Jak sledovat Survivor: Island of the Idols live online (sezóna 39)

Jak se dívat na ostrov Survivor u idolů žijí online


Survivor: Island of the Idols - premiéra sezóny 39 25. září v 20 hodin EST na CBS. Problém je však v tom, že obsah CBS je uzamčen pro region a je k dispozici pouze v USA. Vyzkoušejte živé vysílání ze zahraničí a zobrazí se následující zpráva:

"Jejda! Toto video není ve vaší oblasti dostupné. “

Čtěte dále a zjistěte, jak odblokovat CBS a sledovat, jak Survivor sezóna 39 žije online pomocí VPN.

Chyba streamování CBS

Mějte na paměti, že Doporučujeme pouze oficiální zdroje pro živé vysílání Pozůstalý sezóna 39 online. I když pro tuto populární sérii americké reality jsou určitě streamy bez licence, prostě nestojí za váš čas. Neoprávněné streamy jsou často ukládány offline kvůli porušení autorských práv. A co víc, špatné rozlišení a výkon mohou zkazit vaše potěšení ze série Survivor 39. Nedělejte si starosti, ukážeme vám několik způsobů, jak můžete Survivor sledovat online online, s kabelem nebo bez kabelu.

Survivor je k dispozici pouze na webových stránkách a streamovacích službách. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat Survivor 39 v zahraničí (mimo USA).

Jak sledovat Survivor: Island of the Idols live online

Nyní pro zábavu část! Jak sledovat Survivor: Island of the Idols live online, i když jste mimo USA:

Zde je návod, jak sledovat Survivor Season 39 v zahraničí (mimo USA)

  1. Prvním krokem je registrace pomocí vhodné služby VPN. Doporučujeme ExpressVPN. NordVPN a CyberGhost jsou však také vynikajícími možnostmi pro odblokování CBS v zahraničí.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte jednu z aplikací VPN. Všechny výše doporučené VPN nabízejí širokou škálu aplikací, jakož i rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.
  3. Otevřete aplikaci VPN (nebo rozšíření prohlížeče) a připojte se k serveru v USA. Tímto způsobem obdržíte americkou IP adresu pro odblokování CBS v zahraničí.
  4. Přejděte na CBS a přihlaste se u svého kabelového poskytovatele. Pokud nemáte kabelovou televizi, můžete stále přenášet CBS v zahraničí pomocí účtu CBS All Access. Alternativně můžete sledovat CBS mimo USA pomocí populárních streamovacích služeb (prozkoumáme je později).
  5. Vyberte živé vysílání CBS a otestujte svou VPN. Obsah by nyní měl být odblokován! Pokud ne, zkuste vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči. Další možná řešení jsou připojení k jinému americkému serveru nebo kontaktování zákaznické podpory vaší VPN.

Jak se dívat na Survivor sezónu 39 živě v americké televizi

Vlajka USA

Pokud jste v USA a máte předplatné kabelové televize, můžete sledovat Survivor 39 v přímém přenosu online bez dalších nákladů. Zatímco některé CBS show jsou k dispozici ke sledování zdarma na vyžádání, Všechno Pozůstalý obsah vyžaduje CBS Naplno účet (to je také nutné pro sledování CBS na internetu).

CBS All Access plány jsou k dispozici za 5,99 USD USD s omezenými reklamami nebo 9,99 USD pro žádné reklamy a možnost stahovat videa pro offline prohlížení. Oba plány zahrnují 1 týden CBS All Access zdarma. Je třeba vědět, že CBS můžete také sledovat prostřednictvím následujících streamovacích služeb: AT&T TV Now (50 USD / měsíc), FuboTV (54,99 $ / měsíc), Hulu s živou televizí (44,99 $ / měsíc), PlayStation Vue (49,99 $ / měsíc) a YouTube TV (49,99 $ / měsíc).

Všechny výše uvedené populární streamovací služby nabízejí bezplatné zkušební verze. Ať už se rozhodnete pro CBS All Access nebo streamovací službu, budete potřebovat americkou IP adresu, abyste mohli sledovat ze zahraničí. naštěstí, ExpressVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz takže si to můžete vyzkoušet se všemi výše uvedenými službami, bez rizika.

Kde jinde mohu sledovat Survivor sezónu 39 živě online?

Co se týče sledování Survivoru na internetu, bohužel není mnoho možností. Kromě CBS je Survivor sezóna 39 k dispozici pouze v jedné jiné zemi prostřednictvím jediného vysílatele:

Kanada

Kanadská vlajka

Nadcházející 39. sezóna Survivor bude vysílat na Global v Kanadě. Chcete-li sledovat živé vysílání, musíte se přihlásit u poskytovatele televize. nicméně, můžete sledovat nové epizody na vyžádání prvních sedm dní po vysílání bez přihlášení. Pokud jste mimo Kanadu, budete se muset připojit k kanadskému serveru přes VPN, protože obsah na platformě je blokován. Díky kanadské IP adrese můžete sledovat Survivor sezónu 39 online.

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování sezóny 39, která přežila?

I když může být VPN zdarma lákavá, důrazně doporučujeme, abyste ji nepoužívali. Většina lidí zjistí, že tyto služby nabízejí jen velmi málo serverů, což omezuje potenciál pro odblokování webových stránek a služeb v jiných zemích. Nejhorší, tvysoký počet uživatelů klade velký objem na omezený počet serverů, což má za následek špatný výkon. To je patrné zejména při přímém přenosu. Zjistíte také, že mnoho bezplatných sítí VPN nelze odblokovat jako CBS nebo Hulu.

Je důležité přistupovat k jakékoli bezplatné síti VPN s určitým podezřením. Koneckonců, bezplatné VPN jsou podniky a musí vydělávat peníze tak či onak. Bohužel to může znamenat sledování online aktivity a prodej dat třetím stranám bez vašeho vědomí. Můžete také najít spam s reklamami nebo nechat zařízení infikovat malwarem. Z tohoto důvodu, doporučujeme pouze nejlepší placené VPN, které skutečně chrání vaše soukromí.

Co můžeme očekávat od Survivorské sezóny 39?

Survivor poprvé měl premiéru v roce 2000 a stále roste, když míří do své 39. sezóny. Nová sezóna se nazývá Pozůstalý: Ostrov idolů. Devadesátiminutová epizoda s názvem „Hlasuji vás a to je ono“ se představí 25. září 2019. Natáčení pro sezónu 39 se uskutečnilo od března do dubna 2019, přičemž tato sedmá po sobě jdoucí sezóna se natáčela na Fidži.

Jako mentorky a žijící na ostrově idolů se vrátí Sandra Diaz-Twine (vítěz Survivor: Pearl Islands a Survivor: Heroes vs. Villains) a “Boston Rob” Mariano (vítěz Survivor: Redemption Island). Mezi 20 soutěžících v sezóně 39 patří Tom Laidlaw, bývalý obránce NHL, Elizabeth Beisel, olympijský plavec a Ronnie Bardah, profesionální pokerový hráč.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1