Jak sledovat, jak jsem online Celebrity 2019 online odkudkoli

Jak se dívat, jak jsem celebrita Dostaňte mě odtud online


Sezóna 19 z Jsem Celebrity začalo 17. listopadu. Každou noc ve 21:00 GMT (16:00 EST) bude nová hodinová epizoda, a pokud by minulá roční období měla cokoli projít, show by měla trvat zhruba tři týdny. Čtěte dále, abyste zjistili vše, co potřebujete vědět o této sérii a jak žít stream Jsem Celebrity 2019 online zdarma, ze zahraničí.

Měli byste si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Tato přehlídka je nesmírně populární, a proto jsou nelicencované proudy téměř nevyhnutelné. Nejenže jsou však náchylní k tomu, že jsou offline pro porušení autorských práv, ale obvykle jsou také velmi špatné kvality, s lagátním videem s nízkým rozlišením. Můžete streamovat Jsem Celebrity Dostaňte mě odtud zdarma, takže není třeba používat stinné neautorizované zdroje.

Jsem Celebrity 2019 bude vysílat výhradně na ITV Hub, streamovací službě, která je k dispozici pouze ve Velké Británii. Pokud jste v jiné zemi, budete potřebovat VPN, kterou budete moci sledovat.

Jak se dívám, jak jsem online v zahraničí pomocí VPN

Většina streamovacích platforem zkontroluje IP adresu uživatele a zjistí, kde se nachází na světě. Když se však připojíte k síti VPN, dostanete novou IP adresu, která odpovídá zemi, ve které se nachází váš vybraný server. Tím se služby přesvědčují, že jste na požadovaném místě, což vám umožní používat platformy uzamčené pro region od do zahraničí. To je snazší, než to zní; postupujte podle níže uvedených kroků.

Zde je návod, jak sledovat, jak jsem online Celebrity 2019 online odkudkoli:

 1. Nejprve se přihlaste k vhodné síti VPN. Doporučujeme ExpressVPN, i když CyberGhost a NordVPN jsou dvě vysoce kvalitní a levné alternativy.
 2. Poté si stáhněte a nainstalujte software. Uvědomte si, že obvykle existuje několik různých aplikací, takže se ujistěte, že jste pro své zařízení dostali tu správnou.
 3. Připojte se k jednomu z britských serverů VPN. Pokud si můžete vybrat servery v konkrétním městě, Londýn a Manchester jsou obvykle silnou volbou.
 4. Vytvořte si účet centra ITV. Je to zdarma a trvá to jen minutu, přesto budete požádáni o poskytnutí britského poštovního směrovacího čísla. ITV ve skutečnosti neověřuje, že tam žijete, takže můžete zadat jakýkoli platný britský poštovní směrovací číslo.
 5. Nakonec zkuste přehrát video na ITV Hubu. Měli byste zjistit, že se načte téměř okamžitě, ale pokud ne, zkuste vymazat soubory cookie a obnovit stránku.

Od nových epizod Jsem Celebrity bude vysíláno naživo, doporučujeme vám věnovat několik minut dopředu, aby vaše VPN fungovala bezchybně. Tento přístup znamená, že pokud narazíte na nějaké problémy, měli byste mít stále dostatek času na pomoc od týmu podpory vaší VPN.

Jak se dívat, jak jsem celebrita, dostanete mě odtud zdarma v britské televizi

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

ITV je jako vždy exkluzivní domov společnosti Jsem Celebrity Dostaňte mě odtud. To znamená, že můžete streamujte každou epizodu živě a bezplatně pomocí Rozbočovač ITV. Jako bonus navíc není třeba se obávat chybějící epizody, protože je budete moci sledovat na vyžádání několik týdnů po vyslání.

Centrum ITV je bohužel dostupné pouze ve Velké Británii a neexistují mezinárodní Jsem Celebrity provozovatelé vysílání zatím. Hub ITV Hub však stále můžete získat ze zahraničí připojením k britskému serveru VPN. Ještě nemáte VPN? ExpressVPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, což znamená, že si to můžete vyzkoušet bez rizika a v případě, že nemáte dojem.

Jak jsem celebrita Dostaňte se odtud ven??

Jsem Celebrity formát je ve skutečnosti docela jednoduchý; celebrity žijí v džungli několik týdnů a diváci hlasují, pro které soutěžící by chtěli vidět „Bushtuckerův proces“. Často to vede k tomu, že celebrita musí jíst nebo se nepříjemně přiblížit k bugům a jiným tvorům, i když od tohoto roku se nebude jíst žádný živý hmyz.

Po zhruba dvou týdnech má publikum možnost hlasovat pro celebritu, kterou by chtěli vyhrát. Každá epizoda, soutěžící s nejnižším počtem zobrazení, je vystěhována, dokud nezůstane pouze jeden. ITV pak daruje vítězné charitativní organizaci.

Kdo jsou letošní soutěžící?

Letos se zúčastní 10 účastníků a jako vždy se představí Ant a Dec. Podívejte se níže na úplný seznam Jsem Celebrity Dostaňte mě odtud 2019 soutěžících:

 • Caitlyn Jenner (bývalý sportovec, televizní hvězda reality)
 • Ian Wright MBE (fotbalista)
 • Adele Roberts (DJ)
 • Nadine Coyle (zpěvačka Girls Aloud)
 • Myles Stephenson (zpěvák Rak-Su)
 • Andrew Maxwell (komik)
 • Jacqueline Jossa (herečka)
 • Roman Kemp (DJ)
 • James Haskell (ragbyový hráč)
 • Kate Garraway (televizní moderátorka)
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 38