Kontrola vyrovnávací paměti VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Buffered VPN byla založena v Budapešti v roce 2013 a konečně spustila verzi 1.0 své aplikace v březnu 2016. Další službou VPN, která prohlašuje, že je nejrychlejší a nejbezpečnější ze všech, Buffered říká, že jejím úkolem je učinit internet méně omezeným místem.

Pokud nejste členem tisku, Buffered nenabízí bezplatnou zkušební verzi. Uživatelé mohou využít 30denní záruku vrácení peněz s několika upozorněními: musíte použít vyrovnávací paměť pod 100krát, spotřebovat méně než 10 GB šířky pásma a být připojeni méně než 10 hodin.

Vyrovnávací paměť má pouze jednu úroveň předplatného, ​​ale ceny se liší v závislosti na tom, jak dlouho jste ochotni se zavázat. Jeden měsíc stojí 12,99 $ (10,03 GBP). Šestiměsíční plán srazí cenu na 9,99 $ (7,72 GBP) za měsíc a celý rok na 8,25 USD (6,37 GBP) za měsíc. To je přímo v horní cenové kategorii, pokud jde o VPN, přímo tam s ExpressVPN.

Funkce

bufferované servery a připojené
Předplatné vám umožní neomezenou šířku pásma a až pět současných připojení, což z něj dělá lepší řešení pro rodinu, skupinu přátel nebo malou kancelář než jednotliví uživatelé..

Buffered podporuje pouze protokol OpenVPN, ať už používáte jeho aplikaci nebo ne. OpenVPN je obecně považován za nejdůvěryhodnější a nejbezpečnější VPN protokol pro zákazníky, ale nepřichází s vestavěnou podporou ve většině operačních systémů, jako je PPTP nebo L2TP / IPSec. Vyrovnávací paměť podporuje připojení UDP i TCP, ale výchozí nastavení je UDP.


Službu pouze pro OpenVPN bychom si udělali dobře, kromě toho, že služba Buffered nevyrábí žádné mobilní aplikace - nikoli pro Android, iOS nebo jinou mobilní platformu. Protože zákazníci nemohou pouze nastavit připojení L2TP / IPSec pomocí zabudovaného nastavení VPN v telefonu, musí si stáhnout aplikaci OpenVPN od jiného výrobce, jako je OpenVPN Connect. Protože konfigurační soubory pro Buffered nejsou součástí těchto aplikací, mobilní uživatelé je musí stáhnout a importovat z webu Buffered..

Klienti pro stolní počítače jsou k dispozici pro Windows a Mac OSX. Starší verze systému Linux (v0.6) je stále ve verzi beta.

Funguje Buffered VPN s Netflixem?

Ano, při připojení k serveru s vyrovnávací pamětí ve Spojených státech jsme mohli streamovat americký katalog pořadů Netflix. Vyrovnávací VPN obešla chybu proxy serveru Netflix bez problémů. Ve skutečnosti jsou vyrovnávací paměti tak jistí, že dokonce mají vyhrazenou stránku Netflix.

Nastavení a rozhraní

Jakmile je účet aktivován prostřednictvím e-mailového potvrzení, musí uživatel pouze stáhnout a nainstalovat klienta a poté zadat své uživatelské jméno a heslo.

Aplikace ve vyrovnávací paměti pro stolní počítače obsahuje krásné a hladké rozhraní. Jednoduché rozvržení obsahuje seznam serverů a jejich časy ping, i když časy ping, které ukazují latenci, nikdy nefungovaly, když jsme to testovali. Servery lze připnout na vrchol tím, že je označíte hvězdičkou. V nabídce možností nezapomeňte přepnout na nastavení Uložit přihlašovací údaje, abyste při každém otevření aplikace nemuseli znovu zadávat přihlašovací údaje. Můžete také nastavit automatické přihlášení a připojení.

Po připojení aplikace zobrazí souhrn připojení včetně času připojení, pingu (nefungovalo), rychlosti stahování a odesílání, celkového stahování a nahrání dat v aktuální relaci a přiřazené adresy IP.

testy s vyrovnávací pamětí a testy brány firewall

Test stahování vám umožní zkontrolovat jak rychlost stahování mezi počítačem a serverem VPN (vnitřní IP), tak rychlost mezi serverem VPN a cílem (vnější IP). Test brány firewall navíc umožňuje uživateli zjistit, které porty UDP a TCP jsou otevřené, což je užitečné, pokud potřebujete port předat dál. Uživatelé si mohou před připojením vybrat z řady portů v možnostech připojení.

Kromě dat ping, která se vždy objevují jako „N / A“, je aplikace Buffered jednoduchým, intuitivním a pohotovým klientem, který by začínající uživatelé neměli mít problém přijít na to.

Servery a výkon

Buffered provozuje servery ve 31 zemích, přičemž každá má dvě umístění ve Spojených státech a Velké Británii. To je výběr uprostřed silnice, ale možná trochu úzký s ohledem na cenu.

Bez jakýchkoli problémů jsme streamovali video ve vysokém rozlišení 1080p. Video bylo načteno daleko za vyrovnávací pamětí. Podařilo se nám hrát Brawlhalla, bojovou hru ve stylu Super Smash Bros, bez výrazného zpoždění.

Připojení byla jednou funkční a funkční, ale příležitostně jsme se setkali s problémy při zahájení připojení. Zdá se, že změna portu z výchozího 443 tento problém vyřeší.

Pro empiričtější testování rychlosti jsme stáhli stejný soubor 82,7 MB (komprimovaný z 103 MB) třikrát ze tří různých serverů ve třech různých časech denně, celkem devět testů. Totéž jsme udělali bez VPN jako kontrolní skupiny. Pro srovnání jsme zahrnuli výsledky testů pro TigerVPN, další VPN, kterou jsme v té době testovali. Testovali jsme server na východním pobřeží USA, server na západním pobřeží USA a server v Londýně. V níže uvedeném rámečku představuje tlustá černá čára střední dobu stahování, zatímco červený diamant představuje střední hodnotu. Nižší je lepší.

vpn test rychlosti

Vyrovnávací paměť fungovala dostatečně dobře, ale neodfoukla nás. Výsledky byly dosti konzistentní s žádnými velkými odlehlými hodnotami. Zatímco střední doba stahování byla vyšší než TigerVPN, průměrný průměrný čas stahování se skóroval výrazně lépe.

Mějte na paměti, že tento test není definitivním ukazatelem, který VPN je nejrychlejší. Inherentní volatilita internetu přidává významný faktor náhodnosti, takže testy rychlosti VPN by měly být vždy prováděny s velkým množstvím soli. Poloha našeho testera je v Buenos Aires v Argentině, kde se tyto testy provádějí při připojení 10 Mb / s. Osoby s rychlejším připojením si mohou všimnout větší nesrovnalosti v rychlosti.

Bezpečnostní

Připojení k serverům s vyrovnávací pamětí jsou šifrována pomocí 128bitového algoritmu AES SSL. To není tak neprůstřelné jako 256bitové šifrování, které používají někteří soupeři, ale mělo by být více než dostačující k tomu, aby NSA, váš poskytovatel internetových služeb a hackeři byli venku. Menší šifrování také vede k mírně rychlejšímu připojení.

vyrovnávací nastavení

Vyrovnávací paměť používá pouze dynamické sdílené IP adresy, které se pravidelně mění a každý z nich používá mnoho uživatelů najednou. Toto přidává významnou vrstvu anonymity, ale může to být nepříjemné při návštěvě webů, které zaznamenávají IP uživatelů (např. Online bankovnictví).

Uživatelé vyrovnávacích pamětí budou používat servery DNS společnosti namísto svých poskytovatelů internetových služeb, což zajišťuje větší soukromí. Rychlý test na IPleak.net ukázal, že ochrana proti úniku DNS funguje dobře.

Aplikace ve vyrovnávací paměti nepřichází s přepínačem kill nebo síťovým zámkem, takže pokud dojde k výpadku připojení VPN, provoz bude nadále cestovat přes výchozí poskytovatele internetových služeb. To může vyhláskovat špatné zprávy pro torrentery a podobně, kteří nechtějí, aby jejich poskytovatel internetových služeb nebo kdokoli jiný věděl o své činnosti.

Vyrovnané stavy, „nikdy se nepřihlásíme“ na svůj web, ale to, co to ve skutečnosti znamená, je to, že neuchovává protokoly využití. Protokolová některá metadata relací, včetně IP adresy uživatele, času připojení a délky připojení. Tyto protokoly neobsahují žádný obsah ani aktivitu provozu uživatele VPN, ale stále by bylo vhodnější použít zásadu nulových protokolů.

Protokoly připojení jsou také uloženy v místním počítači, který může technická podpora požádat o pomoc při řešení problémů, ale tyto nejsou uloženy na serverech s vyrovnávací pamětí. Místo toho jsou uloženy ve skrytém souboru v místním uživatelském adresáři a lze k nim přistupovat z aplikace.

Společnost Buffered má sídlo v Maďarsku, které je členem Evropské unie a uvnitř schengenského prostoru.

Web shromažďuje obvyklá data, jako je IP, uživatelský agent, a ukládá fakturační údaje. Uživatelé mohou zadat svou adresu a telefonní číslo, ale je to zcela dobrovolné a může být podvodné.

Zákaznická podpora

Vyrovnávaná paměť se spoléhá výhradně na systém předávání vstupenek pro zákaznickou podporu. Nenajdete zde živý chat ani telefonní číslo. Dva lístky, které jsme zadali, trvalo asi půl dne, než jsme dostali odpověď - ne úplně rychlý obrat. Nejsou uvedeny žádné hodiny, ale máme podezření, že zákaznická podpora trvá pouze v maďarských kancelářských hodinách. Odpovědi byly kompetentní a věcné.

Aktualizace: Buffered říká, že nyní má nepřetržitý podpůrný personál a zkrátil dobu odezvy na čtyři hodiny. Stále však neexistuje žádná živá podpora.

Na webových stránkách se nachází řada často kladených otázek a článků podpory, včetně pokynů pro ruční nastavení pro všechna zařízení, která ještě nemají aplikaci. Na webu se však nedají prohledávat, takže můžete mít snadnější čas najít to, co chcete, zadáním na Google.

Během naší doby se službou Buffered jsme neobdrželi žádné nevyžádané e-maily ani jinou komunikaci.

Výrok

Buffered je solidní služba VPN s přátelskou aplikací, díky níž je dobrou volbou pro začínající uživatele. Rychlosti jsou přijatelné, bezpečnost je dostatečná a umožňuje mnoho současných připojení, ale nic opravdu křičí „páni“. Nevýhodou je, že některé záznamy jsou vedeny, zákaznický servis je pomalý a neexistují žádné mobilní aplikace. To, s čím nakonec skončíte, nezaručuje vysokou cenu, pokud nedostanete přátele nebo spolupracovníky.

Navštivte Buffered VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =