Jak sledovat DC Titans sezónu 2 online odkudkoli

Jak sledovat Titans sezónu 2 online


Titáni sezóna 2 bude mít premiéru v pátek 6. září na DC Universe. První sezóna se skládala z 11 epizod, takže za předpokladu, že se DC drží týdenního rozvrhu, můžeme očekávat, že sezóna 2 skončí 15. listopadu. Přečtěte si o tom, jak se dívat Titáni Sezóna 2 online a nebojte se, pokud jste mimo USA, vysvětlíme také, jak se dívat ze zahraničí.

Je důležité si to uvědomit budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Titáni je jedním z nejpopulárnějších pořadů DC, a proto bude pravděpodobně k dispozici na stinných webech. Nedoporučujeme však používat nelicencované toky. Často mají velmi nízkou kvalitu a co je ještě horší, mohou být kdykoli převedeni do režimu offline kvůli porušení autorských práv. U oficiálních vysílatelů v několika zemích není nutné uchýlit se k nespolehlivým proudům třetích stran.

Titáni se zobrazí pouze na platformách uzamčených v regionu, takže pokud žijete v nepodporované zemi, budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat.

Jak sledovat Titans sezónu 2 v zahraničí pomocí VPN

Odblokování a streamování Titáni v zahraničí je vlastně docela jednoduché se správnou VPN. Níže vás krok za krokem provedeme procesem.

Zde je návod, jak sledovat sezónu Titans 2 odkudkoli s VPN:

 1. Začněte registrací vhodné VPN. Zvláště doporučujeme ExpressVPN, ale CyberGhost a NordVPN jsou dvě výjimečné nízkonákladové alternativy.
 2. Stáhněte a nainstalujte příslušnou verzi aplikace VPN pro vaše zařízení.
 3. Nyní se připojte k jednomu z amerických serverů VPN.
 4. Navštivte web DC Universe a vytvořte si účet. Pokud se pokusíte zaplatit kartou, budete požádáni o PSČ, ale existuje řešení. Tato služba přijímá platby z jakéhokoli účtu PayPal, a to i těch, které jsou propojeny s adresami mimo USA.
 5. Nakonec zkuste přehrát video. Měla by se načíst okamžitě, ale pokud uvidíte chybu („Litujeme, tato služba je k dispozici pouze v USA“), Vymažte soubory cookie a mezipaměť a stránku obnovte. Pokud problémy přetrvávají, obraťte se na tým podpory VPN o další pomoc.

Jak se dívat na sezónu Titans 2 v americké televizi

Vlajka USA

Předvídatelně v USA, Titáni Season 2 wšpatný vzduch výhradně na DC vesmír. Tato služba stojí $ 7,99 USD za měsíc nebo 74,99 $ za rok plus daň. K dispozici je sedmidenní bezplatná zkušební verze, což znamená, že se můžete zaregistrovat, sledovat první sezónu Titáni zdarma a zrušte, pokud se rozhodnete, že tato show není pro vás. Bohužel, protože nové epizody budou vydávány každý týden, nebudete moci tímto způsobem streamovat celou druhou sezónu zdarma (pokud nechcete čekat, až bude hotová).

I když nevíme přesný čas, kdy budou epizody nahrány, můžeme spekulovat. Epizody dalších DC Universe show jako Doom Patrol a Bažina věc žil každý týden v 6:00 PST (9:00 EST), takže můžeme rozumně předpokládat Titáni sezóna 2 se bude řídit stejným plánem.

DC Universe je uzamčen pro region a v současné době je k dispozici pouze v USA. Můžete se však zaregistrovat a sledovat Titáni sezóna 2 v zahraničí pomocí amerického serveru VPN a účtu PayPal. Ještě nemáte VPN? ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet a v případě nespokojenosti získat plnou náhradu.

Kde jinde mohu sledovat Titans online sezónu 2?

zeměkoule

Netflix bude vysílat Titáni sezóna 2 na mezinárodní úrovni, stejně jako tomu bylo u první série. nicméně, oficiální datum vydání zatím není. Vzhledem k tomu, že sezóna 1 byla přidána do mezinárodních knihoven Netflix tři měsíce po premiéře v USA, mohli se fanoušci v jiných zemích na značné čekání.

Existuje však stříbrná podšívka: Netflix vydá každou epizodu najednou, namísto jednoho týdně. Tato služba má měsíční bezplatnou zkušební verzi, což znamená, že se fanoušci mohou přihlásit, sledovat obě roční období Titáni online zdarma a zrušte před ukončením zkušební doby, abyste se vyhnuli účtování.

Takže které země budou moci sledovat Titáni sezóna 2 na Netflixu? V současné době je sezóna 1 zahrnuta do více než deseti regionálních knihoven, včetně Netflix UK, Kanady, Francie, Japonska, Austrálie a Mexika. Pokud nebudou k dispozici žádné další informace, je pravděpodobné, že do těchto knihoven bude přidána i sezóna 2.

Pokud vaše domácí knihovna Netflix nezahrnuje Titany, můžete použít VPN pro přístup k té, která to dělá.

Co můžete očekávat od Titansovy sezóny 2

Přívěs pro sezónu 2 je pár minut dlouhý, ale má několik rad, co můžeme očekávat. Scénické bojové scény show se vracejí, ale je tu také více mezilidských dramat, zejména mezi Dickem Graysonem a Jasonem Toddem. Přestože zničil svůj Robinův oblek v sezóně 1, okolnosti vypadají natolik, aby Graysona vrátily do role.

V tomto přívěsu jsou samozřejmě dvě hlavní odhalení. První je, že Iain Glen (Jorah z Hra o trůny) bude hrát Bruce Wayne. Druhým je notoricky známý darebák DC Deathstroke (naposledy viděn v roce 2016) Sebevražedná skupina) se objeví. Aniž by šel na spoiler území, má tato postava významné vazby na Robina a fanoušci mají divokou jízdu vpřed.

Titans sezóna 2 obsazení

Obsazení Titáni období 2 zůstane velmi nezměněné od období 1, ačkoli tam je nemnoho nových přírůstků a jisté charaktery (takový jako Jason) soubor hrát větší roli. Podívejte se níže na hlavní obsazení Titáni série 2:

 • Brenton Thwaites jako Dick Grayson
 • Ryan Potter jako Beast Boy
 • Anna Diop jako Starfire
 • Teagan Croft jako Rachel Roth
 • Ryan Potter jako Garfield Logan
 • Iain Glen jako Bruce Wayne
 • Joshua Orpin jako Superboy
 • Esai Morales jako Slade Wilson / Deathstroke
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 3