obecně intuitivní a snadno použitelná. Jakmile je na hlavní obrazovce, můžete pomocí levého horního přepínače připojit a odpojit.

Obrazovka serveru VPN Neomezená.

Pokud nevyberete konkrétní server, budete připojeni k nejrychlejšímu serveru pro vaši polohu. Chcete-li zvolit, ke kterému se chcete připojit, můžete vybrat ikonu Server kartu zobrazíte seznam možností.

Seznam neomezených serverů VPN.

Prvních několik možností je Optimální a několik možností streamování. Optimální výběr vás automaticky přenese na nejrychlejší server. Jsou zde možnosti streamování, které vám umožní odblokovat platformy jako Netflix a BBC iPlayer.

Zbytek seznamu je v abecedním pořadí podle zemí, ale město je uvedeno vedle názvu země. Místo můžete označit jako oblíbené kliknutím na hvězdičku napravo od něj. Poté, když přepnete na Oblíbené se zobrazí umístění označené hvězdičkou. V seznamu je také funkce vyhledávání, která vám umožní uložit, abyste našli to, co hledáte.

VPN Neomezené nastavení.

Pokračování na Nastavení kartu, najdete zde náhodný výběr možností rozložených v žádném konkrétním pořadí. Uplatnit kód a Změnit heslo účtu jsou vysvětlující.

Tady dole Nastavení sítě. Zde se můžete rozhodnout, který protokol použít, s volbami včetně OpenVPN a KeepSolid Wise. Vedle každé možnosti je uveden stručný popis toho, co můžete od protokolu očekávat, pokud jde o zabezpečení a výkon.

VPN Neomezené nastavení sítě.

Vracím se do Nastavení Další možností je Důvěryhodné sítě kde se můžete rozhodnout deaktivovat připojení VPN pro důvěryhodné sítě.

VPN Neomezené důvěryhodné sítě.

Celkově vypadá desktopový klient dobře a je snadno použitelný, i když je trochu nepořádek.

mobilní, pohybliví

Mobilní aplikace pro VPN Unlimited je tak esteticky odlišná od verze pro počítače, že by nikdo nehádal, že jsou součástí stejné služby. Kosti aplikací jsou však velmi podobné.

Jakmile se přihlásíte do aplikace pro iOS, budete přesměrováni přímo na stránku serveru. Toto má interaktivní mapu s tečkami označující umístění serveru. Server si můžete vybrat klepnutím na tečku. Zobrazí se vyskakovací okno s názvem místa a symbolem zapnutí / vypnutí. Kliknutím na tento symbol se připojíte k tomuto serveru. Připojení lze zapínat a vypínat ve spodní části obrazovky.

VPN Neomezená mobilní hlavní obrazovka a seznam serverů.

Alternativně můžete pomocí rozbalovací nabídky vybrat požadovaný server. Zde je několik možností seznamu: Doporučeno, Oblíbené, Streamování, a Všechno.

Chcete-li získat přístup k nastavení, vyberte ikonu nabídky v levém horním rohu obrazovky a vyberte možnost Nastavení. Zde můžete zapnout automatickou ochranu Wi-Fi (více zde níže), změnit své heslo a jeho nastavení a povolit Dotkněte se rozpoznávání ID.

VPN Neomezené mobilní nastavení.

V dolní části obrazovky máte Protokoly. Ve výchozím nastavení je povoleno Optimální, což umožňuje aplikaci vybrat nejlepší protokol pro vaše aktuální podmínky. Jinak můžete mezi protokoly přepínat ručně pomocí nabídky níže.

VPN Neomezené mobilní protokoly a důvěryhodné sítě.

Zpět v Nastavení na obrazovce pod protokoly Důvěryhodné sítě. Podobně jako aplikace pro počítače si můžete přidat sítě, kterým důvěřujete, aby byly zabezpečené. Pokud je zapnuta, VPN se nepřipojí, pokud jste připojeni k jedné z vašich důvěryhodných sítí.

Servery a výkon

VPN Unlimited provozuje relativně malou síť více než 400 serverů ve více než 50 zemích. I když je to větší síť než síť některých poskytovatelů, jako je PrivateVPN, v porovnání se sítí podobnou síti NordVPN, která zahrnuje 4 500+ serverů, zbledne..

Chcete-li vybrat server, klikněte na ikonu Server na levé straně klienta a podívejte se na úplný seznam. V horní části budete mít možnost vybrat konkrétní typ serveru, včetně Optimální pro nejrychlejší, nebo Streamování (pro konkrétní streamingové služby). Někteří poskytovatelé vám umožňují prohlížet servery podle města, ale VPN Neomezeno pouze abecedně podle zemí a zobrazuje vám město vedle.

Pod každým umístěním serveru můžete vidět aktuální zatížení tohoto serveru. Server můžete přidat do seznamu oblíbených kliknutím na hvězdičku vpravo a seznam oblíbených položek zobrazit kliknutím na ikonu Oblíbené tab. Servery, které povolují P2P, jsou označeny TORRENTY. Seznam serverů v mobilní aplikaci je podobný seznamu serverů ve verzi pro počítače, kromě toho, že servery P2P nejsou označeny.

Testovali jsme několik serverů v USA a Velké Británii z našeho testovacího umístění v Kanadě. Většinou jsme byli schopni streamovat HD video bez vyrovnávací paměti a mohli jsme hrát online hry bez problémů. Čas potřebný k připojení k serveru nebyl nikdy delší než několik sekund a z větší části nedošlo při procházení k viditelnému zpomalení.

Výjimkou byl britský server, který jsme testovali, a rozhodně došlo k významnému zpomalení pro obecné procházení. Také jsme zaznamenali ukládání do vyrovnávací paměti při streamování videa HD přes tento server. Toto byl server, který byl geograficky nejodlehlejší, který jsme testovali, takže to mohl být problém. Proto by stálo za to se vždy pokusit připojit k nedalekému serveru, pokud je to možné.

VPN Neomezený výkon testu rychlosti

Naším cílem je, aby naše testy rychlosti byly co nejvíce empirické, takže se připojujeme k různým umístěním serverů a spouštíme testy každé čtyřikrát denně (v šesthodinových intervalech). Testujeme servery VPN ve Velké Británii, USA, Hongkongu, Německu a Austrálii. Testy jsou prováděny z Kanady a testovací soubor 50 MB je stažen z amerického serveru.

Pro každý spuštěný test se zaznamená průměrná rychlost stahování a souhrnná data se zobrazí v interaktivním grafu níže. V Jednoduchý Na kartě můžete vidět, jak se VPN Unlimited porovnává s ostatními poskytovateli VPN, které jsme testovali, pokud jde o střední rychlost stahování. Jak vidíte, je to zatím nejpomalejší, co jsme dosud zkontrolovali.

< a href = '#'>< img alt = ", src =" https:&47;&47; public.tableau.com&47; statický& # 47; images&47; VP&47; VPNSpeedTestResults&47; jednoduché& # 47; 1_rss.png 'style =' border: none '/>< / a>

var divElement = document.getElementById ('viz1525284276716'); var vizElement = divElement.getElementsByTagName ('object') [0]; vizElement.style.width = '100%'; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + 'px'; var scriptElement = document.createElement ('script'); scriptElement.src = 'https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js'; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Přechod na Detailní karta zobrazuje podrobnější verzi výsledků. Zde můžete vidět, že VPN Unlimited jednoduše neměří konkurenci a nepřipíná žádné vysoké rychlosti. Na straně plus je rozpětí výsledků poměrně těsné, takže alespoň víte, co můžete očekávat, jakmile jej už nějakou dobu používáte.

Tyto testy mohou sloužit pouze jako obecný údaj o výkonu, který můžete vidět, a nelze je považovat za definitivní. Inherentní volatilita internetu přidává významný faktor náhodnosti. Navíc se může zobrazit pomalejší nebo rychlejší nebo vyšší rychlost v závislosti na vašem připojení a menší nebo větší rozdíly ve výsledcích.

Umožňuje VPN Unlimited odblokovat Netflix?

Ano, VPN Unlimited odblokuje Netflix. Při testování na Netflix obvykle nejprve otestujeme několik náhodných serverů, abychom zjistili, zda budou fungovat. Použili jsme několik serverů na východě a západě USA, ale bez štěstí. Pokaždé jsme dostali obávanou chybu Netflix proxy.

Jak je však uvedeno výše, v seznamu serverů VPN Unlimited si můžete vybrat zvláštní možnosti streamování. Když jsme vybrali Streamování, Netflix, Hulu, Kalifornie, San Francisco, dokázali jsme hladce sledovat Netflix.

Díky tomu, že Netflix zakazuje používání VPN pro přístup k jejich obsahu, mnoho poskytovatelů jednoduše neumožňuje uživatelům přístup ke službě. Jiní vyžadují, aby uživatelé kontaktovali zákaznickou podporu, aby byli přesměrováni na příslušný server. Ačkoliv na live chat není obrovské úsilí, je to určitě výhoda, která vám umožní jednoduše kliknout a připojit se ve vašem volném čase..

Stejně jako u mnoha jiných poskytovatelů se zdá, že VPN Unlimited funguje pouze pro odblokování knihovny USA Netflix. Toto je nejoblíbenější, takže poskytovatelé nemají tendenci utrácet další zdroje, aby se pokusili odblokovat ostatní, i když některé existují.

Kromě Netflixu jsme se také pokusili získat přístup k dalším streamovacím službám. Ti, kteří hledají obsah ve Velké Británii, budou rádi, že britský streamovací server odblokoval BBC iPlayer, All 4 a ITV Hub. Bohužel jsme neměli stejné štěstí, když jsme se pokusili o přístup k Amazon Prime Video se streamovacím serverem v USA nebo jinými americkými servery..

Funguje VPN Unlimited v Číně?

Ano, VPN Unlimited by měla fungovat v Číně. Vzhledem k posílení čínské brány Firewall v Číně a jejím stále těžšímu překonání se mnoho poskytovatelů VPN vzdalo snahy sloužit uživatelům v Číně. VPN Unlimited je jedním z mála, který se plahočí a věnuje se poskytování čínských uživatelů možnostem přístupu k bezplatnému webu..

Tvrdí, že poskytuje šest možností umístění: Kanada, USA, Velká Británie, Německo, Singapur a Hongkong. Pro nejlepší šanci na připojení byste však měli používat protokol KeepSolid Wise, tajný protokol navržený tak, aby porazil ty nejsilnější firewally.

Zabezpečení a soukromí

VPN Unlimited je vlastněna společností KeepSolid Inc., společností se sídlem v USA, která může vyzvat některé poplachové zvonky pro ty, kteří se obávají uchování dat. Spojené státy jsou ve skutečnosti zemí pěti očí (a čtrnáct očí). To znamená, že vládní agentury z jiných zemí v alianci by mohly potenciálně špehovat uživatele a zadávat roubíky společnosti VPN. Nejlepší ochrana před sledováním spočívá v tom, že na prvním místě nejsou žádné informace, které by mohl kdokoli sledovat, a naštěstí VPN Unlimited na této frontě poskytuje.

Podle zásad ochrany soukromí majitel VPN Unlimited KeepSolid Inc. „NEBUDE shromažďovat a protokolovat žádné uživatelské aktivity při používání kterékoli ze svých služeb VPN, kromě celkového množství webového provozu pro každou relaci a data relace. “Její zásada no-logs znamená, že nejsou uložena žádná data o provozu a pouze minimální data relace, takže neexistují žádné informace, které by bylo možné vysledovat zpět k jednotlivému uživateli. I kdyby někdo požadoval předání informací, neměl by co dát.

Tento poskytovatel používá 128bitové šifrování AES nebo 256bitové šifrování AES, v závislosti na používaném protokolu. To je ve spojení s 2,048bitovými RSA klíči pro autentizaci a perfektní dopředné utajení. Na výběr je několik možností protokolu, včetně OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, KeepSolid Wise a PPTP.

KeepSolid Wise je tajný protokol který používá porty TCP 443 a UDP 33434 k obcházení i těch nejpřísnějších webových omezení, i když poskytovatel varuje, že může snížit výkon. Můžete přepínat protokoly Nastavení > Nastavení sítě.

Aplikace přicházejí s vestavěnou ochranou proti úniku DNS, která zabraňuje úniku vaší IP adresy z šifrovaného tunelu. VPN Unlimited používá veřejné servery DNS provozované společností Google na rozdíl od soukromých serverů. To znamená, že Google může sledovat historii procházení prostřednictvím požadavků DNS, i když ve skutečnosti nevidí vaši skutečnou IP adresu. Ochranu proti úniku DNS lze zapínat a vypínat v systému Windows Nastavení > Nastavení sítě.

Je zabudován přepínač zabíjení, který v případě ztráty připojení VPN z nějakého důvodu funguje jako záloha zabíjením internetového připojení. Přepínač kill je ve výchozím nastavení povolen a není možné jej vypnout.

Ještě jedna věc, kterou stojí za to podrobněji popsat, je Důvěryhodné sítě Vlastnosti. Toto není vlastně bezpečnostní funkce, protože snižuje bezpečnost, ale může se hodit. Při připojení k důvěryhodným sítím můžete VPN v zásadě automaticky vypnout. Možná to budete chtít udělat, pokud provádíte činnosti, které nevyžadují vysokou úroveň zabezpečení nebo soukromí a které by byly zpomaleny nebo omezeny použitím VPN.

Nakonec je zde automatická ochrana wifi. Při zapnutí to automaticky vynutí připojení VPN při každém připojení k síti Wi-Fi.

Služby zákazníkům

Pokud potřebujete pomoc s nastavením nebo setkáním se s problémy při používání služby VPN, je pravděpodobné, že budete potřebovat určitou zákaznickou podporu. Vaším prvním přístavem může být stránka FAQ. Jsou to velmi důkladné, přehledné a snadno použitelné. Vedle nich najdete také návody s podrobnými pokyny pro nastavení různých aplikací a ruční konfigurace.

Pokud potřebujete mluvit s členem týmu zákaznické podpory, bohužel není k dispozici žádný živý chat. Místo toho můžete odeslat e-mail nebo vyplnit kontaktní formulář. V pravém dolním rohu webové stránky Podpěra, podpora tlačítko vyvolá to, co vypadá jako živé chatovací okno, ale ve skutečnosti je to jen další e-mailový formulář. Zástupci nás však ujišťují, že funkce živého chatu je v práci.

VPN Unlimited tvrdí, že jeho průměrná doba odezvy je jedna hodina. Na naše dotazy jsme dostali odpovědi do půl hodiny až hodiny a půl, takže se zdá, že jejich tvrzení vydrží. Není to tak praktické jako live chat, ale je to celkem rychlé.

Výrok

Celkově VPN Unlimited poskytuje solidní nabídku. Nabízí možnost odblokování US Netflix, BBC iPlayer a dalších, takže je to dobrá volba pro streamery. Abyste se vyhnuli ukládání do vyrovnávací paměti, musíte se však připojit k geograficky blízkému serveru. Kombinace serverů přátelských pro P2P, neomezeného množství dat a zásady bez protokolování znamená, že by to měla být také skvělá služba pro torrentery. Pomalé rychlosti ho však činí méně atraktivní.

VPN Unlimited by měla pracovat v Číně, takže každý, kdo tam žije nebo cestuje, by to mohl považovat za solidní možnost. Ačkoli nedostatek 24/7 živého chatu může být pro některé uživatele odbočkou, zejména pro začátečníky, kteří mohou hledat snadno dostupnou podporu..

Navštivte UnlimitedVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 54