Jak sledovat Legacies sezónu 2 online zdarma odkudkoli

Jak sledovat Legacies sezónu 2 online zdarma odkudkoli


Legacy sezóna 2 bude mít premiéru Čtvrtek 10. října v 21:00 EST (18:00 PST) v síti CW. Bohužel, CW je uzamčen pro region a jeho obsah je k dispozici pouze v USA. Pokud se pokusíte získat přístup k této platformě v zahraničí, zobrazí se následující zpráva:

„Z důvodu licenčních omezení je tento obsah k dispozici pouze v USA.“

To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste mohli žít v Legacy 2 sezóně mimo USA.

Licenční omezení CW

Pro sledování doporučujeme pouze oficiální zdroje Dědictví sezóna 2 online. Neoprávněné streamy jsou samozřejmostí, ale mohou být převedeny do režimu offline kvůli porušení autorských práv. Můžete také najít nelicencované toky, které mají nekvalitní kvalitu s nízkým rozlišením a spoustou zpoždění a vyrovnávací paměti. Naštěstí nemusíte ztrácet čas na podřadných neoficiálních proudech, protože můžete sledovat The Legacyes Season 2 online zdarma na The CW.

Legacyes season 2 je v době psaní pouze na The CW. CW je blokován a je k dispozici pouze v USA, což znamená budete potřebovat VPN, abyste se mohli dívat Dědictví sezóna 2 online ze zahraničí.

Jak sledovat Legacies sezónu 2 zdarma ze zahraničí

Odblokování CW pomocí VPN je tak snadné, že byste mohli sledovat Legacies sezónu 2 zdarma během několika minut. Zde vás provedeme procesem ve čtyřech jednoduchých krocích:

Takto můžete sledovat sezónu 2 Legacyes online zdarma odkudkoli:

  1. Zaregistrujte se pomocí VPN, která odblokuje CW. Doporučujeme ExpressVPN. NordVPN a CyberGhost jsou však alternativními hodnotami, které také spolupracují s The CW.
  2. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro zařízení, které používáte pro sledování legendy 2. Sezóny online.
  3. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA. To vám umožní získat americkou IP adresu a přimět službu, aby si myslela, že jste v Americe.
  4. To vám umožní odblokovat Legacies sezónu 2 v zahraničí.
  5. Přejděte na CW TV nebo CW App a vyberte video. Obsah by měl být odblokován! Pokud ne, zkuste vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči.

Doporučujeme vám vyzkoušejte svou VPN s The CW ještě před Dědictví sezóna 2 premiéra. To pomáhá vyhnout se zklamání z problémů na poslední chvíli, které by mohly způsobit, že vám uniknou. Všechny výše doporučené VPN nabízejí nepřetržitou podporu živého chatu, což umožňuje rychlé a snadné řešení případných problémů.

Jak se dívat na Legacyes sezónu 2 v US TV

Vlajka USA

Sezóna 2 Legacyes má premiéru na The CW. V době psaní je The CW jedinou sítí, na které je dostupná Legacyes Season 2. Dobrou zprávou je, že se jedná o bezplatnou televizní síť. Předplatné kabelové televize není nutné, ale ani se nemusíte registrovat, abyste mohli sledovat obsah online. Jako takový, můžeš se dívat Dědictví sezóna 2 online zdarma na CW TV.

Pokud plánujete sledovat období Legacyes 2 mimo USA, budete potřebovat VPN. Je to proto, že region CW zamkne svůj obsah tak, aby vyhovoval licenčním omezením. Odblokování CW v zahraničí je však stejně snadné jako připojení k serveru VPN v USA. Můžete to udělat pomocí ExpressVPN, který je dodáván s 30denní zárukou vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet s The CW, bez rizika.

Kde jinde mohu sledovat Legacies sezónu 2 online?

Zatímco žádná jiná síť nebude vysílat premiéru Legacyes Season 2, je pravděpodobné, že v blízké budoucnosti přijde na Netflix. Koneckonců, Legacyes 1. sezóna je již na Netflixu k dispozici. Kromě toho je Legacies vedlejším produktem The Vampire Diaries, který lze nalézt také na Netflixu, stejně jako další série spin-off The Originals..

CW lze také sledovat prostřednictvím následujících streamovacích služeb: NA&T TV Now (od 50 USD / měsíc), Hulu s živou TV (44,99 $ / měsíc) a YouTube TV (49,99 $ / měsíc). U všech těchto služeb jsou k dispozici bezplatné zkušební verze, i když pro sledování mimo USA budete potřebovat VPN. Je však málo času se s nimi přihlašovat, abyste mohli sledovat sezónu Legacyes 2, protože ji můžete sledovat zdarma na The CW.

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování legacyes season 2 online?

Možná se budete snažit najít bezplatnou VPN, která důsledně odblokuje CW. Vskutku, bezplatné VPN jsou zřídka schopny obejít opatření proti VPN například ty, které implementuje Netflix. To však není jediný problém, se kterým se setkáte s bezplatným VPN. Mnoho takových služeb výrazně snížilo počet serverových sítí. Vzhledem k tomu, že se tolik uživatelů snaží využít bezplatnou službu, je výsledkem nízká rychlost, zejména při přímém přenosu a torrentování.

Bezdrátové sítě VPN také představují riziko pro zabezpečení online. Namísto ochrany vašich údajů se někteří rozhodnou je sbírat (včetně vašich údajů o prohlížení) před jejich prodejem třetím stranám. Bezpečnostní funkce jsou často shledány chybějícími bez šifrování pro zabezpečení vašich dat před snoopery a hackery. V porovnání, nejlepší placené VPN nabízejí celou řadu funkcí, včetně přísné zásady no-logs, která vám umožňuje anonymně procházet web.

Co můžeme očekávat od Legacyes sezóny 2?

Jedním z klíčových bodů, které mají být vyřešeny v Legacyes 2, je osud naděje poté, co skočila do louže v sezóně 1 finále. Uvidíme také dopad, jaký měla Naděje na jiné postavy, které i přes to, že si z ní vymazaly vzpomínky, stále mají pocit, že jsou neúplné. Existuje také určitá nejistota ohledně toho, zda jsme viděli poslední Malivore.

Vystoupení na San Diegu Comic-Con 2019, výkonný producent Brett Matthews naznačil nějaké zábavné epizody tematických svátků s možností zlé verze Cupidu na Valentýna a vánoční epizody s „zlým Santa Clausem nebo Krampusem“.

Kteří členové obsazení se vracejí na Legacyes 2?

Drtivá většina obsazení se očekává, že se vrátí Dědictví série 2. Patří sem Aria Shahghasemi (Landon), Kaylee Bryant (Josie), Jenny Boyd (Lizzie), Matthew Davis (Alaric), Quincy Fouse (Milton) a Peyton Alex Smith (Rafael). Zatímco Naděje (Danielle Rose Russell) se obětovala, aby zastavila Malivore v sezóně 1, neviděli jsme její smrt na obrazovce, což znamená, že je ještě šance, že se vrátí do sezóny 2.

K obsazení bude také přidáno několik nových přírůstků. Patří sem Thomas Doherty jako Sebastian, Alexis Denishof (profesor Vardemus), Bianca Kajilch (Sheriff Mac), Leo Howard (Ethan) a Bianca Santos (Maya). CW zveřejnila v roce 2018 castingové volání. Opravdu, tvůrkyně show Julie Plec vzala na Twitter v naději, že najde to, co hledala, poté, co vyjádřila zklamání nad procesem obsazení první sezóny a „nedostatkem kurátorských podání“ od agentů.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 61