Jak sledovat Mr. Robota sezónu 4 online odkudkoli

Jak se dívat na Mr. Robota sezónu 4 online


Pane RoboteČtvrtá a závěrečná sezóna bude mít premiéru v 10:00 EST (7 PM PST / 3 AM BST) 6. října. Celkem bude celkem 13 epizod, což znamená, že můžeme očekávat, že se tato série dokončí 29. prosince za předpokladu, že nepřetržitý plán vydání jedné epizody za týden. Čtěte dál a zjistěte, jak se dívat Pane Robote sezóna 4 online odkudkoli, dokonce i ze zahraničí.

Měli byste si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Vzhledem k popularitě této show budou téměř bezpochyby k dispozici nelicencované proudy. Nedoporučujeme je však používat; Nejen, že jsou často laggy a s nízkým rozlišením, ale streamy třetích stran jsou také často přenášeny offline částečně kvůli porušení autorských práv. S legitimními způsoby, jak se dívat Pane Robote v několika zemích není důvod uchýlit se ke stinným nepovoleným proudům.

Tato show bude vysílána pouze na geograficky omezených streamovacích službách. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat Pane Robote sezóna 4 v zahraničí.

Jak sledovat Mr. Robota sezónu 4 v zahraničí pomocí VPN

Sítě VPN usnadňují přístup k geograficky omezeným službám v zahraničí. Fungují tak, že směrují váš provoz přes server jinde na světě, skrývají vaši skutečnou IP adresu a trikové platformy tak, aby věřili, že se skutečně nacházejí v požadované zemi..

Zde je návod, jak se dívat Pane Robote 4. sezóna odkudkoli s VPN:

  1. Nejprve se přihlaste k vhodné síti VPN. Doporučujeme ExpressVPN ale NordVPN a CyberGhost jsou vynikajícími levnými alternativami.
  2. Dále nainstalujte aplikaci VPN a dejte pozor, abyste získali odpovídající verzi pro vaše zařízení.
  3. Rozhodněte se, kterou službu chcete odblokovat a připojit k serveru v příslušné zemi. Například pro odblokování sítě USA nebo Kanady pro Showcase byste použili americký server.
  4. Vytvořte si účet (v případě potřeby). To může vyžadovat, abyste měli platební metodu spojenou s místní adresou.
  5. Nakonec zkuste přehrát video na vámi vybranou službu. Měl by začít okamžitě, ale pokud ne, většinu problémů lze vyřešit vymazáním mezipaměti a souborů cookie a opětovným načtením stránky.

Pokud chcete streamovat Pane Robote live, důrazně doporučujeme projít výše uvedenými kroky před premiérou. Tímto způsobem budete mít dostatek času na pomoc týmu zákaznické podpory vaší sítě VPN a nebudete nastraženi technickými problémy na poslední chvíli..

Jak se dívat na Mr. Robota sezónu 4 naživo v US TV

Vlajka USA

V Americe, Pane Robote sezóna 4 bude vysílat výhradně na internetu USA Network. To znamená, že pokud váš balíček kabelové televize již tento kanál obsahuje, můžete se přihlásit na web a okamžitě začít streamovat bez dalších nákladů.

Můžete také sledovat Pane Robote online bez kabelu. USA Network vám umožní přihlásit se pomocí stávajícího předplatného fuboTV, Hulu, PlayStation Vue, Sling TV nebo YouTube TV. Všechny tyto služby mají bezplatnou zkušební verzi, ale žádný z nich není dost dlouhý na to, abyste celou sezónu streamovali zdarma. Doporučujeme proto používat Sling TV; za 15 USD měsíčně, je to nejlevnější varianta.

Chcete dohnat sezónu 1–3? V současné době jsou k dispozici na videu Amazon Prime Video, ale za každou sérii budete muset zaplatit 14,99 $.

Všechny výše uvedené služby jsou uzamčeny podle regionu. Sledovat Pane Robote na kterémkoli z nich v zahraničí se můžete připojit k americkému serveru VPN. Ještě nemáte VPN? ExpressVPN přichází s 30denní záruka vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet službu bez rizika a v případě nespokojenosti požádat o plnou náhradu.

Kde jinde mohu sledovat Mr.Robota online?

V tuto chvíli bylo ohlášeno jen několik mezinárodních provozovatelů vysílání, i když je pravděpodobné, že více dorazí, jakmile začne čtvrtá sezóna. Podívejte se níže a zjistěte, které sítě se zobrazují Pane Robote 4. sezóna ve vaší zemi:

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

V současné době je jediným způsobem, jak mohou britští fanoušci streamovat Pane Robote sezóna 4 je pro přihlášení k Amazon Prime Video. Tato služba nabízí všechny předchozí řady a přidá nové epizody ze sezóny 4 do 24 hodin jejich vydání v USA, počínaje 7. říjnem. V předchozích letech byly epizody obvykle přidávány přibližně kolem 7:00 BST následujícího dne, ačkoli tento plán nahrávání není nastaven do kamene.

Amazon Prime stojí 7,99 GBP měsíčně, ale zahrnuje 30denní bezplatnou zkušební verzi. To znamená, že pokud vám nevadí čekat několik měsíců, můžete se zaregistrovat, sledovat čtvrtou sezónu a poté zrušit svůj účet, abyste se vyhnuli účtování.

Tato služba se zobrazí pouze Pane Robote ve Velké Británii. Proto budete potřebovat VPN, abyste ji mohli sledovat ze zahraničí.

Kanada

Kanadská vlajka

Showcase je jediné síťové vysílání Pane Robote v Kanadě. Na webu Showcase bohužel není žádný živý přenos (nebo dokonce epizody na vyžádání). Pro kanadské fanoušky však existuje poměrně obousměrný způsob, jak sledovat Showcase online.

Nejprve budete potřebovat účet Amazon Prime Video, který po 30denní bezplatné zkušební verzi stojí 7,99 $ CAD měsíčně. Dále budete muset za balíček kanálů STACKTV zaplatit dalších 12,99 $. Tato metoda není ideální vzhledem ke svým vysokým nákladům, ale protože neexistují žádné jiné způsoby streamování Pane Robote online v Kanadě neexistuje žádná jiná alternativa.

Balíček kanálů STACKTV je k dispozici pouze v Kanadě. Stále k němu máte přístup ze zahraničí připojením k jednomu z kanadských serverů vaší VPN.

Co můžeme očekávat od pana Robota 4. sezóny?

Přívěsy pro Pane Robote sezóna čtyři odhalí slušné množství informací. Víme například, že tato série bude uvedena v prosinci 2015 a zaměří se na hry mezi kočkami a myšmi mezi Elliotem a Whiterose. Hvězda seriálu (a držitel ceny Akademie) Rami Malek tvrdí, že konec bude „velmi, velmi klimaktický“ a v pořadu, který klade tak velký důraz na překvapení publika, je těžké pochopit, jak by to mohlo být špatně.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 54