Jak sledovat online flash sezónu 6 odkudkoli

Jak sledovat online flash sezónu 6


Blesk sezóna 6 bude mít premiéru 8. října, s novou epizodou každé Túterý v 20:00 EST (17:00 PST / 1 AM BST). Je pravděpodobné, že bude 22 epizod, v souladu s nedávnými ročními obdobími. Níže vám dáme vědět, jak streamovat Flash sezónu 6 živě online ze zahraničí. 

Tento příspěvek bude doporučovat pouze oficiální zdroje. Jako populární série, Blesk je téměř jisté, že mají neoficiální toky, ale dokonce i když odejmeme jejich porušení autorských práv, jsou náchylná k offline a často k dispozici pouze ve standardním rozlišení. Navíc jsou nové epizody volně k dispozici, takže není důvod uchýlit se k nelicencovaným streamům.  

Sezóna Flash 6 se bude zobrazovat pouze na platformách s omezeným přístupem, takže k jejímu sledování v zahraničí budete potřebovat VPN.

Jak sledovat Flash v zahraničí pomocí VPN

Použití VPN může znít komplikovaně, ale ve skutečnosti jsou docela jednoduché. Po připojení k serveru v jiné zemi je vaše skutečná adresa IP skrytá a nahrazena novou, specifickou pro danou oblast. To triky místně uzamčených webů umožňuje přístup k nim v zahraničí. Stále zmatený? Postupujte podle následujících pokynů:

  1. Začněte registrací vhodné VPN. Výše jsme stručně popsali ExpressVPN, ale pokud hledáte levnou alternativu, NordVPN a CyberGhost jsou silnou volbou.
  2. Stáhněte si a nainstalujte software VPN a dejte pozor, abyste získali odpovídající verzi pro operační systém vašeho zařízení.
  3. Rozhodněte, který z úředníků Blesk zdroje, které byste chtěli použít.
  4. Připojte se k serveru na relevantním místě. Například byste použili americký server k odblokování CW nebo britského serveru Sky Go.
  5. Zkuste přehrát video z vybraného zdroje. Měla by se načíst téměř okamžitě, ale možná budete muset znovu načíst stránku nebo prohlížeč, abyste viděli jakékoli změny.

Pokud máte čas, doporučujeme provést výše uvedené kroky Blesk ve skutečnosti začíná. Pokud tedy něco nefunguje tak, jak bylo zamýšleno, budete mít spoustu času na pomoc s podporou týmu VPN..

Jak streamovat Flash sezónu 6 live online

Blesk je velmi populární, a proto se vysílá v několika zemích po celém světě. Podívejte se níže a zjistěte, kdo ve vaší zemi zobrazuje sezónu 6:

NÁS

Vlajka USA

Američtí fanoušci mohou sledovat sezónu 6 Blesk on-demand on CW. Není nutná žádná registrace ani platba, ale epizody se nahrávají den poté, co byly vysílány, takže pokud jste superfan, tato metoda pravděpodobně není ideální.

I když web CW nemá vlastní live stream, existují i ​​jiné způsoby, jak jej sledovat online. Hulu s Live TV, fuboTV a YouTube TV zahrnují The CW, takže pokud jste si předplatili některou z těchto služeb, stačí se přihlásit a začít streamovat. fuboTV je ze tří nejlevnější za 34,99 $ měsíčně, ale tento plán nezahrnuje žádnou bezplatnou zkušební verzi, zatímco Hulu stojí další 5 $ a dává novým uživatelům měsíc zdarma.

Všechny zdroje nad geografickým blokováním jejich obsahu, takže pokud jste Američan, který je v současné době mimo zemi, musíte se před sledováním čehokoli připojit k jednomu z amerických serverů VPN. ExpressVPN je poskytována bezriziková 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že můžete streamovat Flash v zahraničí a požadovat plnou náhradu, pokud nejste spokojeni.. 

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Zatím nemáme oficiální datum vydání britské verze The Flash sezóny šest, ale v předchozích letech nové epizody dorazily zhruba dva týdny poté, co byly uvedeny v USA. To by znamenalo, že můžeme Očekávejte, že sezóna 6 zasáhne Spojené království kolem 18. října ale po zveřejnění dalších informací tento příspěvek aktualizujeme.

Naštěstí víme, kde se budete moci dívat: Sky One. Pokud již jste zákazníkem služby Sky TV, lze tento kanál streamovat online prostřednictvím aplikace Sky Go. Pokud ne, nepropadejte panice; stačí se místo toho zaregistrovat do služby Now TV.

Televizní zábavní průchod vám nyní umožňuje žít 11 kanálů včetně Sky One. Tento průchod stojí 7,99 GBP měsíčně a přichází s dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzí. Knihovna na vyžádání v současné době zahrnuje období 4 a 5 z Blesk, což znamená, že stále máte čas dohonit, pokud nejste úplně aktuální. 

Televize Sky Go a Now jsou k dispozici pouze ve Velké Británii. Jako takový budete potřebovat VPN, abyste k nim měli přístup v zahraničí.

Austrálie

Austrálie vlajka

V Austrálii můžete sledovat sezónu 6 Blesk na FOX8. První epizoda bude vysílána 9. října a následující epizody budou vysílány každou středu večer ve 20:30 AEST.

Pokud se již přihlásíte k odběru Foxtel, můžete začít streamovat hned přes Aplikace Foxtel Go. Jinak je jediný způsob, jak se dívat, na Foxtel Now; budete muset zakoupit balíček Pop, který stojí 15 AUD za měsíc. K dispozici je dvoutýdenní bezplatná zkušební verze, během které budete mít přístup ke všem kanálům.

Pokud chcete sledovat předchozí sezónu Blesk, věci se trochu složitější. Série byla k dispozici na vyžádání prostřednictvím Foxtel Now, ale na rozdíl od všeobecného přesvědčení již není k dispozici. Místo toho se můžete zaregistrovat do Stan, který nabízí první čtyři sezóny za 10 AUD měsíčně. Musíte si však zakoupit i sezónu 5 na iTunes, protože není k dispozici pro streamování nikde jinde. 

Všechny výše uvedené služby jsou geograficky omezené. Proto budete potřebovat VPN, abyste mohli používat Foxtel Go, Foxtel Now nebo Stan mimo Austrálii.

Kanada

vlajka Kanady

Je velmi snadné se dívat Blesk v Kanadě. Sezóna 6 a všechny předchozí epizody budou k dispozici na Netflixu. Nové epizody budou přidávány každý čtvrtek, což znamená, že Kanada je mírně pozadu. Avšak vzhledem k tomu, jak populární je Netflix, budete se pravděpodobně moci dívat bez utrácení dalších peněz.

Pokud ještě nejste přihlášeni, budete rádi, že základní plán Netflixu stojí pouze 13,99 $ CAD měsíčně a přichází s měsíční bezplatnou zkušební verzí.

Budete-li nyní v jiné zemi, budete muset pro přístup do Netflix Kanada použít VPN.

Další místa

Místa výše nejsou jedinými zeměmi, kde Blesk bude vysíláno. Protože však společnost CW nevytvořila seznam svých mezinárodních vysílacích společností, může být obtížné zjistit, kde můžete sledovat.

Pokud nemůžete najít oficiální místní stream, jedinou možností je nákup epizod jednotlivě na platformách, jako jsou iTunes, Google Play nebo Amazon. Nezapomeňte, že i když jste v zahraničí, stále se můžete naladit na proudy ze zahraničí, ale musíte se nejprve připojit k VPN.

Flash sezóna 6: co očekávat

Konečně se to děje! Season 6 of The Flash se bude věnovat jednomu z největších a nejambicióznějších příběhů komiksu: Krize na nekonečných zemích. Toto uvidí přechod mezi několika sériemi DC, s postavami z Flash, Batwoman, Supergirl, Arrow, Smallville a Legends of Tomorrow, všichni se sejdou, aby bojovali proti darebákovi jménem The Monitor.

Rovněž stojí za zmínku, že tento příběh zásadním způsobem posunul průběh komiksu, takže se fanoušci mají na co těšit. Pokud to však nestačilo, uvidíte také obsazení Black Lightning, aby se jejich první Arrowverse zjevil.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =