Jak sledovat Preacher sezónu 4 online odkudkoli

Jak se dívat na Preacher sezónu 4 online


AMC je původní série Kazatel vrátí se pro čtvrtou a poslední sezónu 4. srpna v 21:00 EST (6:00 PST). V Preacherově období 4 bude 10 hodin trvajících epizod a každá z nich bude vysílat na AMC. Obsah AMC je bohužel k dispozici pouze v USA a Kanadě, což znamená, že k jeho sledování v zahraničí budete potřebovat virtuální privátní síť (VPN)..

I když existuje spousta stinných webů, které by mohly nabídnout Preacherovo období 4, budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Tímto způsobem si můžete vychutnat klid s vědomím, že se proud nezruší kvůli porušení autorských práv v polovině epizody a sledujete Preacherovo období 4 v nejvyšší možné kvalitě.

Kazatel sezóna 4 bude k dispozici pouze na platformách uzamčených v regionu. Z tohoto důvodu budete potřebovat VPN, abyste ji mohli sledovat mimo USA a Kanadu.

Jak sledovat Preacher 4. sezónu online kdekoli s VPN

Abyste mohli sledovat Preacher 4. sezónu online pomocí VPN, musíte udělat několik věcí. Provedeme vás krok za krokem:

Pomocí VPN sledujte online sezónu Preacher 4

  1. I když se nemusíte registrovat k účtu AMC, budete se muset přihlásit s údaji svého poskytovatele televizních služeb, abyste mohli sledovat Preacher 4. sezónu na AMC (existuje také možnost sledovat reklamu bez AMC Premier za měsíc) poplatek 4,99 $).
  2. Dále se budete muset zaregistrovat pomocí VPN. Měla by to být služba se servery v USA, které jsou schopny AMC odblokovat. Zvláště doporučujeme ExpressVPN. Za zmínku však stojí i NordVPN a CyberGhost.
  3. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro zařízení, na kterém chcete AMC sledovat.
  4. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA.
  5. Vymažte mezipaměť prohlížeče a soubory cookie, abyste zajistili, že se změny projeví.
  6. Přejděte na AMC a vyberte epizodu Preacherova období 4, která by měla být odblokována! (Pokud ne, doporučujeme vám vyzkoušet jiný americký server. Případně kontaktujte zákaznickou podporu vaší VPN).

Za zmínku stojí, že vždy, když přistupujete k AMC přes novou americkou IP adresu, obdržíte 15minutový „předávací náhled“. Jako takový můžete teoreticky sledovat Preacher 4. sezónu zdarma na AMC bez přihlášení k poskytovateli televizních služeb. Musíte však každých 15 minut změnit svou IP adresu a během procesu vymazat mezipaměť a soubory cookie. Jako takový, to asi nestojí za zmatek.

Jak se dívat na kazatelskou sezónu 4 v americké televizi

Vlajka USA

Jediným způsobem, jak sledovat Preacher 4. sezónu na americké televizi, je AMC, což je kanál kabelové televize. Můžete také sledovat živé online na AMC Live prostřednictvím webových stránek AMC. I když nepotřebujete účet AMC, abyste mohli sledovat celé epizody, musíte se přihlásit u poskytovatele televize (AMC musí být součástí tohoto televizního balíčku).

Nové epizody Preacherovy sezóny 4 budou k dispozici online den po jejich premiéře na AMC. Dalším způsobem, jak můžete sledovat AMC, jsou živé televizní vysílání, například FuboTV, PlayStation Vue a YouTube TV. Výhodou těchto služeb je, že vám umožňují streamovat AMC bez předplatného kabelové televize. Pokud jste mimo USA, nejlepší volbou je přihlásit se k jedné z těchto služeb pomocí VPN. Výběrem serveru v USA budete moci službu odblokovat a sledovat AMC v zahraničí.

Kde jinde mohu sledovat kazatele online?

Zatímco sezóna 4 bude mít premiéru na AMC, najdete předchozí sezóny Kazatele Hulu a Amazon Prime Video pokud jste v USA, nebo Stan pokud jste v Austrálii. Je proto pravděpodobné, že na této platformě bude v blízké budoucnosti k dispozici 4. sezóna Preachera. K odblokování těchto služeb budete potřebovat VPN protože Hulu je k dispozici pouze v USA a Stan je omezen na Austrálii. Bohužel, Preacher zatím není k dispozici v žádné verzi Netflixu.

Předplatné Hulu je cena 5,99 USD a 11,99 USD měsíčně. Nezapomeňte, že Amazon Prime Video nabízí pouze období 1-2. Pokud nejste předním zákazníkem, můžete si epizody zakoupit od sezón 1-3 jednotlivě za 1,99 $ (SD) nebo 2,99 USD (HD). Případně si můžete zakoupit celou sezónu za 16,99 $ (SD) nebo 19,99 USD (HD). Mezitím Stan balíčky začínají na 10 AUD za měsíc.

Můžete vyzkoušet Amazon Prime Video a Stan zdarma s 30denní zkušební verzí. Je také důležité vědět, že ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost nabízejí záruku vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet své služby bez rizika.

Mohu použít bezplatnou VPN k sledování Preacherovy sezóny 4?

Bude pro vás obtížné sledovat Preacher 4. sezónu s VPN zdarma. Kazatel sezóna 4 je k dispozici pouze na AMC a mnoho bezplatných sítí VPN ji nemůže odblokovat (VPN zdarma se také snaží odblokovat Netflix). Bez ohledu na to nejsou bezplatné VPN vhodné pro streamování. Mají sklon přilákat velký počet uživatelů, což omezuje omezený počet serverů. Výsledkem jsou pomalé rychlosti se spoustou zpoždění a vyrovnávací paměti. A co víc, mnoho bezplatných sítí VPN skutečně omezuje vaši šířku pásma.

Kromě AMC většina bezplatných sítí VPN nemůže odblokovat například Hulu, Amazon Prime Video a Stan. To znamená, že nebudete moci snadno sledovat období Kazatele 1-3. U bezplatných sítí VPN také chybí funkce zabezpečení včetně šifrování a přepínače zabíjení. Za účelem vydělávání peněz vás mnoho bezplatných sítí VPN spamuje pomocí reklam nebo dokonce zaznamenává vaši aktivitu při procházení a prodává je třetím stranám. V porovnání,  nejlepší VPN pro sledování AMC a Kazatel 4. sezóna je rychlá, dokáže odblokovat populární streamovací služby a použít šifrování a zásady bez protokolování k ochraně vašeho soukromí.

Co můžeme očekávat od Preacherovy sezóny 4?

Upozornění: Následující obsahuje spoilery spiknutí od sezóny 3

Kazatelská sezóna 3 skončila tím, že Jesse opustil svůj domov z Angelville a znovu se setkal s Tulipánem. Jejich cílem je zachránit Cassidyho, kterého drží v zajetí Herr Starr v sídle Grálu. Mezitím svatý odešel s Eugenem do pekla s úmyslem provést zúčtování s Jesse, Tulip a Cassidy.

Kteří členové obsazení se vracejí na Preacher Season 4?

Tři hlavní postavy Jesse (Dominic Cooper), Tulip (Ruth Negga) a Cassidy (Joseph Gilgun) se budou vracet pro sezónu 4. Další vracející se členové obsazení zahrnují Arseface (Ian Coletti), Svatý zabijáků (Graham McTavish), Herr Starr (Pip Torrens), Lara Featherstone (Julie Ann Emery), Adolf Hitler (Noah Taylor) a Hoover (Malcolm Barrett).

Bude Preacherova sezóna 5?

Bohužel, sezóna 4 označí konec série, jak oznámil spolutvůrce a výkonný producent Seth Rogen, který se vydal na sociální média, aby napsal: „Čtvrtá a poslední sezóna„ kazatele “se blíží. Byla to divoká jízda. Děkuji vám všem."

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 38 = 39