Jak sledovat Nancy Drew sezónu 1 online odkudkoli (zdarma!)

Jak se dívat na Nancy Drew sezónu 1 online (1)


První epizoda Nancy Drewová sezóna 1 bude mít premiéru 10. října v 21 hodin EST (6 PM PST) v síti CW. Pokud se pokoušíte sledovat novou televizní show Nancy Drew v zahraničí, může se vám zobrazit následující zpráva:

„Z důvodu licenčních omezení je tento obsah k dispozici pouze v USA.“

Licenční omezení CW
Bohužel, CW je uzamčen pro region a je k dispozici pouze v USA. Proto budete potřebovat VPN, abyste mohli živě streamovat novou televizní show Nancy Drew online ze zahraničí.

V tomto článku, budeme pokrývat pouze oficiální zdroje pro sledování CW Nancy Drewová sezóna 1 online. Zatímco nelicencované proudy televizních pořadů jsou běžné, mají tendenci být nižší kvality. Nízké rozlišení, ukládání do vyrovnávací paměti a zpoždění způsobují frustrující zážitek ze streamování. Navíc neautorizované zdroje riskují, že budou offline přeneseny kvůli porušení autorských práv. Dobrou zprávou je, že není třeba ztrácet čas na neoficiálních streamech, protože můžete sledovat Nancy Drew sezónu 1 online zdarma.

Sezóna 1 Nancy Drew se představí na The CW, což je platforma uzamčená v regionu. Ke sledování v zahraničí (mimo USA) potřebujete VPN.

Jak se dívat na Nancy Drew sezónu 1 online

Sledování Nancy Drew sezóny 1 v zahraničí je velmi rychlé a snadné pomocí VPN. VPN fungují tak, že šifrují vaše data, směrují vaše připojení k internetu přes privátní tunel k VPN serveru. Tím skryjí vaši skutečnou IP adresu a poskytnou vám novou dočasnou IP adresu v místě, které si vyberete. Výběrem serveru v USA budete lákat CW k přemýšlení, že se nacházíte v USA, což vám umožní odblokovat sezónu 1 Nancy Drew v zahraničí.

Chcete-li sledovat Nancy Drew v zahraničí, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

Zde je návod, jak sledovat novou televizní show Nancy Drew online zdarma (odkudkoli):

 1. Zaregistrujte se do sítě VPN se servery v USA. Doporučujeme ExpressVPN. NordVPN a CyberGhost však také odblokují CW a nabízejí vynikající hodnotu za peníze.
 2. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro své zařízení (pro zařízení, ze kterého chcete sledovat Nancy Drew sezónu 1).
 3. Otevřete svou novou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA. V takovém případě vám bude přidělena americká IP adresa pro odblokování The CW.
 4. Přejděte na web The CW nebo CW App and vyzkoušejte svou VPN před Nancy Drewová sezóna 1 premiéra. Veškerý obsah by měl být odblokován!
 5. Přestože jsme zjistili, že to nebylo při našem testování nutné, můžete zkusit vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči, pokud je obsah stále uzamčen. Pokud to nefunguje, doporučujeme vám kontaktovat zákaznickou podporu vaší VPN a požádat o další pomoc.

Jak se dívat na Nancy Drew sezónu 1 online zdarma na US TV

Vlajka USA

Můžeš se dívat Nancy Drewová sezóna 1 online zdarma na CW TV. V době psaní je The CW jedinou sítí vysílající americkou dramatickou sérii (i když se to pravděpodobně časem změní). Naštěstí je CW bezplatná televizní síť, což znamená, že pro sledování jejího obsahu nepotřebujete kabelovou televizi. Ve skutečnosti se ani nemusíte registrovat k účtu. Měli byste však vzít na vědomí, že The CW umožňuje pouze sledovat epizody na vyžádání.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že CW je uzamčena pro region a je k dispozici pouze v USA. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat Nancy Drew sezónu 1 nebo jakoukoli jinou televizní show CW. Po připojení k serveru v USA obdržíte americkou IP adresu a odblokujete veškerý obsah v CW TV a The CW App. ExpressVPN odblokuje CW a nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že si to můžete vyzkoušet s naprosto bez rizika.

Kde jinde mohu sledovat Nancy Drew sezónu 1 online?

Možná vás to bude zajímat můžete sledovat CW live prostřednictvím řady populárních streamovacích služeb. Mezi ně patří AT&T TV Now (od 50 USD / měsíc), Hulu s Live TV (44,99 $ / měsíc) a YouTube TV (49,99 $ / měsíc). Ještě lepší je, že všechny tyto služby přicházejí se zkušební verzí zdarma.

Zatímco společnosti CW a Netflix měly dohodu, že se na Netflix automaticky přicházely koncerty CW, tento vztah se od té doby změnil. Místo toho budou všechny budoucí série, včetně Nancy Drew, nakupovány jednotlivě. V srpnu 2019 však bylo oznámeno, že CBS ano získal práva na streamování do minulých ročních období Nancy Drewová. Tyto budou k dispozici na CBS All Access, který nabízí plány za 5,99 $ (omezené reklamy) a 9,99 $ (bez reklamy).

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování sezóny Nancy Drew 1?

Zdá se, že CW neprováděla žádná přísná opatření proti VPN, což znamená, že některé bezplatné sítě VPN je mohou odblokovat. Je to však jiný příběh, pokud jde o odblokování typu Netflix, kde mnoho bezplatných sítí VPN selže. Hlavní problém s používáním bezplatné sítě VPN ke sledování Nancy Drew sezóny 1 je však pomalý, nekonzistentní servery. Výsledkem jsou častá přerušení, která jsou při přímém přenosu velmi patrná.

Z důvodu souvisejících bezpečnostních rizik dokonce nedoporučujeme bezplatné VPN pro základní prohlížení. Kvalitní VPN by měla zabezpečit vaše data pomocí šifrování a zabránit úniku vašich osobních údajů. bohužel, některé bezplatné VPN postrádají i ty základní bezpečnostní funkce. Ještě horší je, že se ocitnete v spamu s nevhodnými reklamami nebo dokonce necháte své údaje o prohlížení zaznamenávat a prodávat třetím stranám.

Co můžeme očekávat od nové televizní show Nancy Drew?

Nancy Drew je nadcházející televizní seriál o záhadném dramatu založený na postavě z dlouhodobých knih Nancy DrewMystery Stories. V době psaní, Nancy Drew sezóna 1 má teprve premiéru. Jako takový máme jen několik podrobností týkajících se sezóny 1 spiknutí. Příběh sleduje 18letou Nancy Drewovou (Kennedy McMann), která je spolu se svými čtyřmi přáteli svědkem vraždy, než se spojí, aby se pokusila najít viníka.

Co jiného mohu sledovat na The CW Network?

Nancy Drew není jediná televizní show, kterou můžete zdarma streamovat na CW TV. Zde je seznam nejpopulárnějších pořadů, které můžete sledovat:

 • Pandora
 • Blesk
 • Všichni Američané
 • Super holka
 • Riverdale
 • Šipka
 • Batwoman
 • Nadpřirozený
 • Charmed
 • Černé blesky
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 7 =