Jak sledovat iZombie sezónu 5 online odkudkoli

Jak se dívat na iZombie sezónu 5 online


Sezóna 5 z iZombie premiéra ve čtvrtek 2. května v 5:00 PST / 8:00 EST. Pravděpodobně bude existovat 13 epizod, stejně jako v minulých sezónách, a s jednou týdně to znamená, že show by měla skončit 25. července a vyloučit neočekávané neúspěchy. Níže vysvětlíme, jak sledovat každou epizodu iZombieJe pátá a závěrečná sezóna, ať jste kdekoli na světě.

To byste si měli uvědomit budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Přestože nová řada může být k dispozici na streamovaných webech bez licence, důrazně doporučujeme držet se oficiálních vysílacích společností, zejména jako můžete sledovat online zdarma podle našeho průvodce. Kvalita videa je často mnohem vyšší, na začátek, a není možné, aby byly epizody staženy offline kvůli porušení autorských práv. Můžete streamovat iZombie sezóna 5 zdarma, použití stinných a neautorizovaných webů pro streamování není skutečné.

Všechny platformy se zobrazují iZombie jsou uzamčeny podle regionů, což znamená, že k jejich použití ze zahraničí budete potřebovat VPN.

Jak streamovat iZombie sezónu 5 v zahraničí pomocí VPN

Jakmile budete vědět, jak obejít regionální blokování je snadné. Níže vysvětlíme, jak odblokovat a streamovat iZombie odkudkoli na světě:

 1. Začněte přihlášením k vhodné službě VPN. Doporučujeme používat ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost jsou vynikající a levnou alternativou.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN a ujistěte se, že získáte odpovídající verzi pro vaše zařízení.
 3. Rozhodněte se, kterou ze streamovacích platforem níže chcete odblokovat.
 4. Připojte se k jednomu ze serverů VPN v příslušném umístění. Pro odblokování The CW nebo britského serveru pro Netflix UK budete například muset použít americký server.
 5. Zkuste přehrát video na vámi vybranou službu. Většinu času by mělo začít okamžitě, ale pokud tomu tak není, vymažte mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči a poté stránku obnovte.

Jak streamovat iZombie sezónu 5 zdarma na US TV

Vlajka USA

CW produkuje a vysílá iZombie ve Spojených státech. To je dobrá zpráva, protože CW umožňuje uživatelům zdarma sledujte posledních pět epizod svých show. Abyste mohli sledovat, nemusíte si ani vytvářet účet. Je však třeba si uvědomit několik věcí: za prvé, tyto epizody nebudou živé; místo toho budou přidány do knihovny na vyžádání několik hodin po dokončení vysílání v televizi. Také, jak nové epizody vysílají, starší jsou odstraněny z webu The CW. To znamená, že budete-li chybět epizodu, budete muset dohonit čtyři týdny.

Pokud byste raději sledovali novou sérii naživo, existuje několik způsobů, jak to udělat. USTVNow je streamingová služba, která umožňuje členům ozbrojených sil USA sledovat americkou televizi během nasazení. Protože však ve skutečnosti nekontroluje, zda jste v armádě nebo ne, může se přihlásit kdokoli; USTVNow vám umožňuje zaregistrovat se, i když nežijete v Americe. Tato platforma zahrnuje The CW (a čtyři další kanály) ve svém plánu zdarma.

CW live můžete také streamovat pomocí YouTube TV, fuboTV nebo Hulu s předplatným Live TV. Pokud však tyto služby již nemáte, nestojí za to se zaregistrovat, protože žádná z těchto platforem nenabízí bezplatnou zkušební verzi, která je dostatečně dlouhá na to, aby mohla sledovat celou pátou sezónu iZombie.

Chcete dohnat starší epizody před novou sérií? Netflix USA v současné době nabízí sezóny 1–4 a přestože obvykle stojí 8,99 USD měsíčně, je k dispozici 30denní bezplatná zkušební verze. Jakmile jste hotovi, jednoduše zrušte, abyste se vyhnuli účtování.

Výše uvedené služby jsou k dispozici pouze v USA, ale můžete k nim přistupovat ze zahraničí pomocí VPN. ExpressVPN přichází s 30denní záruka vrácení peněz takže to můžete vyzkoušet bez rizika.

Kde jinde mohu streamovat iZombie online?

CW není jediným místem, kam se můžete dívat iZombie. Poslední sezóna bude ve skutečnosti k dispozici v několika zemích po celém světě. Níže vysvětlíme, jak streamovat iZombie kde jsi:

Netflix

iZombie Netflix

Pro většinu lidí, nejjednodušší způsob, jak se dívat, bude Netflix. Epizody z období 5 budou přidány do kanadských a britských knihoven Netflix ráno po jejich vysílání v USA. Na rozdíl od mnoha jiných show, iZombieDostupnost je překvapivě konzistentní z jedné regionální knihovny do druhé. V ostatních zemích, jejichž katalog Netflix zahrnuje iZombie mohli vidět nové epizody přidané přibližně ve stejnou dobu. To ještě nebylo potvrzeno, ale pokud nenajdete jiné zdroje ve vaší zemi, nebude na škodu zkontrolovat Netflix jen pro případ, že.

V současné době najdete první čtyři sezóny iZombie ve více než tuctu knihoven Netflix včetně Netflix v USA, Velké Británii, Kanadě, Mexiku, Francii, Německu a Indii. Ceny se liší v závislosti na tom, kde žijete, ale průměrná cena standardního předplatného se pohybuje kolem 8,33 USD. Netflix nabízí také 30denní bezplatnou zkušební verzi, takže před zavázáním zjistíte, zda je ve vaší lokalitě k dispozici sezóna 5..

Netflix je geograficky omezen a mění svůj dostupný obsah na základě vaší polohy. Chcete-li přistupovat ke konkrétní knihovně Netflix ze zahraničí, musíte se připojit k VPN.

Stan

iZombie Stan

Stan má výhradní práva k vysílání iZombie v Austrálii. Tato služba vám nyní umožňuje streamovat každou předchozí epizodu a začne se zobrazovat sezóna 5 3. května, stejně jako Netflix dělá v zemích mimo USA..

Balíčky začínají na 10 AUD měsíčně, i když budete chtít sledovat na více obrazovkách současně, budete muset platit o něco více. Každý plán zahrnuje 30denní bezplatnou zkušební verzi, je však možné sledovat některé, ale ne všechny, nové série zdarma. Samozřejmě, pokud jste trpěliví, nic vám nebrání čekat, až skončí sezóna 5, a používat bezplatnou zkušební verzi, abyste mohli sledovat každou epizodu.

Tato služba zkontroluje, zda je váš způsob platby spojen s australskou adresou, takže je pro zahraniční uživatele velmi obtížné se zaregistrovat, ačkoli Australané v jiných zemích se mohou přihlásit jako obvykle. Protože je Stan uzamčen v regionu, budete se stále muset připojit k australskému serveru VPN, abyste mohli cokoli sledovat.

Co můžete očekávat od sezóny 5 iZombie

Ačkoli čtvrtá sezóna měla spravedlivý podíl na zvratech a obratech, příběh ještě není u konce. To se však potvrdilo iZombie už se nevrátí šestou sezónu, s jedním z tvůrců show, Robem Thomasem, který uvedl, že show potřebuje jen jednu další sezónu, aby věci zabalila.

Spisovatelé však jistě nechají svou práci vystřihnout. Během finále poslední sezóny se Liv rozhodla pokračovat jako Renegade. S rostoucí populací zombie v New Seattlu bude napětí mezi lidmi a nemrtvými pravděpodobně růst. Když Ravi pracuje na lepším vyléčení, může to skončit optimistickou poznámkou, a pokud neexistují zombie, není třeba Renegáda, která by mohla hypoteticky dovolit Livovi svobodu vrátit se k životu, který měla před událostmi sezóny. jeden.

iZombie sezóna 5 obsazení

Z větší části zůstane obsazení nezměněno v sezóně 5, se třemi významnými výjimkami. Dvě hlavní postavy (které nebudeme jmenovat) byly zabity ve finále 4 sezóny a kvůli obvinění ze sexuálního přestupku nebude Robert Knepper znovu vystupovat jako Angus McDonough. V opačném případě se mohou fanoušci těšit na to, až se naposledy uvidí všechny své oblíbené postavy iZombie sezóna 5.

 • Rose McIver jako Liv
 • Malcolm Goodwin jako Clive
 • Rahul Kohli jako Ravi
 • David Anders jako Blaine
 • Robert Buckey jako major Lilywhite
 • Aly Michalka jako Peyton
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 83 =