Przegląd VPN Unlimited 2020

Stosunkowo niewielki dostawca z siedzibą w USA, będący własnością KeepSolid Inc., VPN Unlimited obiecuje „zapewnić użytkownikom Internetu nieograniczony dostęp do informacji, jednocześnie zapewniając im pełną prywatność”. Chociaż nie było to przedmiotem kontrowersji. , trwa debata na temat tego, czy VPN Unlimited naprawdę może spełnić obietnice odblokowania usług ograniczonych geograficznie, bezpiecznie i prywatnie.


Wykorzystaliśmy tę usługę do uruchomienia testowego, aby zobaczyć, jak mierzy się ona z ExpressVPN, NordVPN i innymi popularnymi sieciami VPN. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zdecydować, czy VPN Unlimited jest właśnie dla Ciebie.

Funkcje i ceny

VPN Unlimited ma tylko jeden plan, ale oferuje duże rabaty, jeśli zdecydujesz się na dłuższy okres.

VPN Nieograniczone ceny.

Jeśli płacisz co miesiąc, wydasz 9,99 USD miesięcznie. Możesz jednak uzyskać o połowę mniejszą cenę i zapłacić 5,00 USD miesięcznie, rejestrując się na okres roczny. Trzy lata to jeszcze lepsza oferta za 2,78 USD miesięcznie.

Oprócz standardowego planu opcjonalne dodatki obejmują własny osobisty serwer VPN (od 18,33 USD miesięcznie) lub osobisty statyczny adres IP (od 12,50 USD miesięcznie).

VPN nieograniczony osobisty VPN

Każdy plan umożliwia podłącz do pięciu urządzeń jednocześnie. Router liczy się jako jedno urządzenie, więc powinieneś móc z łatwością objąć dom jednym planem.

Ogólnie są to całkiem dobre oferty i chociaż podobne oferty są oferowane przez konkurentów, znajdują się w dolnej części skali i są zdecydowanie droższe alternatywy. Plany są objęte 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co jest mniej hojne niż wielu konkurentów, którzy oferują 14-dniowe lub nawet 30-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy.

Płatność jest akceptowana w formie karty kredytowej, PayPal, Amazon, bitcoin, MINT, AliPay, niektórych kart upominkowych oraz kilku innych opcji. Aplikacje można pobrać na systemy Windows, MacOS, iOS, Android, Linux i Windows Phone. Jeśli chcesz chronić swój domowy router, możesz kupić wstępnie skonfigurowany router od FlashRouters lub ręcznie skonfigurować zgodny router.

Plany dają ci dostęp do ponad 400 serwerów w ponad 70 lokalizacjach. Nie ma ograniczenia danych, więc możesz swobodnie przeglądać, przesyłać strumieniowo i pobierać. P2P jest dozwolony na niektórych serwerach, więc VPN Unlimited nadaje się do torrentowania.

Najważniejsze zabezpieczenia obejmują silne szyfrowanie, idealną tajemnicę przekazywania, ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik „zabicia”. Istnieje wybór protokołów, w tym OpenVPN i własny protokół KeepSolid, KeepSolid Wise.

Konfiguracja i interfejs

Po zarejestrowaniu się w VPN Unlimited konfiguracja jest bardzo prosta. Po prostu pobierz odpowiednią aplikację na swoje urządzenie, a następnie zainstaluj ją i uruchom. Na potrzeby tej recenzji wypróbowaliśmy klienta stacjonarnego Windows i aplikację mobilną na iOS.

Pulpit

W przypadku wersji komputerowej dla systemu Windows po uruchomieniu aplikacji pojawi się monit o zalogowanie się przy użyciu poświadczeń. Następnie zostanie wyświetlona krótka prezentacja aplikacji, która pomoże Ci poruszać się po różnych sekcjach.

Główny ekran pulpitu VPN Unlimited.

Nie jest to jednak naprawdę potrzebne, ponieważ sama aplikacja jest ogólnie intuicyjna i łatwa w użyciu. Po przejściu do ekranu głównego możesz użyć lewego górnego przełącznika, aby połączyć się i rozłączyć.

Ekran serwera VPN Unlimited.

Jeśli nie wybierzesz konkretnego serwera, nastąpi połączenie z najszybszym serwerem dla Twojej lokalizacji. Aby wybrać, z którym chcesz się połączyć, możesz wybrać serwer kartę, aby wyświetlić listę opcji.

Lista serwerów VPN Unlimited.

Pierwszych kilka opcji to Optymalny i kilka opcji przesyłania strumieniowego. The Optymalny wybór automatycznie przeniesie Cię do najszybszego serwera. Dostępne są opcje przesyłania strumieniowego, aby odblokować platformy takie jak Netflix i BBC iPlayer.

Pozostała część listy jest uporządkowana alfabetycznie według kraju, ale miasto jest wymienione obok nazwy kraju. Możesz oznaczyć lokalizację jako ulubioną, klikając gwiazdkę po jej prawej stronie. Następnie po przejściu do Ulubione zostanie wyświetlona lokalizacja oznaczona gwiazdką. Na liście znajduje się również funkcja wyszukiwania, która pozwala oszczędzić przewijanie i znaleźć to, czego szukasz.

Ustawienia VPN Unlimited.

Przechodząc do Ustawienia w zakładce znajdziesz tutaj losowy wybór opcji ułożonych w dowolnej kolejności. Użyj kodu i Zmień hasło do konta są oczywiste.

Tuż poniżej masz Ustawienia sieci. Tutaj możesz zdecydować, którego protokołu użyć, z opcjami takimi jak OpenVPN i KeepSolid Wise. Obok każdej opcji znajduje się krótki opis tego, czego można oczekiwać od tego protokołu pod względem bezpieczeństwa i wydajności.

Ustawienia sieci VPN Unlimited.

Wracając do Ustawienia kolejna opcja to Zaufane sieci gdzie możesz dezaktywować połączenie VPN dla zaufanych sieci.

VPN Unlimited zaufane sieci.

Ogólnie rzecz biorąc, klient pulpitu wygląda dobrze i jest łatwy w użyciu, chociaż jest nieco zdezorganizowany.

mobilny

Aplikacja mobilna dla VPN Unlimited jest tak estetycznie różna od wersji komputerowej, że nikt nie zgadłby, że należy do tej samej usługi. Jednak kości aplikacji są bardzo podobne.

Po zalogowaniu się do aplikacji na iOS zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę serwera. Ma interaktywną mapę z kropkami zaznaczającymi lokalizacje serwerów. Możesz wybrać serwer, dotykając kropki. Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka z nazwą lokalizacji i symbolem włączenia / wyłączenia. Kliknięcie tego symbolu spowoduje połączenie z tym serwerem. Połączenie można włączać i wyłączać u dołu ekranu.

Mobilny ekran główny i lista serwerów VPN Unlimited.

Alternatywnie możesz użyć opcji rozwijanej, aby wybrać żądany serwer. Tutaj jest kilka opcji listy: Zalecana, Ulubione, Streaming, i Wszystko.

Aby uzyskać dostęp do ustawień, wybierz ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu i wybierz Ustawienia. Tutaj możesz włączyć automatyczną ochronę Wi-Fi (więcej na ten temat poniżej), zmienić hasło i jego ustawienia oraz włączyć Dotknij rozpoznawania ID.

Ustawienia mobilne VPN Unlimited.

Masz na dole ekranu Protokoły. Domyślnie włączone jest Optymalny, co pozwala aplikacji wybrać najlepszy protokół dla twoich bieżących warunków. W przeciwnym razie możesz ręcznie przełączać protokoły za pomocą poniższego menu.

Protokoły mobilne VPN Unlimited i zaufane sieci.

Z powrotem w Ustawienia ekran, poniżej protokołów, masz Zaufane sieci. Podobnie jak w przypadku aplikacji komputerowej, możesz dodać sieci, którym ufasz, aby być bezpiecznym. Po włączeniu sieć VPN nie łączy się, gdy masz połączenie z jedną z zaufanych sieci.

Serwery i wydajność

VPN Unlimited obsługuje stosunkowo niewielką sieć ponad 400 serwerów w ponad 50 krajach. Chociaż jest to większa sieć niż niektórzy dostawcy, tacy jak PrivateVPN, blednie w porównaniu do sieci takiej jak NordVPN, składającej się z ponad 4500 serwerów.

Aby wybrać serwer, kliknij serwer zakładkę po lewej stronie klienta i zobacz pełną listę. U góry możesz wybrać określony typ serwera, w tym Optymalny dla najszybszego lub Streaming (dla określonych usług przesyłania strumieniowego). Niektórzy dostawcy umożliwiają wyświetlanie serwerów według miasta, ale VPN Unlimited po prostu alfabetycznie według kraju i pokazuje miasto obok.

Poniżej każdej lokalizacji serwera można zobaczyć bieżące obciążenie tego serwera. Możesz dodać serwer do listy ulubionych, klikając gwiazdkę po prawej stronie, i wyświetlić listę ulubionych, klikając przycisk Ulubione patka. Serwery, które pozwalają P2P są oznaczone TORRENTY. Lista serwerów w aplikacji mobilnej jest podobna do tej w wersji komputerowej, z tym wyjątkiem, że serwery P2P nie są oznaczone.

Przetestowaliśmy kilka serwerów w USA i Wielkiej Brytanii z naszej testowej lokalizacji w Kanadzie. W większości byliśmy w stanie przesyłać strumieniowo wideo HD bez buforowania i mogliśmy grać w gry online bez problemów. Czas połączenia z serwerem nigdy nie był dłuższy niż kilka sekund, a przeważnie nie było zauważalnego spowolnienia podczas przeglądania.

Wyjątkiem był testowany przez nas serwer w Wielkiej Brytanii, który zdecydowanie spowolnił ogólne przeglądanie. Doświadczyliśmy również buforowania podczas przesyłania strumieniowego wideo HD przez ten serwer. To był najbardziej oddalony geograficznie serwer, który przetestowaliśmy, więc mógł to być problem. W związku z tym warto zawsze starać się łączyć z pobliskim serwerem, jeśli to możliwe.

Wydajność testu prędkości VPN Unlimited

Staramy się, aby nasze testy prędkości były jak najbardziej empiryczne, dlatego łączymy się z różnymi lokalizacjami serwerów i uruchamiamy testy dla każdego cztery razy dziennie (w odstępach sześciogodzinnych). Testujemy serwery VPN w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hongkongu, Niemczech i Australii. Testy są przeprowadzane z Kanady, a plik testowy 50 MB jest pobierany z serwera w USA.

Dla każdego uruchomionego testu rejestrowana jest średnia prędkość pobierania, a dane zbiorcze są wyświetlane na interaktywnym wykresie poniżej. w Prosty możesz zobaczyć, jak VPN Unlimited wypada w porównaniu z innymi dostawcami VPN, którzy przetestowaliśmy pod względem mediany prędkości pobierania. Jak widać, jest to najwolniejszy, jaki do tej pory oceniliśmy.

< a href = ’#’>< img alt = ’„ src = ’https:& # 47;& # 47; public.tableau.com& # 47; statyczny& # 47; obrazy& # 47; VP& # 47; VPNSpeedTestResults& # 47; Prosty& # 47; 1_rss.png ’style =’ border: none ’/>< / a>

var divElement = document.getElementById ('viz1525284276716'); var vizElement = divElement.getElementsByTagName ('object') [0]; vizElement.style.width = '100%'; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + 'px'; var scriptElement = document.createElement ('script'); scriptElement.src = 'https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js'; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Przełączam na Szczegółowe karta pokazuje bardziej szczegółową wersję wyników. Widać tutaj, że VPN Unlimited po prostu nie mierzy się z konkurencją i nie oznacza żadnych szybkich prędkości. Na plus, rozrzut wyników jest dość wąski, więc przynajmniej wiesz, czego się spodziewać, gdy będziesz go używać od dłuższego czasu.

Pamiętaj, że testy te mogą służyć jedynie jako ogólne wskazanie wydajności, którą możesz zobaczyć, i nie można ich uznać za ostateczne. Naturalna niestabilność Internetu dodaje znaczącego czynnika losowości. Ponadto możesz zauważyć wolniejsze lub szybsze lub prędkości w zależności od połączenia oraz mniejsze lub większe rozbieżności w wynikach.

Czy VPN Unlimited odblokowuje Netflix?

Tak, VPN Unlimited odblokowuje Netflix. Podczas testowania Netflix zwykle najpierw testujemy kilka losowych serwerów, aby sprawdzić, czy będą działać. Korzystaliśmy z kilku serwerów zlokalizowanych na wschodzie i zachodzie Stanów Zjednoczonych, ale bez powodzenia. Za każdym razem otrzymywaliśmy przerażający błąd serwera proxy Netflix.

Jednak, jak wspomniano wcześniej, na liście serwerów VPN Unlimited możesz wybrać specjalne opcje przesyłania strumieniowego. Kiedy wybraliśmy Streaming, Netflix, Hulu, Kalifornia, San Francisco, mogliśmy bezproblemowo oglądać Netflix.

Dzięki serwisowi Netflix ograniczającemu korzystanie z sieci VPN w celu uzyskania dostępu do ich treści, wielu dostawców po prostu nie może umożliwić użytkownikom dostępu do usługi. Inni wymagają od użytkowników skontaktowania się z obsługą klienta w celu skierowania ich na odpowiedni serwer. Chociaż nie jest to wielka szansa, aby wskoczyć na czat na żywo, jest to z pewnością zaletą, aby móc po prostu kliknąć i połączyć się w wolnym czasie.

Podobnie jak w przypadku wielu innych dostawców, wydaje się, że VPN Unlimited działa tylko w celu odblokowania amerykańskiej biblioteki Netflix. Ten jest najbardziej popularny, więc dostawcy zwykle nie wydają dodatkowych zasobów, próbując odblokować inne, chociaż są takie, które.

Oprócz Netflix próbowaliśmy również uzyskać dostęp do innych usług przesyłania strumieniowego. Osoby poszukujące treści w Wielkiej Brytanii ucieszą się, że brytyjski serwer transmisji strumieniowej odblokował BBC iPlayer, All 4 i ITV Hub. Niestety, nie mieliśmy tyle szczęścia, próbując uzyskać dostęp do Amazon Prime Video z amerykańskim serwerem strumieniowym lub innymi serwerami amerykańskimi w tym zakresie.

Czy VPN Unlimited działa w Chinach??

Tak, VPN Unlimited powinien działać w Chinach. Ponieważ chińska Wielka Zapora sieciowa wzmacnia się i staje się coraz trudniejsza do pokonania, wielu dostawców VPN prawie zrezygnowało z próby obsługi użytkowników w Chinach. VPN Unlimited jest jednym z nielicznych, który wciąż się stara i zapewnia chińskim użytkownikom opcje dostępu do darmowej sieci.

Twierdzi, że udostępnia sześć opcji lokalizacji: Kanada, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Singapur i Hongkong. Jednak, aby uzyskać najlepszą szansę na połączenie, powinieneś używać protokołu KeepSolid Wise, protokołu ukrytego zaprojektowanego w celu pokonania najsilniejszych zapór ogniowych.

Bezpieczeństwo i prywatność

VPN Unlimited jest własnością KeepSolid Inc., amerykańskiej firmy, która może dzwonić dzwonkami alarmowymi dla osób martwiących się o zatrzymywanie danych. Rzeczywiście, USA są krajem pięciu oczu (i czternastu oczu). Oznacza to, że agencje rządowe z innych krajów sojuszu mogą potencjalnie szpiegować użytkowników i składać rozkazy w firmie VPN. Najlepsza ochrona przed inwigilacją polega na tym, że nikt nie może śledzić żadnych informacji, a na szczęście VPN Unlimited zapewnia na tym froncie.

Zgodnie z polityką prywatności, właściciel VPN Unlimited, KeepSolid Inc., „NIE zbiera i nie rejestruje żadnych działań użytkowników podczas korzystania z ich usług VPN, z wyjątkiem całkowitej ilości ruchu w sieci dla każdej sesji i dat sesji. ”Jej zasady braku dzienników oznaczają, że nie są przechowywane żadne dane o ruchu i tylko minimalne dane sesji, więc nie ma informacji, które można by przypisać poszczególnym użytkownikom. Nawet gdyby ktoś zażądał przekazania informacji, nie miałby nic do zaoferowania.

Ten dostawca stosuje 128-bitowe szyfrowanie AES lub 256-bitowe szyfrowanie AES, w zależności od używanego protokołu. Jest to w połączeniu z 2.048-bitowymi kluczami RSA do uwierzytelniania, a także idealnej tajemnicy przekazywania. Do wyboru jest wiele opcji protokołu, w tym OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, KeepSolid Wise i PPTP.

KeepSolid Wise to ukryty protokół który wykorzystuje porty TCP 443 i UDP 33434, aby ominąć nawet najostrzejsze ograniczenia sieciowe, chociaż dostawca ostrzega, że ​​może to obniżyć wydajność. Możesz zmienić swoje protokoły Ustawienia > Ustawienia sieci.

Aplikacje mają wbudowaną ochronę przed wyciekiem DNS, aby Twój adres IP nie uciekał z zaszyfrowanego tunelu. VPN Unlimited korzysta z publicznych serwerów DNS - obsługiwanych przez Google - w przeciwieństwie do prywatnych. Oznacza to, że Google może śledzić historię przeglądania za pomocą żądań DNS, chociaż tak naprawdę nie widzi twojego prawdziwego adresu IP. Ochronę przed wyciekiem DNS można włączać i wyłączać Ustawienia > Ustawienia sieci.

Wbudowany jest przełącznik zabijania, który działa jako kopia zapasowa, zabijając połączenie internetowe, jeśli połączenie VPN zostanie z jakiegoś powodu utracone. Przełącznik zabijania jest domyślnie włączony i nie ma opcji, aby go wyłączyć.

Jeszcze jedną rzeczą, którą warto szczegółowo opisać, jest Zaufane sieci funkcja. To nie jest tak naprawdę funkcja bezpieczeństwa, ponieważ zmniejsza bezpieczeństwo, ale może się przydać. Zasadniczo możesz automatycznie wyłączyć VPN po podłączeniu do zaufanych sieci. Możesz to zrobić, jeśli prowadzisz działania, które nie wymagają wysokiego poziomu bezpieczeństwa lub prywatności i które zostałyby spowolnione lub utrudnione przez korzystanie z VPN.

Wreszcie istnieje automatyczna ochrona Wi-Fi. Po włączeniu automatycznie wymusza połączenie VPN za każdym razem, gdy łączysz się z siecią Wi-Fi.

Obsługa klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji lub napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z usługi VPN, prawdopodobnie będziesz potrzebować wsparcia klienta po drodze. Pierwszym portem zawinięcia mogą być strony FAQ. Są to dość dokładne, dobrze zorganizowane i łatwe w użyciu. Oprócz nich znajdziesz także podręczniki zawierające szczegółowe instrukcje konfiguracji różnych aplikacji i konfiguracji ręcznej.

Jeśli potrzebujesz porozmawiać z członkiem zespołu obsługi klienta, niestety nie ma dostępnego czatu na żywo. Zamiast tego możesz wysłać wiadomość e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy. W prawym dolnym rogu strony internetowej Wsparcie przycisk wyświetla okno czatu na żywo, ale w rzeczywistości jest to tylko kolejny formularz e-mail. Jednak przedstawiciele zapewniają nas, że funkcja czatu na żywo jest w toku.

VPN Unlimited twierdzi, że jego średni czas reakcji wynosi jedną godzinę. Odpowiedzi na nasze zapytania otrzymaliśmy w ciągu około pół godziny do półtorej godziny, więc ich roszczenie wydaje się podtrzymywać. Nie jest tak przydatny jak czat na żywo, ale jest dość szybki.

Werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, VPN Unlimited zapewnia solidną ofertę. Oferuje możliwość odblokowania US Netflix, BBC iPlayer i innych, więc jest to dobra opcja dla streamerów. Musisz jednak połączyć się z geograficznie zamkniętym serwerem, aby uniknąć buforowania. Połączenie przyjaznych serwerów P2P, nieograniczonej ilości danych i polityki braku logów oznacza, że ​​powinna to być również świetna usługa dla torrentów. Jednak niskie prędkości sprawiają, że jest mniej atrakcyjna.

VPN Unlimited powinien działać w Chinach, więc każdy, kto tam mieszka lub podróżuje, może uznać to za solidną opcję. Chociaż brak czatu na żywo przez całą dobę może być zniechęceniem dla niektórych użytkowników, szczególnie dla początkujących, którzy szukają łatwo dostępnego wsparcia.

Odwiedź UnlimitedVPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 + = 32