Jak sledovat True Detective online ve Velké Británii (nebo kdekoli jinde)

Jak sledovat True Detective online ve Velké Británii nebo v zahraničí


Pravý detektiv je jednou z největších show posledních několika let. Přestože bylo během prvního vydání snadné sledovat, streamování je obtížnější Pravý detektiv od konce sezóny tři. Naštěstí se stále zobrazuje několik streamovacích služeb Pravý detektiv a níže, dáme vám vědět, jak sledovat každou epizodu Pravý detektiv online z Velké Británie nebo kdekoli na světě.

Měli byste si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Ačkoli populární show jako Pravý detektiv jsou často k dispozici na stinných webech pro streamování, nedoporučujeme je používat. Zpočátku jsou videa často laggy a s nízkým rozlišením. Dále je lze kdykoli přenést do režimu offline kvůli porušení autorských práv, takže ani nemusíte vidět konec sezóny. Můžete sledovat každou sezónu Pravý detektiv zdarma, takže není třeba používat nelicencované zdroje.

Pravý detektiv je k dispozici pouze na platformách uzamčených v regionu, což znamená, že pro sledování ze zahraničí budete potřebovat VPN.

Jak se dívat na True Detective v zahraničí pomocí VPN

VPN se může zdát trochu zastrašující, ale jakmile víte, jak je používat, je skutečně velmi snadné odblokovat geograficky omezené služby v zahraničí. Streamujte podle níže uvedených kroků Pravý detektiv z Velké Británie, USA, Kanady, Mexika nebo kdekoli na světě:

  1. Začněte tím, že se zaregistrujete do vhodné sítě VPN, pokud jste tak již neučinili. Doporučujeme ExpressVPN i když NordVPN a CyberGhost jsou obě skvělé levné alternativy.
  2. Nyní si stáhněte a nainstalujte software VPN. Většina služeb nabízí celou řadu aplikací pro různé operační systémy a zařízení, takže se ujistěte, že máte tu správnou.
  3. Rozhodněte se, kterou z níže uvedených platforem chcete odblokovat.
  4. Připojte se k serveru VPN v příslušné zemi. Například pomocí amerického serveru odblokujete HBO nebo australský server pro Crave.
  5. Zkuste přehrát video na vámi vybraném webu. Měl by se spustit okamžitě, ale pokud ne, vymazání mezipaměti a souborů cookie a obnovení stránky by mělo vyřešit většinu problémů.

Jak streamovat True Detective na britské televizi

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

V současné době vám žádná velká streamovací služba ve Velké Británii neumožňuje sledovat Pravý detektiv zdarma. Můžete si však zakoupit všechna tři roční období na Amazon Prime Video a iTunes. Obě platformy mají stejnou cenu (18,99 £ za sezónu nebo 2,49 GBP za epizodu), takže není výhodné vybrat si jednu z ostatních.

Obvykle nové epizody Pravý detektiv jsou zobrazeny na Sky Atlantic, podobně jako většina ostatních HBO show. To znamená, že až bude konečně vydána čtvrtá sezóna, budete ji moci sledovat naživo v Now TV (7,99 GBP měsíčně) nebo v aplikaci Sky Go (zdarma pro stávající zákazníky Sky TV).

Pravý detektiv je k dispozici pouze v několika knihovnách Amazon Prime Video a iTunes. Pokud si ji chcete prohlédnout z Velké Británie, musíte se nejprve připojit k britskému serveru VPN. Nemáte VPN? ExpressVPN má 30denní záruku vrácení peněz takže můžete streamovat Pravý detektiv bez rizika. Pokud nejste spokojeni nebo potřebujete pouze VPN pro tento jeden úkol, můžete zrušit a požadovat úplnou refundaci.

Kde jinde můžu sledovat True Detective online?

Naštěstí několik mezinárodních streamingových platforem nese všechna tři roční období Pravý detektiv. Podívejte se níže a zjistěte, kde se dívat Pravý detektiv online ve vaší zemi:

USA

Vlajka USA

Nejjednodušší způsob, jak se dívat Pravý detektiv v USA je na HBO. Pokud váš balíček kabelové televize již obsahuje HBO, můžete přihlásit se HBO Jdi a začněte okamžitě streamovat všechna tři roční období. Nemáte kabel? Žádný problém: stačí se zaregistrovat do HBO Now. Tato služba obvykle stojí 14,99 USD za měsíc, ale přichází s týdenní zkušební verzí zdarma, takže pokud budete rychlí, budete moci sledovat vše včas.

Alternativně je tato show součástí předplatného DirecTV Now, Hulu (s doplňkem HBO) a Hotstar. DirecTV, Hulu a Hulu addon HBO nabízejí zkušební období, což znamená můžeš se dívat Pravý detektiv zdarma pokud si pamatujete, že chcete zrušit před ukončením zkušební doby. Pokud byste chtěli vlastnit digitální kopii pořadu, můžete si zakoupit Amazon Prime Video za 27,99 $ za každé roční období.

Všechny výše uvedené služby jsou geograficky omezené. Abyste je mohli používat, musíte být buď v USA nebo připojeni k americkému serveru VPN.

Kanada

Kanadská vlajka

V Kanadě je Crave jedinou streamovací službou, která vám v současné době umožňuje sledovat Pravý detektiv roční období 1–3 online. První dvě sezóny jsou součástí základního předplatného, ​​ale pro sledování třetí série budete potřebovat plán „Filmy + HBO“. To však stojí 19,98 $ CAD za měsíc, i když váš první měsíc je zdarma. Celkem je celkem 24 epizod, takže by mělo být více než dost času na dokončení série. Až budete hotovi, jednoduše zrušte účet, abyste se vyhnuli účtování.

Crave je uzamčen pro region a je k dispozici pouze v Kanadě. Chcete-li tuto službu používat v zahraničí, musíte se připojit k kanadskému serveru VPN.

Austrálie

Austrálie vlajka

Každou sezónu Pravý detektiv je k dispozici na Foxtel Now. To obvykle stojí 25 $ AUD za měsíc plus dalších 10 $ za balíček Drama channel, ale Foxtel Now nabízí 10denní bezplatnou zkušební verzi, během kterého budete moci sledovat jakýkoli obsah, který se vám líbí. Pokud zrušíte před ukončením zkušební doby, můžete efektivně streamovat každou epizodu Pravý detektiv volný, uvolnit.

Pokud 10 dnů není dost času, doporučujeme ponechat Foxtel Now další měsíc. V současné době je jedinou další možností kupovat sezóny jednotlivě za 21,99 USD za aplikaci Fetch, takže Foxtel zde nabízí slušnou hodnotu.

Načíst a Foxtel jsou uzamčeny regiony. Dále Foxtel během registrace požaduje australské telefonní číslo, což zahraničním uživatelům ztěžuje registraci. Stávající předplatitelé však stále mají přístup k těmto službám v zahraničí pomocí VPN.

Kdy vyjde pravá detektivní sezóna 4?

Podrobnosti jsou v tuto chvíli málo a daleko, ale víme, že HBO v současné době nefunguje v sezóně 4. To však neznamená, že to nikdy neuvidíme: Nic Pizzolatto, spisovatel show veřejně řekl, že má „divoké“ plány na novou sezónu. V tuto chvíli můžeme jen počkat, až se HBO rozhodne show obnovit.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 45 =