Celková kontrola VPN

Total VPN byla zahájena v roce 2014 a je relativním nováčkem na trhu VPN. Jeho cílem je nalákat uživatele na bezplatný plán, který omezuje uživatele na tři servery v Nizozemsku, na Islandu a v Singapuru s datovým limitem 2 Mbps. Data jsou však neomezená a Total VPN přichází zabalena do krásné, snadno použitelné aplikace. Podívejme se, jak Total VPN porovnává s některými z našich nejlépe hodnocených VPN, jako jsou ExpressVPN a NordVPN.


AKTUALIZACE, 2. srpna 2016: I když v našich testech fungovala Total VPN dobře, měli jsme několik komentářů k fakturačním problémům a účtování zákazníků více, než se očekávalo. Z tohoto důvodu jsme snížili hodnocení o jednu hvězdičku. Tuto situaci budeme i nadále sledovat a podle potřeby aktualizujeme tento přezkum a hodnocení.

Prémiová verze nabízí jednu z nejlevnějších možností placené VPN na trhu, počínaje 4,49 $ měsíčně. 24 měsíční předplatné sníží toto číslo na 2,99 $ za měsíc a 12 měsíců vám poskytne stejnou službu za 3,59 $ za měsíc. Každé předplatné služby Total VPN premium je poskytováno s 30denní zárukou vrácení peněz (není to nikde na webu významné, ale je to z hlediska podmínek & podmínky). Platbu lze provést pouze kreditní kartou nebo PayPal. Není možné platit bitcoiny, dárkovými kartami nebo jinými platebními branami třetích stran.

Funkce

celková vpn desktopová aplikace

Celkem aplikací VPN jsou k dispozici pro Windows, Mac OSX, iOS a Android. Pro uživatele systému Linux jsou k dispozici návody pro ruční konfiguraci.

Normální účet umožňuje použití pro tři současná zařízení. Pokud potřebujete více než to, náklady na doplněk pro více zařízení stojí 14,95 GBP ročně (21,72 $ ... ceny všech doplňků jsou v britských librách).

K dispozici jsou tři protokoly VPN: OpenVPN, PPTP a IKEv2. Doporučujeme OpenVPN, ale IKEv2 je užitečná na mobilních zařízeních s nestabilním připojením. Je to také jeden z mála protokolů, který funguje na zařízeních Blackberry, ačkoli neexistuje žádná nativní aplikace Blackberry. Mobilní aplikace se připojuje pouze prostřednictvím OpenVPN.

Je zřejmé, že Total VPN zacílí na začínající uživatele, kteří chtějí cenově dostupnou, bez možnosti VPN VPN. Přestože je intuitivní a snadno použitelný, obětuje některé funkce nalezené v robustnějších aplikacích. Nenajdete například přepínač zabíjení nebo ochranu proti úniku DNS.

Total VPN nabízí několik prémiových serverů, které omezují počet osob povolených na každém za dalších 25 GBP ročně. Netestovali jsme tyto „přeplňované“ servery, ale je trochu znepokojující, že s lidmi, kteří platí za normální předplatné, se při šířce pásma nezachází stejně. Je to jako odpor k lidem, kteří létají v první třídě, když jste uvízli v autokaru. Ti, kteří zaplatí více, uvalí na vaši nohu místnost.

SmartDNS v současné době není podporován, ale web Total VPN říká, že je „na plánu a brzy bude vydán“.

Netflix zablokoval americké servery Total VPN v USA, ačkoli jsme v několika dalších zemích úspěšně sledovali servery ze serverů. Americký katalog pořadů nebyl z těchto míst zjevně k dispozici.

Nastavení a rozhraní

Nastavení je stejně snadné jako průvodce rychlým stažením a instalací. Zadejte e-mail a heslo, jste přihlášeni a bezplatní uživatelé to ani nemusí dělat. Nejsou vyžadovány žádné aktivační kódy, ověřování e-mailem ani dvoufázové ověřování, i když ti, kteří si nejvíce uvědomují zabezpečení, by to mohli vidět jako podvod namísto profesionálního.
celkem vpn android

Aplikace Total VPN zdůrazňují jednoduchost a jsou krásně navrženy na stolních i mobilních platformách. Přímý seznam serverů a tlačítko pro připojení jsou vše, s čím uživatel skutečně potřebuje komunikovat. Servery lze označit hvězdičkou, takže se zobrazí v horní části seznamu. Po připojení se na domovské stránce zobrazí přehled serveru, využití, trvání připojení, protokol a limit šířky pásma (neomezeno na placenou verzi). K dispozici je vyhledávací lišta, takže nemusíte procházet celý seznam serverů, abyste našli konkrétní zemi nebo město.

Karta nastavení vás propojí s vaším účtem, nastaví protokol a rozhodne, zda se má spustit a připojit při spuštění. Můžete také přepínat oznámení, marketingové zprávy a bezpečnostní tipy. Vypnuli jsme poslední dvě, abychom se zbavili reklam.
celkový přední panel systému

Ve verzi pro stolní počítač bude aplikace spuštěna tiše na hlavním panelu. Ikona se nemění v závislosti na tom, zda je připojena nebo ne, ale jde o drobnou stížnost. Klepnutím pravým tlačítkem získáte přístup k serverům označeným hvězdičkou, odpojení, kontrola aktualizací a přístup k nastavením.

Mobilní aplikace je stejně jednoduchá a skládá se ze seznamu serverů a domovské stránky s podrobnostmi o připojení. Po instalaci je proces nastavení téměř stejný, vyžaduje pouze váš e-mail a heslo. Servery označené hvězdičkou budou synchronizovány napříč zařízeními.

Aplikace vypadají skvěle a nemohly být intuitivnější, ale totéž nelze říci pro web. Vypadá to dobře, ale navigace je obtížná. Obzvláště bezplatní uživatelé najdou bolest najít informace o řešení problémů a podporu. Stránka je roztříštěná bez jasných odkazů na stránky, které jsme hledali. Mohlo by to opravdu použít vyhledávací lištu, která indexuje celý web.

Servery a výkon

Premium uživatelé sítě Total VPN získají přístup k 33 serverům ve 27 zemích. USA hostí servery v sedmi městech, zatímco každá jiná země získává jedno. To nezahrnuje výše uvedený doplněk „supercharged“ serverů. Seznam serverů na webu zobrazí aktuální zatížení všech dostupných serverů. Několik z nich má často nad kapacitu, jako je New York, což je výchozí server při otevření aplikace, ale většina z nich zvládne mnohem více.
celkové zatížení serveru vpn

Pokud si vyberete server moudře, neměli by uživatelé prémiové sítě VPN mít potíže se streamováním videa 1080p. Normálně rád hraji několik kol Brawlhally, online bojové hry ve stylu Super Smash Bros ve službě Steam, abych vyzkoušel latenci. Při používání Total VPN jsme se bohužel nemohli připojit k serverům hry. Nemohl jsem určit příčinu a problém nastal z více umístění a na různých protokolech VPN. Podařilo se mi poskočit na veřejný server pro Don'tt Starve Together, kde jsem nezažil žádné znatelné zpoždění. Stále však stojí za to, aby hráči zajistili, že si mohou alespoň před navázáním prémiového předplatného navázat spojení se svou volbou pomocí bezplatné verze..

Pokud jde o bezplatnou verzi, je to pro hraní příliš pomalé. Dokázal jsem streamovat Netflix v nízké kvalitě, ale nebylo to hezké. Omezení rychlosti 2 Mb / s je dobré pro běžné surfování po webu.

Aby byly testy rychlosti co nejvíce empirické, stáhli jsme stejný soubor 82,7 MB (komprimovaný z 103 MB) třikrát ze tří různých serverů při třech různých časech denně, celkem devět testů. Provedli jsme další testy provedené téměř ve stejnou dobu bez VPN pro kontrolní skupinu. Časy pro několik dalších sítí VPN jsou pro srovnání zahrnuty, i když byly testovány dříve. Připojil jsem se k serverům v Miami a Atlantě v USA, které jsou pro mě geograficky nejblíže a v Londýně. V níže uvedeném rámečku představuje tlustá černá čára střední dobu stahování, zatímco červený diamant představuje střední hodnotu. Nižší je lepší.

vpn test rychlosti

Celková VPN překonala všechny ostatní VPN, které jsme doposud testovali, včetně mnohem dražšího ExpressVPN. Rozdíl mezi používáním a nepoužíváním VPN téměř nezměnil. Doufejme, že jak se síť Total VPN stává populárnější, dokáže udržet tyto fantastické rychlosti.

Mějte na paměti, že tento test není definitivním ukazatelem, který VPN je nejrychlejší. Inherentní volatilita internetu přidává významný faktor náhodnosti, takže testy rychlosti VPN by měly být vždy prováděny s velkým zrnem soli. Moje původní umístění je v Bogotě v Kolumbii, kde tyto testy provádím při připojení 10 Mb / s. Osoby s rychlejším připojením si mohou všimnout větší nesrovnalosti v rychlosti.

Bezpečnostní

Při prvním spuštění aplikace pro stolní počítače je výchozím protokolem připojení PPTP. Vaše první akce by měla být v nastavení a přepnutí na OpenVPN. PPTP má rychlé zdokumentované zranitelnosti a není považováno za bezpečné. IKEv2 je také k dispozici a je dobrou volbou, pokud nechcete používat OpenVPN.
celkové nastavení vpn

Protokol OpenVPN používá 256bitové šifrování AES, které je stejně silné jako šifrování přenosu na úrovni zákazníka. Všechny servery používají sdílené adresy IP, které zvyšují anonymitu tím, že ztěžují trasování aktivity zpět k jedinému uživateli. Total VPN nenabízí mnoho konfigurací, než výběr protokolu. Nemůžete se rozhodnout pro UDP nebo TCP a neměníte standardy šifrování.

Total VPN nemá vestavěnou ochranu proti úniku DNS. IPleak.net potvrzuje, že služba DNS neprovádí únik, když je připojen k VPN, takže uživatelé budou muset provést nějakou jinou akci, aby to zmírnili. V ideálním případě by VPN měla směrovat požadavky DNS prostřednictvím svých vlastních serverů DNS nebo třetích stran, jako je Google Public DNS. Místo toho jsou požadavky DNS stále odesílány prostřednictvím poskytovatele internetových služeb, což odhaluje skutečné umístění a adresu IP uživatele. Pokud používáte Total VPN, doporučujeme nastavit ve vašem zařízení Google Public DNS.

Podle zásad ochrany soukromí společnosti Total VPN bude společnost shromažďovat vaše jméno, adresu, telefonní číslo, faxové číslo, e-mailovou adresu, data poskytované služby, typy poskytované služby, historii plateb, způsob platby, částku plateb, datum platby, a kreditní karty nebo jiné platební informace.

Total VPN nebude uchovávat protokoly využití nebo činnosti týkající se přenášeného obsahu, ale uchovává protokoly připojení a ověřování. Patří k nim při přihlášení, IP, ze kterého se přihlašujete, vaše uživatelské jméno, zdrojová IP adresa, uživatelské jméno VPN a protokol VPN. Protokoly aktivity a použití jsou největší hrozbou pro soukromí a protokoly připojení obvykle nejsou tak znepokojující. Přesto by byla výhodnější služba bez protokolu. Total VPN je založena ve Velké Británii, kde je vymáhání práva známé pro hromadný dohled.

Webové stránky Total VPN používají některé sledovací soubory cookie, které následně předávají inzerentům a případně dalším třetím stranám.

Služby zákazníkům

Total VPN nabízí zákazníkům nepřetržitou live live chat, ale to není tak skvělé, jak to zní. Při první příležitosti, kdy jsem to zkusil, jsem čekal asi 20 minut, než jsem se vzdal a šel na oběd. Při druhém pokusu jsem čekal mezi 25 a 30 minutami, než jsem konečně dostal odpověď. K dispozici je také systém pro podávání vstupenek, i když jsem to sám nezkusil.

Pak přichází nejúspěšnější doplněk Total VPN: podpora priorit. Za dalších 9,95 GBP (14,54 USD) ročně se můžete přesunout do fronty zákaznických služeb a hovořit s nejzkušenějšími zaměstnanci. Za prvé, stejně jako doplňkové servery s přeplňovanými servery, uživatelé, kteří platí více, získají lepší služby na úkor těch, kteří platí méně. Každý by měl získat rychlý a efektivní zákaznický servis. Za druhé, služba VPN by neměla ani potřebovat takovýto doplněk; je to jen zbytečné trik, jak vydělat více peněz.

Jakmile někdo konečně odpověděl na živý chat, zdálo se, že je kompetentní a ne jako outsourcovaná univerzální firma, která zpracovává vše od chladniček po kreditní karty. Odpověděli na všechny mé otázky a věděli o produktu, který představovali.

Na webu je k dispozici znalostní báze často kladených otázek a konzultací, která umožňuje vyhledávání.

Marketingové zprávy v aplikaci lze v aplikaci vypnout, aby se zabránilo inzerci. Jako placený uživatel jsem neobdržel žádné nevyžádané e-maily ani jiné propagační akce.

Výrok

Total VPN nabízí některé z nejrychlejších rychlostí, které jsme testovali za nejnižší cenu. Pro začínající uživatele, kteří chtějí velmi cenově dostupnou variantu VPN, se vyplatí zvážit. Pokročilí uživatelé to považují za příliš hloupé, postrádající dostatečné konfigurace a ochranu soukromí. Total VPN není zcela na úrovni vyspělejších poskytovatelů, jako je ExpressVPN, ale pro nového účastníka vykazuje dobrý potenciál. Ochrana úniku DNS by měla být pro vývojáře nejvyšší prioritou.

Zákaznický servis je pomalý, ale dobře informovaný. Chtěli bychom vidět několik dalších platebních metod a několik méně placených doplňků.

Navštivte TotalVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 1